Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (15 μέλη και 231 επισκέπτες)

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
235
Πόντοι
20
Μόλις πήγα να γράψω την πρώτη μου κριτική για την Έμμυ στο Φωκαίας 13 αλλά δεν με αφήνει το σάιτ.
Για την καινούρια πήγαινα στο Φυλής 69 την πιτσιρίκα νομίζω Βανέσσα αλλά δεν ήταν εκεί. Είδα την Έμμυ του επίσης 69 να είναι στο Φωκαίας 13 που καυλάντιζε με 2 πιτσιρικάδες στο σαλόνι.
Είπα να περάσω.
Η τσα2 είπε ότι είναι Ρωσίδα όπως ανακοινώνουν και στο 69 αλλά εγώ την έκανα για Βαλκάνια. Δικαιώθηκα όταν ήρθε στο δωμάτιο ( πήρα το μέσα δωμάτιο αριστερά που έχει καλό φωτισμό) και είδα τα πολλά τατουάζ της, ξεχώρισα αμέσως αυτό που έχει στο μπράτσο έναν δικέφαλο αετό. Ή είναι φανατική παοκτσού ή Αλβανέζα. Απορώ πως δεν το ανέφερε κάποιος άλλος τοσο καιρό.
Μου τα είπε κάπως περίεργα όταν την ρώτησα αν έφυγε από το 69, ότι έχει ρεπό μια φίλη της και πήγε εκει για 2 μέρες και απο αύριο θα είναι πάλι στο 69 νύχτα.
Μέσα πέχτηκαν πίπα με καπότα καλή άνω του μετρίου και κανονική στάση.
Ενδιάμεσα της ζήτησα facesitting όπου και δέχτηκε αλλά μου ζήτησε να μην γλύψω.
Μου έκανε σχόλιο ότι τι γούστα έχουμε όλοι οι άντρες άλλος θέλει να γλύφει μουνί άλλος κώλο άλλος πατούσες άλλος αυτιά άλλος δάχτυλα.
Γενικά τίμια η μικρή Ρωσιδούλα απο τα δυτικά Βαλκάνια αλλά δεν είναι για πάνω από 2-3 επισκέψεις.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
32
Like
26.974
Πόντοι
7.046
Μόλις πήγα να γράψω την πρώτη μου κριτική για την Έμμυ στο Φωκαίας 13 αλλά δεν με αφήνει το σάιτ.
Για την καινούρια πήγαινα στο Φυλής 69 την πιτσιρίκα νομίζω Βανέσσα αλλά δεν ήταν εκεί. Είδα την Έμμυ του επίσης 69 να είναι στο Φωκαίας 13 που καυλάντιζε με 2 πιτσιρικάδες στο σαλόνι.
Είπα να περάσω.
Η τσα2 είπε ότι είναι Ρωσίδα όπως ανακοινώνουν και στο 69 αλλά εγώ την έκανα για Βαλκάνια. Δικαιώθηκα όταν ήρθε στο δωμάτιο ( πήρα το μέσα δωμάτιο αριστερά που έχει καλό φωτισμό) και είδα τα πολλά τατουάζ της, ξεχώρισα αμέσως αυτό που έχει στο μπράτσο έναν δικέφαλο αετό. Ή είναι φανατική παοκτσού ή Αλβανέζα. Απορώ πως δεν το ανέφερε κάποιος άλλος τοσο καιρό.
Μου τα είπε κάπως περίεργα όταν την ρώτησα αν έφυγε από το 69, ότι έχει ρεπό μια φίλη της και πήγε εκει για 2 μέρες και απο αύριο θα είναι πάλι στο 69 νύχτα.
Μέσα πέχτηκαν πίπα με καπότα καλή άνω του μετρίου και κανονική στάση.
Ενδιάμεσα της ζήτησα facesitting όπου και δέχτηκε αλλά μου ζήτησε να μην γλύψω.
Μου έκανε σχόλιο ότι τι γούστα έχουμε όλοι οι άντρες άλλος θέλει να γλύφει μουνί άλλος κώλο άλλος πατούσες άλλος αυτιά άλλος δάχτυλα.
Γενικά τίμια η μικρή Ρωσιδούλα απο τα δυτικά Βαλκάνια αλλά δεν είναι για πάνω από 2-3 επισκέψεις.
Παοκτζου ή έχει τον Αλβανικό αετό και σου φάνηκε Παοκτζου;;
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
31
Like
197
Πόντοι
0
Ρίτα είναι ξανθιά 55άρα θείτσα, με αδιάφορο πρόσωπο, χοντρά μπράτσα, μπούτια, κοιλούμπα και μικρά κρεμαστά στήθη. Είχε περάσει από Ιωαννίνων 3 όροφο, όπου σε διπλανό σάιτ έχει και 2-3 φωτογραφίες της, καθώς και από Βέργας 6 πριν κάτι μήνες, νομίζω στο κάτω.
Άμα σου πω ότι αυτή ψάχνω κι ας έχει μεγαλώσει; :cheesy: Έτσι να πεις να θυμηθούμε τα παλιά. Ήτανε στανταράκι μου από όταν δούλευε στο Βέργας 6 στο υπόγειο και στην Καλύμνου πριν 10-15 χρόνια και κάποια στιγμή την έχασα.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
587
Κριτικές
6
Like
5.015
Πόντοι
726
ξεχώρισα αμέσως αυτό που έχει στο μπράτσο έναν δικέφαλο αετό. Ή είναι φανατική παοκτσού ή Αλβανέζα. Απορώ πως δεν το ανέφερε κάποιος άλλος τοσο καιρό.

Γενικά τίμια η μικρή Ρωσιδούλα απο τα δυτικά Βαλκάνια αλλά δεν είναι για πάνω από 2-3 επισκέψεις.
Άν ο δικέφαλος είναι σαν τετραγωνισμένος με ανοιχτά φτερά και στις άκρες γίνεται σαν πούπουλα για ξεπουπούλιασμα προφανώς είναι ο αλμπάνικος.

Έλα μου ντε που μιλάει και ρώσικα και μολδαβορουμάνικα και δε μοιάζει ιδιαίτερα με αλβανίδα.

Οπότε και δεδομένης της όποιας μίξης τρέλλας,χαζομάρας,ασχετοσύνης και νεανικής απερισκεψίας που πιθανόν τη διακατέχει,
εύκολα μπορείς να υποθέσεις πώς φυτεύτηκε εκεί το αλβανοσύμβολο...ντάξει εικασίες θα πείς και δεν επιμένω.

Πάντως νομίζω είναι φρέσκα φρέσκα τα πολλά τατουάζ...νέας εσοδείας:2funny:
 

sakis_clown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
244
Πόντοι
280
@sakis_clown

Αναμενω μαθηματα για γλειφωμουνι..:2funny:

Χαχαχα... Κι εγώ δεν είμαι αυτοδίδακτος, με έχουν μάθει οι πρώην μου που είχαν υπομονή και μεταδοτικότητα. Πρακτική άσκηση που λέμε!
Τώρα για να κάνω εγώ μαθήματα σε σένα, πρέπει να βρεθούμε στον ίδιο χώρο με μουνί μπροστά μας και αρκετό χρόνο χαχαχ!...
Άσε που κανείς δεν ξέρει καλύτερα το γυναικείο σώμα από μια γυναίκα, οπότε θα σου πρότεινα να βρεις μια που να έχει όρεξη να κάνει μάθημα (πήγαινε στο Παιδαγωγικό τμήμα του Πανεπιστημίου ξερωγω).
Και πέρα από αυτό, δεν υπάρχει μηχανιστική μέθοδος που να δουλεύει σε όλες με τον ίδιο τρόπο. Με ερωταπαντήσεις και συνεχές feedback προσφέρεις μέγιστη ευχαρίστηση!
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
267
Πόντοι
21
Καλησπέρα ομάδα , υπάρχει κάποια με hairy pussy πρωινή βάρδια και όχι γιαγιά ;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
13
Like
4.910
Πόντοι
736
Ναι ,εδώ και καιρό όπως κάθε χρόνο
ΔΕΝ το ήξερα, γαμωωωωώ, πού πάει, κανά νησί?
κολωνού 30
υπόγα δουλεύουν δύο λατίνες η μία στα 15€ η άλλη στα 20€ έχω την εντύπωση τις έχω δει και στα φυλής 71 μπορεί και να κάνω λαθος , ανακύκλωση γίνεται λογικά
Ο τσάτσος εκεί (είναι του πρώην κ27Α) μου είχε πεί πως 1η-2η βάρδια βάζουν τις μέτριες/χοντρούλες στα 10€ και 3η βάρδια φέρνουν "ωραία μωρά" στα 15€, ο χώρος είναι άθλιος οπότε δεν πέρασα ποτέ να δώ.
Μόλις πήγα να γράψω την πρώτη μου κριτική για την Έμμυ στο Φωκαίας 13 αλλά δεν με αφήνει το σάιτ.
Για την καινούρια πήγαινα στο Φυλής 69 την πιτσιρίκα νομίζω Βανέσσα αλλά δεν ήταν εκεί.
Δεν είναι καινούρια, ξαναλέω ήταν στο Χωματιανού μέχρι τέλη του χρόνου :cheesy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
92
Like
10.481
Πόντοι
17.885
Ένα οκ κάπως άκυρο gossip: πέτυχα την Τζίνα τη λατίνα από Κολωνού να ψωνίζει στα Λίντλ μαζί με το παιδί της το οποίο είναι ένα αρκετά μεγάλο αγοράκι θα λεγα. Έχει βάλει κοιλίτσα θέλει μαζεμα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
13
Like
4.910
Πόντοι
736
Ένα οκ κάπως άκυρο gossip: πέτυχα την Τζίνα τη λατίνα από Κολωνού να ψωνίζει στα Λίντλ μαζί με το παιδί της το οποίο είναι ένα αρκετά μεγάλο αγοράκι θα λεγα. Έχει βάλει κοιλίτσα θέλει μαζεμα
Πληροφορίες πήρες ? Δουλεύει πουθενά ?
Περίεργο μου κάνει, δεν βγάζουν εύκολα παραμονή...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.893
Κριτικές
91
Like
3.295
Πόντοι
5.435
Σε λίγα πριν από λίγο
Λιοσίων 73 ισόγειο. Η Κίρα και η Κάντυ (κάντην) Τι παλαιστής ήταν αυτός. Κοντή με πλάτες ποιός θα δείρει τον Σουγκλάκο...
Φυλής 69 ισόγειο η Λάνα
Φυλής 71 όροφος η Κάτια τούμπανο και η Σεσίλια
Φυλής 59 ισόγειο το δίδυμο Άντζελα και Μόνικα. Κορμάρα η Μόνικα.
Φωκαίας 13 υπόγειο, το μπιφφτέκι η Άννα. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό ούτε υπό προϋποθέσεις
Φωκαίας 19 η μελαχρινή Ναταλια
Διδυμου 27 η Φωτεινή, μετά τις 3 η Ιβάνκα
Διδύμου 22 ισόγειο η Σύλβια, μάλλον είχε έρθει από κομμωτήριο
Όροφος η ξανθιά μιλφ Χριστίνα

Τα Φυλής 86 - 84 όλα κλειστά
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
258
Κριτικές
45
Like
3.581
Πόντοι
1.651
Εννοουσε την Κλεοπατρα που ειχε βαρδια στο Ιασωνος 1β οροφος αριστερη πορτα....Νταρντανογιαγια μονο για ξεμπουκωμα της στιγμης...μολις ειδα στο σαλονι τις πρησμενες γαμπες (ειδικα κατω στον αστραγαλο πολυ πρηξιμο), ξενερωσα και εφυγα.....
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα διάθεση να γυρίζω στα υπόλοιπα αν και υπάρχει μοτό.
Την είχα δει κι άλλες φορές αλλά όντως είναι μεγάλη ξενερα.
Άσε που η τσατσά χτυπάει στα 6' ενώ είναι άδειο το σαλόνι και το Μετάξι πνέει τα λοίσθια.
Ειδικά η Ιάσωνος που θα είναι το επόμενο "κόσμημα" του real estate
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.119
Like
10.559
Πόντοι
2.406

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
92
Like
10.481
Πόντοι
17.885

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.250
Κριτικές
1.254
Like
199.568
Πόντοι
45.465

sakis_clown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
244
Πόντοι
280
Ανέβασα κριτική για χθεσινή (διπλή) επίσκεψη στην Μαρία Φυλής 59 όροφος. Είχε ήδη καταχώρηση με το όνομα Μαρία στο ίδιο μπουρδέλο αλλά δεν πρόκειται για το ίδιο κορίτσι. 20χρονη αλβανίδα με ωραίο κορμί αλλά προσοχή δεν είναι δοτική και ίσως δεν ικανοποιεί τα στάνταρ της πλειοψηφίας, αλλά επαναλαμβάνω κουκλάρα!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.270
Κριτικές
504
Like
64.910
Πόντοι
40.362
Αλλη μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση στο σεξυ πιπινι Βανέσσα στο Φ69 ισόγειο.
Κάθε φορά που την παίρνω γίνεται και πιο δοτική,και όποιος καταλαβε κατάλαβε που λέει και ο @Pa Luki Luk ..
Οι σιτεμενοι μεσήλικες μην πάτε θα φάτε πόρτα. Η νεαρά παίρνει στο δωμάτιο μονο νεαρά παλικάρια σαν τα κρύα τα νερά.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
554
Πόντοι
21
Καλησπέρα ομάδα , υπάρχει κάποια με hairy pussy πρωινή βάρδια και όχι γιαγιά ;
πηγαινα στη Βικτωρια καποτε στο Διδυμου 27, γυρω στα 35-40, με hairy trimmed pussy, τατουαζ στο μπουτι και αγριο προσωπο, ισως ηταν το καλυτερο τσιμπουκι που κυκλοφορουσε, χωρις υπερβολη, γενικα πολυ μαχιμο προγραμμα, την εχασα αφου απεχω απο το αθλημα τα τελευταια χρονια αλλα καπου καπου διαβαζω οτι εμφανιζεται και ξανα χανεται σε σπιτακια επαρχιων.
Αυτος ο οικος ανοιγει αργα το πρωι, προς μεσημερι και κλεινει νωρις το βραδυ νομιζω. Τη Βικτωρια παντα την εβρισκα πρωινες ωρες.
Αλλη αξιολογη δεν εχω συνταντησει ποτε αλλα πιστευω θα πρεπει να δρασεις αναζητωντας στα σπιτια, μη περιμενεις να σου πουν πολλες και εγκυρες επιλογες ανθρωποι απο το φορουμ, αν δεν βρεξεις κωλο ψαρι δε θα πιασεις.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
267
Πόντοι
0
Αλλη μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση στο σεξυ πιπινι Βανέσσα στο Φ69 ισόγειο.
Κάθε φορά που την παίρνω γίνεται και πιο δοτική,και όποιος καταλαβε κατάλαβε που λέει και ο @Pa Luki Luk ..
Οι σιτεμενοι μεσήλικες μην πάτε θα φάτε πόρτα. Η νεαρά παίρνει στο δωμάτιο μονο νεαρά παλικάρια σαν τα κρύα τα νερά.
Πάντως είναι τέλεια σε όλα DmtrsxXx
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
587
Κριτικές
6
Like
5.015
Πόντοι
726
Εάν είναι μολδαβεζα έχουν κι αυτοί σύμβολο τον αετό
Σωστός , αλλά με ένα κεφάλι,κλειστά φτερά, σταυρό στο στόμα και ταύρο στο στήθος.

αλλά ας μη σπαμάρουμε άλλο για τη λεγάμενη ,όποιος έχει πια τόση περιέργεια πάει την πηδάει και μας λέει και για τον αετό της ξέρωγώ.:2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom