Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (21 μέλη και 235 επισκέπτες)

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Τι να σου πω ρε τύπε 2035 που πήγα ανοιχτό ήταν και δούλευαν δεξιά και αριστερά οι κοπέλες που ανέφερα, καλά να περνάς
εγω πηγα στις 6 7 απογευμα και ηταν κλειστο το δεξι μονο η χριστινα ηταν στο αριστερο αλλα οκ δε θα μαλωσουμε κιολας ρε φιλε,και συ καλα να περνας.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
256
Like
863
Πόντοι
81
Πέρασμα με Μπέλα Ρουμάνα από Κολωνού 27 σκαλάκια.
Ανεβαίνει μία σύντομη κριτκή.

Επίσης ρε παίδες τι παίζει με αυτή τη Χριστίνα στο Μ.Αλεξάνδρου 28 υπόγειο.
Την πέτυχα σήμερα πρωινή βάρδια, λογικά θα είναι και το απόγευμα.
Καλή παρουσία για το 10άρικο, αλλά δεν με έπεισε και έχω διαβάσει και δύο περίεργες κριτικές μαζί και του @paparotriftoulas
με αρνητικές εντυπώσεις.
Δεν είχε κόσμο, ήμουν σαλόνι με έναν τύπο που ήθελα να βγάλω να του δώσω δύο ευρώ και να φύγει επιτόπου,
η άλλη με κάρφωσε με το που βγήκε από την κουρτίνα, αλλά την έκανα για κάπου πιο σίγουρα γιατί δεν ήμουν σε διάθεση κασκαντεριλικίου!
Μια φορά που είχα περάσει με Χριστίνα και ήταν βαριεστημένη και διεκπεραιωτική. Κρίμα γιατί είναι ωραίο μουνάκι.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Να πηγαινετε σε στανταρακια σας μαγκες να σας περιποιονται καταλληλως.Μην δινετε θαρρος στις φολες με τον παρα σας.
Περασα μετα απο καιρο ,σχεδον 6 μηνες στο Διδυμου 8 ισογειο στις θειτσες Βερονικα και Ελενη.Επελεξα Βερονικα.Περασα μια χαρα.Την ξεπατωσα στην πιπα,την ξεπατωσα στα 4 ,την εχυσα στο στομα,τα ρουφηξε ολα και περασα ζαχαρη Εκανε η τσατσα να βαραει την πορτα αλλα δουλεια της η αλλη.Την ξερω ισα με 10 χρονια.Οταν ελειπε η Βερονικα ορμαγα στην Ελενη.Μια χαρα.Δεν λενε πολλα εμφανισιακα αλλα το 20αρικο το τιμανε δεοντος.Μονο πρωινη βαρδια και προσοχη στα πρεζακια.Οχι οτι ενοχλουν,αλλα πλεον η Διδυμου εχει γινει στεκι.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Να πηγαινετε σε στανταρακια σας μαγκες να σας περιποιονται καταλληλως.Μην δινετε θαρρος στις φολες με τον παρα σας.
Περασα μετα απο καιρο ,σχεδον 6 μηνες στο Διδυμου 8 ισογειο στις θειτσες Βερονικα και Ελενη.Επελεξα Βερονικα.Περασα μια χαρα.Την ξεπατωσα στην πιπα,την ξεπατωσα στα 4 ,την εχυσα στο στομα,τα ρουφηξε ολα και περασα ζαχαρη Εκανε η τσατσα να βαραει την πορτα αλλα δουλεια της η αλλη.Την ξερω ισα με 10 χρονια.Οταν ελειπε η Βερονικα ορμαγα στην Ελενη.Μια χαρα.Δεν λενε πολλα εμφανισιακα αλλα το 20αρικο το τιμανε δεοντος.Μονο πρωινη βαρδια και προσοχη στα πρεζακια.Οχι οτι ενοχλουν,αλλα πλεον η Διδυμου εχει γινει στεκι.
εε ναι στανταρακια πιο πολυ δε ειναι να παιζεις με καινουργιες γιατι οι καινουργιες μπορει να ριξουν φολα.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
124
Like
351
Πόντοι
21

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
49
Like
5.544
Πόντοι
2.846
Μέχρι απριλιο περίπου είχα πάρει 3 φορές την Ιζαμπέλα από Λιοσίων 73 με πολύ καλές εντυπώσεις. Έκτοτε διαβάζω ότι έχει γίνει πολύ ξεπετα. Υπάρχουν πρόσφατες εντυπώσεις από συναγωνιστές?
την πήρα προχθές Τρίτη. Έχω γράψει κριτική, διάβασε αν θέλεις. Προσωπικά έφυγα ευχαριστημένος αλλά η όλη διαδικασία ήταν κάπως σύντομη. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι δεν έχω μέτρο σύγκρισης, καθώς ήταν η πρώτη μου εμπειρία με κοπέλα μπουρδέλου μετά το 1985-86.
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Να πηγαινετε σε στανταρακια σας μαγκες να σας περιποιονται καταλληλως.Μην δινετε θαρρος στις φολες με τον παρα σας.
Περασα μετα απο καιρο ,σχεδον 6 μηνες στο Διδυμου 8 ισογειο στις θειτσες Βερονικα και Ελενη.Επελεξα Βερονικα.Περασα μια χαρα.Την ξεπατωσα στην πιπα,την ξεπατωσα στα 4 ,την εχυσα στο στομα,τα ρουφηξε ολα και περασα ζαχαρη Εκανε η τσατσα να βαραει την πορτα αλλα δουλεια της η αλλη.Την ξερω ισα με 10 χρονια.Οταν ελειπε η Βερονικα ορμαγα στην Ελενη.Μια χαρα.Δεν λενε πολλα εμφανισιακα αλλα το 20αρικο το τιμανε δεοντος.Μονο πρωινη βαρδια και προσοχη στα πρεζακια.Οχι οτι ενοχλουν,αλλα πλεον η Διδυμου εχει γινει στεκι.
Οτι καλύτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στη περιοχη τιμιες καθαρες ευγενεστατες και ακρως ερωτικες μακαρι να υπηρχαν κι αλλες σαν κι αυτές
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Να πηγαινετε σε στανταρακια σας μαγκες να σας περιποιονται καταλληλως.Μην δινετε θαρρος στις φολες με τον παρα σας.
Περασα μετα απο καιρο ,σχεδον 6 μηνες στο Διδυμου 8 ισογειο στις θειτσες Βερονικα και Ελενη.Επελεξα Βερονικα.Περασα μια χαρα.Την ξεπατωσα στην πιπα,την ξεπατωσα στα 4 ,την εχυσα στο στομα,τα ρουφηξε ολα και περασα ζαχαρη Εκανε η τσατσα να βαραει την πορτα αλλα δουλεια της η αλλη.Την ξερω ισα με 10 χρονια.Οταν ελειπε η Βερονικα ορμαγα στην Ελενη.Μια χαρα.Δεν λενε πολλα εμφανισιακα αλλα το 20αρικο το τιμανε δεοντος.Μονο πρωινη βαρδια και προσοχη στα πρεζακια.Οχι οτι ενοχλουν,αλλα πλεον η Διδυμου εχει γινει στεκι.
Την Καλησπερα Φιλε Koulamar...τις εχω βαλει στο ματι και τις 2 για παρτουζα.....εμφανισιακα μπροστα σε κατι αλλα νουμερα και για τις ηλικιες του ειναι καλουτσικες.....
Καλα να περνας....
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
124
Like
351
Πόντοι
21
Επισκέφτηκα την Έλλη προχτές το απόγευμα στο Φ65Β. Μου άρεσε το γέλιο της και η καλή της διάθεση. Κατά τα άλλα, περί ορέξεως δεν έχω να πω κάτι. Εμένα μου άρεσε πάντως. Κοντούλα γύρω στο 1,60, μελαχρινή με μακρύ μαύρο μαλλί, λίγο σκουρόχρωμη επιδερμίδα, ίσως από Ρουμανία. Την έκανα γύρω στα 30 κάτι που προτιμώ από το να είναι τελείως πιτσιρίκα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Άννα φυλής 86 πάνω , πρωινή πιο άρρωστη δεν υπρχη !! Στάνταρ μαστουρωμένη εκεί που έκανε καλή πίπα το χάλαγε σκόπιμα …προσπάθησε να μου βάλει δάχτυλο τις είπα τέτοια δεν τα γουσταρο εγώ …. Δεν ήξερε να παίξει πουτσο ….τις λέω κοιτά να δεις τον βάρεσα πάνω στα βυζια της έχυσα σε 1 λεπτό …και της λέω αντεεεεε γειααααααααα Στο χαβαλέ απλά ήθελα να το κάψω το 20 είχα καιρό να κάνω κάτι τέτοιο ….!!Αυτα αλλά μακρυά …
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Τι να σου πω ρε τύπε 2035 που πήγα ανοιχτό ήταν και δούλευαν δεξιά και αριστερά οι κοπέλες που ανέφερα, καλά να περνάς
Ανοιχτό ήταν το εν λόγο μαγαζάκι την Τρίτη που πέρασα
Αλλά δεν πέρασα στο δωμα με καμια από αυτές, πήγα εμετουργείο για την καλτιλα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
επισκεψη στην σονια ιασ 37...πολυ μινιον φοβασαι να την καρφοσεις,πιπα κομπρεσερ...οχι ασχημη εμπειρια αλλα δυσκολα να ξαναπαω,επισης οταν με ειδε πηρε βαθεια ανασα της ειπα μη φοβασαι δεν δαγκωνει και γελασε εκει παρατηρησα οτι της λειπουνε μερικα δοντια και αμεσως σκεφτικα την εκπομπη της σιας λιαροπουλου που πηγεναν ολοι η φαφουτιδες να πουνε τα προβληματα τους
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Να πηγαινετε σε στανταρακια σας μαγκες να σας περιποιονται καταλληλως.Μην δινετε θαρρος στις φολες με τον παρα σας.
Περασα μετα απο καιρο ,σχεδον 6 μηνες στο Διδυμου 8 ισογειο στις θειτσες Βερονικα και Ελενη.Επελεξα Βερονικα.Περασα μια χαρα.Την ξεπατωσα στην πιπα,την ξεπατωσα στα 4 ,την εχυσα στο στομα,τα ρουφηξε ολα και περασα ζαχαρη Εκανε η τσατσα να βαραει την πορτα αλλα δουλεια της η αλλη.Την ξερω ισα με 10 χρονια.Οταν ελειπε η Βερονικα ορμαγα στην Ελενη.Μια χαρα.Δεν λενε πολλα εμφανισιακα αλλα το 20αρικο το τιμανε δεοντος.Μονο πρωινη βαρδια και προσοχη στα πρεζακια.Οχι οτι ενοχλουν,αλλα πλεον η Διδυμου εχει γινει στεκι.
Σιγουρα καλύτερα στα στανταρακια μας αλλά κ από την άλλη πρέπει να δοκιμαζουμε κ καινούριες κοπελιές για το πορνοβιογραφικό μας, εφόσον πληρούν τα κριτιρια που θέλουμε κ μετά από έρευνα μέσα από το site μας.
Πάντως η διδιμου πολύ παρακμή με τα πρεζάκια, παντού ζόμπι.
Απο καραντίνα κ μετά έγινε έτσι, πριν είχε τα μπουρδελακια της κ την μοντέλοαλυσίδα της αλλά όχι αυτό το χάλι.
Το ότι δεν ενοχλούν ειναι σχετικο..αυτοι είναι σαν τα φίδια μπορεί να επιτεθούν από στιγμή σε στιγμή.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Και εμένα με καβλωνει αυτό αλλά όχι να τα πετάξω απ το παράθυρο …απλά να παίρνανε …η να ακούν ..Παλιά λοιπόν σε έναν οικο φυλής έγινε αυτό με κάτι πιτσιρικάδες να παίρνουν μάτι απ το παραθυράκι που ήταν κοντά στον δρόμο ..μειλαμε την ξεκωλιασα …η τανα δε ..είπε μας κοιτάνε και της είπα χυνωωωωωω
Εγώ μια φορά είχα πάρει μια Τάνα στα όρθια και ενοιωθα όλο το κωλο της τέλειος ήταν και της χαιδευα μπροστά τη κοιλίτσα της.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846

tsamp

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
έλειπε αυτές τις μέρες, ο οίκος κλείνει κατά τις 2200 παρά όταν υπάρχει κοπέλα στη 2η βάρδια
Καλησπέρα,

Πέρασα στις 20.00, ανοικτό, πήγα στις 20.40 κλειστό μάλλον δεν υπάρχει κίνηση. Μία κοπέλα, Μιλένα. Ρώτησα για Τάνια και η τσατσά μου είπε δυστυχώς δεν δουλεύει πια εδώ

Μέγα n.smirni76, αν την πετύχεις στις τσάρκες σου ενημέρωσε μας!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Άννα φυλής 86 πάνω , πρωινή πιο άρρωστη δεν υπρχη !! Στάνταρ μαστουρωμένη εκεί που έκανε καλή πίπα το χάλαγε σκόπιμα …προσπάθησε να μου βάλει δάχτυλο τις είπα τέτοια δεν τα γουσταρο εγώ …. Δεν ήξερε να παίξει πουτσο ….τις λέω κοιτά να δεις τον βάρεσα πάνω στα βυζια της έχυσα σε 1 λεπτό …και της λέω αντεεεεε γειααααααααα Στο χαβαλέ απλά ήθελα να το κάψω το 20 είχα καιρό να κάνω κάτι τέτοιο ….!!Αυτα αλλά μακρυά …
Πρόεδρε μέχρι τι ώρα θα καθόταν; μπας και ρώτησες;
 

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
Συνεύρεση με Χριστίνα από
Φ 65β που μου παραδέχθηκε οτι δεν ειναι από Τσεχία..... (επεσα απο τα σύννεφα) δεν είμαι για να γραφω κριτική βαριέμαι. αλλα πολυ σωστή αν και λίγο πηγάδι.
ΑΛΛΟ ΘΈΛΩ ΝΑ ΠΩ.
έμαθα ότι Τάνια απο Δ 27 "σταμάτησε μαζι μας " μ είπε η τσατσά.
και η Ντιάνα η γύφτοΒουλγάρα με την διαστημική υπερκωλαρα ΈΦΥΓΕ μου είπε ο ευρυπρωκτος Τσάτσος......
ΑΝ ΞΈΡΕΙΣ ΚΆΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΈΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΟΡΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΥΛΩΝΟΥΝ ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΜΝΜ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Νομιζω πως βαση αναλογίας ρίσκου/κόστους το μετάξι βρίσκεται μισο βήμα πιο μπροστά απο την Βικτώρια
Αν ειχε καθαρά δωμάτια θα ηταν σαφώς καλύτερη επιλογή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom