Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 373 άτομα (49 μέλη και 324 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Μακάρι σε αυτο που λες αλλα ποτε μην επαναπαύεσαι ο ιος μπορει να ειναι μεσα σου ανενεργός μεν αλλα μπορει σε οποιαδήποτε στιγμη να γίνει ενεργος.

Αποκλείεται διότι οι ιοί δεν επιβιώνουν στο σάλιο! Αντίθετα, επιβιώνουν και αναπτύσονται μέσα στο ανθρώπινο αίμα και σπέρμα!
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Ποια είναι Φώκαιας 13 υπόγειο;
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
104
Like
266
Πόντοι
21
Πέρασμα με Ειρήνη Κολωνού 48. Μια πίπα μόνο ήθελα να χαλαρώσω και της το είπα. Στα 4 λεπτά κουράστηκε και ήθελε σεξ. Εμ μπαζο, εμ το παίζει και Μπριζίτ Μπαρντό. Δεν σε είδαμε μανούλα μου και καβλωσαμε, μια πίπα μόνο θέλαμε. Αν θέλαμε να γαμησουμε υπάρχουν καλύτερες επιλογές ακόμα και στο Μεταξουργείο. Το έχω ξαναγράψει, για το Μεταξουργείο, όταν τα μπαζα θελουν να σε ξεπεταξουν στα 5 λεπτά και ξινιζουν τα μούτρα τους είναι σαν να πληρώνεις 20αρικο στην Φυλής γιατί κάθονται 10 λεπτά το λιγότερο και είναι και πιο εμφανίσημες. Στο Μεταξουργείο για τέτοιες υπηρεσίες 5 ευρώ και πολλά τους είναι.
Φίλε μου μήπως δούλευε και η Λίζα σήμερα εκεί μια ομορφουλα?
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
397
Κριτικές
46
Like
2.442
Πόντοι
3.172
Πέρασα με την Μίρα ...για τέταρτη φορά...πιπινι μέτριο εμφανισιακά με ανοιχτά μάτια..πίπα μέτρια..λίγο παιχνιδάκια μέσα...έχει καλό σχηματισμένο μουνάκι.. Σκουλαρίκη στο βυζί...στο γαμησει λίγο φάνηκε κουρασμένη..μου είπε θα πάρει άδεια κάποιες μέρες..όλο την παίρνουν τηλέφωνο..mira work ..και δεν κοιμάται καλά..την ξεμουνιασατε
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Πέρασα με την Μίρα ...για τέταρτη φορά...πιπινι μέτριο εμφανισιακά με ανοιχτά μάτια..πίπα μέτρια..λίγο παιχνιδάκια μέσα...έχει καλό σχηματισμένο μουνάκι.. Σκουλαρίκη στο βυζί...στο γαμησει λίγο φάνηκε κουρασμένη..μου είπε θα πάρει άδεια κάποιες μέρες..όλο την παίρνουν τηλέφωνο..mira work ..και δεν κοιμάται καλά..την
Διπλό βάρδιες βαράει η κοπέλα και την γαμάνε 200 φορές την ημέρα , χρειάζεται ξεκούραση σίγουρα
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Πέρασα με την Μίρα ...για τέταρτη φορά...πιπινι μέτριο εμφανισιακά με ανοιχτά μάτια..πίπα μέτρια..λίγο παιχνιδάκια μέσα...έχει καλό σχηματισμένο μουνάκι.. Σκουλαρίκη στο βυζί...στο γαμησει λίγο φάνηκε κουρασμένη..μου είπε θα πάρει άδεια κάποιες μέρες..όλο την παίρνουν τηλέφωνο..mira work ..και δεν κοιμάται καλά..την ξεμουνιασατε
Αδερφέ Φώκαιας 13;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Από τις 18 Αυγούστου μέχρι σήμερα πρέπει να μου έχουν φύγει 400 ευρώ στα μπουρδελα Λιοσίων και Φωκαίας … σήμερα πέρασα με την Γιάννα νταρντανα ρωσικής σχολης αντέχει γαμησι και πέρασα καλά … λέω να κάνω μια αποχή μέχρι να γυρίσει το στανταρακι μ Ειρήνη από Φωκαίας 17β … καλά γαμησια αλάνια !!!
 
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
@oreos24 σε παω ρε κουφάλα γιατί έχεις τσαγανό και αυτοπεποίθηση. Βέβαια αμα είσαι ευσωμος τώρα, να ξέρεις ότι στα 45 σου θα έχεις ξεχηλωσει και σκεφτεσαι τον Διανοούμενο που σου έλεγε ότι στην ίδια ηλικία είχε κορμί για γλυψιμο. Τότε θα καταλάβεις τι μαλακιουλες λες. Σε παω όμως γιατί δε μασάς. Νομίζεις ότι ανακατωνεις τους αρχιμηστες του Bou με αυτά που λες αλλά αν ήξερες τι μουνια έχουμε γαμησει και συνεχίζουμε να βεβηλωνουμε σαν αγρίμια εμείς οι μαθουσαλες θα έτρεχες να μας παρεις πιπα! Έτσι για να παρεις γευση πρωκτου και αιδοίου μουναρας αναμειγμενα.
Τελευταία συμβουλή. Όπως είσαι κι εσυ ήμουνα κι εγώ στα 24. Νόμιζα ότι τα ήξερα όλα. Μέχρι τα 30 νόμιζα ότι εγώ ήμουν έξυπνος, ευστροφος και σουπερ γαμιας. Κορόιδευα τους 40++! Όταν πατησα τα 40 κατάλαβα ότι δεν ήξερα τίποτα. Κατάλαβα οτι έλεγα παπαριές. Συνέχισε έτσι και κάποια στιγμή θα με θυμηθείς. Και να χάσεις κανένα κιλό. Αμα θες σου κανει personal ο Διανοούμενος.
Πολύ εύστοχη απάντηση! Θα πρόσθετα ότι στην ηλικία του ζούσαμε για να γαμήσουμε, ενώ τώρα στα 40φεύγα γαμάμε για να ζήσουμε...
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
145
Like
18.950
Πόντοι
26.316
Από τις 18 Αυγούστου μέχρι σήμερα πρέπει να μου έχουν φύγει 400 ευρώ στα μπουρδελα Λιοσίων και Φωκαίας … σήμερα πέρασα με την Γιάννα νταρντανα ρωσικής σχολης αντέχει γαμησι και πέρασα καλά … λέω να κάνω μια αποχή μέχρι να γυρίσει το στανταρακι μ Ειρήνη από Φωκαίας 17β … καλά γαμησια αλάνια !!!
Τόσα χαλάμε κάθε μήνα. Άλλοι μπορεί και περισσότερα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα, ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο Ειρήνη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι,τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στο χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Αναστασία καστανοξανθη παχουλη κατσαρομαλλα με 2αρι συν βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Βίβιαν μελαχρινο κοπέλα με κανονικό σώμα μέχρι τη μέση,αλλά από κάτω χοντρά μπούτια, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Μαριάννα ξανθιά γκιλφ χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ιννα μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ, νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι και κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Αλεξάνδρα(από Διδύμου 18,20,Αχαρνων 85, Κολωνού 53 και πιο πρόσφατα Αγκυρας 9 & 12α)ξανθιά κοντή μιλφ μέ το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι,τατουαζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Σημερα επέστρεψε από διακοπές και η Αννα, αύριο πρωί θα είναι στη θέση της λογικά όπως και την επόμενη εβδομάδα εκτός Δευτέρας και Πέμπτης που θα έχει ρεπό.

Ιωαννίνων 5 Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Πέρασα με την Μίρα ...για τέταρτη φορά...πιπινι μέτριο εμφανισιακά με ανοιχτά μάτια..πίπα μέτρια..λίγο παιχνιδάκια μέσα...έχει καλό σχηματισμένο μουνάκι.. Σκουλαρίκη στο βυζί...στο γαμησει λίγο φάνηκε κουρασμένη..μου είπε θα πάρει άδεια κάποιες μέρες..όλο την παίρνουν τηλέφωνο..mira work ..και δεν κοιμάται καλά..την ξεμουνιασατε
Ξέρεις αν κάνει ακαποτο τελειωτικό στην πιπα ;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Ποιές ωραίες πουτάνες κάνουν αυτό τον καιρό στα μπουρδέλα του 20άρικου τις καλύτερες ακάποτες πίπες;

Οι άσχημες εξαιρούνται!
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Από τις 18 Αυγούστου μέχρι σήμερα πρέπει να μου έχουν φύγει 400 ευρώ στα μπουρδελα Λιοσίων και Φωκαίας … σήμερα πέρασα με την Γιάννα νταρντανα ρωσικής σχολης αντέχει γαμησι και πέρασα καλά … λέω να κάνω μια αποχή μέχρι να γυρίσει το στανταρακι μ Ειρήνη από Φωκαίας 17β … καλά γαμησια αλάνια !!!
Τα λεφτά για σεξ δεν πάνε πότε χαμένα τυπαρα μου!Εξαλείφει την κατάθλιψη
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Μεγάλε,βάλε φρένο... εντάξει,το κρέας κρέας...αλλά έχει καυ ψυχη το άτομο...γιατί ευτη να μην βρει κάποιον δλδ.... κατά εμέ είσαι πολύ λάθος...
Τα λεφτά για σεξ δεν πάνε πότε χαμένα τυπαρα μου!Εξαλείφει την κατάθλιψη
Ισχύει , ακόμα και οι φόλες σε κάνουν πιο έμπειρο
Γαματε συνάδελφοι , όσο και όσες πιο πολύ μπορείτε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Ελένη ξανθό κοντό πετιτ μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα και 1-2 ακόμη και Κασσάνδρα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ μεγάλο στο μπούτι και πάνω από τα βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Μαρία Χοσέ μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί ώμο χέρι και μερικά μικρότερα και Γιάννα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στη δεξιά γάμπα και ένα στο δεξί πόδι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Μαρία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 2 Ντιαννα χοντρή με καστανοκκοκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι και Ελένη ξανθιά νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Ντανιελα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στα δεξιά πλευρά μέχρι το πόδι και Ντιαννα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα μακρύ μαλλί 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α Νανσι μιλφ με καστανο πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Λιλια(ν) ξανθιά μιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, σήμερα φορούσε το κλασσικό πολύχρωμο μαγιό που φορούσε συνήθως στο Διδύμου 8β.

Βεργας 7 πάνω Σαμπινα καστανοξανθη με λεπτό ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι με σκουροχρωμες θηλες, απλό πρόγραμμα, οποίος θέλει να πάει τώρα που δεν έχει ακόμη κόσμο.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα/Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος & 13αρια κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Ιζαμπελα και Αλεξάνδρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 66α Τατιάνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Μόνικα καινούργια παρουσία στον οίκο, μελαχρινή κατσαρομαλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα ,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άννα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Μισέλ, απλό πρόγραμμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom