Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (25 μέλη και 234 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
στη χθεσινή μου βόλτα στη Disneyland γνωριστήκαμε και με το συναγωνιστή @8/2/1981 ,καθίσαμε μιλήσαμε λίγο ήπιαμε από μια φαντα πριν συνεχίσει για τις καταθέσεις του
τυπε πολυ ύποπτο οτι ήπιατε μπλε φάντα... επεσαν τίποτα ακαποτα γαμήσια με κορασίδες ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
τυπε πολυ ύποπτο οτι ήπιατε μπλε φάντα... επεσαν τίποτα ακαποτα γαμήσια με κορασίδες ?
Κόκκινη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φώναξε "Επαμεινώνδα" από μακριά;
έστειλε πμ την ώρα που έκανα live από Κολωνού
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
στη χθεσινή μου βόλτα στη Disneyland γνωριστήκαμε και με το συναγωνιστή @8/2/1981 ,καθίσαμε μιλήσαμε λίγο ήπιαμε από μια φαντα πριν συνεχίσει για τις καταθέσεις του
Fanta λόγο δίψας μη παρεξηγηθουμε.
Χτες δοκιμάστηκε η Ντιάνα από Ιάσωνος 44,δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο πέρα από αυτά που έχουν πει οι συναγωνιστές που την έχουν δοκιμάσει,υπηρεσίες τυπικές της περιοχής,σώμα λίγο πάνω από το μέσο όρο.
Στη συνέχεια κατευθύνθηκα στο Κολωνού 48 νέο για τη Στέλλα, συνεχόμενα δωμάτια και αντί να φύγω με έπιασε η μαλακια να δοκιμάσω την καινούργια νταρντανα νεαρή Νικόλ,πέρα από τη ξυνιλα που είχε από την ώρα που πάτησε το πόδι της στο δωμάτιο όταν ήρθε η ώρα της πράξης είδα περιφερειακά στο μουνι της κονδυλώματα,ασφαλώς την έστειλα κατευθείαν χωρίς ασφαλώς να με ρωτήσει γιατί.
Προσοχή λοιπόν αν και οι περισσότεροι δεν κινδυνεύετε γιατί κανείς λογικός άνθρωπος δεν θα πήγαινε με αυτή.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Έχουμε εικόνα από Αλινα , στο χωμάτινου 11 πάνω που παίζει απογευματινή βάρδια; Δίπλα λένε πως το πρωί δουλεύει στο Θεσσαλίας 136 ως Έμιλυ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Έχουμε εικόνα από Αλινα , στο χωμάτινου 11 πάνω που παίζει απογευματινή βάρδια; Δίπλα λένε πως το πρωί δουλεύει στο Θεσσαλίας 136 ως Έμιλυ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Παρακαλώ την προσοχη σας!

FANTA Μπλε (άνευ ανθραξ): Ακαπέλα μουνα!


FANTA Πορτοκαλί (με ανθραξ):
Ακαπέλα κωλο!

(Το ανθρακικό έχει παραπανω αντισηψια με 100% αποτελέσματα)

ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Fanta λόγο δίψας μη παρεξηγηθουμε.
Χτες δοκιμάστηκε η Ντιάνα από Ιάσωνος 44,δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο πέρα από αυτά που έχουν πει οι συναγωνιστές που την έχουν δοκιμάσει,υπηρεσίες τυπικές της περιοχής,σώμα λίγο πάνω από το μέσο όρο.
Στη συνέχεια κατευθύνθηκα στο Κολωνού 48 νέο για τη Στέλλα, συνεχόμενα δωμάτια και αντί να φύγω με έπιασε η μαλακια να δοκιμάσω την καινούργια νταρντανα νεαρή Νικόλ,πέρα από τη ξυνιλα που είχε από την ώρα που πάτησε το πόδι της στο δωμάτιο όταν ήρθε η ώρα της πράξης είδα περιφερειακά στο μουνι της κονδυλώματα,ασφαλώς την έστειλα κατευθείαν χωρίς ασφαλώς να με ρωτήσει γιατί.
Προσοχή λοιπόν αν και οι περισσότεροι δεν κινδυνεύετε γιατί κανείς λογικός άνθρωπος δεν θα πήγαινε με αυτή.
Φίλε η Αλεξάνδρα Μ Αλεξάνδρου 25 είναι εδώ δε έχει φύγει γιατί μου είπε η τσατσά ότι έφυγε αλλά ο νέα σμιρνι είπε είναι εδώ,τι ώρα θα είναι σήμερα το απόγευμα εκεί μπας και πάω?
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.352
Πόντοι
4.646

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Και για ΑΚΑ μουνι-κώλο φτιάχνεις κοκτέιλ?:2funny:
fanta-exotic.jpg
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.297
Πόντοι
2.836
Κι εγώ έπεσα απ’ τα σύννεφα ομολογουμένως γιατί οι κριτικές της είναι αξιοπρεπείς.
Θα την πέτυχες σε μέρα που τα ψυχολογικα της βάρουσαν κόκκινο συναγερμό!! Δεν εξηγείται αλλιώς εκτός αν οι κριτικές που διαβάζουμε γιαυτη είναι μουφα.....
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Θα την πέτυχες σε μέρα που τα ψυχολογικα της βάρουσαν κόκκινο συναγερμό!! Δεν εξηγείται αλλιώς εκτός αν οι κριτικές που διαβάζουμε γιαυτη είναι μουφα.....
Μπορεί φίλος, δεν το αποκλείω. Αλλά δεν παίζει και να επιχειρήσω άλλη διευρεύνηση.
Οι 2 κριτικές του διανοουμενου και του hell αποκλείεται να είναι μούφα. Δεν είναι χθεσινοί.
Για τις άλλες 2 δεν ξέρω.
Η 5η είτε είναι μούφα, είτε αληθινή, είναι προ αμνημονεύτων, οπότε δεν αντικατοπτρίζει και πολλά
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.297
Πόντοι
2.836
Μπορεί φίλος, δεν το αποκλείω. Αλλά δεν παίζει και να επιχειρήσω άλλη διευρεύνηση.
Οι 2 κριτικές του διανοουμενου και του hell αποκλείεται να είναι μούφα. Δεν είναι χθεσινοί.
Για τις άλλες 2 δεν ξέρω.
Η 5η είτε είναι μούφα, είτε αληθινή, είναι προ αμνημονεύτων, οπότε δεν αντικατοπτρίζει και πολλά
Συναγωνιστη επεξες σε αυτό το νούμερο και έχασες (ευτυχώς ένα 20ρικο) και δεν θα ξαναπεξεις....δεστο έτσι κ προχώρα με φορά για αλλά. Τώρα αλλιώς συμπεριφερονται στον κάθε πελάτη κ οι κριτικές διχάζουν καμιά φορά.... Εμένα πχ μια κορασίδα που ήταν πριν καποιους μηνες φυλης κ έφυγε τώρα οι περισσότεροι την έλεγαν κομοδίνο κ φόλα....εγώ πήρα ρίσκο μένοντας άγαλμα από την εμφάνιση της κ πέρασα σούπερ μαζί της!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
483
Κριτικές
207
Like
11.544
Πόντοι
31.613
Συνάντηση προ λίγου με Καρολίνα στο φωκαιας 27 Κάτο.
Η Καρολίνα είναι μια κινκι κοπέλα με πάρα πολύ θετική ενέργεια και διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη .έχει δοκιμαστεί κατ επανάληψη.
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
444
Πόντοι
21
Κολωνού 27β Φλορα η μελαχρινή χοντρή Ρουμάνα, με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμακαι δύο δύο λατινες, Μπετυ μελαχρινή κοντή πολύ λεπτή με μικρό βυζι και Λουσι ξανθιά χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
Σμυρναρα τιμη για Μπέτη θυμάσαι ? 20 το πηγαν τελικα ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
LGFkH6t.jpg



Σημερινή φωτογραφία από Μ.Αλεξάνδρου 22.

Με καυλώνει να παίρνω μάτι ή να ακούω την πουτάνα να γαμιέται στο διπλανό δωμάτιο, αφού όμως εκεί που με έβαλαν δεν υπήρχε κάποια τρύπα, κοίταζα απέξω.
Δυστυχώς περνούσαν μόνο πορνοπελάτες και πακιστάνια, θα είχε φάση όμως να πηδάς την πουτάνα στο παράθυρο και να σας βλέπουν οι περαστικοί...
Και λίγο πριν χύσεις, να βγεις από μέσα της και να πετάξεις τα φλόκια έξω από το παράθυρο και όποιον πάρει ο χάρος.
Δηλαδή ρε τύπε έχεις την ευκαρία να της τα αμολήσεις σε μάπα/στόμα (ή όπου αλλού πάνω της) κι εσύ θα προτιμήσεις να λούσεις τους περαστικούς;:2funny:
Έπειτα το στρατό από αυτούς που τους πήραν τα σκάγια και θα σε περιμένουν ύστερα να σε κάνουν μπαούλο στο ξύλο, τον σκέφτηκες ή μπα; (μπρος στη τρέλα τι είν’o πόνος θα υποθέσω):grin:
Ρε μλκ για δέσιμο είσαι...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Λοιπόν έπειτα από τη κριτική του φίλου που έγραψε ότι πέρασε στο δωματιο με τη κοπέλα και τη τσατσά στο Φιλιππίδου 11 πήγα από περιέργεια να δω τι παίζει.
Ότι έγραψε ισχύει 100%,η τσα δηλώνει στο σαλόνι ελα να ΜΑΣ γαμησεις,όσο περιμένεις τη κοπέλα να τη δεις μπαλαμουτιαζει άγρια,πιάνει πούτσους,τρίβει τα πόδια της στο καβαλο των πελατών Η κοπέλα δεν λέει και πολλά και για αυτό γίνεται αυτός ο τζερτζελος με τη τσα για να πιάσουν πελάτες.Το κόλπο μια χαρά πιάνει αφού στο σαλόνι γίνεται της πουτανας και τα δωμάτια είναι φουλ.Εγω πέρασα με τη κοπέλα,όπως προείπα δεν λέει πολλά,όλα γίνονται σε fast forward για να εξυπηρετηθούν όσο πιο πολλοί πελάτες,είναι Ρουμάνα κοντή με κανονικό βυζί και μέτριο κωλο.Για να το διασταύρωσω ότι η τσα μπαίνει δωμάτιο με το που μπήκε τη ρώτησα τι παίζει και αν έρχεται και η τσα μέσα Στα σπαστά ελληνικά μου είπε ναι,της είπα sex?όχι μου λέει πίπα πλαστικ.
Αυτα,οποίος ενδιαφέρεται για περιπέτειες ας πάει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom