Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (45 μέλη και 316 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.496
Κριτικές
14
Like
3.541
Πόντοι
4.895
Γνωρίζουμε αν παίζει κάπου αυτό τον καιρό η Ναταλί Τσιαντακης;
Παίζει στο Φώκαιας 19 μια Ναταλί τώρα....ψηλή λεπτή με μαλλια στους ώμους, μελαχρινή με 2αρι βυζί.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
125
Like
608
Πόντοι
81

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.038
Κριτικές
31
Like
26.892
Πόντοι
7.046
Ο συγγεκριμένος φίλος έχει ειδικότητα σε άλλη κωλάρα γι'αυτό μπερδεύτηκε.
Δε ψωφησες ακόμα ρε μαλάκα; Αναστηθηκες μολις είδες ανάρτηση μου; Άντε παίξε μια μαλακία με τρία δάχτυλα τώρα στον κωλο σου για να καβλωσεις. Μόνο έτσι σου σηκώνεται εσενα. Αφού έτσι κι αλλιώς δε γαμας, σε γαμανε!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
25
Like
1.875
Πόντοι
2.537
Μετά την τελευταία μου επίσκεψη στην Αλεξάνδρα, εκεί σε μια μικρή κάθετη της Λιοσίων ( νομίζω Χωματιανού):

Δεν πρόκειται να ξαναπάω, βαρέθηκα.
Η κοπέλα είναι θεότρελη και όσο πάει χειροτερεύει.
Η τσατσά έχει ξεφύγει προ πολλού, χρειάζεται ολύμπια υπομονή για να την ανεχτείς.
ΟΚ, οι υπηρεσίες είναι καλές, αλλά μετά από τόση αναμονή και τέτοιες δόσεις τρέλας για να γαμήσεις για 5', νομίζω πως δεν αξίζει.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
241
Like
946
Πόντοι
81
Μετά την τελευταία μου επίσκεψη στην Αλεξάνδρα, εκεί σε μια μικρή κάθετη της Λιοσίων ( νομίζω Χωματιανού):

Δεν πρόκειται να ξαναπάω, βαρέθηκα.
Η κοπέλα είναι θεότρελη και όσο πάει χειροτερεύει.
Η τσατσά έχει ξεφύγει προ πολλού, χρειάζεται ολύμπια υπομονή για να την ανεχτείς.
ΟΚ, οι υπηρεσίες είναι καλές, αλλά μετά από τόση αναμονή και τέτοιες δόσεις τρέλας για να γαμήσεις για 5', νομίζω πως δεν αξίζει.
Τι εννοείς όταν λες τρελή, τι έκανε? Τελευταία φορά που πήγα πέρασα πολύ καλά και ήταν πολύ πρόθυμη. Και καλή τσατσά. Γενικά σπασαρχιδα είναι αυτή που δουλεύει τα πρωινά με Αντριάννα συνήθως
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
113
Κριτικές
19
Like
774
Πόντοι
311
Παιδες χθεσ 2ρη βάρδια βεργασ 3 αριστερά μια χοντρή με ψεύτικες βλεφαρίδες από ανατολικό μπλοκ θυμάστε πως την έλεγαν;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.241
Κριτικές
1.254
Like
199.018
Πόντοι
45.465
Παιδες χθεσ 2ρη βάρδια βεργασ 3 αριστερά μια χοντρή με ψεύτικες βλεφαρίδες από ανατολικό μπλοκ θυμάστε πως την έλεγαν;
Αν λές τη καστανοξανθη Σαμπρινα, αν λές τη μελαχρινή Ιουλία, αυτές ήταν χθες στο αριστερό 2η βάρδια και στο δεξί η Ελένη
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
25
Like
1.875
Πόντοι
2.537
Τι εννοείς όταν λες τρελή, τι έκανε? Τελευταία φορά που πήγα πέρασα πολύ καλά και ήταν πολύ πρόθυμη. Και καλή τσατσά. Γενικά σπασαρχιδα είναι αυτή που δουλεύει τα πρωινά με Αντριάννα συνήθως

Μπαίνεις μέσα. Η τσατσά σε κοιτάζει μ' ένα ειρωνικό μειδίαμα, αρνούμενη δια ροπάλου να βγάλει την κοπέλα για σαλονάρισμα λες και πρόκειται για χολλυγουντιανή ηθοποιό. Θες να καθήσεις στο σαλόνι να περιμένεις; Σου λέει "ξέρεις την κοπέλα, πήγαινε στο δωμάτιο (αλλιώς φύγε)." Δεν σε αναγνωρίζει και σε αφήνει να περιμένεις στο σαλόνι; Απαγορεύεται να βγάλεις έξω το κινητό σου! Πρέπει δηλαδή να κοιτάς επί μισή ώρα τους τοίχους.
Τώρα τις προάλλες που πήγα, επειδή βαριόμουν να αναμετρηθώ για πολλοστή φορά με όλη αυτή την τρέλα, έδωσα απευθείας το 20ευρω και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να ρωτήσω ούτε καν αν δουλεύει η Αλεξάνδρα. Στο σαλόνι καθόταν ένας άλλος, άγνωστος για την τσατσά πελάτης, και ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ και έμπαινα στο δωμάτιο, εκείνη μου είπε ότι αν θελήσει κι ο άλλος να γαμήσει θα πρέπει να τον περιμένω. Σας βγάζει αυτό κάποιο νόημα; :think:

Όσο για την Αλεξάνδρα, έχει βαρέσει μπιέλα προ πολλού. Μπαίνει μέσα, τακτοποιεί πέρα-δώθε τα ρούχα και τα πράγματά σου μέχρι να πειστεί ότι είναι όλα στις θέσεις που θέλει, ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι κι αρχίζει να σε τσιμπουκώνει σε κάτι απίθανες ακροβατικές στάσεις εντελώς άβολες (σσ εγώ της είπα να κάτσει κάποια στιγμή στα γόνατα, το έκανε για 1' και μετά ξανάρχισε τα ακροβατικά), γυρίζει 90 μοίρες ή 180 μοίρες λες και θέλει να πετύχει το καλό της προφίλ σε κάποια κάμερα, μετά αρχίζει κάτι άλλα τελετουργικά για να βάλεις και να βγάλεις το πουλί σου καθώς τη γαμάς και στο τέλος αναλύει επί ένα 5λεπτο -στην καλύτερη- το πόσο σωστοί είναι όλοι αυτοί οι ψυχαναγκασμοί που έχει και κατά πόσον τους έχουν ή δεν τους έχουν οι άλλες κοπέλες ενώ θα έπρεπε να τους έχουν όλες.

Εντάξει, για τα γούστα μου όλη αυτή η φάση είναι τέρμα ιδρυματική.
Αν εσείς είστε πιο μερακλήδες, πηγαίντε.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
316
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
81
Παίζει στο Φώκαιας 19 μια Ναταλί τώρα....ψηλή λεπτή με μαλλια στους ώμους, μελαχρινή με 2αρι βυζί.
Όχι τύπε αυτη που λεω ειναι η ακριβως αντίθετη από την περιγραφή που έδωσες.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
0
Μπαίνεις μέσα. Η τσατσά σε κοιτάζει μ' ένα ειρωνικό μειδίαμα, αρνούμενη δια ροπάλου να βγάλει την κοπέλα για σαλονάρισμα λες και πρόκειται για χολλυγουντιανή ηθοποιό. Θες να καθήσεις στο σαλόνι να περιμένεις; Σου λέει "ξέρεις την κοπέλα, πήγαινε στο δωμάτιο (αλλιώς φύγε)." Δεν σε αναγνωρίζει και σε αφήνει να περιμένεις στο σαλόνι; Απαγορεύεται να βγάλεις έξω το κινητό σου! Πρέπει δηλαδή να κοιτάς επί μισή ώρα τους τοίχους.
Τώρα τις προάλλες που πήγα, επειδή βαριόμουν να αναμετρηθώ για πολλοστή φορά με όλη αυτή την τρέλα, έδωσα απευθείας το 20ευρω και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να ρωτήσω ούτε καν αν δουλεύει η Αλεξάνδρα. Στο σαλόνι καθόταν ένας άλλος, άγνωστος για την τσατσά πελάτης, και ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ και έμπαινα στο δωμάτιο, εκείνη μου είπε ότι αν θελήσει κι ο άλλος να γαμήσει θα πρέπει να τον περιμένω. Σας βγάζει αυτό κάποιο νόημα; :think:

Όσο για την Αλεξάνδρα, έχει βαρέσει μπιέλα προ πολλού. Μπαίνει μέσα, τακτοποιεί πέρα-δώθε τα ρούχα και τα πράγματά σου μέχρι να πειστεί ότι είναι όλα στις θέσεις που θέλει, ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι κι αρχίζει να σε τσιμπουκώνει σε κάτι απίθανες ακροβατικές στάσεις εντελώς άβολες (σσ εγώ της είπα να κάτσει κάποια στιγμή στα γόνατα, το έκανε για 1' και μετά ξανάρχισε τα ακροβατικά), γυρίζει 90 μοίρες ή 180 μοίρες λες και θέλει να πετύχει το καλό της προφίλ σε κάποια κάμερα, μετά αρχίζει κάτι άλλα τελετουργικά για να βάλεις και να βγάλεις το πουλί σου καθώς τη γαμάς και στο τέλος αναλύει επί ένα 5λεπτο -στην καλύτερη- το πόσο σωστοί είναι όλοι αυτοί οι ψυχαναγκασμοί που έχει και κατά πόσον τους έχουν ή δεν τους έχουν οι άλλες κοπέλες ενώ θα έπρεπε να τους έχουν όλες.

Εντάξει, για τα γούστα μου όλη αυτή η φάση είναι τέρμα ιδρυματική.
Αν εσείς είστε πιο μερακλήδες, πηγαίντε.
Φίλε υπάρχει και άλλη για δέσιμο από τσατσά. Νέλλη.αλλα εγώ πάω γιατί γουστάρω να μαλώνω μαζί της.λεμε τα γαμισιατικα και φεύγω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.241
Κριτικές
1.254
Like
199.018
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Αννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δεν ανακοινώθηκε πρωκτικο σήμερα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Εμμι από Φυλής 69β, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μικαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Νάταλι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β Σάρα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Ιρίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
17
Like
25
Πόντοι
0
Αναμονή για Ιρίνα;
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Αννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δεν ανακοινώθηκε πρωκτικο σήμερα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Εμμι από Φυλής 69β, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μικαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Νάταλι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β Σάρα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Ιρίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.241
Κριτικές
1.254
Like
199.018
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α Αντρέα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Άντζελα καστανοξανθη λατινα, με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Εύα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 2 λατινες Μόνικα και Αντζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Κρυσταλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

αυτά, φύγαμε για ΣΕΦ να δούμε Εθνική.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
16
Like
11.414
Πόντοι
3.246
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom