Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (27 μέλη και 216 επισκέπτες)

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Κατά την γνώμη μου μου, πρέπει οι MODS να φτιάξουν κάτι σαν κατάλογο, έτσι ώστε όταν κάποιος έχει μία κακή εμπειρία, να βάζει κάτι σαν "ψήφο" και μετά από κάποιο αριθμό "ψήφων" (καθότι όλα είναι υποκειμενιά και ίσως τα γούστα να διαφέρουν) να βγαίνει μία κόκκινη κάρτα στις συγκεκριμένες...
Ελεος πια με τις πατσαβούρες, και αυτό που με χαλάει πιο πολύ δεν είναι η εΜφάνιση, (αυτό το βλεπεις & το επιλέγεις) αλλά η γαμημένη η συμπεριφορά τους, λες και μας κάνουν χάρη...
 

Επισκέπτης
giovani μιν στεναχοριεσε αγορινα μου!!!!!!ολοι το εχουμε παθει εδο μεσα αυτο!απλα πρεπει να σινιθισεισ με αυτο το φαινομενο...πρεπει να γινισ σκλιρινοπινικος χιστισ!!!!!σινεχισε τινπροσπαθεια σου καυλιαρι σιναγονιστι!!!!και μι μασας!!!πιτσιλατα ολα!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αφηστε ρε παιδια και γω πηγα χτες κατα τις 2 το βραδυ στη Φωκαιας που ηταν 3 ρδελα ανοιχτα εκεινη την ωρα.Κατεθεσα στη Μαρια και περασα χαλια μαυρα.Ουτε απο πανω ερχοτανε ουτε βυζακι μ'αφησε καλα καλα να πιασω,ηταν απο κατω μου σαν να κοιμοτανε και μου βγηκε ο θεος να χυσω.Τζαμπα τα 20ε
 

Επισκέπτης
ι μαρια σε πιο μπουρδελο στη φοκαιας ειναι?
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ξερετε αν θα ειναι στο ποστο της σημερα η κατερινα-κολωνου???
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Φιλε μου ειναι στο πρωτο απο αριστερα αυτο με την κιτρινη πορτα.Ξανθια ρωσιδα και ομορφη αλλα αγγαρεια
 

Επισκέπτης
θα τιν πιτσιλισο τιν ξεβρακοκεφαλι γιατι στεναχορι τους καυλιαριδεσ μου!!!!!χεχε!!!μι μασατε ρε!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
θα τιν πιτσιλισο τιν ξεβρακοκεφαλι γιατι στεναχορι τους καυλιαριδεσ μου!!!!!χεχε!!!μι μασατε ρε!!!!
Φιλε μου αν θες να πεταξεις 20ευρω πιτσιλατη δε θα περασεις ομως πολυ καλα,πιτσιλα αλλου!
 

Επισκέπτης
bill στο αντρελοσπιτο ειναι ι μαρια???και τι βαρδια παιζει????τι ορα πιγες εσι?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
bill στο αντρελοσπιτο ειναι ι μαρια???και τι βαρδια παιζει????τι ορα πιγες εσι?
Βραδυ 2 η ωρα χθες στην κιτρινη πορτα,αλλα και ο φιλος μου που πετυχε τη Μαριαννα διπλα τα ιδια σκατα
 

Επισκέπτης
μια φορα στιν φοκαιας στο αντελοσπιτο ειχα πετιχει τιν μαριλενα μεταμεσονιχτια βαρδια!ι οποια δουλευι φιλισ....ειναι ελλινιδα απο κιψελι!μιλαι τελεια ελλινικα!οποτε δεν παιζει να λεει ψεματα!!!καλουλα ειναι!!τιν ειχα πιτσιλισει παλιοτερα...πριν κανα εναμισι χρονο!
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
ραι σει πειτσοιλλυσ τοι πανου μαισα υσσε?
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Η γνωμη μου ειναι οτι ο καταλογος με τα μπουρδελα πρεπει να ανανεωνεται πιο συχνα γιατι εχει μεινει πισω.

Θα ηθελα να λεει πια πουτανα βρισκεται σημερα αν ειναι δυνατον και ποιες ωρες.

Ξερω ζηταω πολλα , αλλα υπαρχουν πολλοι συναδελφοι να συνησφερουν στην ενημερωση ολων.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιτσιλιστη βουρ για καρινα, οντως τα καλυτερα μουνια ειναι το πρωι. ας ενημερωσει καποιος για κατια και ντανα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
την καρινα την πιτσιλαω συστηματικα απο το καλοκαιρι, σταθερη αξια στο χρηματιστιριο των κοντοπουτανων, τρελλο πιπινακι, παλια μου ειχε κανει 3  4 φορες ακαποτη πιπα, καλυτερη και απο cg. βελουδινο στοματακι.  ρε συ η ελενη στην ιασωνος σιγουρα ειναι με μεγαλη κωλαρα αβυζη και περουκα? "η αλλη λεω
 

Επισκέπτης
ι ελενι ειναι στιν αισονος 19α τισ μεταμεσονιχτιεσ βαρδιες!!!ειναι απο ρουμανια!!!και επισισ εχει ορεο κολαρακι αλλα απο στιθοσ μικρουλι!τορα τα μαλι τισ μου φενεται αλιθινο!αυτα καυλιαρι μου!ι κατια ρε τσαχπινογαργαλιαρι κοστακι  παιζει προινα στο φιλισ 200????
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ι κατια ρε τσαχπινογαργαλιαρι κοστακι  παιζει προινα στο φιλισ 200????
στο 134 στο υπογειο επαιζε απαιζε τα πρωινα αλλα εδω και ενα περιπου μηνα εχει χαθει...
Ξανθο κοντο με τρομερο κωλαρακι,μικρο στηθος και ομορφο προσωπο
 

Επισκέπτης
καυλιαριδες τι θα κανετε σιμερα?που θα πιτσιλισετε???ακουω γνομες!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom