Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 372 άτομα (51 μέλη και 321 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.341
Πόντοι
9.846
live πριν λιγο ενεκα δουλειας.
μαραθωνος στα 59αρια,
αριστερα σοφια, γνωστη που παιζει μπαλα και στο μεσαιο κατω, το οποιο ηταν κλειστο.
μεσαιο πανω ανοιχτα, αλλα περιμενανε κοπελα.
δεξια κλειστο.

κωνσταντινουπολεως στα 166αρια,
ισογειο νικα γνωστη, ερχοταν.
υπογειο αντριανα γκρανι τεζα παραμορφωμενη απο τα μποτοξ και τις πλαστικες, σαν τραβελι ηταν.

τροφωνιου
στο 13 οροφος αννα, μελαχρινη μπαμπατσικη με μετρια φατσα, νορμαλ προς μεγαλα βυζια, μπουτου, αλλα αδιαφορη για μενα.
στο ισογειο ενα τελειωμενο γκρανι που ψαχνει τα τελευταια πορνοενσυμα για να βγει συνταξη μαλλον. ονομα δε ρωτησα, ηταν ευθυμο ομως, αλλα για μενα με τιποτα.
στο 11 η γνωστη φακλανοφαλαινα gipsykings.

στα εξηκιου 18αρια,
αριστερα βικυ, μελαχρινη με κοντο καρε αγορε μαλλι, μιλφοθειτσα αδιαφορη με οτι αυτο συνεπαγεται, πιο πολυ εντυπωση μου κανανε οι βουκολικες πανδουφλες καθως εβγαινα.
μεσαιο κλειστο.
δεξια η μαρινα με το τατουαζ στο αριστερο βυζομασταρι. μελαχρινη με μακρια μαλλια, μετριου αναστηματος, μετρια προς ακυρη φατσα ντολμαδοποιημενη μιλφοθειτσα και εδω αδιαφορη κλασσικα.

βεργας,
τα 6αρια κλειστα παν κατ,
στο 7 πανω σαμπινα, η γνωστη αλινα απο μοντελοαλυσιδα επιστροφη,
στο 7 κατω αννα, καστανη με μαλλια μεχρι ωμους, αδυνατη με λιγο ανοιχτη περιφερεια, καλο βυζι σχετικα, μαλλον φτιαχτο γιατι δε μου εκανε καθολου και βγηκα γρηγορα, ακυρη φατσα και αδιαφορη τεζα.
στο 2 η αλεξανδρα γνωστη μιλφοθειτσα φακλανα,
στο 3 λαρισα δεν τημ ειδα ηταν σε μισαωρο.

λιοσιων στα 73αρια,
στο αριστερο ισογειο η ναταλυ, ξανθια βαμμενα μεχρι ωμους, μπαμπατσικη, μπουτου, με μετρια φατσα και γενικως αδιαφορη σαν ολη εικονα. καμια σχεση με τη μελαχρινη.
στο δεξι οροφος δυο κοπελες, η μιλα μελαχρινη με μαλλια μεχρι ωμους, φακλανομπαλοτσα μετριου αναστηματος ακυρη και κωνσταντινα καστανοξανθη με μαλλια μεχρι ωμους, αδυνατη καλο σχετικα σωμα, μικρο βυζι και μετρια προς καλη φατσα θα ελεγα. δε μου εβγαλε το συν για να μπω ομως.

χωματιανου στα 11αρια,
στο αριστερο δυο κοπελες, ολγα ξανθια και ειρηνη μελαχρινη, γνωστες απο τα βεργας.
στο δεξι αντριανα.
Καλημέρα, σε ευχαριστώ που με έσωσες από Μπαρμποροεφοδο... Αυτή ή κανα κορδονοιο θα έχει ή θα κολλησε τίποτα από κανέναν βρωμογερο ή θα είναι χριστουγεννιάτικες διακοπές. Πήγα προχτες να ρωτήσω και μου είπε η τσατσα τσατισμενη ότι δεν ξέρει ποτε θα γυρίσει! Α'στα'διαλα!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
Καλημέρα, σε ευχαριστώ που με έσωσες από Μπαρμποροεφοδο... Αυτή ή κανα κορδονοιο θα έχει ή θα κολλησε τίποτα από κανέναν βρωμογερο ή θα είναι χριστουγεννιάτικες διακοπές. Πήγα προχτες να ρωτήσω και μου είπε η τσατσα τσατισμενη ότι δεν ξέρει ποτε θα γυρίσει! Α'στα'διαλα!
στους διπλανους εχει προφιλ και τηλεφωνο. χωσου και παιξε μπαλα.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Καλημέρα, σε ευχαριστώ που με έσωσες από Μπαρμποροεφοδο... Αυτή ή κανα κορδονοιο θα έχει ή θα κολλησε τίποτα από κανέναν βρωμογερο ή θα είναι χριστουγεννιάτικες διακοπές. Πήγα προχτες να ρωτήσω και μου είπε η τσατσα τσατισμενη ότι δεν ξέρει ποτε θα γυρίσει! Α'στα'διαλα!
Έτσι είναι γιατί μαζί με την Μπαρμπορα κάνει και αυτή την μπάζα της, τώρα θα χει πάρει τα αρχιδια για αυτό έχει τα νεύρα της
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Ρε παιδιά περγαμου 1 ξέρουμε αν είναι ανοιχτό ;
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Ήθελα Εβελίνα
Έχετε να προτείνετε κάτι αξιόλογο ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.055
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 136,134β, 134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και μια κοπέλα στο δωμάτιο, η υπηρεσία δεν έλεγε ποία, αν ήθελα να περιμένω να τη δω μόλις βγει από το δωμάτιο.... έφυγα

Φυλής 105 αριστερά, 105 δεξιά & 81 κλειστά

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα, σιλικονατες τορπίλες 3αρες, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό, σώμα 3αρι βυζι, τατουάζ κάθετα ανάμεσα στις βυζαρες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Μαρία πιτσιρικά με κάστανο σκούρο μαλλί λεπτό κορμί 3αρι μακρόστενο βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά, καστανοκκοκινα μαλλιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5αρι βυζι, και Έλλη μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72 κλειστά.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια,,καστανοξανθη ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Τζωρτζια καστανή με κανονικό σώμα τούμπανο, 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.055
Πόντοι
46.232
και μια επιγραμματικα σε όσα μπήκα Φωκαιας όπου πήγα να πάρω το αμάξι, στο 7 το υπόγειο ήταν η Σάσα στο 13 το ισόγειο η Μαρία με τα γυαλάκια και στο 19 η Ρίτα, εδώ ήταν το μόνο απ όσα μπήκα Φυλής και στα 3 Φωκαιας που είχε κόσμο, αλλιώς νέκρα παντού
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
453
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους τους μπουρδελιαριδες να ειστε ολοι καλα με υγεια ευχομαι,
μιας και θα βρισκομαι απο βδομαδα ξανα στην αθηνα μετα απο καιρο θα ηθελα να ρωτησω τι κατασταση επικρατει γενικα και ειδικα αν εχει πετυχει το ματι σας την σιμονα με την κωλαρα απο φυλης.
Ευχαριστω εκ των προτερων τα λεμε στα στενα της αμαρτιας.
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
live πριν λιγο ενεκα δουλειας.
μαραθωνος στα 59αρια,
αριστερα σοφια, γνωστη που παιζει μπαλα και στο μεσαιο κατω, το οποιο ηταν κλειστο.
μεσαιο πανω ανοιχτα, αλλα περιμενανε κοπελα.
δεξια κλειστο.

κωνσταντινουπολεως στα 166αρια,
ισογειο νικα γνωστη, ερχοταν.
υπογειο αντριανα γκρανι τεζα παραμορφωμενη απο τα μποτοξ και τις πλαστικες, σαν τραβελι ηταν.

τροφωνιου
στο 13 οροφος αννα, μελαχρινη μπαμπατσικη με μετρια φατσα, νορμαλ προς μεγαλα βυζια, μπουτου, αλλα αδιαφορη για μενα.
στο ισογειο ενα τελειωμενο γκρανι που ψαχνει τα τελευταια πορνοενσυμα για να βγει συνταξη μαλλον. ονομα δε ρωτησα, ηταν ευθυμο ομως, αλλα για μενα με τιποτα.
στο 11 η γνωστη φακλανοφαλαινα gipsykings.

στα εξηκιου 18αρια,
αριστερα βικυ, μελαχρινη με κοντο καρε αγορε μαλλι, μιλφοθειτσα αδιαφορη με οτι αυτο συνεπαγεται, πιο πολυ εντυπωση μου κανανε οι βουκολικες πανδουφλες καθως εβγαινα.
μεσαιο κλειστο.
δεξια η μαρινα με το τατουαζ στο αριστερο βυζομασταρι. μελαχρινη με μακρια μαλλια, μετριου αναστηματος, μετρια προς ακυρη φατσα ντολμαδοποιημενη μιλφοθειτσα και εδω αδιαφορη κλασσικα.

βεργας,
τα 6αρια κλειστα παν κατ,
στο 7 πανω σαμπινα, η γνωστη αλινα απο μοντελοαλυσιδα επιστροφη,
στο 7 κατω αννα, καστανη με μαλλια μεχρι ωμους, αδυνατη με λιγο ανοιχτη περιφερεια, καλο βυζι σχετικα, μαλλον φτιαχτο γιατι δε μου εκανε καθολου και βγηκα γρηγορα, ακυρη φατσα και αδιαφορη τεζα.
στο 2 η αλεξανδρα γνωστη μιλφοθειτσα φακλανα,
στο 3 λαρισα δεν τημ ειδα ηταν σε μισαωρο.

λιοσιων στα 73αρια,
στο αριστερο ισογειο η ναταλυ, ξανθια βαμμενα μεχρι ωμους, μπαμπατσικη, μπουτου, με μετρια φατσα και γενικως αδιαφορη σαν ολη εικονα. καμια σχεση με τη μελαχρινη.
στο δεξι οροφος δυο κοπελες, η μιλα μελαχρινη με μαλλια μεχρι ωμους, φακλανομπαλοτσα μετριου αναστηματος ακυρη και κωνσταντινα καστανοξανθη με μαλλια μεχρι ωμους, αδυνατη καλο σχετικα σωμα, μικρο βυζι και μετρια προς καλη φατσα θα ελεγα. δε μου εβγαλε το συν για να μπω ομως.

χωματιανου στα 11αρια,
στο αριστερο δυο κοπελες, ολγα ξανθια και ειρηνη μελαχρινη, γνωστες απο τα βεργας.
στο δεξι αντριανα.
Η Αλίνα η όμορφη απο φ56 ?, μπορείς να πεις περισότερα ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
Η Αλίνα η όμορφη απο φ56 ?, μπορείς να πεις περισότερα ?
γενικως πιπινοκατασταση. καστανη με μαλλια μεχρι ωμους, γλυκεια ομορφη φατσουλα με πολυ ακμη δυστυχως (εμενα δε με χαλαει), αδυνατο ωραιο μοντελε σωμα, κανονικο φυσικο βυζι για το λουκ της, ωραιο κωλαρακι, πολυ ωραια επιδερμιδα σα βιλουδο, ωραια ποδια, φουλ ναζι, φουλ καβλιαρα, σεξυ φωνουλα, ωραιο σερβις, λιγο στην πιπα υστερει αλλα καραγουσταρει. στανταρακι μου παλιο, που ξαναηρθε ευτυχως.
αν εισαι σε αυτη τη φαση να πας να τη δεις οπως και διποτε.
αν δεν εισαι, αστο.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Είμαι κέντρο για δουλειά αλλά με ποδήλατο. Θέλω να περάσω Λιοσίων να ρίξω έναν αλλά λέτε να το αφήσω σε κάνα δελο μέσα ή θα μου την πει η τσατσά. Για έξω με την κλειδαριά της πλάκας που έχω το φοβάμαι....
Παρε ηλεκτρικο πατινι
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Αυτή η Τζούλια Μίλφ που δουλεύει Φιλιππίδου 11β είναι αυτή π δούλευε πιπινου 65 ;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom