Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (15 μέλη και 138 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
τώρα live

Κολωνού 27α Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι.
Κι όμως, έκλεισε μιά δεκαετία στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξουργείου, και είναι σα να μην έχει περάσει μιά μέρα από "πάνω της". Οπως πολύ σωστά επεσήμανε ο συναγωνιστής Σμύρνης, ίδιο σώμα, υπέροχο 2άρι στητό βυζί, αλλά και ίδια μυαλά - θα πρόσθετα εγώ - αλλιώς σίγουρα θα ήταν διαφορετική η εξέλιξή της, και θα ΄χε πάρει "προαγωγή" και θα ΄χε μετακομίσει σε άλλες πολιτείες......
Το μόνο που άλλαξε στην εμφάνισή της είναι το χρώμα των μαλλιών, μιάς και υπήρξε και κοκκινομάλλα παλαιότερα, αλλά κυρίως τα γυαλάκια της.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Σωστό.....το παράκανα με τη περιγραφή μου..... ζητώ συγνώμη και από τη κοπέλα αν διαβάζει.
Nαι, εχει αναφερθεί ξανά. Κι εγώ το είχα αναφέρει στην αρχή που εμφανίστηκε η κοπέλα και περιμένοντας στο σαλόνι την άκουσα από το δωμάτιο - λάθος μου τότε. Δεν είναι κάτι το τρομερό ούτε κάποια σοβαρή πάθηση.. Τωρα οι 200 φορές φαντάζομαι είναι σχήμα λόγου αν και καλό θα ήταν να έλειπε.
Ας κλείσει εδώ το θέμα με την Ιζαμπέλα.
..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Και ενώ γαμισα χθες την Εβελίνα στο νέο της χορο επανο αυτή τη φορά,λέω σήμερα να κάτσω στα αυγά μου.
Και κατά της 19:00 μπενει ξαφνικά μέσα μου ο τρισκαταρατος ο ακατανομαστος ο μπελζεβουλ ο εξ αποδω και μου λέει τι κάθεσαι ρε μαλακά και δεν πας για κάνα γαμιση.
Όχι λέω μου ειρθαι ο λογαριασμός της ΔΕΗ 180 €.
Ρε μια φορά ζεις μου λέει.
Και Νάσου στο μετάξι για ένα φθινο και γρήγορο ξεφορτομα.για Αλή ξεκίνησα δεν τη βρικα και πέρασα με Νικόλ,ανεβάζω κριτικη.
Για δέκα Γιουρό; + 10 και είσαι και πιο ασφαλής .. Στο μεταξύ γίνεται χαμός !!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.356
Πόντοι
9.846
Καλημερα συναγωνιστές. Θα παω κατά τις 7:00 να ρίξω έναν γρήγορο πρωινο. Θα έχει τίποτα ανοιχτό που να αξίζει ή τσαμπα θα ανεβω Αθήνα εκείνη την ώρα; Το μόνο σίγουρο είναι πως εκείνη την ώρα ένα μεγάλο ποσοστο ειναι κλειστά. Αν δεν έχει κάτι καλό σε εμφάνιση - υπηρεσίες μη μου προτεινετε τίποτα. Καλο ξημέρωμα κυριοι!
 

Ionikara93

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
20
Like
35
Πόντοι
0
Μάγκες μου καλη χρονιά...η Νατάσσα βραδινή βάρδια Κολωνού κάτω χαμηλά νούμερα έχει γυρίσει?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
παιδια να ξερετε οτι η ξανθια τσατσα απο το Βέργας 7 πρωινη βαρδια περναει στο δωματιο αλλα μονο μαζι με την Κωνσταντινα την αγρινιωτισσα

Και που περνάει δωμάτιο σάμπως κάνει και κάτι.. κολοκύθια τούμπανα.. σου τα τσεπώνουν δίχως πολύ κόπο...

Έχουμε ευχάριστα νέα από φυλής μεριά... Επιστροφή Τζώρτζιας στο φυλής 54 όροφος απογευματινή βάρδια!

Η γνωστή από Διδύμου;;;; ?
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
παιδια να ξερετε οτι η ξανθια τσατσα απο το Βέργας 7 πρωινη βαρδια περναει στο δωματιο αλλα μονο μαζι με την Κωνσταντινα την αγρινιωτισσα
Λέει τπτ η τσα ή τζίφος. Εμφάνιση εννοώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.107
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Ειρήνη καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Ινγκα καστανή λεπτή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Μαρίνα η καστανή νταρντανοπαχουλη μιλφ κατσαρομαλλα με 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ελληνογερμανιδα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Τατιάνα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 Λαρίσα ξανθιά χοντρουλα με μακρύ μαλλί 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α & 6β κλειστά.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ελένη ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθιά γκρανι σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2-2.5 βυζι , με πρωκτικο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.107
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live

Πιπινου 65 κλειστό

Φυλής 136, 134β,134α, 134 κλειστα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Το απόγευμα θα δουλέψει η Νελλη

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 105 αριστερά και δεξιά κλειστά.

Φιλιππιδου 11β Μπέλα ξανθιά μιλφ με πράσινα μάτια σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φιλιππιδου 11α Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά. Απόγευμα λεω να πεταχτώ μια προς Αναστασία Ιωαννίνων 3.Να ξεχαρμανιασω λίγο με τη θειτσα...
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Τι γυναικάρα πια αυτή η Εβελίνα! Το σώμα της είναι φτιαγμένο για γαμήσι τέλος! Η πίπα της από άλλο πλανήτη , ξεχνάω που βρίσκομαι! Χθες την πήρα μισάωρο και πάλι δεν τη χόρτασα..
Καλησπερα και καλη χρονια .. πια Εβελίνα ειναι αυτη και σε ποια περιοχη δουλευει ;
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Καλησπερα και καλη χρονια .. πια Εβελίνα ειναι αυτη και σε ποια περιοχη δουλευει ;
εισαι 3 χρονια μελος και δεν ξερεις την εβελινα? μεταξεταστεος!!! τελος παντων για ενημερωση σου ειναι η κοπελλα που δουλευε μεχρι προτινος στο αχαρνων 85 και τωρα ειναι στο περγαμου 1 οροφο...καλο βολι...
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom