Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
Ολα τα λεφτα το αβαταρ Joan Cornella:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Στην πιάτσα κυκλοφορώ με μπλούζα που έχει τυπωμένο το συγκεκριμένο άβαταρ! :rockon: Για να έχουν υπόψιν τους οι κορασίδες τι τους περιμένει και από ποιόν σε περίπτωση που με φολιασουν... :2funny::rockon:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Δεν ξέρω για την άλλη. Για την Ελένη είμαι σίγουρος γιατί την έχω πάρει πολλές φορές στο παρελθόν και μάλιστα την τελευταία σε πρόγραμμα μιας ώρας στα 80€ + 10€ ρομαντικό δωράκι... :rockon:
Πριν καμία ώρα που πέρασα δεν δούλευε πάντως..
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Δεν εχω δει ποτε φωτο της Ορορας εδω μεσα τουλαχιστον και μιας και τις βρηκα ας τις δουν και οσοι δεν την εχουν δει..

Aurora1.jpg
Σε πιο μαγαζι βρισκεται η καβλα αυτη??
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Ζανα Ιωαννίνων 5 άποψη κανεις έχει ;;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα!!! Έχουμε καμία πρωινή ενημέρωση από Φωκαίας;
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Φώκαιας 7 σαράντα ετών πολύ συνεργάσιμη ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όχι άσχημα αλλά είχα και άλλο χρόνο να ψάξω κάτι πιο όμορφο που δεν εκμεταλλεύτηκα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Σε εσένα προσωπικά δεν έχω ανάγκη να αποδειξω τίποτα..Τραβα ρώτα τα γερόντια στην πλατεία αττικης που την γαμανε ακαποτα να δεις αν ισχύουν αυτά πού γρσφω
Ρε φίλε μισό λεπτό.... έχεις εσύ λοιπόν πάρε δώσε με τα γερόντια και στο είπαν?..... ειλικρινά πες μας όχι στον αέρα....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Το να με παρακαλανε δυο παρακμιακες ιερόδουλες να με γλυψουν την κωλοτρυπίδα αυτό με ξεπερνάει. Η μια μου είπε κιόλας ότι θα βάλει τη γλώσσα της όσο πιο βαθιά γίνεται για να μου καθαρίσει το βρώμικο κωλαντερο.... Για την ιστορία σήμερα το πρωι, Ιασονως 31. Η βρωμοπουστα ο τσατσος είχε καρφωθεί στο πρησμένο πουλι μου γιατί η μια με χουφτωσε πολυ περιτεχνα... Ρε ουστ!
Βρε δεν παω ξανά στο Μεταξι.... Όλες παρακμη, η μόνη εμφανισιμη η Αλέξανδρα η γυρολόγος η κοκκαλιαρα. Αλλά και αυτή έχει πολλες αρνητικές κριτικές.
Μπαρμποροσπιτα παλι κλειστά.
Πολυ ζέστη σήμερα....
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
776
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Ρε φίλε μισό λεπτό.... έχεις εσύ λοιπόν πάρε δώσε με τα γερόντια και στο είπαν?..... ειλικρινά πες μας όχι στον αέρα....
Φίλε εμένα μου έχει προτείνει γεροντι στο μεταξι να βάλει την είσοδο με τον όρο να είναι κι αυτός μέσα και να βλέπει....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Φίλε εμένα μου έχει προτείνει γεροντι στο μεταξι να βάλει την είσοδο με τον όρο να είναι κι αυτός μέσα και να βλέπει....
Οκ αλλά άλλο αυτό
... είναι συγκεκριμένο αυτό που έγραψε ο xostidis πριν στο ποστ του ... γράφει για ακαποτα στα γεροντια, για μύκητες και δεν ξέρω εγώ τι .. αυτά είναι βαριά... και δεν γράφει πχ πως πήγα στην τάδε και κόλλησα το τάδε.... γράφει γενικά και αόριστα
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736
Μπορεί
κάποιος να μου πει υπεύθυνα σε ποιο οίκο και σε ποια βάρδια είναι τώρα η Βανέσσα από κολωνού 23 και ιάσωνος 20 όροφο;;;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
776
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Οκ αλλά άλλο αυτό
... είναι συγκεκριμένο αυτό που έγραψε ο xostidis πριν στο ποστ του ... γράφει για ακαποτα στα γεροντια, για μύκητες και δεν ξέρω εγώ τι .. αυτά είναι βαριά... και δεν γράφει πχ πως πήγα στην τάδε και κόλλησα το τάδε.... γράφει γενικά και αόριστα
Αυτό έχουν πει όλοι οι αρχιμυστες πριν κάποια ποστ ....
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
776
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Ρε συνάδελφοι αν κάποιος ξέρει αν θα γυρίσει η Γιολάντα από διδύμου 22 όροφο πάλι ... Βρήκα την Όλγα και τον ντάβα της και ξενέρωσα.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
874
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Οκ αλλά άλλο αυτό
... είναι συγκεκριμένο αυτό που έγραψε ο xostidis πριν στο ποστ του ... γράφει για ακαποτα στα γεροντια, για μύκητες και δεν ξέρω εγώ τι .. αυτά είναι βαριά... και δεν γράφει πχ πως πήγα στην τάδε και κόλλησα το τάδε.... γράφει γενικά και αόριστα
ακριβως...και τα λεει για καποια που μεχρι πριν απο λιγο καιρο της εκανες προταση για ακαποτο και σου ελεγε να σου δωσει τα χρηματα σου πισω γιατι δεν κανει....επαναλαμβανω μεχρι πριν απο λιγο καιρο....τωρα εαν εχει αλλαξει μονο η ιδια και οι "επιλεκτικοι" πελατες της το ξερουν...παντως στα γλωσσοφιλα δεν ηταν φειδωλη
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Αυτό έχουν πει όλοι οι αρχιμυστες πριν κάποια ποστ ....
Ποιο πράγμα? Ότι κάνει ακαποτα με γέρους και έχει μύκητες? Ένας το είπε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ακριβως...και τα λεει για καποια που μεχρι πριν απο λιγο καιρο της εκανες προταση για ακαποτο και σου ελεγε να σου δωσει τα χρηματα σου πισω γιατι δεν κανει....επαναλαμβανω μεχρι πριν απο λιγο καιρο....τωρα εαν εχει αλλαξει μονο η ιδια και οι "επιλεκτικοι" πελατες της το ξερουν...παντως στα γλωσσοφιλα δεν ηταν φειδωλη
Μα για αυτό ρωτάω με μεγάλη έκπληξη τόσα χρόνια εδώ μέσα όλοι γνωρίζουν/γνωριζουμε τι πρόγραμμα κάνει η τρελοκοτσιδου.... για αυτό μου κάνει εντύπωση....
 

kollitogamisi

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές , αν ξέρει κάποιος που εργάζετε η ιονέλα που ηταν αχιλλέως και μαραθώνος θα του ήμουν υπόχρεος
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom