Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (7 μέλη και 111 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.125
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στον αριστερό ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Μαρία καστανοξανθη μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος κλειστό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά κλειστά.

Κολωνού 32α Βαλερία με ξανθομελι μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα με 2αρι συν πολύ στητο βυζι , απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ Μπιανκα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ νταρντανα με κοντό μαλλί, 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι, Μιμή μελαχρινή μελαμψη λατινα χοντρή με τεράστιο κωλο 3αρι βυζι και Κλαούντια μελαχρινή λατινα πιο ψηλή από τη Μιμή χοντρή με 2άρι βυζί, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Γκαμπριέλα ξανθιά χοντρουλα με 3.5-4αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Νικόλ μελαχρινή κοντή πολύ λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και πιο κάτω στο δεξί πόδι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15β Γιάννα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 νέο αριστερά κλειστό.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.125
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live

Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο Σοφία καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με ελάχιστα πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Κορινα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το στήθος, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α κλειστό.

Βιργινίας Μπενάκη 33 Λίζα ξανθιά μιλφ με σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Νίκα καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι και Βαλέρια μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
καμια ενημερωση απο τα σπιτακια σε Βέργας εχει κανει για την πρωινη βάρδια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.125
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια αλλά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι βυζι, απλό πρόγραμμα. και Γιάννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα ποδολαγνεια και αυταρχικό

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 65β Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μπέλα μελαχρινή λεπτή με 2αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.


Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, με πρωκτικο

Φυλής 72, 66δ, 66α, 56, 54β & 54α κλειστά.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ενδιαφερετε κανεις να παρουμε παρτουζα την κωνσταντινα την αγρινιωτισα απο βέρβας 7 πρωινη βαρδια στεφτομαι να παω κατα τις τσισιμιση με 4 οποιος ενδιαφερετε σοβαρα ας στειλει p.m
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Δεν είναι χοντρούλα..
%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF%CE%B9-aparadektoi.gif

ενδιαφερετε κανεις να παρουμε παρτουζα την κωνσταντινα την αγρινιωτισα απο βέρβας 7 πρωινη βαρδια στεφτομαι να παω κατα τις τσισιμιση με 4 οποιος ενδιαφερετε σοβαρα ας στειλει p.m
να μαζευτειτε πανω απο τρεις για να τη καταφερετε,ολοι σας και μονη της σας εχει για πλακα η κωνσταντινα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Σήμερα πήγα να μου κάνει ποδαρικό η Εβελίνα από Περγάμου 1 την οποία δεν έχω συναντήσει ποτέ, αλλά ήτανε κλειστά. Μετά πήγα να δω την Άννα την Ταϊλανδέζα, αλλά κι αυτό ήτανε κλειστά. Οπότε, η επίσκεψη στο άλογο την Ιζαμπέλα Φωκαίας 17 πάνω ήτανε μονόδρομος. Τρίτη επίσκεψη στην Ιζαμπέλα, κάθε φορά και καλύτερα, σήμερα μάλιστα τα έδωσε όλα με τις γνώριμες κραυγές της τις οποίες πλέον συνήθισα και μου αρέσουνε κιόλας :confused: Αύριο μου είπε θα έχει ρεπό..
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20
Καλησπέρα.. να ενημερώσω ότι πέρασα πολύ καλά σήμερα με ινγκα από ΣΠ40 πρωινή βάρδια. Όμορφη κοπέλα ξανθιά αδύνατη πρόσχαρη, χαμογελαστή ,βέβαια κάνει απλό πρόγραμμα αλλά με καλη συμμετοχή. Μοιάζει πολύ σε εμφάνιση με την Κωνσταντίνα από ίδιο μαγαζί επισης, αλλά είναι νέο αίμα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.356
Πόντοι
9.846
ενδιαφερετε κανεις να παρουμε παρτουζα την κωνσταντινα την αγρινιωτισα απο βέρβας 7 πρωινη βαρδια στεφτομαι να παω κατα τις τσισιμιση με 4 οποιος ενδιαφερετε σοβαρα ας στειλει p.m
Γιατί πειναει τόσο και θέλει να σας καταπιει και τους δυο;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.125
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα.. να ενημερώσω ότι πέρασα πολύ καλά σήμερα με ινγκα από ΣΠ40 πρωινή βάρδια. Όμορφη κοπέλα ξανθιά αδύνατη πρόσχαρη, χαμογελαστή ,βέβαια κάνει απλό πρόγραμμα αλλά με καλη συμμετοχή. Μοιάζει πολύ σε εμφάνιση με την Κωνσταντίνα από ίδιο μαγαζί επισης, αλλά είναι νέο αίμα.
Η Ινγκα είναι καστανή όντως μοιάζει λίγο στην Κωνσταντίνα και δουλεύει και στο αδελφό Λιοσιων 73α
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Τέτοια λεγε, να πάνε όλοι οι αγαμητοι που δεν έχουν γαμησει ποτέ στην ζωή τους χωρίς προφυλακτικό (γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είχαν κανονική γυναίκα) να πάνε να γαμησουν!

Ακόμη και αν ισχύει κάτι τέτοιο καλό είναι να μην το μεταδιδουμε για να προστατευσουμε κόσμο!

Δεν θέλει πολύ μυαλό. Έχουμε τον ιό μην έχουμε και άλλα..
Εξαρτάται από την ιδιοσυγκρασία του ατόμου βέβαια αυτό.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πέρασα μετά από πολύ καιρό σήμερα να δω Ιζαμπέλα στο φ17...έχει αλλάξει εμφανισιακά είναι καστανόξανθη με ίσια μαλλιά πλέον....δε πέρασα μαζί της για δικούς μου λόγους...αλλά ρε μύστες περίμενα σαλόνι πρέπει να έριξε καμία 200 κραυγές...από αυτές που ρίχνει... άντε να χύσει ο άλλος μέσα μετά...μιλάμε για πολύ κραυγή... βγαίνει σε μια φάση.. σαλοναρει και βγάζει εκεί μια κραυγή τρόμαξα...και συνεχισε να βγάζει πηγαίνοντας στο κουζινακι λέγοντας στον εαυτό της...Σταμάτα τωρα.....ρε γαμώτη μου.....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πέρασα μετά από πολύ καιρό σήμερα να δω Ιζαμπέλα στο φ17...έχει αλλάξει εμφανισιακά είναι καστανόξανθη με ίσια μαλλιά πλέον....δε πέρασα μαζί της για δικούς μου λόγους...αλλά ρε μύστες περίμενα σαλόνι πρέπει να έριξε καμία 200 κραυγές...από αυτές που ρίχνει... άντε να χύσει ο άλλος μέσα μετά...μιλάμε για πολύ κραυγή... βγαίνει σε μια φάση.. σαλοναρει και βγάζει εκεί μια κραυγή τρόμαξα...και συνεχισε να βγάζει πηγαίνοντας στο κουζινακι λέγοντας στον εαυτό της...Σταμάτα τωρα.....ρε γαμώτη μου.....
αδερφέ μου, δεν είναι και να κλάσεις από το φόβο, ένα έντονο "χα" ακούγεται το οποίο μου έχει πει και τι είναι και δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ το σοβαρό! Δεν είναι το χάρος από το scream να πούμε, μην τρελαθούμε κιόλας
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Πέρασα μετά από πολύ καιρό σήμερα να δω Ιζαμπέλα στο φ17...έχει αλλάξει εμφανισιακά είναι καστανόξανθη με ίσια μαλλιά πλέον....δε πέρασα μαζί της για δικούς μου λόγους...αλλά ρε μύστες περίμενα σαλόνι πρέπει να έριξε καμία 200 κραυγές...από αυτές που ρίχνει... άντε να χύσει ο άλλος μέσα μετά...μιλάμε για πολύ κραυγή... βγαίνει σε μια φάση.. σαλοναρει και βγάζει εκεί μια κραυγή τρόμαξα...και συνεχισε να βγάζει πηγαίνοντας στο κουζινακι λέγοντας στον εαυτό της...Σταμάτα τωρα.....ρε γαμώτη μου.....
Δεν το θέλει. Σύνδρομο Τουρέτ λέγεται.
Δεν την έχω δει καν αλλά είναι ξεκάθαρο.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
459
Κριτικές
198
Like
10.820
Πόντοι
30.733
Και ενώ γαμισα χθες την Εβελίνα στο νέο της χορο επανο αυτή τη φορά,λέω σήμερα να κάτσω στα αυγά μου.
Και κατά της 19:00 μπενει ξαφνικά μέσα μου ο τρισκαταρατος ο ακατανομαστος ο μπελζεβουλ ο εξ αποδω και μου λέει τι κάθεσαι ρε μαλακά και δεν πας για κάνα γαμιση.
Όχι λέω μου ειρθαι ο λογαριασμός της ΔΕΗ 180 €.
Ρε μια φορά ζεις μου λέει.
Και Νάσου στο μετάξι για ένα φθινο και γρήγορο ξεφορτομα.για Αλή ξεκίνησα δεν τη βρικα και πέρασα με Νικόλ,ανεβάζω κριτικη.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Δεν το θέλει. Σύνδρομο Τουρέτ λέγεται.
Δεν την έχω δει καν αλλά είναι ξεκάθαρο.
Nαι, εχει αναφερθεί ξανά. Κι εγώ το είχα αναφέρει στην αρχή που εμφανίστηκε η κοπέλα και περιμένοντας στο σαλόνι την άκουσα από το δωμάτιο - λάθος μου τότε. Δεν είναι κάτι το τρομερό ούτε κάποια σοβαρή πάθηση.. Τωρα οι 200 φορές φαντάζομαι είναι σχήμα λόγου αν και καλό θα ήταν να έλειπε.
Ας κλείσει εδώ το θέμα με την Ιζαμπέλα.
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Και ενώ γαμισα χθες την Εβελίνα στο νέο της χορο επανο αυτή τη φορά,λέω σήμερα να κάτσω στα αυγά μου.
Και κατά της 19:00 μπενει ξαφνικά μέσα μου ο τρισκαταρατος ο ακατανομαστος ο μπελζεβουλ ο εξ αποδω και μου λέει τι κάθεσαι ρε μαλακά και δεν πας για κάνα γαμιση.
Όχι λέω μου ειρθαι ο λογαριασμός της ΔΕΗ 180 €.
Ρε μια φορά ζεις μου λέει.
Και Νάσου στο μετάξι για ένα φθινο και γρήγορο ξεφορτομα.για Αλή ξεκίνησα δεν τη βρικα και πέρασα με Νικόλ,ανεβάζω κριτικη.
Τι γυναικάρα πια αυτή η Εβελίνα! Το σώμα της είναι φτιαγμένο για γαμήσι τέλος! Η πίπα της από άλλο πλανήτη , ξεχνάω που βρίσκομαι! Χθες την πήρα μισάωρο και πάλι δεν τη χόρτασα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom