Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (30 μέλη και 204 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σε ποιο μαγαζί και τι βάρδια είναι η Σονια;
Κολωνού 23 Ανάκτορο , σχολάει 17.30 -18.00 από ότι μού είπε ο τύπος στην υποδοχή , αλλά δεν ξέρω σίγουρα πότε πιάνει βάρδια 12.00 13.00 λογικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι σίγουρο??? Οκ Respect..!
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Για μένα που πιστεύω ότι έχω αρκετή εμπειρία από γυναίκες κάθε είδους , αν θέλετε μπορείτε να με ειρωνευτείτε για αυτό , αν βρείτε χημεία και επικοινωνία με καμμιά πουτανίτσα (μόνο πιπίνες η αφεντιά μου) θα απολαύσετε γαμήσια ανεπανάληπτα , πράγμα δύσκολο για τις περισσότερες εκεί έξω σεμνότυφες και συμφεροντολόγες ελεεινίδες.
Προσωπικά τα τελευταία 5 χρόνια έχω γνωρίσει 2 κορασίδες του επαγγέλματος που μου έχουν ζητήσει σχέση , κάτι που δεν μπορώ να το κάνω εύκολα για ευνόητους λόγους , ώστε να συγκατοικήσουμε ..προσφατα μία μου λέει αν ησουν μικρότερος σε ηλικία σε παντρεύομουν εδώ και τώρα, ποιος την ρώτησε όμως?
Η άλλη μου είπε τελευταία για ξενοδοχείο σε τιμή σοκ χαμηλή..δεν το παίζω δον ζουάν και γκόμενος απλά σέβομαι αυτές τις κοπέλες και βρίσκω τρόπους πολύ καλής επικοινωνίας και οικειότητας και ποτέ αγαπούλης και ζητιάνος .
Πρέπει να ξέρετε ότι αν οι σύζυγοι ήταν απελευθερωμένες στα σεξουαλικά παιχνίδια στο κρεβάτι έξω από ηθικές αναστολές και μαλακίες λίγες πόρνες θα είχαν δουλειά..
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Η Βανέσα λογικά είναι το πιο μικρό ηλικιακά πιπίνι στο Μετάξι. 14-15 ΧΡΟΝΏΝ αν θυμάμαι καλά, ωραίο μουνί κι αυτή..όλα μια χαρά θα πάνε..!
Ωπα ρε όχι και 15, μη μου λες τέτοια και με φρικάρεις.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα συναγωνιστές,εχτές το πρωί (Σάββατο)επισκέφτηκα το διδύμου 22 για να τιμήσω άλλη μια φορά τη Μαριάννα,μαζί της ήταν μια καινούργια με το όνομα Βάνα,μελαχρινή,αδύνατη,κοντούλα και γλυκούλα με το ίδιο πρόγραμμα όπως τις Μαριάννα.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Η μεγάλυτερη φόλα στο Μεταξουργείο, γενικά είναι η Χριστίνα με τα μανιτάρια στην πλάτη, στο μόλ είναι απίστευτο πως την έχουν κρατήσει τόσο καιρό και κάθε μέρα φολιαζει ανυποψίαστους ανθρώπους... ένας Αλβανός συναγωνιστής είχε θυμώσει πολύ μαζί της σήμερα, επηδει δεν έδωσε κωλο που του είχε υποσχεθεί αλλά αυτό ήταν το τελευταίο που πρέπει να κοιτάξει πάνω σε αυτό το κωλοπουτανο....... που να μην σώσει η καριολα γαμω το μουνι της το βρωμικο και τα μανιτάρια της.
Τοπ σε ομορφιά είναι η Καρολαιν λατιναδικο αλλά τι 20 ευρώ ρε κουτοπόνηροι βρωμιάριδες το γαμησαμε το θέμα προτιμώ να ψάχνω μια ώρα μπας και πετύχω να αδειάσω με 10 ευρώ την μάνικα μου σε φόλα παρά 20 στο Καμπούλ.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Άδειασα σε μια ερικκα κάτι τέτοιο γνωστή φάτσα μαυρομαλικο ψιλογαμευσιμο πουτανακι Μίκρο σε ηλικία για 10 ευρώ οκ, είχε νομίζω κάι ένα δύο ταύτου χέρι μεγάλου Αλεξάνδρου υπόγειο... Περίμενα να δω το Χριστινακι αλλά δουλεύει σε καμία ώρα που και αυτή όχι απλά έχει ρίξει της υπηρεσίες της κοντεύει να γίνει φόλα από της τοπ αλλά είναι πίπινακι και μου αρέσει πολύ ,να το γαμαω στα 4 τουλάχιστον δεν κλέβει πολύ..
Μετριες κοπελες θέλω τουλάχιστον να φέρουν και άλλες Άναμπελ Κοντουλικα λεπτά πορνιδια να τα χύνουμε στο στόμα με 10 ευρώ και Οχι με 20, νορμάλ πάμε και φυλής που είναι ακόμα πιο αποσκατα ειδικά το βράδυ να βλέπω της ίδιες κωλοφατσες ,βαριεστιμενες πουτανες, με πρόγραμματα ρομπότ . τόυλαχιστον Μεταξουργείο φέρνει και κάνα διαμάντι που και που σαν το Ελενάκι μεγάλου Αλεξάνδρου υπόγειο που γινόταν πάρτι κάθε μέρα το προιγουμενο καλοκαίρι ποιος θα προτιμήσει αυτό το αθώο πουτανακι.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η μεγάλυτερη φόλα στο Μεταξουργείο, γενικά είναι η Χριστίνα με τα μανιτάρια στην πλάτη,
που να μην σώσει η καριολα γαμω το μουνι της το βρωμικο και τα μανιτάρια της.
Τα μανιτάρια πλευρωτους συνάδελφε ή πορτομπελο;
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Θα δοκιμαστει και απο εμενα τυπε συντομα. Κανω αποχη μερικες μερες απο τα μπουρδελα γιατι κολλησα 4η φορα κορωνοιο !
Χρωσταω στους μυστες να πιω μουνοζουμα απο Σονια που περασες εσυ και απο Σαμπινα Εξηκιου και να γραψω εμπειριες.
Κυκλοφορει τιποτα αλλο καλο να παω το ρουφηξω ?
Εκεινη η βανεσα στο υπογειο 23 τρομαζει οποτε με βλεπει, της αφυδατωνω το μουνι λεει και απο το πολυ ρουφηγμα και εχει ξηροτητα μετα.
Η κατια στο 31 θελει να της γλειφω τις πατουσες, της αρεσει πιο πολυ λεει.
Ευτυχως ξεφυτρωνουν πιπινια απο το πουθενα και εχουμε επιλογες.
Τέταρτη φορά κορωνοιο?
Αγαπητέ, δεν κάνεις την σωστή αποθεραπεία!
Γράψε τους λιστεριναδες στ αρχίδια σου και άκουσε με.
Χρειάζεται εβδομαδιαία γαργάρα με κατουρακια από πιπίνια, κατευθείαν από το μουνί! Κατευθείαν, μην πέσει η θερμοκρασία.
Ξέρω ότι θα εκτιμήσεις την συμβουλή μου...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ωπα ρε όχι και 15, μη μου λες τέτοια και με φρικάρεις.
Εγώ αυτές τις πληροφορίες έχω, ο Dmtrxxx ισχυρίζεται ότι είναι 18, τι να πω.. Εγώ με μια ματιά όταν βγήκε στο σαλόνι ΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΆ είπα: '' Αυτή πάει 1η Λυκείου, αυθόρμητα..
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Προ 2 βδομάδες πηγα και πήρα την βανεσσα και όχι πρώτη φορά βέβαια και παράλληλα την ρώτησα για την κολλητή της την νικόλ ,αυτή την πετίτ με τα γαλανά μάτια , την οποία γνωρίζω χρόνια που αυτό τον καιρό έχει φύγει για ρουμανία.
Η βανέσσα αυθόρμητα την πήρε στο viper και επί τόπου μιλήσαμε.
Στο διάλογο και στο ερώτημα προς την νικολ , που είσαι μωρό μου? με φιλάκια ....σε χάσαμε ...σε μια κατάσταση όχι πολύ ευχάριστη μου απάντησε ...τι να νάρθω να κάνω? κλπ, κλπ..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
τώρα live


Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 86β Αντζελα FORMET/ISINAS καστανοξανθη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω(όλο κ παίρνει κιλά) ,2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β Άννα μελαχρινή, με ωραίο λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Τζασμιν μελαχρινή λεπτή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί , 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο

Φυλής 65β Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Κορινα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 65α Ιζαμπελα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί νταρντανα με μπουταρες κωλαρα, 2.5αρι συν βυζι,τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 61, 59 κατω &59 όροφος κλειστά.

Φυλής 74 Γιάννα μελαχρινή λεπτή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72,66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Βίκυ ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα, μικρό βυζι και η Ναντια ξανθιά σώμα προς το νταεντανε 2.5αρι βυζι,τατουάζ στο δεξί μπούτι και στον αυχένα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό πολύ ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο, 9, 13 δεξιά, 13 αριστερά & 17α κλειστά.

Φωκαιας 17β Ιζαμπελα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Μαρίνα με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα ωραίο πρόσωπο 2.5αρι συν βυζι,πειραγμένα χείλη, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α επέστρεψε η Τζέσικα η ξανθιά "Ελληνίδα" πρώην στουντιοκοριτσο, λεπτή με ωραίο κορμί, 3.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 24 Αννιτα πολύ λεπτή κοπέλα με ξανθό μαλλί, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Κλεισμένη σε πρόγραμμα μιας ώρας!!!!!

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 4αρια συν βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
επίσης στο Διδύμου 22 όροφος μαζί με τη Μαριάννα δουλεύει και η Βανα μελαχρινή με μακρύ μαλλί, λεπτή και αυτή με μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό μπράτσο, πρόγραμμα 69 και ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό, κάνει κ παρτουζα μαζί με τη Μαριάννα στα 30 ευρώ, από κάπου τη θυμάμαι αλλά τώρα δε μου έρχεται, παρακαλώ τους τόσο έμπειρους και γνώστες συναγωνιστές που βλέπω γράφουν καθημερινά κ έχουν για τα πάντα άποψη να μου δώσουν τα φώτα τους
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live


Ιωαννίνων 3 κάτω Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 Άννα ξανθιά μιλφ, μαλλί μέχρι λίγο κάτω από τους ώμους , σώμα με πιασίματα, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
επίσης στο Διδύμου 22 όροφος μαζί με τη Μαριάννα δουλεύει και η Βανα μελαχρινή με μακρύ μαλλί, λεπτή και αυτή με μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό μπράτσο, πρόγραμμα 69 και ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό, κάνει κ παρτουζα μαζί με τη Μαριάννα στα 30 ευρώ, από κάπου τη θυμάμαι αλλά τώρα δε μου έρχεται, παρακαλώ τους τόσο έμπειρους και γνώστες συναγωνιστές που βλέπω γράφουν καθημερινά κ έχουν για τα πάντα άποψη να μου δώσουν τα φώτα τους
επίσης στο Διδύμου 22 όροφος μαζί με τη Μαριάννα δουλεύει και η Βανα μελαχρινή με μακρύ μαλλί, λεπτή και αυτή με μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό μπράτσο, πρόγραμμα 69 και ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό, κάνει κ παρτουζα μαζί με τη Μαριάννα στα 30 ευρώ, από κάπου τη θυμάμαι αλλά τώρα δε μου έρχεται, παρακαλώ τους τόσο έμπειρους και γνώστες συναγωνιστές που βλέπω γράφουν καθημερινά κ έχουν για τα πάντα άποψη να μου δώσουν τα φώτα τους
Μολις την είδα κάτι μου θύμισε και μένα,μήπως είχε δουλέψει παλιότερα στο διδύμου 22?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Κολωνού 53 Λίνα μιλφογκιλφ με ξανθοπλατινε κοντό μαλλί, παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό. Η Μαρία ακόμα αγνοείται....

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5 βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστά.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά κλειστο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Χριστίνα ξανθιά χοντρή με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α, 32γ, 32β & 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Μπέλα η μελαχρινή Ρουμάνα με τα γυαλάκια, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι στητο, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ δύο λατινες, μια καινούργια η Βασιλεία μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι και η Αναμπελ μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β & 23β κλειστά.

Κολωνού 23 Σονια το καινούργιο πιπινακι ,ξανθοκαστανη πολύ κοντή πολύ λεπτή με μικρό βυζι,απλό πρόγραμμα, δοκιμάστηκε από υπηρεσίες... καλό άνετο κ καθαρό δωμάτιο... θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική,.

Κολωνού 15β Γιάννα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Αντζελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα νταρντανοχοντρή με 3.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά Λάουρα ξανθοκαστανη χοντρή κοπέλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Κολωνού 15 νέο Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.

έφτιαξε κ ο καιρός και έξω από το γνωστό καφενείο πάλι ψήνουν αρνί
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
Μολις την είδα κάτι μου θύμισε και μένα,μήπως είχε δουλέψει παλιότερα στο διδύμου 22?
Μπράβο , και στο 22 και αλλού, περιμένω τους γνωστές να πουν κ με ποιο όνομα κ σε ποιο άλλο.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Η μεγάλυτερη φόλα στο Μεταξουργείο, γενικά είναι η Χριστίνα με τα μανιτάρια στην πλάτη, στο μόλ είναι απίστευτο πως την έχουν κρατήσει τόσο καιρό και κάθε μέρα φολιαζει ανυποψίαστους ανθρώπους... ένας Αλβανός συναγωνιστής είχε θυμώσει πολύ μαζί της σήμερα, επηδει δεν έδωσε κωλο που του είχε υποσχεθεί αλλά αυτό ήταν το τελευταίο που πρέπει να κοιτάξει πάνω σε αυτό το κωλοπουτανο....... που να μην σώσει η καριολα γαμω το μουνι της το βρωμικο και τα μανιτάρια της.
Τοπ σε ομορφιά είναι η Καρολαιν λατιναδικο αλλά τι 20 ευρώ ρε κουτοπόνηροι βρωμιάριδες το γαμησαμε το θέμα προτιμώ να ψάχνω μια ώρα μπας και πετύχω να αδειάσω με 10 ευρώ την μάνικα μου σε φόλα παρά 20 στο Καμπούλ.
Ποια Χριστίνα λες εκείνη που δουλεύει ευθεία στη μεγάλη σκάλα δεξια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom