Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (24 μέλη και 244 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Νομιζω πως βαση αναλογίας ρίσκου/κόστους το μετάξι βρίσκεται μισο βήμα πιο μπροστά απο την Βικτώρια
Αν ειχε καθαρά δωμάτια θα ηταν σαφώς καλύτερη επιλογή.
Να πω πως δεν συμφωνώ, θα είναι ψέμματα...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασμα με Ρίτα Ουκρανέζα στο Κολωνού 32Α, για το μετάξι είναι στις top 2-3.

Εμφάνιση ανετότατα για Φυλής. Πολύ δυνατό κορμί, 2,5άρι βυζί σιλικονάτο, ποδάρες, πολύ όμορφη καλοσχηματισμένη κωλάρα, με tan lines από string μες την κάβλα. Το πρόγραμμά της απλό, στα 15€ και δεν δέχεται, πάκηδες και υπόλοιπους μελαμψούς συναγωνιστές, αφού όποιος τέτοιος έμπαινε η τσατσά του έλεγε σε άπταιστα αγγλικά. "Sorry my friend" :rockon:
Ο οίκος καθαρός. Αρκετά value for money επιλογή για 15€. Θα αφήσω κριτική με λεπτομέρειες για τον αγώνα.
 

ManosBest

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
80
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρουμε αν δουλεύει η Λίζα από Φιλιππίδου?
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
579
Κριτικές
3
Like
1.631
Πόντοι
486

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Νομιζω πως βαση αναλογίας ρίσκου/κόστους το μετάξι βρίσκεται μισο βήμα πιο μπροστά απο την Βικτώρια
Αν ειχε καθαρά δωμάτια θα ηταν σαφώς καλύτερη επιλογή.
Όταν λες αναλογίας ρίσκου κόστους εννοείς ότι και στη φυλής έχει φολες και στο Μεταξουργείο?αν εννοείς αυτό ναι θα συμφωνησω αλλά στο Μεταξουργείο είναι πολύ εύκολο να κολλήσεις παράσημο ενώ φυλής είναι πιο δύσκολο,επίσης Μεταξουργείο βρωμάνε τα σπιτάκια χυσιλες ενώ φυλής χλωρίνες όχι βρωμες,και τα δωμάτια στη φυλής βλέπονται ενώ Μεταξουργείο άσε μπαίνεις μέσα και νοιωθεις ότι μπαίνεις σε παράγκα.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.297
Πόντοι
2.836

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Είπα κάτι αστείο και γελάς άρχοντα του σκοτους?σε αυτό που είπα ότι γάμησα μια Τάνα που είναι το αστείο?
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.297
Πόντοι
2.836
Είπα κάτι αστείο και γελάς άρχοντα του σκοτους?σε αυτό που είπα ότι γάμησα μια Τάνα που είναι το αστείο?
Sorry λάθος emotion ... το άλλαξα... απο γρήγορη ταχύτητα έγινε
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.352
Πόντοι
4.646
Πολύ ειρωνεία χωρίς λόγο φίλε,πολλές έχω κάνει όχι μόνο αυτήν ειρωνεψου τι να σου πω,ε ρε κάτι καραγκιοζηδες που έχει το σάιτ,αλήθεια με το επίπεδο σας εδω μέχρι και τις ιερόδουλες λιπαμαι που σας κάθονται ούτε αυτές δε σας αξίζουν που είναι η δουλειά τους,γιατί οι έξω οκ ποια να σας κάτσει τόσο παπάρες που είστε.
Κλώνε, δεν έχεις κλείσει ούτε μήνα στο σάη και βγάζεις τέτοια γλώσσα? :jerking:
Μάλλον θα σε στείλουμε για ''μπάνιο''... :knuppel:
:ban:
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Κλώνε, δεν έχεις κλείσει ούτε μήνα στο σάη και βγάζεις τέτοια γλώσσα? :jerking:
Μάλλον θα σε στείλουμε για ''μπάνιο''... :knuppel:
:ban:
Δε είμαι κλώνος ο τζιμακος είμαι άλλον θα λες εσύ άντε.
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Junax

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Τζιμάκο θα κάτσεις όμορφα ή θά’ χουμε πάλι τα ίδια;;;
Πόσα ακκάουντ πρέπει να σου μπανάρουν για να ισιώσεις δηλαδή;;
Φίλε εκείνοι ξεκίνησαν να ειρωνεύονται επειδή έλεγα μια έμπειρια μου με ιερόδουλη που έλεγα ότι τη έπαιρνα στα όρθια και έλεγαν σπάνια στάση εύγε και γελαγαν δε νομίζω να είπα κάτι αστείο.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Φίλε εκείνοι ξεκίνησαν να ειρωνεύονται επειδή έλεγα μια έμπειρια μου με ιερόδουλη που έλεγα ότι τη έπαιρνα στα όρθια και έλεγαν σπάνια στάση εύγε και γελαγαν δε νομίζω να είπα κάτι αστείο.
Λογικό είναι να γελούν και να σε ειρωνεύονται. 200 χρόνια γυρνοβολούν στα δέλα, εσένα περιμένουν να τους πεις πως είναι το γαμήσι στο όρθιο;
Γι’ αυτό σου λέω άκου ντάντυ και βούλωνε και λίγο. Δεν θα χάσεις.:wink:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
@jim99 το θέμα τελείωσε. Μην το συνεχίζεις. Εσυ θα χάσεις. Μπες στο νόημα του Bou και κουλαρε!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Λογικό είναι να γελούν και να σε ειρωνεύονται. 200 χρόνια γυρνοβολούν στα δέλα, εσένα περιμένουν να τους πεις πως είναι το γαμήσι στο όρθιο;
Γι’ αυτό σου λέω άκου ντάντυ και βούλωνε και λίγο. Δεν θα χάσεις.:wink:
Εντάξει αδερφέ πάνε 200 χρόνια στα μπουρδέλα καταλαβαίνω αλλά δε χρειάζεται να ειρωνεύονται είναι λίγο αγένεια,να μου πούνε συμβουλές αφού είναι πολύ πιο έμπειροι από μένα θα τις ακούσω αλλά δε υπάρχει λόγος να ειρωνεύονται.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

@jim99 το θέμα τελείωσε. Μην το συνεχίζεις. Εσυ θα χάσεις. Μπες στο νόημα του Bou και κουλαρε!
Απλα αδερφέ λίγο ευγένεια ζήτησα εγώ και να μου δώσετε συμβουλές ως μεγαλύτεροι μια χαρά θα τις ακούσω αλλά δε υπάρχει λόγος να ειρωνεύεσαι.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εντάξει αδερφέ πάνε 200 χρόνια στα μπουρδέλα καταλαβαίνω αλλά σε χρειάζεται να ειρωνεύονται είναι λίγο αγένεια,να μου πούνε συμβουλές αφού είναι πολύ πιο έμπειροι από μένα θα τις ακούσω αλλά δε υπάρχει λόγος να ειρωνεύονται.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απλα αδερφέ λίγο ευγένεια ζήτησα εγώ και να μου δώσετε συμβουλές ως μεγαλύτεροι μια χαρά θα τις ακούσω αλλά δε υπάρχει λόγος να ειρωνεύεσαι.
Θες να σου πω ποιο είναι το πρόβλημα σου;
Ξεφεύγεις. Επαναλαμβάνεσαι. Και ο γραπτός σου λόγος είναι 15χρονου. Όλα αυτά μαζί κουράζουνε γιαυτό τουλάχιστον σπάμε λίγο πλάκα.

Τον @Junax τον νευρίασες ιδιαίτερα μπορώ να πω, τρέχει πάλι στο Μετάξι να βρει κώλο να ξεδώσει. Άνοιξες τον ασκό του Αιόλου!
Ο @Διανοούμενος θα το ρίξει στα ακά τσιμπούκια και ο μάγος @Σεβασμιώτατος θα αυτοκτονήσει μέσα στο μουνί της Ταυλανδάννας.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εντάξει αδερφέ πάνε 200 χρόνια στα μπουρδέλα καταλαβαίνω αλλά σε χρειάζεται να ειρωνεύονται είναι λίγο αγένεια,να μου πούνε συμβουλές αφού είναι πολύ πιο έμπειροι από μένα θα τις ακούσω αλλά δε υπάρχει λόγος να ειρωνεύονται.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απλα αδερφέ λίγο ευγένεια ζήτησα εγώ και να μου δώσετε συμβουλές ως μεγαλύτεροι μια χαρά θα τις ακούσω αλλά δε υπάρχει λόγος να ειρωνεύεσαι.
Δες το ως μέσο προς την αρτιότερη εκπαίδευση σου. Εξάλλου όπως όλοι έχουμε καταλάβει, θα γυρνάς για πολλάαααα ακόμη χρόνια αποκλειστικά στα πηδηχτήρια, συνεπώς οι συμβουλές τους θα σου είναι πολύτιμες για αρκετό καιρό ακόμη.
Έλα, άρπα κι ένα δωράκι για τη βραδινή σου πηχτή κι αύριο πάλι τα υπόλοιπα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom