Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 476 άτομα (23 μέλη και 453 επισκέπτες)

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
304
Like
1.205
Πόντοι
201
Μέχρι απριλιο περίπου είχα πάρει 3 φορές την Ιζαμπέλα από Λιοσίων 73 με πολύ καλές εντυπώσεις. Έκτοτε διαβάζω ότι έχει γίνει πολύ ξεπετα. Υπάρχουν πρόσφατες εντυπώσεις από συναγωνιστές?
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Εδωσα αλλη μια ευκαιρία στην Μαρία από Φυλής 86Α μπας και συμμορφώθηκε αλλα γιοκ
Στο χολ μου την έπεσε και μου έπιασε την ψωλη προσπαθώντας να με πείσει να μπω

Η συνεχεια στην κριτική
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
LGFkH6t.jpg



Σημερινή φωτογραφία από Μ.Αλεξάνδρου 22.

Με καυλώνει να παίρνω μάτι ή να ακούω την πουτάνα να γαμιέται στο διπλανό δωμάτιο, αφού όμως εκεί που με έβαλαν δεν υπήρχε κάποια τρύπα, κοίταζα απέξω.
Δυστυχώς περνούσαν μόνο πορνοπελάτες και πακιστάνια, θα είχε φάση όμως να πηδάς την πουτάνα στο παράθυρο και να σας βλέπουν οι περαστικοί...
Και λίγο πριν χύσεις, να βγεις από μέσα της και να πετάξεις τα φλόκια έξω από το παράθυρο και όποιον πάρει ο χάρος.
Και εμένα με καβλωνει αυτό αλλά όχι να τα πετάξω απ το παράθυρο …απλά να παίρνανε …η να ακούν ..Παλιά λοιπόν σε έναν οικο φυλής έγινε αυτό με κάτι πιτσιρικάδες να παίρνουν μάτι απ το παραθυράκι που ήταν κοντά στον δρόμο ..μειλαμε την ξεκωλιασα …η τανα δε ..είπε μας κοιτάνε και της είπα χυνωωωωωω
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Εδωσα αλλη μια ευκαιρία στην Μαρία από Φυλής 86Α μπας και συμμορφώθηκε αλλα γιοκ
Στο χολ μου την έπεσε και μου έπιασε την ψωλη προσπαθώντας να με πείσει να μπω

Η συνεχεια στην κριτική
Αυτή ρε με έσπρωξε καθώς έβγαινα από τον οικο …όχι ότι κατάλαβα κάτι αλλά …κάποιες είναι άρρωστες και στάνταρ παίρνουν ουσίες γιαυτο αυτή ι παράλογη συμπεριφορά σε συνδιασμο την διαταραχή προσωπικότητας που έχουν ..
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλημέρα σας, έρχομαι Αθήνα λόγω έκτακτων αναγκών, έχετε να προτείνετε κάποια τίμια στην πρωινη βάρδια της φυλης;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
Πέρασμα χτες από Φυλής γύρω στις 8 μισή το βραδάκι,ΑΘΛΙΑ πράγματα...Λίγα ανοιχτά, η μόνη που άξιζε ήταν μια -και καλά- Ταϊλανδή στο 86 ή 84 δεν θυμάμαι ακριβώς...20 χρονών λέει η αδερφή τσάτσος ,όμορφη με καλό βυζάκι αδύνατη.

Φωκαίας χάλια μαύρα,συνεύρεση τελικά με μια Ρουμάνα αδύνατη γυφτοειδή που ήταν χωρίς τσατσά με μια άλλη ψηλή καστανή ντουέτο...Πίπα του λεπτού με καπότα, ανέβηκε από πάνω χωρίς καν να ρωτήσει και ξεκίνησε με λύσσα να με τελειώσει πράγμα που έγινε άμεσα αφού είχα ξενερώσει με το όλο σκηνικό...:confused:

Είχα 2-3 χρόνια να πάω στην περιοχή ,τι ξεπεσμός ήταν αυτός...Θέλω να πιστεύω λόγω μήνα.:cry:
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
Λοιπόν έπειτα από τη κριτική του φίλου που έγραψε ότι πέρασε στο δωματιο με τη κοπέλα και τη τσατσά στο Φιλιππίδου 11 πήγα από περιέργεια να δω τι παίζει.
Ότι έγραψε ισχύει 100%,η τσα δηλώνει στο σαλόνι ελα να ΜΑΣ γαμησεις,όσο περιμένεις τη κοπέλα να τη δεις μπαλαμουτιαζει άγρια,πιάνει πούτσους,τρίβει τα πόδια της στο καβαλο των πελατών Η κοπέλα δεν λέει και πολλά και για αυτό γίνεται αυτός ο τζερτζελος με τη τσα για να πιάσουν πελάτες.Το κόλπο μια χαρά πιάνει αφού στο σαλόνι γίνεται της πουτανας και τα δωμάτια είναι φουλ.Εγω πέρασα με τη κοπέλα,όπως προείπα δεν λέει πολλά,όλα γίνονται σε fast forward για να εξυπηρετηθούν όσο πιο πολλοί πελάτες,είναι Ρουμάνα κοντή με κανονικό βυζί και μέτριο κωλο.Για να το διασταύρωσω ότι η τσα μπαίνει δωμάτιο με το που μπήκε τη ρώτησα τι παίζει και αν έρχεται και η τσα μέσα Στα σπαστά ελληνικά μου είπε ναι,της είπα sex?όχι μου λέει πίπα πλαστικ.
Αυτα,οποίος ενδιαφέρεται για περιπέτειες ας πάει. Τι βαρδια μυστη?
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
η τανια στο Διδυμου 27 δουλευει ακομα? και αν ναι τι ωρες...κατα τις 11 το βραδυ το βλεπω κλειστο παντα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασμα με Μπέλα Ρουμάνα από Κολωνού 27 σκαλάκια.
Ανεβαίνει μία σύντομη κριτκή.

Επίσης ρε παίδες τι παίζει με αυτή τη Χριστίνα στο Μ.Αλεξάνδρου 28 υπόγειο.
Την πέτυχα σήμερα πρωινή βάρδια, λογικά θα είναι και το απόγευμα.
Καλή παρουσία για το 10άρικο, αλλά δεν με έπεισε και έχω διαβάσει και δύο περίεργες κριτικές μαζί και του @paparotriftoulas
με αρνητικές εντυπώσεις.
Δεν είχε κόσμο, ήμουν σαλόνι με έναν τύπο που ήθελα να βγάλω να του δώσω δύο ευρώ και να φύγει επιτόπου,
η άλλη με κάρφωσε με το που βγήκε από την κουρτίνα, αλλά την έκανα για κάπου πιο σίγουρα γιατί δεν ήμουν σε διάθεση κασκαντεριλικίου!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Νομίζω έφυγε για διακοπές διότι το κάναμε τη προηγούμενη βδομάδα και άκουγα η τσατσά που έλεγε θα φύγει για διακοπές και απλά Σεπτέμβρη ξανά.
για πληροφόρηση σου, επειδή όλο βλέπεις κοπέλες σε διακοπές, όπως θα διάβασες στην ενημέρωση μου τη Κυριακή δούλευε κανονικά, όπως κ χθες το απόγευμα ήταν κανονικά στο πόστο της...
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
για πληροφόρηση σου, επειδή όλο βλέπεις κοπέλες σε διακοπές, όπως θα διάβασες στην ενημέρωση μου τη Κυριακή δούλευε κανονικά, όπως κ χθες το απόγευμα ήταν κανονικά στο πόστο της...
η αλεξανδρα ομως λειπει δε ειναι εδω επεσες εξω,πηγα ξανα χτες και δε ηταν,ηταν κλειστο το μαγαζι,τι ελεγες οτι ηταν τοτε?οσο για τη μιχαελα η τσατσα το ελεγε οτι θα φυγει στη πατριδα της τωρα το πότε δε ξερω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
ναι και οταν πηγες εσυ παλι κλειστο ηταν το μαγαζι.
Τη Τρίτη μια χαρά ανοιχτό ήταν το μαγαζί όταν πήγα, επίσης μιας και δεν στα μεταφέρουν σωστά η Αλεξάνδρα για διακοπές έφυγε χθες το μεσημέρι
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Τη Τρίτη μια χαρά ανοιχτό ήταν το μαγαζί τη Τρίτη που πήγα, επίσης μιας και δεν στα μεταφέρουν σωστά η Αλεξάνδρα για διακοπές έφυγε χθες το μεσημέρι
τοτε γιατι ηταν κλειστο το μαγαζι στις 16 αυγουστου που πηγα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
τοτε γιατι ηταν κλειστο το μαγαζι στις 16 αυγουστου που πηγα?
Τι να σου πω ρε τύπε 2035 που πήγα ανοιχτό ήταν και δούλευαν δεξιά και αριστερά οι κοπέλες που ανέφερα, καλά να περνάς
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom