Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (8 μέλη και 76 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Μια κοπέλα μου είχε πει πως είχε έναν πελατη που την έστηνε στα τέσσερα και με κάποιο τέχνασμα, που προφανως το είχε κάνει στην προπονηση, έσκιζε τη εμπρόσθια φουσκα που παει το σπέρμα, για να παει το σπέρμα του μέσα στη μουνα αλλά η κοπέλα να μην μπορεί να το καταλάβει γιατί η αίσθηση της καποτας υπηρχε αφου ΔΕΝ την είχε βγάλει!!

Αυτοι θελουν κρεμασμα! Ειναι οι χειρωτεροι ολων!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Δυο φορες την πηρα τη Μαρινα, δεν της εκανα ντραγκ τεστ.
Ουτε πιστευω οτι ειναι σωστο να γραφονται σχολια οτι καποια κοπελα παιρνει ουσίες.
Το μαγκιορικο στυλακι εχει αναφερθεί.
Εν ολίγης , πας ,κοιτας, μπαινεις ή φευγεις.
Γαμήθηκε η Μαρινα στο Αγκυρας 12.
Σκιννυ κορμακι 35-40 χρονων, άβυζο, μαλλι κορακί κοντό.
Σπασμένο πρόσωπο και φωνή μαγκιόρας σεξεργατριας.
Φαινεται οτι κανει αρκετα χρονια αυτη τη δουλειά και ξερει καλά ελληνικα.
Πιπα αρκετα καλη μαεστρική, αερατη χωρις δοντι ή σαλια με περιποιηση και σε ορχεις.
Περασμα με μαγικό τροπο το προφυλακτικο και αμεσα στηθηκε σε πισωκολλητο .
Δεν της το χαλασα (ειχε αρκετο κοσμο το τσαρδι) και την πηρα δυνατα οπως μου ζητησε.
Αφου την ξαπλωσα τερμα κατω εριξα τις τελευταιες πιστονιες με μενα να τιναζομαι στον αερα και να προσγειωνομαι μονο με το καυλι μου μεσα βαθεια στο πατομουνι της.
Μολις εχυσα μου ευχηθηκε καλη χρονια ...
Ηρεμη τσατσα παρα τον κοσμο και συμπαθητικο μπουρδελακι , ειχα να παω πριν την ανακαινηση απο εποχη χριστινα νομιζω τη λεγανε , διμετρη ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Τι ώρες την βρίσκουμε συναγωνιστή,?
Τη δοκίμασα λίγο νωρίτερα, προτιμώ την Τατιάνα! Όχι ότι δεν κάνει αυτά που ανακοινώνονται στο σαλόνι, αλλά κινείται τυποποιημένα και βιαστικά και δεν "βγάζει"κάποια καύλα.Στον αποχαιρετισμό βέβαια μου άφησε να εννοηθεί ότι την επόμενη φορά θα παίξουμε άλλη... μπάλα , ότι και καλά δηλαδή σήμερα επρόκειτο για αναγνωριστική συνεύρεση...
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
χθες αργα βραδυ Σαββατο ξαναπηγα Φυλης109β και ξαναπηρα την Μπελλα καθως ειχα πολυ καλες εντυπωσεις...Δυστυχως χθες ηταν πολυ αλλαγμενη και πανω στον αγωνα αρχισε να με πρηζει να τελειωσω γρηγορα γιατι ο χρονος τελειωνε (ουτε 5 λεπτα δεν θα ειχαν περασει και χωρις να εχει ακουστει χτυπημα πορτας). Της ειπα οτι εχουμε ακομα αλλα 3-5 λεπτα και τι μου λεει το ατομο....αν θελω να κατσει αλλα πεντε λεπτα να φωναξει τον τσατσο να δωσω αλλα 10 ευρω χαχαχαχα!!! Δεν ψαρωσα και ετσι οπως την ειχα ιεραποστολικα εχυσα και της λεω: "Ok babe next time i will have 30 euros to stay 10 minutes with you" ....Τι να πω δεν ξερω αν αυτο ειναι μια αποπειρα του οικου να το ανεβασει στο 30αρι...Ας ελπισουμε να μην ψαρωσει κανας αλλος και τους τα σκασει...Εγω προσωπικα θα κανω τουλαχιστον 1 μηνα να ξαναπατησω στο συγκεκριμενο οικο μπας και συνελθουν....
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
καλημερα,στους διπλα εγραψαν για μια Λολιτα στο μαραθωνος 59,ειναι η ιδια απο βεργας π ηταν πρν λιγο καιρο ή αλλη?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
χθες αργα βραδυ Σαββατο ξαναπηγα Φυλης109β και ξαναπηρα την Μπελλα καθως ειχα πολυ καλες εντυπωσεις...Δυστυχως χθες ηταν πολυ αλλαγμενη και πανω στον αγωνα αρχισε να με πρηζει να τελειωσω γρηγορα γιατι ο χρονος τελειωνε (ουτε 5 λεπτα δεν θα ειχαν περασει και χωρις να εχει ακουστει χτυπημα πορτας). Της ειπα οτι εχουμε ακομα αλλα 3-5 λεπτα και τι μου λεει το ατομο....αν θελω να κατσει αλλα πεντε λεπτα να φωναξει τον τσατσο να δωσω αλλα 10 ευρω χαχαχαχα!!! Δεν ψαρωσα και ετσι οπως την ειχα ιεραποστολικα εχυσα και της λεω: "Ok babe next time i will have 30 euros to stay 10 minutes with you" ....Τι να πω δεν ξερω αν αυτο ειναι μια αποπειρα του οικου να το ανεβασει στο 30αρι...Ας ελπισουμε να μην ψαρωσει κανας αλλος και τους τα σκασει...Εγω προσωπικα θα κανω τουλαχιστον 1 μηνα να ξαναπατησω στο συγκεκριμενο οικο μπας και συνελθουν....
Ισχύει, και μαζί μου παρόμοιο σκηνικό παίχτηκε με την Ελένη. Μάλιστα η τσατσά μετά με έκραξε που δεν έδωσα τα πουρμπουάρ που ζήτησε η κοπέλα. Προτείνω μπουκοτάζ στη νέα πολιτική του οίκου.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Ισπανικά για αρχάριους για Φυλής και πέριξ:
1) Όλα κε ταλ? (Καλησπέρα τι κάνεις)
2) Νο αμπλο εσπανιολ μπιέν, περο εντιέντο ουν πόκο. (Δεν μιλάω καλά ισπανικά, όμως καταλαβαίνω λίγο)
3)Kε γκραντε κούλο, με γούστα, καρίνιο. (Τι κωλαρα είναι αυτή, γουστάρω μωρό μου) <-- Το αγαπημένο μου.
:wink::cheesy:
Νά προσθέσω καί εγώ ολίγα τινά, μιάς καί είμαι απόφοιτος τής Μεγάλης τού Γένους Κουβανέζικης Σχολής!!!
4) Ερες μούϊ καλιέντε! (είσαι πολύ καυτή)
5) Άϊ κέ ντούλτσε νινίτα! (τί γλυκό μωρό!)
6) Τού κούλο ές μούϊ σαβρόζο! (ο κώλος σου είναι πολύ γευστικός)
7) Ντάμε τόδο τού αμόρ! (δώσε μου όλη τήν αγάπη σου...συνήθως αυτό λέγεται όταν η γκόμενα θέλει νά τής χύσης καί θέλει /εννοεί όλο τό σπέρμα σου)
8) Μούϊ μπουένος ντίας (καλημέρα), μπουένας νότσες (καλησπέρα, καληνύχτα)

Άί στό καλό!! συγκινήθηκα!! οι αναμνήσεις μέ τυλίγουν!!!
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Κατεβηκα Μεταξουργείο σήμερα να αδειάσω αλλά δεν έκανα μεγάλη βόλτα.. Στο πρώτο σπιτάκι που μπήκα κατέθεσα.. λοιπόν πέρασμα στο Ιάσωνος 44, είναι η Μπέλα, Ρωσίδα κατά δήλωσή της, γύρω στα 30 έτη, μαλλί μακρι ίσιο, με πιασίματα και αρκετά τατουάζ, βυζάκια 2αρια..
Η τσατσά ευγενική, η κοπέλα επιθετικό σαλοναρισμα, με έπεισε και έβγαλα το 10αρικο..
στα του αγώνα καλή βαθιά πίπα με καποτα, της είπα να την γλυψω και εγω και κάναμε 69 κάνα δίλεπτο..
Αφού με είχε κάνει τούρμπο της είπα να στηθεί στα 4, πράγμα που έκανε..
κοιτώντας την κωλαρα την καρφωνα κάνα 4λεπτο.. Τελείωσα σε αυτήν την στάση και δεν βιάστηκε να βγάλει το καβλι μου από μέσα της..
Γενικα πέρασα καλά και θα ξαναπροτιμηθει..
Απο μενα ναι!
ας μας πουν οι πιο έμπειροι μύστες αν είναι κάποια καινούργια ή παλιά καραβάνα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.255
Κριτικές
256
Like
11.546
Πόντοι
19.505
Μεσημεράκι,
Μαραθώνος 59 το μεσαίο υπόγειο η μουνάρα λολίτα, με τα προνοτάκουνα δυο μέτρα, αδύνατη με προσωπάρα. Θα μπορούσε να είναι έσκορτ. Βαρέθηκα να περιμένω την κοσμοσυρροή οπότε δεν ξέρω για τις επιδόσεις. Στο δίπλα δεξιά η Λέρα, μελαχρινή με στυλάτα παπούτσια. Σέξυ παρουσία, αρκετά καλή στο δωμάτιο.

Φωκαίας 13 αριστερά η Αμέλια από Λιοσίων, κοντοπούτρανη ουκρανέζα με μακρύ μαλλί και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
χθες αργα βραδυ Σαββατο ξαναπηγα Φυλης109β και ξαναπηρα την Μπελλα καθως ειχα πολυ καλες εντυπωσεις...Δυστυχως χθες ηταν πολυ αλλαγμενη και πανω στον αγωνα αρχισε να με πρηζει να τελειωσω γρηγορα γιατι ο χρονος τελειωνε (ουτε 5 λεπτα δεν θα ειχαν περασει και χωρις να εχει ακουστει χτυπημα πορτας). Της ειπα οτι εχουμε ακομα αλλα 3-5 λεπτα και τι μου λεει το ατομο....αν θελω να κατσει αλλα πεντε λεπτα να φωναξει τον τσατσο να δωσω αλλα 10 ευρω χαχαχαχα!!! Δεν ψαρωσα και ετσι οπως την ειχα ιεραποστολικα εχυσα και της λεω: "Ok babe next time i will have 30 euros to stay 10 minutes with you" ....Τι να πω δεν ξερω αν αυτο ειναι μια αποπειρα του οικου να το ανεβασει στο 30αρι...Ας ελπισουμε να μην ψαρωσει κανας αλλος και τους τα σκασει...Εγω προσωπικα θα κανω τουλαχιστον 1 μηνα να ξαναπατησω στο συγκεκριμενο οικο μπας και συνελθουν....
Φιλε μου αυτα ειναι τερτυπια της Μπελας,ειναι γνωστη γυρολογος απο Βεργας 3 και Μαραθωνος τα ιδια εκανε κι εκει,μαλιστα πριν κανα χρονο που την ειχα παρει στο Βεργας 3,ενω η 2τσα δεν ειχε χτυπησει πορτα αυτη μου εθεσε θεμα χρονου απο μονη της με το ετσι θελω και να φανταστεις οτι της ειχα δωσει και μπουρμπουαρ απο την αρχη 10 ευρω,δηλαδη γι αυτην διπλασιο κερδος και αντι να φιλοτιμηθει να καθησει μου λεει τελειωνει ο χρονος,τρελαθηκα,σηκω φυγε μωρη χαμουρα της λεω και της αρπαω και το δεκαρικο,οχι θα της το εδινα,εγω το εδωσα για ανεση χρονου και εξυπηρετησης και αυτη μου φερεται με αυτον τον τροπο?απο τοτε ποτε δεν ξαναπερασα μαζι της,βλεπω την πηγαινοφαιρνουν και στο Μαραθωνος και τωρα τελευταια ειναι στο 109Β,την ειδα και προχτες εκει και εφυγα σφαιρα.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Μεσημεράκι,
Μαραθώνος 59 το μεσαίο υπόγειο η μουνάρα λολίτα, με τα προνοτάκουνα δυο μέτρα, αδύνατη με προσωπάρα. Θα μπορούσε να είναι έσκορτ. Βαρέθηκα να περιμένω την κοσμοσυρροή οπότε δεν ξέρω για τις επιδόσεις. Στο δίπλα δεξιά η Λέρα, μελαχρινή με στυλάτα παπούτσια. Σέξυ παρουσία, αρκετά καλή στοπ δωμάτιο.

Φωκαίας 13 αριστερά η Αμέλια από Λιοσίων, κοντοπούτρανη ουκρανέζα με μακρυ μαλλί και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος
Αντε να πουμε και για την Λολιτα,αλλη ωραια φολα απο κει,ναι μεν ωραια αλλα μεσα μην περιμενεις πολλα πραγματα,συμετοχη μηδεν δεν φιλας δεν αγγιζεις,σταση στην πιπα τετοια που δεν μπορεις να πιασεις τιποτα,μπαινει συνηθως μεσα πολυ γρηγορα,εγω δεν προλαβα να κλεισω την πορτα πισω μου και ηρθε,το ακουσα αυτο και απο αλλον συναγωνιστη,αυτο δειχνει ξεπετα καθαρα βιαζεται να παει στον επομενο,μην ψαρωνεται απο την εμφανιση,εγω πλεον εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι οι ωραιες εχουν απο μετριες το πολυ εως χαλια υπηρεσιες.Και αυτη πηγαινοερχεται Μαραθωνος και Βεργας,τελικα σε αυτα τα μαγαζια πηγαινοφαιρνουν τις φολες μου φαινεται.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Δυο φορες την πηρα τη Μαρινα, δεν της εκανα ντραγκ τεστ.
Ουτε πιστευω οτι ειναι σωστο να γραφονται σχολια οτι καποια κοπελα παιρνει ουσίες.
Το μαγκιορικο στυλακι εχει αναφερθεί.
Εν ολίγης , πας ,κοιτας, μπαινεις ή φευγεις.
Λιγο μετα τα Χριστουγεννα ειχα γραψει πως η κοπελα ειναι μονο για σκληρους/ακραιους μυστες/χυστες,συναδελφοι κ λοιποι τζωνιδες ας μεινουν μακρια.Ειναι μια επιλογη για καλτ ηδονη:grin:


:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Μυστη μου για μένα το στούντιο θέλει 150+ να δουλέψει το πράμα σωστά ώρα δηλαδή κ πάνω άντε μισάωρο στη χειρότερη, όταν μπαίνεις με το ελάχιστο ποσο κ χρόνο ξεπέτα είναι πάλι κ στο μυαλό της γκόμενας κ στο δικό σου μέχρι να μιλήσεις να δεις πως ανταποκρίνεται κ αυτή σ αυτά π θες έχυσες πάει. Εάν θες κάτι τέτοιο στα μπαμ καλύτερα μπουρδελο γι πέντε δέκα λεπτά κλείνεις μάτια κ φαντάζεσαι τη σαλμα χαγιετ αέρα θα χύσεις . Το θεωρώ πεταμένα λεφτά το 50 , η ώρα η μπουρδελο.Τέλος σ αυτά τα λεφτά καλο είναι να πηγαίνεις ξέροντας τι γίνεται στο δωμάτιο από τη κάθε γκομενα αλλιώς είναι ρίσκο
Έχεις δίκιο σε μεγάλο βαθμό αλλά και το μισάωρο σε στούντιο (Δηλ. 100€ ή και 120 σε κάποια) είναι μεγάλο ρίσκο. Θέλει οπωσδήποτε δοκιμασμένη κοπέλα και πάλι δεν είσαι 100% σίγουρος.
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Τη Σόνια θα λέει, είπε κι ο Σμύρνης πιο πριν ότι την παρουσίασαν ως νέα :confused:

Η Σόνια θα είναι που είναι καιρό εκεί
Απο 20 εώς 25 θα έλεγα . Οταν μπορεσω θα ξανα πάω να επιβεβεωσω οτι είναι η σόνια !!!
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
Μεσημεράκι,
Μαραθώνος 59 το μεσαίο υπόγειο η μουνάρα λολίτα, με τα προνοτάκουνα δυο μέτρα, αδύνατη με προσωπάρα. Θα μπορούσε να είναι έσκορτ. Βαρέθηκα να περιμένω την κοσμοσυρροή οπότε δεν ξέρω για τις επιδόσεις. Στο δίπλα δεξιά η Λέρα, μελαχρινή με στυλάτα παπούτσια. Σέξυ παρουσία, αρκετά καλή στο δωμάτιο.

Φωκαίας 13 αριστερά η Αμέλια από Λιοσίων, κοντοπούτρανη ουκρανέζα με μακρύ μαλλί και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος
ρε παιδια 8α μας τρελανεται εδω μεσα ,πια μουναρα?αν ειναι αυτη απο το βεργας πριν καποιες βδομαδες,λεγατε οτι ειναι μετρια σε εμφανιση κ καραφολα τ κερατα ,οτι καλα καλα δεν εχουμε μπει στο δωματιο κ αυτη απο πισω .κ τωρα μουναρα κ κοσμοσυροη...τι να πω,ξαναλεω αν ειναι η ιδια απο βεργας
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Φιλε μου αυτα ειναι τερτυπια της Μπελας,ειναι γνωστη γυρολογος απο Βεργας 3 και Μαραθωνος τα ιδια εκανε κι εκει,μαλιστα πριν κανα χρονο που την ειχα παρει στο Βεργας 3,ενω η 2τσα δεν ειχε χτυπησει πορτα αυτη μου εθεσε θεμα χρονου απο μονη της με το ετσι θελω και να φανταστεις οτι της ειχα δωσει και μπουρμπουαρ απο την αρχη 10 ευρω,δηλαδη γι αυτην διπλασιο κερδος και αντι να φιλοτιμηθει να καθησει μου λεει τελειωνει ο χρονος,τρελαθηκα,σηκω φυγε μωρη χαμουρα της λεω και της αρπαω και το δεκαρικο,οχι θα της το εδινα,εγω το εδωσα για ανεση χρονου και εξυπηρετησης και αυτη μου φερεται με αυτον τον τροπο?απο τοτε ποτε δεν ξαναπερασα μαζι της,βλεπω την πηγαινοφαιρνουν και στο Μαραθωνος και τωρα τελευταια ειναι στο 109Β,την ειδα και προχτες εκει και εφυγα σφαιρα.
Φαίνεται πως το πουρμπουάρ δεν είναι καλή ιδέα. Καλύτερα να πάρει κανείς διπλάσιο χρόνο με δοκιμασμένη κοπέλα, αν θέλει να της δώσει κάτι παραπάνω.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Φιλε μου αυτα ειναι τερτυπια της Μπελας,ειναι γνωστη γυρολογος απο Βεργας 3 και Μαραθωνος τα ιδια εκανε κι εκει,μαλιστα πριν κανα χρονο που την ειχα παρει στο Βεργας 3,ενω η 2τσα δεν ειχε χτυπησει πορτα αυτη μου εθεσε θεμα χρονου απο μονη της με το ετσι θελω και να φανταστεις οτι της ειχα δωσει και μπουρμπουαρ απο την αρχη 10 ευρω,δηλαδη γι αυτην διπλασιο κερδος και αντι να φιλοτιμηθει να καθησει μου λεει τελειωνει ο χρονος,τρελαθηκα,σηκω φυγε μωρη χαμουρα της λεω και της αρπαω και το δεκαρικο,οχι θα της το εδινα,εγω το εδωσα για ανεση χρονου και εξυπηρετησης και αυτη μου φερεται με αυτον τον τροπο?απο τοτε ποτε δεν ξαναπερασα μαζι της,βλεπω την πηγαινοφαιρνουν και στο Μαραθωνος και τωρα τελευταια ειναι στο 109Β,την ειδα και προχτες εκει και εφυγα σφαιρα.
Εμένα πάντως η Μπέλα δε μου είχε ζητήσει πουρμπουάρ, παρόλο που έκατσε αρκετά παραπάνω. Μου συνέβη με την Ελένη, οπότε ίσως είναι πολιτική του οίκου. Και αυτό φαίνεται από το ότι το είπε μετά στην τσατσά και με έκραξε γι' αυτό. Κρίμα πάντως, ίσως δεν ξαναπεράσω καλά με την Μπέλα, άμα είναι έτσι. Όλα πάνε στο 30ρικο σιγά σιγά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom