Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 336 άτομα (39 μέλη και 297 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ειδικά στα τέσσερα είναι για σεμινάριο...!!!

Πορνοστάρικο στήσιμο!:lheel:
Φιλε έχει κωλάρα άρρωστη, πραγματικά, το δέρμα της λες και το εχει περάσει με Gilette ξυράφι, η φάτσα της λίγο δαιμονισμένη, αλλά ας είναι, με αυτή τη κωλαρα ας έχει και κωλόφατσα...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους...αν καποιος περασει απο Τροφωνιου 13 ας ριξει ενα ραπορτο ποια δουλευει απογευματινη βαρδια.....περασα προχτες μια εκτακτη βολτα και ειδα Αλικη...απο Διδυμου 16.....ισως ειναι σταθερη μεταγραφη....ετιμηθει Νταιανα απο Μαγνησιας 1.......την ταλαιπωρησα λιγακι αλλα σε γενικες γραμμες δεν το κλαις το 20αρικο....
Καλα να περνατε.....
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Μου έδωσαν ένα πλαστό δεκαρικο και θέλω να το πλασαρω στο αγαπημένο μου χόμπι.Παιρνουν χαμπάρι οι τσατσαδες .Έχουν μηχάνημα;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Μου έδωσαν ένα πλαστό δεκαρικο και θέλω να το πλασαρω στο αγαπημένο μου χόμπι.Παιρνουν χαμπάρι οι τσατσαδες .Έχουν μηχάνημα
Μου έδωσαν ένα πλαστό δεκαρικο και θέλω να το πλασαρω στο αγαπημένο μου χόμπι.Παιρνουν χαμπάρι οι τσατσαδες .Έχουν μηχάνημα;
Να έχεις και αλλά μαζί σου 10ρικα όμως … σε περίπτωση π σε καταλάβουν να δόσεις άλλο γιατί θα γίνεις ρόμπα διαφορετικά ..εννοώ θα φανεί πως πηγές επι τούτου να το πλασαρης εκεί !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636

XristosT18

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ,νέος στο σπορ,ψαχνω για καλό βαθύ τσιμπούκι με σχετικά καλή εμφάνιση (όχι παχουλές) έχετε να προτείνετε κάτι ?
 

Koyiot

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2021
Μηνύματα
74
Like
230
Πόντοι
20
Πολύ άσχημα νέα αυτά για Δ22 και Δ16...Το 16 το κρατούσε η Αλίνα ζωντανό πολλά χρόνια..αλλά εξαφανίστηκε...το 22 ήταν ένα ωραίο μπουρδελάκι πάντα έβρισκες εκεί κατά καιρούς ωραία κομμάτια... κρίμα.
Και η Αναστασία μάζευε πολύ χαρτί . Δυάδα και στο αλκαμένους 113.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
457
Κριτικές
198
Like
10.806
Πόντοι
30.733
Μου έδωσαν ένα πλαστό δεκαρικο και θέλω να το πλασαρω στο αγαπημένο μου χόμπι.Παιρνουν χαμπάρι οι τσατσαδες .Έχουν μηχάνημα;
Στο πορνομολ μου δοσαν ρέστα ένα πλαστό δεκαρικο μια βραδιά,δεν λέω επιτιδες κάποιος σαν εσένα το εδοσε.παω μετά σε μαγαζί να πάρω κάτι και μου λένε πλαστό γυρνάω και λέω δίσκου άλλο γιατί περνώ την αστυνομία.δεν σε ξέρουμε λένε και φοναζουν τους φύλακες.δεν με ξέρετε ; γράφουν οι κάμερες λέω και περνώ το ?.ο φύλακας τιν ψιλιαστικε ότι θα γίνει Μανουρά και μου έδωσε ένα άλλο δεκαρικο.
Ο κάλπικος Πάτρας ποτέ δεν χάνεται,δεν θα το πασαρεις στο μπουρδέλο μα σε κάποιο φουκαρα που δεν θα καταλάβει και θα του βγει το γαμιση 20 € στο μετάξι
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές
Επειδή έλειπα αρκετό καιρό από το άθλημα
Τι παίζει τώρα;
Ζητάνε πιστοποιητικα;
Και επίσης κλείνουν κ αυτά στις 12?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Είμαι κέντρο για δουλειά αλλά με ποδήλατο. Θέλω να περάσω Λιοσίων να ρίξω έναν αλλά λέτε να το αφήσω σε κάνα δελο μέσα ή θα μου την πει η τσατσά. Για έξω με την κλειδαριά της πλάκας που έχω το φοβάμαι....

Το έχεις ακόμα το ποδήλατο;;;; ?
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Πολύ άσχημα νέα αυτά για Δ22 και Δ16...Το 16 το κρατούσε η Αλίνα ζωντανό πολλά χρόνια..αλλά εξαφανίστηκε...το 22 ήταν ένα ωραίο μπουρδελάκι πάντα έβρισκες εκεί κατά καιρούς ωραία κομμάτια... κρίμα.
Πράγματι τα νέα είναι δυσάρεστα, μιας και η Διδύμου είναι από τα αγαπημένα στέκια. Ειδικά τα δωμάτια στο 22 είναι μεγάλα και προσεγμένα. Στο 16 βέβαια μόλις και χωράνε τα κρεβάτια και δεν συστήνεται ο χώρος για τήρηση υγειονομικών μέτρων και αποστάσεις. Μιας και το έφερε η κουβέντα, πριν τη δεύτερη καραντίνα, στο 22 έπαιζε μπαλίτσα η Σόνια με το αρχονικό σττυλ της Άννας Καρένινα και το ανεπανάληπτο γλύψιμο. Τώρα τελευταία, δεν την έχω δει στην πιάτσα. Ξέρει κάποιος τι απέγινε αυτή;
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ελπίζω να μη λέτε Σόνια από Φειδιππίδου Β ....μάλλον άλλη..
Πάντως από Δ 22 γουσταρα και Ανγκελα... Καλή συμμετοχή
 

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
776
Κριτικές
5
Like
2.404
Πόντοι
726
Καλημερα σε ολους. Γνωριζει καποιος καποιο σπιτι που να δουλευουν Αλβανιδες ως επι των πλειστον?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.091
Πόντοι
46.232
πρωινός πρωινός με στόχο να χυσω στις βυζάρες της Σονιας που δουλεύει στο Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο 0600-1000, πριν περάσω μαζί της πήγα μια από Ιωαννίνων 3 ισόγειο, για όσους την έψαχναν δουλεύει τώρα η μιλφογκιλφ Ελενη, η ψηλή με το κοντό μαλλί από Κολοκυνθους Περγάμου Ρεμουνδου κλπ, επειδή είχα καιρό να την πάρω, πέρασα μαζί της (θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική) παραμένει πολύ καλή σε υπηρεσίες, μαζί της δουλεύει και η Όλγα η ξανθιά μιλφ
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Ετσι οπως εχει γινει η διδυμου ποιος θα παταει;

Ενα χαλι ειναι.. (βεβαια εχω καιρο να παω, δεν ξερω αν αλλαξε κατι..)
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Πράγματι τα νέα είναι δυσάρεστα, μιας και η Διδύμου είναι από τα αγαπημένα στέκια. Ειδικά τα δωμάτια στο 22 είναι μεγάλα και προσεγμένα. Στο 16 βέβαια μόλις και χωράνε τα κρεβάτια και δεν συστήνεται ο χώρος για τήρηση υγειονομικών μέτρων και αποστάσεις. Μιας και το έφερε η κουβέντα, πριν τη δεύτερη καραντίνα, στο 22 έπαιζε μπαλίτσα η Σόνια με το αρχονικό σττυλ της Άννας Καρένινα και το ανεπανάληπτο γλύψιμο. Τώρα τελευταία, δεν την έχω δει στην πιάτσα. Ξέρει κάποιος τι απέγινε αυτή;
Σόνια;τη ξανθιά νταρντανομιλφάρα με τα σιλοκονάτα βυζιά ή μήπως λες τη Σοφία;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
live πριν λιγο ενεκα δουλειας.
μαραθωνος στα 59αρια,
αριστερα σοφια, γνωστη που παιζει μπαλα και στο μεσαιο κατω, το οποιο ηταν κλειστο.
μεσαιο πανω ανοιχτα, αλλα περιμενανε κοπελα.
δεξια κλειστο.

κωνσταντινουπολεως στα 166αρια,
ισογειο νικα γνωστη, ερχοταν.
υπογειο αντριανα γκρανι τεζα παραμορφωμενη απο τα μποτοξ και τις πλαστικες, σαν τραβελι ηταν.

τροφωνιου
στο 13 οροφος αννα, μελαχρινη μπαμπατσικη με μετρια φατσα, νορμαλ προς μεγαλα βυζια, μπουτου, αλλα αδιαφορη για μενα.
στο ισογειο ενα τελειωμενο γκρανι που ψαχνει τα τελευταια πορνοενσυμα για να βγει συνταξη μαλλον. ονομα δε ρωτησα, ηταν ευθυμο ομως, αλλα για μενα με τιποτα.
στο 11 η γνωστη φακλανοφαλαινα gipsykings.

στα εξηκιου 18αρια,
αριστερα βικυ, μελαχρινη με κοντο καρε αγορε μαλλι, μιλφοθειτσα αδιαφορη με οτι αυτο συνεπαγεται, πιο πολυ εντυπωση μου κανανε οι βουκολικες πανδουφλες καθως εβγαινα.
μεσαιο κλειστο.
δεξια η μαρινα με το τατουαζ στο αριστερο βυζομασταρι. μελαχρινη με μακρια μαλλια, μετριου αναστηματος, μετρια προς ακυρη φατσα ντολμαδοποιημενη μιλφοθειτσα και εδω αδιαφορη κλασσικα.

βεργας,
τα 6αρια κλειστα παν κατ,
στο 7 πανω σαμπινα, η γνωστη αλινα απο μοντελοαλυσιδα επιστροφη,
στο 7 κατω αννα, καστανη με μαλλια μεχρι ωμους, αδυνατη με λιγο ανοιχτη περιφερεια, καλο βυζι σχετικα, μαλλον φτιαχτο γιατι δε μου εκανε καθολου και βγηκα γρηγορα, ακυρη φατσα και αδιαφορη τεζα.
στο 2 η αλεξανδρα γνωστη μιλφοθειτσα φακλανα,
στο 3 λαρισα δεν τημ ειδα ηταν σε μισαωρο.

λιοσιων στα 73αρια,
στο αριστερο ισογειο η ναταλυ, ξανθια βαμμενα μεχρι ωμους, μπαμπατσικη, μπουτου, με μετρια φατσα και γενικως αδιαφορη σαν ολη εικονα. καμια σχεση με τη μελαχρινη.
στο δεξι οροφος δυο κοπελες, η μιλα μελαχρινη με μαλλια μεχρι ωμους, φακλανομπαλοτσα μετριου αναστηματος ακυρη και κωνσταντινα καστανοξανθη με μαλλια μεχρι ωμους, αδυνατη καλο σχετικα σωμα, μικρο βυζι και μετρια προς καλη φατσα θα ελεγα. δε μου εβγαλε το συν για να μπω ομως.

χωματιανου στα 11αρια,
στο αριστερο δυο κοπελες, ολγα ξανθια και ειρηνη μελαχρινη, γνωστες απο τα βεργας.
στο δεξι αντριανα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom