Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (29 μέλη και 229 επισκέπτες)

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
66
Like
320
Πόντοι
20
Ρε oreos πάλι εδώ είσαι?
Δεν το βάζεις κάτω με τίποτα έτσι???



Αν εννοείς τη μελαχρινή θα πληρώσεις 50€ στην αλυσίδα Κροκεών Ηλία Ηλιού και Βούρβαχη!!!
Αυτήν που ήταν στη Λιοσίων
 

poutsoskabilis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
31
Like
20
Πόντοι
0
Πριν λίγο 2 πιτσιρικάδες 20 χρόνων έκαναν βόλτα φυλής ο ένας φορούσε μπλούζα της εθνικής Ισπανίας πολύ εμφάνισημοσς και μίλαγε με τις λατινεσς ισπανικά έτρεχαν τα σάλια όλων τον πουτανων της φυλής μια του έδωσε το ινστα της .Επιασα κουβέντα μαζί του και μου είπε για χαβαλέ ήρθε μου έδειξε κάτι κορίτσια στο ινστα του κάτι nudes που του στέλνουν τα παθα όλα ο τυπάς γαμαει τρέλα μουνια του έδωσα ρεσπεκτ
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
381
Πόντοι
21
Πριν λίγο 2 πιτσιρικάδες 20 χρόνων έκαναν βόλτα φυλής ο ένας φορούσε μπλούζα της εθνικής Ισπανίας πολύ εμφάνισημοσς και μίλαγε με τις λατινεσς ισπανικά έτρεχαν τα σάλια όλων τον πουτανων της φυλής μια του έδωσε το ινστα της .Επιασα κουβέντα μαζί του και μου είπε για χαβαλέ ήρθε μου έδειξε κάτι κορίτσια στο ινστα του κάτι nudes που του στέλνουν τα παθα όλα ο τυπάς γαμαει τρέλα μουνια του έδωσα ρεσπεκτ
Αν γαμαγε Ελληνίδες τρέλα μουνια όπως σου είπε δε θα είχε ανάγκη να πάει στη φυλής και να παίρνει ινστα κοριτσιών.Συνηθως όσοι πάνε φυλής και Μεταξουργείο και στούντιο και εσκορτ είναι γιατί δε βρίσκουν αλλιώς μη τα ξαναλέμε μάγκες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.506
Πόντοι
46.232
Αν γαμαγε Ελληνίδες τρέλα μουνια όπως σου είπε δε θα είχε ανάγκη να πάει στη φυλής και να παίρνει ινστα κοριτσιών.Συνηθως όσοι πάνε φυλής και Μεταξουργείο και στούντιο και εσκορτ είναι γιατί δε βρίσκουν αλλιώς μη τα ξαναλέμε μάγκες.
Τύπε έχεις κουράσει....όλο τα ίδια και τα ίδια, όλο φτιάχνεις καινούργιο λογαριασμό και μάς πρήζεις τ αρχίδια
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
381
Πόντοι
21
Τύπε έχεις κουράσει....όλο τα ίδια και τα ίδια, όλο φτιάχνεις καινούργιο λογαριασμό και μάς πρήζεις τ αρχίδια
Δε είμαι ο ωραίος που λέτε πάντως απλά μοιάζει η γραφή μας ένας άλλος με μπέρδεψε με τον ακροατή έναν άλλο χρήστη.
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
1.178
Πόντοι
361
Πριν από χρόνια η Μιχαέλα όταν σε γούσταρε σε άφηνε να την χύνεις στο στόμα χωρίς καπότα. Τώρα όμως όχι.

Κάποτε στην αρχή την είχα χύσει και στο πρόσωπο!
Λες να παχυνε από την πολύ κατάποση τελικά;;;;;;;;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
Τύπε έχεις κουράσει....όλο τα ίδια και τα ίδια, όλο φτιάχνεις καινούργιο λογαριασμό και μάς πρήζεις τ αρχίδια
Μην είναι ο ίδιος με τον πουτσοσκαμπιλι και απαντάει στον εαυτό του. Συνήθες φαινόμενο στο μπου..
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
381
Πόντοι
21
Μην είναι ο ίδιος με τον πουτσοσκαμπιλι και απαντάει στον εαυτό του. Συνήθες φαινόμενο στο μπου..
Μόλις με μπέρδεψε και άλλος με τον πουτσοσκαμπιλι άλλος με μπέρδεψε με τον ακροατή μπέσα δε είμαι κανένας από αυτούς τους 2 ούτε ο Τζιμακος είμαι.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Μόλις με μπέρδεψε και άλλος με τον πουτσοσκαμπιλι άλλος με μπέρδεψε με τον ακροατή μπέσα δε είμαι κανένας από αυτούς τους 2 ούτε ο Τζιμακος είμαι.
Φτάνει ομως ! Ζαλίζεις πουτσες.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Φυλής μεγάλα νούμερα δοκιμάστηκε Βερόνικα λατίνα, μαπα το καρπούζι απορώ πως έχει σταθερους πελατες. Πραγματικά ας μου εξηγήσει καποιος σοβαρά.

Πήγα Φωκαίας κάτω νομίζω 19, πήρα μια μιλφαρα αλλά μαπα.
Γούστα είναι αυτά φυσικά. Για πιπα πήγα και δεν τρελάθηκα.

Αρκετά κλειστά , δεν βρήκα κάτι άλλο να πηδήξω.

Γενικά άθλια τα πράγματα έχει πέσει η πιάτσα.

Με βλέπω να τον παίζω πχια
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
381
Πόντοι
21
Φυλής μεγάλα νούμερα δοκιμάστηκε Βερόνικα λατίνα, μαπα το καρπούζι απορώ πως έχει σταθερους πελατες. Πραγματικά ας μου εξηγήσει καποιος σοβαρά.

Πήγα Φωκαίας κάτω νομίζω 19, πήρα μια μιλφαρα αλλά μαπα.
Γούστα είναι αυτά φυσικά. Για πιπα πήγα και δεν τρελάθηκα.

Αρκετά κλειστά , δεν βρήκα κάτι άλλο να πηδήξω.

Γενικά άθλια τα πράγματα έχει πέσει η πιάτσα.

Με βλέπω να τον παίζω πχια
Εγώ πλέον δε πάω συχνά φυλής γιατί τις έχω πάρει όλες και δε αλλάζει το ρόστερ.Εχω πάρει Κορίνα φυλής 65,Ντιάνα φυλής 65,Κάτια φυλής 65,Χριστίνα τσέχα φυλής 65,Μιχαέλα Φώκαιας 17,Ειρήνη Φώκαιας 17,Αλεξάνδρα Φώκαιας 17 και άλλες που δε θυμάμαι και όλο αυτές βλέπεις να έχει δε αλλάζει μόνο λατινες φέρνει καινούργιες που δε μαρεσουν και πολύ.
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
1.178
Πόντοι
361
Μόλις με μπέρδεψε και άλλος με τον πουτσοσκαμπιλι άλλος με μπέρδεψε με τον ακροατή μπέσα δε είμαι κανένας από αυτούς τους 2 ούτε ο Τζιμακος είμαι.
Άστα αυτά ρε... Ο Λευτέρης 24 δεν είσαι;;;; Ε;;ς κουτοχωρτο τρώμε εδώ νομίζεις;
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
381
Πόντοι
21
Άστα αυτά ρε... Ο Λευτέρης 24 δεν είσαι;;;; Ε;;ς κουτοχωρτο τρώμε εδώ νομίζεις;
Μη κάνεις σπαμ φτάνει το ποιος είμαι εδώ είναι σάιτ για ενημερώσεις δε είμαι ο Λευτέρης όχι και το ορκίζομαι αν θέλεις.Λοιπον κάνε καμία ενημέρωση σα τον Σμύρνη και άσε ποιος είμαι.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Φυλής μεγάλα νούμερα δοκιμάστηκε Βερόνικα λατίνα, μαπα το καρπούζι απορώ πως έχει σταθερους πελατες. Πραγματικά ας μου εξηγήσει καποιος σοβαρά.

Πήγα Φωκαίας κάτω νομίζω 19, πήρα μια μιλφαρα αλλά μαπα.
Γούστα είναι αυτά φυσικά. Για πιπα πήγα και δεν τρελάθηκα.

Αρκετά κλειστά , δεν βρήκα κάτι άλλο να πηδήξω.

Γενικά άθλια τα πράγματα έχει πέσει η πιάτσα.

Με βλέπω να τον παίζω πχια
Φίλε πιστεύω ότι είναι και περίοδο διακοπών. έτσι πιστεύω.
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
1.178
Πόντοι
361
Μη κάνεις σπαμ φτάνει το ποιος είμαι εδώ είναι σάιτ για ενημερώσεις δε είμαι ο Λευτέρης όχι και το ορκίζομαι αν θέλεις.Λοιπον κάνε καμία ενημέρωση σα τον Σμύρνη και άσε ποιος είμαι.
Σαν τον Σμύρνη δύσκολο φίλε.. δεν το έχω. Ενημέρωση που έχω να κάνω είναι ότι με βρίσκεις σύμφωνο σε αυτό που ανέφερες περί ρόστερ Φυλής ότι δεν αλλάζει και υπερθεματίζω ότι 9/10 είναι κ φολες. Σε κάθε βάρδια μία άντε δύο να αξίζουν. Παίζουνε με σύστημα μάλλον. Εντάξει αγαπητέ;;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom