Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 356 άτομα (46 μέλη και 310 επισκέπτες)

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες. Καμία κορασίδα με τριχωτό αιδιο έχετε να προτείνετε; Κάτι είχα διαβάσει πιο πάνω για το φυλής 71 και μια λατίνα αλλά δεν θυμάμαι αν μπορείτε να βοηθήσετε....
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
928
Κριτικές
52
Like
17.163
Πόντοι
9.426

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
257
Κριτικές
45
Like
3.580
Πόντοι
1.651
Το πέρασμα αστραπή από Μετάξι * στο Ι.1β μόνον βιολογική ανάγκη κάλυψε.
Μια μέτρια+ πίπα από Κλεό , πέρασμα ελαστικού προσπάθεια να κολυμπήσω στο ζελεδιασμένο πηγάδι δεν απέφερε κάτι.
Ζητήθηκε τελείωμα ακα, όπου και έγινε.
Δυστυχώς ακόμη μια τύπισσα που πηδάω εκτός καριέρας πορνείων , έχει αποδειχθεί σακί με πατάτες.
Επαυθει πάραυτα !
Πάντως όταν τα κορίτσια βλέπουν γυμνασμένο και καθαρό πελάτη, το επισημάνουν σαν κάτι +

Προσέχουμε Κύριοι
Τα σέβη μου

* άδειο ρυπαρό και cult το Μετάξι. Αυτή η πιτσιρίκα δε, που περπατούσε προς το τέλος της Κολωνού με μια φίλη της , ενώ φορούσε διάφανο παντελόνι leopard, με το ισχνό βρακάκι από μέσα να φαίνεται με ξεπερνά
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
413
Like
1.539
Πόντοι
201
σφηνάκι live επιγραμματικα


Αλκαμένους 113 Λίντα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ελένη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και με έξτρα μέσα κωλο.

Η Λίντα μοιάζει με την Λυδία; Σε τι διαφέρουν από εμφάνιση και απόδοση;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
76
Like
9.607
Πόντοι
8.826
Το πέρασμα αστραπή από Μετάξι * στο Ι.1β μόνον βιολογική ανάγκη κάλυψε.
Μια μέτρια+ πίπα από Κλεό , πέρασμα ελαστικού προσπάθεια να κολυμπήσω στο ζελεδιασμένο πηγάδι δεν απέφερε κάτι.
Ζητήθηκε τελείωμα ακα, όπου και έγινε.
Δυστυχώς ακόμη μια τύπισσα που πηδάω εκτός καριέρας πορνείων , έχει αποδειχθεί σακί με πατάτες.
Επαυθει πάραυτα !
Πάντως όταν τα κορίτσια βλέπουν γυμνασμένο και καθαρό πελάτη, το επισημάνουν σαν κάτι +

Προσέχουμε Κύριοι
Τα σέβη μου

* άδειο ρυπαρό και cult το Μετάξι. Αυτή η πιτσιρίκα δε, που περπατούσε προς το τέλος της Κολωνού με μια φίλη της , ενώ φορούσε διάφανο παντελόνι leopard, με το ισχνό βρακάκι από μέσα να φαίνεται με ξεπερνά

Ρε συ Πρύτανη ποτέ σου πήρα πίπα και δε το ξέρω?
 

strokes

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Καμία με τεράστια βυζιά για Σαββάτο πρωί έχετε να προτείνετε ;;
 

Henry Jekyll

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
0
Η Λίντα μοιάζει με την Λυδία; Σε τι διαφέρουν από εμφάνιση και απόδοση;
Το μόνο κοινό τους είναι πως είναι ξανθές και οι δύο. Λίντα είναι κανά κεφάλι πιο κοντή από Λυδία, άσχημη στο πρόσωπο με μέτριο σώμα ώριμης κυρίας. Γαμιέται όμως καλά, ρουφάει καλά και τα παίρνει στόμα μέχρι να φύγει και η τελευταία σταγόνα. Λυδία έχει απλό πρόγραμμα με προφυλακτικό εξαρχής, αλλά δεν την έχω δοκιμάσει για να σου πω για την απόδοσή της.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.241
Κριτικές
1.254
Like
199.024
Πόντοι
45.465
Η Λίντα μοιάζει με την Λυδία; Σε τι διαφέρουν από εμφάνιση και απόδοση;
Screenshot_20240704_085109.jpg
Screenshot_20240704_085014.jpg

τη Λίντα δεν την έχω πάρει, τη Λυδία την έχω πάρει κσι αν και κάνει απλό πρόγραμμα είναι πολύ καλή μέσα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.957
Like
5.949
Πόντοι
1.056

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
584
Κριτικές
5
Like
4.932
Πόντοι
726
Καλημέρα, βραδινή επίσκεψη κατά 11 παρά φυλής. Φυλής 105 Κατερίνα ( δεν μου άρεσε).
Υπόλοιπα φυλής αρκετά κλειστά , λίγα ανοιχτά.

δεν βρήκα κάτι σεβαστό, έλειπε και η ουράνια με τον κυρ Βασίλη.

Φυλής 60 κάτι μεγάλα νούμερα, δίπλα σπιτάκι από Βίκυ ( έλειπε)
Ήταν μια Βερόνικα, νεαρή με κωλαρα. Λατίνα μπυ έκανε.

Είχε ακουστικό με μουσική στο ένα αυτί, γνωρίζει καποιος τι φάση;

Πρώτη φορα την βλέπω
Μάλλον λες τη Βερόνικα από φ71 όροφο που δουλεύει κάποιους μήνες εκεί μαζί με Σανέλ,Σάρα,Λουσία,Κάτια κλπ. και τώρα τελευταία παίζει και στο 71α στο ισόγειο δηλαδή. Κοντή νεαρή μελαχρινή με θηλυκό σώμα,λίγα πιασίματα. Έχει το κοινό της πάντως.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
584
Κριτικές
5
Like
4.932
Πόντοι
726
Εγώ που την είδα δεν κατάλαβα τι σχέση έχουν... :think:
Έχει κάνει ένα Σαμπινοειδές οβάλ καρεδάκι αφού μήπως:think:ννταξει και κάτι στο βλέμμα ίσως κι έτσι του τάσκασε του Ψωλίνιου στην τελική...
 

Fuck@@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Μπαίνεις μέσα. Η τσατσά σε κοιτάζει μ' ένα ειρωνικό μειδίαμα, αρνούμενη δια ροπάλου να βγάλει την κοπέλα για σαλονάρισμα λες και πρόκειται για χολλυγουντιανή ηθοποιό. Θες να καθήσεις στο σαλόνι να περιμένεις; Σου λέει "ξέρεις την κοπέλα, πήγαινε στο δωμάτιο (αλλιώς φύγε)." Δεν σε αναγνωρίζει και σε αφήνει να περιμένεις στο σαλόνι; Απαγορεύεται να βγάλεις έξω το κινητό σου! Πρέπει δηλαδή να κοιτάς επί μισή ώρα τους τοίχους.
Τώρα τις προάλλες που πήγα, επειδή βαριόμουν να αναμετρηθώ για πολλοστή φορά με όλη αυτή την τρέλα, έδωσα απευθείας το 20ευρω και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να ρωτήσω ούτε καν αν δουλεύει η Αλεξάνδρα. Στο σαλόνι καθόταν ένας άλλος, άγνωστος για την τσατσά πελάτης, και ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ και έμπαινα στο δωμάτιο, εκείνη μου είπε ότι αν θελήσει κι ο άλλος να γαμήσει θα πρέπει να τον περιμένω. Σας βγάζει αυτό κάποιο νόημα; :think:

Όσο για την Αλεξάνδρα, έχει βαρέσει μπιέλα προ πολλού. Μπαίνει μέσα, τακτοποιεί πέρα-δώθε τα ρούχα και τα πράγματά σου μέχρι να πειστεί ότι είναι όλα στις θέσεις που θέλει, ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι κι αρχίζει να σε τσιμπουκώνει σε κάτι απίθανες ακροβατικές στάσεις εντελώς άβολες (σσ εγώ της είπα να κάτσει κάποια στιγμή στα γόνατα, το έκανε για 1' και μετά ξανάρχισε τα ακροβατικά), γυρίζει 90 μοίρες ή 180 μοίρες λες και θέλει να πετύχει το καλό της προφίλ σε κάποια κάμερα, μετά αρχίζει κάτι άλλα τελετουργικά για να βάλεις και να βγάλεις το πουλί σου καθώς τη γαμάς και στο τέλος αναλύει επί ένα 5λεπτο -στην καλύτερη- το πόσο σωστοί είναι όλοι αυτοί οι ψυχαναγκασμοί που έχει και κατά πόσον τους έχουν ή δεν τους έχουν οι άλλες κοπέλες ενώ θα έπρεπε να τους έχουν όλες.

Εντάξει, για τα γούστα μου όλη αυτή η φάση είναι τέρμα ιδρυματική.
Αν εσείς είστε πιο μερακλήδες, πηγαίντε.
Δαφνι σταση τερμα...επιβεβαιωνω..φιλια βεντουζακια και καλα απ αυτες που εκοβε ο βεγγος.κινητο οχι ψαξιμο ρουχα κλπ κλπ περνας σε αλλη διασταση χωροχρονου μεσα απο τη τσατσοτρυπα..ιντερψωλαρ
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
13
Like
4.910
Πόντοι
736
Λοιπόν, μαύρες, Beauty και η φίλη της η Μπέκυ αλλά δεν τις έχω πετύχει τελευταία, ήταν και μία κουβανή (μαύρη όχι σκούρο καφέ) στο Φιλλιπίδου 11 όροφο για 2-3 φεγγάρια δεν ξέρω αν παίζει ακόμα γιατί σπάνια πάω 3η βάρδια.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
584
Κριτικές
5
Like
4.932
Πόντοι
726
αρχή 3ης βάρδιας χθες σε μερικά ό,τι θυμάμαι

Φωκαίας

7υπόγειο και ισόγειο κλειστά.

9 δεν μπήκα μάλλον κάποιο βουλγαροτσιγγανάκι.

13υπόγειο 2 κοπέλες λατίνες νεαρές η μία Πάολα μελαμψό χαρούμενο καβλοειδές σαλονάρισε πηδηχτά ,η άλλη νομίζω Μπάρμπαρα ,πιο λευκόσαρκη ,καλές παρουσίες

13ισόγειο Βανέσσα κοντό νεαρό καβλάκι μάλλον μολδαβάκι με καστανό μαλλί πιασμένο σε ελικοειδή κότσο αλά μπριζίτμπαρντό:tooth: ελαφρώς σοκολατί σάν-ταν ή πσολάριουμ-ταν ,σαλόνι μες στο χαμόγελο φάση αυτόγραφα:2funny:

17β ανέβηκε μιά ξανθιά κοντή ψιλομπαμπάτσικη 30άρα με χειλάρες,δεν πρόκαμα.

19 δε συγκράτησα, αν θυμηθώ θα συμπληρώσω.

Τα υπόλοιπα χαμηλά φωκαίας όλα κλειστά εκτός ίσως του 25β πάνω στην αλλαγή μάλλον.

Φυλής αργότερα άν προλάβω.
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
31
Like
197
Πόντοι
0
Κατέβηκα τις προάλλες για Ναταλί με σκοπό να καταθέσω πρώτα (λόγω ζέστας) και μετά να τσαρκάρω μπας κι ενημερώσω, αλλά είπα να μην κάτσω στην αναμονή, μιας κι έπαιζαν 2 δωμάτια πριν από εμένα. Είπα να μεταφερθώ προς Αγκύρας μεριά να δω αυτή τη Ρίτα που που εμφανίζεται συνέχεια στα προγράμματα και αμφιβάλλω εάν την έχει δει κανείς. Όποτε αναφέρεται ή σχολάει νωρίτερα ή τη βάζουν για να τραβάει κόσμο ή ίσα ίσα για να της χτυπάνε την κάρτα, ένας θεός ξέρει.

Τέλος πάντων, πέτυχα τη Μαρία και είπα να μπω μιας και δεν την είχα δοκιμάσει. Υπήρξε τρομερή χημεία μεταξύ μας και δεν έκλαψα ούτε σεντ από το 20ευρω. Δεκτικότατη σε όλα μιας και κοιτάζει να σε ευχαριστήσει και να σε κάνει σταθερό πελάτη όπως (θα έπρεπε να) είναι το μέλημα του κάθε επαγγελματία στα όρια πάντα του τι προσφέρει στον πελάτη. Τώρα, θα ταίριαζε σε όλους; Δεν ξέρω. Αλλά έχει σίγουρα τη διάθεση να σε ευχαριστήσει.

Μετά το τέλος της συνεδρίας δεν μπορούσα να πολυπάρω τα πόδια μου, οπότε επιφυλάσσομαι να ενημερώσω για άλλη φορά.
 

Henry Jekyll

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
0
Κατέβηκα τις προάλλες για Ναταλί με σκοπό να καταθέσω πρώτα (λόγω ζέστας) και μετά να τσαρκάρω μπας κι ενημερώσω, αλλά είπα να μην κάτσω στην αναμονή, μιας κι έπαιζαν 2 δωμάτια πριν από εμένα. Είπα να μεταφερθώ προς Αγκύρας μεριά να δω αυτή τη Ρίτα που που εμφανίζεται συνέχεια στα προγράμματα και αμφιβάλλω εάν την έχει δει κανείς. Όποτε αναφέρεται ή σχολάει νωρίτερα ή τη βάζουν για να τραβάει κόσμο ή ίσα ίσα για να της χτυπάνε την κάρτα, ένας θεός ξέρει.

Τέλος πάντων, πέτυχα τη Μαρία και είπα να μπω μιας και δεν την είχα δοκιμάσει. Υπήρξε τρομερή χημεία μεταξύ μας και δεν έκλαψα ούτε σεντ από το 20ευρω. Δεκτικότατη σε όλα μιας και κοιτάζει να σε ευχαριστήσει και να σε κάνει σταθερό πελάτη όπως (θα έπρεπε να) είναι το μέλημα του κάθε επαγγελματία στα όρια πάντα του τι προσφέρει στον πελάτη. Τώρα, θα ταίριαζε σε όλους; Δεν ξέρω. Αλλά έχει σίγουρα τη διάθεση να σε ευχαριστήσει.

Μετά το τέλος της συνεδρίας δεν μπορούσα να πολυπάρω τα πόδια μου, οπότε επιφυλάσσομαι να ενημερώσω για άλλη φορά.
Ρίτα είναι ξανθιά 55άρα θείτσα, με αδιάφορο πρόσωπο, χοντρά μπράτσα, μπούτια, κοιλούμπα και μικρά κρεμαστά στήθη. Είχε περάσει από Ιωαννίνων 3 όροφο, όπου σε διπλανό σάιτ έχει και 2-3 φωτογραφίες της, καθώς και από Βέργας 6 πριν κάτι μήνες, νομίζω στο κάτω.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
584
Κριτικές
5
Like
4.932
Πόντοι
726
Φυλής αρχή 3ης βαρδιας σε οσα συγκράτησα

Φ71α λατίνα ψιλοατσουμπαλη

Φ71 Λουσια και Βερόνικα

Φ69β η Έμυ/Εμιλυ που τελευταία πάει και φωκ13σκαλάκια το γύρισε στο ξανθωπό με αρκετά τατουάζ. Εδώ η υπηρεσία ανακοίνωσε από το κουζινάκι ότι η κοπέλα παίρνει μόνο νεαρούς οπότε την ευχαρίστησα για το κομπλιμάν.

Φ86α ποντάρω Αννίτα στάνταρ.

Φ61 Κρυστάλ,Πέρλα και Αμάντα η ρουμανίς.
Εδώ παρέα νεαρών μελαμψών μουστακαλήδων επενδυτών την είχε στήσει απ έξω οι δγυό αράζαν πάνω στο κουτί του κλιματιστικού οι άλλοι όρθιοι,σχεδόν στην πόρτα,χειρονομούσαν έντονα και λέγαν κάτι χούλαμπούλαγιαγκούλα χαμντουλαλα.

Φ59 ισόγειο Λούνα λατίνα ξανθοκάστανη μπαμπάτσικη και Άντζι πού δε βγήκε γιατί λέει συνεχόμενα δωμάτια.

Φ66δ Έμυ τζαμάικα

Φ66α σόρρυ κενό μνήμης

Φ56 Άντζελα η απογευματινή,
καστανή ανοιχτόχρωμη νεαρή λατίνα με κανονικό σώμα και κάπως παραξενιάρικο πρόσωπο.

Φ54β Αουρόρα Πορνεάλις κλασικά,ομολογώ...δε μπήκα.

Φ54α η φημισμένη πλέον Αντρέα,εκκρεμεί κριτική αλλά πού χρόνος...
 

Μήτσος Μπάμπολας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
38
Κριτικές
8
Like
746
Πόντοι
300
Δύο καταθέσεις εντός εβδομάδας.
Επαναληπτική σε Κάτια Φυλής 71 όροφος. Παραμένει καλή σε υπηρεσίες, αν και ολίγον άκεφη.
Δεύτερη κατάθεση, παρτούζα στο Περδίκα 3β με Νατάσσα και Ντάσα (είχαν πρωτοεμφανιστεί ως Αλεξάνδρα και Ιζαμπέλα). Μελαχρινές, η Νατάσσα με πιο μεγάλο στήθος. Καλή παρτουζίτσα, για τα δεδομένα πάντα του Μεταξουργείου. Η παρτούζα δεν ανακοινώθηκε, εγώ το ζήτησα γνωρίζοντας ότι είναι φίλες.
Συνέχεια στη κριτική που θα ανεβάσω...
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
113
Κριτικές
19
Like
774
Πόντοι
311
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom