Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (21 μέλη και 207 επισκέπτες)

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
483
Κριτικές
207
Like
11.544
Πόντοι
31.613
Η Ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 α
Έχει εξελιχθεί σε μεγάλη φολα και ξεπετα.
Κρίμα γιατί κάποτε ήταν πολύ καλή και δοτηκη στο δοματιο.
Τόρα το λέει ανηχτα με 20€ τι περιμένεις
Κρίμα.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.124
Πόντοι
206
Πήγαινε στο Βέργας 7. Εκεί δουλεύει η Κωνσταντίνα. Δεν έχεις δει κάτι παρόμοιο, πριν. Είναι σαν να πηγαίνεις με τέσσερις BBW, ταυτόχρονα.

ΥΓ: Δεν τρολάρω.
Η αυγκεκριμενη είναι 20XL
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Κωμικοτραγική συνάντηση με Ειρήνη (Φ72) όπου η τύπισσα έδωσε ρέστα στη γελοιότητα. Αρχικά μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς βαριεστημένη και με μια μούρη μέχρι το πάτωμα· δεν πολυέδωσα σημασία. Πάω να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω στο λαιμό και στα (ανύπαρκτα) βυζιά της και τη βλέπω να ανασκουμπώνεται, να σπεύδει να κάτσει στο κρεβάτι και να μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι, αφού μου έκανε και μια επίπληξη ότι τέτοια πράγματα (τα φιλιά στο λαιμό και στα βυζιά τώρα) τα κάνουν μόνο ζευγάρια σε σχέση καθώς και ότι είμαι πολύ επιθετικός. Εγώ συνεχίζει κάνω μόνο σεξ. Ωραία της λέω ξάπλωσε να σε γλείψω πρώτα λίγο εγώ. Δεν θέλω απαντά να με γλείψεις.

Κάνω τη πάπια προς στιγμήν και ξαπλώνω εντέλει στο κρεβάτι, όπου τη βλέπω να πηγαίνει να βάλει πότα σε πεσμένο παπάρι.
- Τι κάνεις εκεί; δε βλέπεις ότι δεν μου έχει σηκωθεί;
- Άκου να δεις αυτά που θες εσύ, τα φιλιά στο στόμα (δεν έκανα εντωμεταξύ κίνηση να τη φιλίσω στο στόμα), τα γλειψίματα και τις αγκαλιές τις κάνουν μόνο στις σχέσεις τους (επαναλαμβάνει). Εγώ κάνω απλό σεξ κι αν σ’ αρέσει.
-Είναι δυνατόν (της λέω) να λες τέτοιες μαλακίες στους πελάτες;; το γλείψιμο δλδ από το πελάτη σ’ εσένα δεν είναι μέρος του σεξ; επίσης δεν πήγα να σε φιλήσω στο στόμα.
-σε ξέρω κι από χθες για να σε αφήσω να κάνεις αυτά τα πράγματα;
-έλα, έλα ντάξει, άστο ξενέρωσα τελείως
και τινάζομαι από το κρεβάτι προς εκεί που είχα ακουμπήσει τα ρούχα μου ξεκινώντας να ντύνομαι.
(πριν βγω μου έφερε εννοείται πίσω το 20άρι)

Τελικά άδειασα στην Άντρεα από Λ73Β, όπου ευτυχώς πέρασα αρκετά καλά και ευχαριστήθηκα τις βυζάρες της. Θα γράψω λογικά αύριο και μια κριτική γιατί βαριέμαι τώρα. Μαζί της ήταν η Ιζαμπέλα και μια μάλλον καινούργια πλην όμως αδιάφορη, η Μελίσα (η τσατσά είπε έχει 3 μέρες στην Ελλάδα)

Κατά τα λοιπά όπως τα ξέρετε
Φ54 --> Αουρόρα
Φιλ (κάτω) --> Σιμόνα, Ντιάνα
Φιλ (πάνω) --> Καρολίνα
Φωκ 7 (υπογ) --> Έμιλυ
Φωκ 25Β --> Σάρα
Φωκ 27Α --> Εμμανουέλα
Φ65Β --> Έλλη
Φ86Α --> Μαρία
Φ86Β --> Άναμπελ νομίζω άκουσα, ήταν δωμάτιο και την έκανα
Φ71 --> Εύα
Απαράδεκτη όπως φέρθηκε, ντροπή της.
Δείχνει ότι δεν τις αρέσει αυτη η δουλειά που κάνει,
για αυτό έχει νεύρα.
Ας αναρωτηθούμε κ εμείς όταν κάνουμε κάτι που δεν γουστάρουμε δεν εχουμε νεύρα......
Κλασικη συμπεριφορά από τα 80` όχι φιλιά αγκαλιές χαδια,
γενικά στυλ κ καλά χάρη σου κάνω....μόνο που την δεκαετία εκείνη είχαν μαλλί αφανα κ ήταν αξύριστες στο μουνι.
Η Ειρήνη πάντα έτσι ήταν ο χαρακτήρας της.
Κ παλιότερα περίπου το 2016 που ήταν 3 με 4 μέτρα ποιο αριστερά από εκεί που είναι τώρα.
Τσαμπουκαλου κ όλα αποστειρωμενα χωρίς φιλάκια χάδια αλλά έδινε κώλο κ συνήθως μόνο στα τέσσερα.
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα
Μήπως πέρασε κάποιος χθες το απόγευμα ή ξέρει αν δουλεύει ακόμα η Μικαέλα στο Φωκαίας 17 ή αν εφυγε για διακοπές;
Ευχαριστώ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δεν νομίζω πως ζήτησε κάτι τρελό, όπως γλεοφομουνια και γλωσσοφιλα όπως ειπε. Αλλά έτσι είναι η Ειρήνη. Ενώ δίνει κωλο , όλο το υπόλοιπο είναι αποστειρωμένο.
Γλειφομούνι ζήτησα, αλλά και πάλι δεν το λες τρελό ρε μλκ:grin: (να δεις που θ’ αναθεωρήσουμε και για τ’ αυτονόητα)
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Η Ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 α
Έχει εξελιχθεί σε μεγάλη φολα και ξεπετα.
Κρίμα γιατί κάποτε ήταν πολύ καλή και δοτηκη στο δοματιο.
Τόρα το λέει ανηχτα με 20€ τι περιμένεις
Κρίμα.
Ισχύει,για αυτό την έκοψα.
Όσο περισσότερα ραντεβού κάνεις μαζί της τόσο χειρότερη γίνεται.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.140
Κριτικές
491
Like
37.501
Πόντοι
41.447
16 αυγουστου στο Μ Αλεξάνδρου 25 μου είπε η τσα2 ότι η Αλεξάνδρα λείπει στη πατρίδα της άρα πως ήταν εκεί όπως γράφεις?
την κλωνοποίηση μαλλον μύστη χαχαχαχα

μην το ψάχνεις απάντηση δεν θα παρεις
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα
Μήπως πέρασε κάποιος χθες το απόγευμα ή ξέρει αν δουλεύει ακόμα η Μικαέλα στο Φωκαίας 17 ή αν εφυγε για διακοπές;
Ευχαριστώ
Νομίζω έφυγε για διακοπές διότι το κάναμε τη προηγούμενη βδομάδα και άκουγα η τσατσά που έλεγε θα φύγει για διακοπές και απλά Σεπτέμβρη ξανά.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Μαγκες πού μπορω να βρω σε μπουρδελο τρεις bbw μαζι; Γιατι συνηθως στα μπουρδελα ειναι δυο γυναικες και απο αυτες η μια αντε να ειναι bbw.

Μην τρολαρετε δεν αστειευομαι απλα ειναι μια φαντασιωση που εχω.
Ευχαριστω.
παιχτη μου ξεχασα και αλλες 3 επιλογες να τσεκαρεις (ξαναειδα προσφατη ενημερωση μου).
1) ελλης 3 (στις καλες μερες μπορει να πετυχεις και 3 εκει),
2) διδυμου ολα τα διψηφια (κυριως 20-22 πανκατ-27),
3) κωνσταντινουπολεως 166 αριστερα.
υποψιν, ειναι δυσκολο να πετυχεις 3 τωρα, αλλα κανε εναν κοπο σε αυτα που σου ειπα, γιατι καποια παιζουν 2 σιγουρα.
ξεκινα με τροφωνιου παντως και ριξε κιλα σιγα σιγα.
θα σου ελεγα και βεργας 7 κωνσταντινα (νο 1 μακραν σε δυναμη), η' διδυμου 18 αλιονα, αλλα ειναι μια μονο εκαστω (ασχετα αν πιανουν για 2) :undecided:
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.352
Πόντοι
4.646
Εγώ ρε μάγκες πηρα ένα πολυ τίμιο, χωρίς μα και μου, γκροβερ κι επίσης μου πηρε απίστευτη λαστιχωτη πιπα. Περασα μια χαρά. Βέβαια δεν χρειάστηκα κάτι άλλο, όπως γλυψιμο στη μουνα. Προφανώς αυτά που ζήτησες την χαλασαν και όλη η συνεδρεία πηγε στραφη!
Μύστη Διανοούμενε, η πάλαι ποτέ Μαρίνα, τάχα Ταϋλανδέζα, από Μετάξι ακολουθούσε την ίδια τακτική με Ειρήνη
(πρώτα μουνί και μετά κώλο),:zfuck: όπως ειλικρινά ανέφερες στην κριτική σου:
Αν και χάρηκα που πέρασες καλά, αυτό για μένα θεωρείται ΦΟΛΙΑΣΜΑ! :angry:
Η σωστή πόρνη πρέπει να δίνει κώλο ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ, χωρίς μα και μου! :woldman:
Εδώ γάμησα Ντανιέλα στο Μετάξι, με πρωκτικό εκτός προγράμματος και
δεν μου ζήτησε καν να περάσω πρώτα από μουνί! :rockon:
Για μένα η τακτική σε τέτοιες ΦΟΛΕΣ είναι εξής... Τους λες ότι θέλεις ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ
κώλο επειδή χύνεις σε 2 λεπτά συνήθως. Οπότε θα στο επιτρέψουν και θα τις γαμήσεις τελικά
όσο αντέχεις από το κωλί τους γιατί συνήθως μετά από κώλο δεν τον βάζουν μουνί λόγω υγιεινής! :2funny:
Έτσι είχα τιμωρήσει και τη Μαρίνα την Ταϋλανδή που προανέφερα κωλογαμώντας την σχεδόν
10λεπτο! :rockon:Εν τω μεταξύ έκανε ότι μάσαγε τσίχλα για να μου σπάσει τα νεύρα αλλά έτσι
αργούσα ακόμα πιο πολύ να χύσω το κωλοτρυπίδι της! :tooth:
Αυτή, λοιπόν, ήταν και η ταπεινή συμβουλή μου ως πρωκτικομανής...:hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
πουτανα χωρις να αφήνει γλειφομούνι ειναι σαν εκκλησια που δε δίνει θεια κοινωνια
:2funny::2funny::2funny::2funny:
Να πηγαίνεις 6 γενάρη ρε μλκ στην εκκλησία και να σου λέει ο local παπάς της ενορίας: σόρρυ. Φέτος ο αγιασμός είναι out of stock. Ελάτε πάλι του χρόνου
-τι λες ρε τράγο, έλα δω ρε....
(Μα τη μπαναγία εσένα σκέφτηκα χθες.)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
16 αυγουστου στο Μ Αλεξάνδρου 25 μου είπε η τσα2 ότι η Αλεξάνδρα λείπει στη πατρίδα της άρα πως ήταν εκεί όπως γράφεις?
Κανονικότατα ήταν στις 2035 που πέρασα, εσύ ποια είδες στη θέση της?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Κανονικότατα ήταν στις 2035 που πέρασα, εσύ ποια είδες στη θέση της?
Πηγα στο αριστερά κατά τις 6μισι και μου είπε Χριστίνα της λέω η Αλεξάνδρα?μου λέει έχει φυγει 10μερες και το δεξιά που δουλεύει δε είχε φωτάκια ήταν κλειστό ξέρεις τι ώρα θα είναι σήμερα το δεξιά ανοιχτό μπας και πάω?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλησπέρα
Μήπως πέρασε κάποιος χθες το απόγευμα ή ξέρει αν δουλεύει ακόμα η Μικαέλα στο Φωκαίας 17 ή αν εφυγε για διακοπές;
Ευχαριστώ
εφυγε αδερφε μετα τις 15 σεπτεμβριου
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
1.698
Πόντοι
201
LGFkH6t.jpg



Σημερινή φωτογραφία από Μ.Αλεξάνδρου 22.

Με καυλώνει να παίρνω μάτι ή να ακούω την πουτάνα να γαμιέται στο διπλανό δωμάτιο, αφού όμως εκεί που με έβαλαν δεν υπήρχε κάποια τρύπα, κοίταζα απέξω.
Δυστυχώς περνούσαν μόνο πορνοπελάτες και πακιστάνια, θα είχε φάση όμως να πηδάς την πουτάνα στο παράθυρο και να σας βλέπουν οι περαστικοί...
Και λίγο πριν χύσεις, να βγεις από μέσα της και να πετάξεις τα φλόκια έξω από το παράθυρο και όποιον πάρει ο χάρος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
στη χθεσινή μου βόλτα στη Disneyland γνωριστήκαμε και με το συναγωνιστή @8/2/1981 ,καθίσαμε μιλήσαμε λίγο ήπιαμε από μια φαντα πριν συνεχίσει για τις καταθέσεις του
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
στη χθεσινή μου βόλτα στη Disneyland γνωριστήκαμε και με το συναγωνιστή @8/2/1981 ,καθίσαμε μιλήσαμε λίγο ήπιαμε από μια φαντα πριν συνεχίσει για τις καταθέσεις του
Φώναξε "Επαμεινώνδα" από μακριά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom