Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (1 μέλη και 70 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
2. μια με ακάποτο τελειωτικό μοντελέ που είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες στο φωκ 27α πως την λένε; τι βάρδια δουλεύει;;
μαρινα και ειναι φουλ πανσιον, παιζει σε πολλα δηλαδη.
αμα ψαξεις λιγο, θα καταλαβεις.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
φυλ86πάνω μια μαρία ωραίο μουνί με βυζάρες και απλό, την ξέρει κανείς γαμιέται καλα?
Συναγωνιστή, η συγκεκριμένη είναι η Μις Φόλα, της περιοχής. Από τις χειρότερες κοπέλες, που έχουν περάσει στην οδό Φυλής. Εάν κάνεις το λάθος και περάσεις στο δωμάτιο, θα σε κεράσει φολα της τάξεως των 7 μποφόρ.
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Συναγωνιστή, η συγκεκριμένη είναι η Μις Φόλα, της περιοχής. Από τις χειρότερες κοπέλες, που έχουν περάσει στην οδό Φυλής. Εάν κάνεις το λάθος και περάσεις στο δωμάτιο, θα σε κεράσει φολα της τάξεως των 7 μποφόρ.
κρίμα

πριν στην ενημέρωση ξέχασα να γράφω
φιλιπιδου πάνω Αννούλα πορνοσταρ
κατω μια αδιάφορη δεν θυμάμαι
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Συναγωνιστή, η συγκεκριμένη είναι η Μις Φόλα, της περιοχής. Από τις χειρότερες κοπέλες, που έχουν περάσει στην οδό Φυλής. Εάν κάνεις το λάθος και περάσεις στο δωμάτιο, θα σε κεράσει φολα της τάξεως των 7 μποφόρ.
Όλοι έχουμε φάει φόλα από αυτήν χαχαχαχα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
Πριν από λίγες εβδομάδες παραλίγο να την πατήσω. Δεν την γνώριζα και προσπάθησε να με δελεάσει με ελεύθερο στοματικό. Ευτυχώς, για καλή μου τύχη, ένας συναγωνιστής που ήταν στο σαλόνι με ενημέρωσε για το ποιόν της και τότε θυμήθηκα τα αρνητικά σχόλια, από το forum. Δεν παλεύονται οι φόλες. Έχουν περάσει, περίπου, δύο χρόνια και ακόμα έχω συμπτώματα long-φόλα, από την αναθεματισμένη Λίζα.
Όλοι έχουμε φάει φόλα από αυτήν χαχαχαχα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
εχουμε καμια με φουσκωμενη κοιλιτσα να γλυψουμε ποδαρακια και υστερα να χυσουμε μεσα δυνατα;
Είχαμε την Μάγκυ από Ιάσωνος 43 αλλά πρόλαβε κι έκανε έκτρωση...:rockon: Δυστυχώς, δεν πρόλαβες κλωνε...:hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Φώκαιας 7 σαράντα ετών πολύ συνεργάσιμη ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όχι άσχημα αλλά είχα και άλλο χρόνο να ψάξω κάτι πιο όμορφο που δεν εκμεταλλεύτηκα
ποσες φορες εχεις παει σε ιεροδουλες θυμασαι καθολου?
 

puspa

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, μήπως ξέρει κάποιος που βρίσκετε η Βερονικα με τα τατου και τα γυαλια που εμφανίστηκε πριν καποιους μήνες στη Φώκαιας και ως Αντριαννα; Αν καποιος αγιος ανθρωπος εχει κανα τηλέφωνο θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν θέλει να μου το στείλει με ένα μήνυμα, γιατί έναν αριθμό της που έχω δε λειτουργεί πλέον. Ευχαριστώ πολύ! Γαμάτε γιατί χανόμαστε!
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
31
Like
72
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, μήπως ξέρει κάποιος που βρίσκετε η Βερονικα με τα τατου και τα γυαλια που εμφανίστηκε πριν καποιους μήνες στη Φώκαιας και ως Αντριαννα; Αν καποιος αγιος ανθρωπος εχει κανα τηλέφωνο θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν θέλει να μου το στείλει με ένα μήνυμα, γιατί έναν αριθμό της που έχω δε λειτουργεί πλέον. Ευχαριστώ πολύ! Γαμάτε γιατί χανόμαστε!
Φιλαράκι μου, αν σου κάνει κάποιος πάσα τηλ ή info που θα την βρούμε, γίνε κι εσύ Τσάβι και κάνε μου μια πασούλα. Ψήνομαι φουλ να την ξαναδώ. Πριν 4 μήνες περίπου, μου έδωσε το τηλ σε χαρτάκι αλλά βαρέθηκα να το περάσω στο τηλ. Αυτός είμαι.
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
121
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
281
Συναγωνιστές, μήπως ξέρει κάποιος που βρίσκετε η Βερονικα με τα τατου και τα γυαλια που εμφανίστηκε πριν καποιους μήνες στη Φώκαιας και ως Αντριαννα; Αν καποιος αγιος ανθρωπος εχει κανα τηλέφωνο θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν θέλει να μου το στείλει με ένα μήνυμα, γιατί έναν αριθμό της που έχω δε λειτουργεί πλέον. Ευχαριστώ πολύ! Γαμάτε γιατί χανόμαστε!
είχε βγάλει παλιότερα σαιτ με το κινητό της φώτο κλπ αλλά μάλλον τα έκλεισε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: puspa

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
681
Καλησπέρα αυτή την ώρα μια σύντομη περιστροφή σε μερικά μαγαζιά επειδή οι κεραίες έλαβαν σήμα έσπευσα να επιβεβαιώσω

Στο Κώσταντινουπολεως 166υπογειο αυτή την στιγμή δουλεύει η Αλινα που παλιότερα ήταν Διδύμου16 μια πληροφορία που σίγουρα ενδιαφέρει κάποιους που έχουν ρωτήσει η Αλινα λοιπόν έχει σπάσει στο πρόσωπο και έχει αδυνατίσει λίγο

Επίσης πέρασα καί από τα εξής
Χωματιανου 11οροφος Αλεξάνδρα η γνωστή
Βεργας2 Βίκυ γκρανυ
Φυλής 109 όροφος Βικτώρια κοκκινομάλλα κανονικό σώμα έτσι και έτσι

Αυτά καλη συνέχεια

Αλίνα λες αυτή με τον μεγάλο κώλο??
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
470
Κριτικές
206
Like
11.315
Πόντοι
31.013
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom