Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (33 μέλη και 255 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σημερα το μεσημερι περασα μια απο φυλης γιατι χθες ηταν νεκρα και εμεινα με τις καβλες.
Αρχιζω με 134 κατω γυρευοντας την κατια αλλα δυστυχως ελειπε,αν την εβρισκα την ειχα καρφωσει 100%.στην θεση της μια 25αρα καστανη αδυνατη με σιλικονατο καλοφτιαγμενο βυζι και τατουαζ στην πλατη...αρκετα ομορφη αλλα την ειχα παρει πριν κανα 2 χρονια στο 109,χωρις την σιλικονη τοτε και ξανθια, και την θυμομουν αδιαφορη οποτε προσπερασα
134 ισογειο κλειστο και πανω τιποτα το ιδιαιτερο.
109 μελαχροινη κατω του μετριου με την κρεμα στο χερι,  :tickedoff:
71 πανω μελαχροινη 35αρα μεγαλο στηθος
59 κατω μια ομορφη ξανθια με καλο σωμα κοντα στο 1,85,πολυ ψηλη για τα γουστα μου
59 πανω ενα ξανθο εκφυλο με σπαστα μαλλια και μερικα πιασιματα,την ειχα παρει πριν απο κανα διμηνο στο 109,καλουτσικη ηταν.
Τελικα εσπειρα στη μονης προδρομου στην Αννουλα...35αρα ξανθια,σκυλακι απο προσωπο με καλο σωμα αν σκεφτεις και την ηλικια της,,,κανει εκπληκτικο τσιμπουκι με deepthroat και βυζομαλακια και πολυ καλο σκληρο γαμησι χωρις βιασυνες.Σταθερη αξια για ενα καλο γαμησι με 20 ευρω.τλειωμα στο στομα με καποτα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kokolongos ευτυχως που δεν πετυχες την κατια, θα ζηλευα, δε θελω να μου γαμανε τα κοντοπουτανα μου
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω τα κοντοπουτανα αθηνων και προαστιων
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Προς Savalas ή Panosmpos: ρε συναγωνιστές κάντε κάποιος αν είναι δυνατόν μια σύντομη λίστα των 'καλών'  ρδέλων του μεταξουργείου,γιατί όποτε πάω πετυχαίνω κάτι χάλια μιλάμε.Βασικά τα περισσότερα είναι χάλια,οπότε πείτε 5-6 καλά από άποψη χώρου δηλαδή και κοριτσιών που φέρνουν,απ'ότι καταλαβαίνω είστε πιο 'ειδήμονες' στην περιοχή!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα το μεσημερι περασα μια απο φυλης γιατι χθες ηταν νεκρα και εμεινα με τις καβλες.
Αρχιζω με 134 κατω γυρευοντας την κατια αλλα δυστυχως ελειπε,αν την εβρισκα την ειχα καρφωσει 100%.στην θεση της μια 25αρα καστανη αδυνατη με σιλικονατο καλοφτιαγμενο βυζι και τατουαζ στην πλατη...αρκετα ομορφη αλλα την ειχα παρει πριν κανα 2 χρονια στο 109,χωρις την σιλικονη τοτε και ξανθια, και την θυμομουν αδιαφορη οποτε προσπερασα
134 ισογειο κλειστο και πανω τιποτα το ιδιαιτερο.
109 μελαχροινη κατω του μετριου με την κρεμα στο χερι,  :tickedoff:
71 πανω μελαχροινη 35αρα μεγαλο στηθος
59 κατω μια ομορφη ξανθια με καλο σωμα κοντα στο 1,85,πολυ ψηλη για τα γουστα μου
59 πανω ενα ξανθο εκφυλο με σπαστα μαλλια και μερικα πιασιματα,την ειχα παρει πριν απο κανα διμηνο στο 109,καλουτσικη ηταν.
Τελικα εσπειρα στη μονης προδρομου στην Αννουλα...35αρα ξανθια,σκυλακι απο προσωπο με καλο σωμα αν σκεφτεις και την ηλικια της,,,κανει εκπληκτικο τσιμπουκι με deepthroat και βυζομαλακια και πολυ καλο σκληρο γαμησι χωρις βιασυνες.Σταθερη αξια για ενα καλο γαμησι με 20 ευρω.τλειωμα στο στομα με καποτα
φιλε τη  ιδια ωρα θα ημασταν αλλα εγω μπηκα σε αυτην στο 134 επειδη ηταν η μονη που μου αρεσε και το βυζι της δεν μου φανηκε σιλικονατο,παντως το ευχαριστηθηκα πολυ το γαμησι μαζι της ειχα και τις στεναχωριες μου σημερα!
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Έσκασα χθεςτο απόγευμα Φυλής ψάχνωντας τη Σοφία όποιος την έχει δει ας στείλει ένα pm... τα κορίτσια όπως τα είπαν οι φίλοι πιο πάνω. Ψώνισα ένα μωράκι στη Δυδίμου 8 το ισόγειο με μικρό βυζάκι αλλά με μεγάλες καυλωμένες ρώγες τόσο που μου θύμησαν κουμπιά από ραδιόφωνο... Ήταν αρκετά καλή θα ξαναπήγενα ευχαρίστως.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μεσημεριανη  μινι τσαρκα, σφαιρα για ντανα αλλα ελειπε, ηταν μια αδιαφορη... μετα βουρ για κοντη, αλλα ελειπε και η κατια, ηταν μια μελαχροινη αδιαφορη, γυφτιζε λιγο.... εφυγα για μεταξι που λεει και ο savalas για καρινα, λειτουργησα αψογα ως αντρας....
ρε παιδια το καρινακι οσο περναει ο καιρος ομορφαινει ολο και πιο πολυ, εχει παρει και ενα κιλο. σταθερη αξια, θα επρεπε να ειναι cg κανονικα, ευτυχως ομως που δεν ειναι και τη χαιρομαστε με 20
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
α ρε καρινα σταθερι προινι αξια
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μολις ερχομαι απο μπουρδελοτσαρκα στη Φυλης,τι διαλο σε καθε ρδελο ηταν 5-6 ατομα το λιγοτερο,τα περασα ολα ξενερωσα κα κατεθεσα τελικα στο απανεμο λιμανι στη Διδυμου 8β ηταν μια Ελληνιδα η Αθηνα βεβαια εχυσα αμεσως δε βαριεσαι!Παντως αυτα τα δυο ρδελα ειναι πολυ καλα!
 

Επισκέπτης
μαγκες εχει γαμισει χριστινα κανεις απο κεραμικο???εχθες ιταν σε ενα σπιτι στιν ιασονοσ ...στο 20α αν θιμαμαι καλα τον αριθμο!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Σήμερα το μεσημέρι κατα της 14.30 πήγα στο 134 μήπως πετύχω τη Κάτια αλλά δεν... Επειδή βαριόμουν να ψάχνω πήγα στο 134 στον όροφο που είναι.Αδειο τελείος το μπουρδέλο και η πουτάνα εβλεπε τ.β με τη τσατσα. Εμφανίζεται λοιπόν μια ξανθιά συμπαθητική με ωραίο κωλαράκι, δίνω τα 20 και μπαίνω. Ερχεται η κοπέλα, Σοφία μου είπε πως την λένε και μου πιάνει τη συζήτησηκάπου μου λέει σε έχω ξαναδεί εσένα κτλ...της λεω μπα πρωτη φορά...με τα πολλά αφου συζητήσαμε μένει πολύ κοντά σε εμένα και μάλλον απο εκεί με είχε δει !!!

ξαπλόνω ανεβαίνει απο πάνω μου και αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό,αυτί,ρώγες να τρίβεται πάνω μου και γενικά πολύ παιχνίδι μέχρι που η κεραία σηκώθηκε οσο ποτε !!!

πολύ χαλαρά βάζει το προφυλακτικό και κάνει μια ικανοποιητική πίπα στη συνέχεια ξαπλώνει ανάσκελα ανεβαίνω απο πάνω της και της τον βάζω πάλι στο στόμα ενώ το χέρι μου είναι ανάμεσα στα πόδια της και της βάζω δαχτυλάκι...

Ε δεν ήθελα και πολύ μετά μπήκα μέσα....και σε 1 λεπτό είχα τελειωσει !

Με καύλωσε πολύ η γκόμενα και δεν το περίμενα !

Μου είπε οτι συνήθως δουλεύει απογεύματα και σήμερα απλά έτυχε...και είναι στο 134 πάνω αλλά πολλές φορές και στο κάτω...

Αξίζει ένα test fuck ... θα ξαναπήγαινα άνετα.

 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Καρίνα που λέτε είναι ένα κοντοπούτανο γύρω στο 1.10 με πλατινέ κοντό μαλλί και καβλόφατσα ?  Αξίζει τον κόπο ?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
H Maria feygei apo to spiti tis Fokaias 19 kai psaxnei ekei gyro gia allo.H proini h Aggeliki tin exei dei kanenas teleutaia?

Αμάν τι μας είπες τώρα; Είμαι μόνιμος πελάτης της... Πότε φεύγει; Αν είναι να περάσω επειγόντως να πάρω πληροφορίες που πάει! Συναγωνιστή αν ξέρεις κάτι παραπάνω ενημέρωσέ με!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
απο αποψη χώρου και καθαριώτητας στα τοσα μπουρδέλα του μεταξουργείου 3 ειναι που αξίζουν μόνο
αυτο της κατερινας69, το ακριβός διπλανό με τις ασπρες σκάλες (απο σαλόνι ειναι μάπα αλλα τα δωματια ειναι πολύ καθαρά) και το καινούργειο στην κεραμικού που γραφουμε πιο πάνω.
απο κοπέλες τωρα , το μεταξουργείο εχει τη ταση να ειναι τζόκερ, καθότι οι κοπέλες αλλαζουν πολύ συχνά και κάπου χάνεται μια σειρά που ας πούμε εχει κατα κάποιο τρόπο η φυλής.
Απλα στο μεταξουργείο εμπιστευεσαι το μπουρδελοενστικτο σου (που εσυ ειδικά το κατέχεις μετα απο τοσες τσάρκες που εχεις στο ενεργητικό σου) και καταλαβαίνεις πανω κατω απ το σαλόνι αν η πουτάνα θα ειναι καλή στο δωμάτιο.
γενικα η ολη κατασταση εκει ειναι για τα μπάζα αλλα εμενα μαρεσει γιατι μετα την βραδυνή εξοδο μου και τα κρασάκια μου το μετάξι ειναι πάντα ανοιχτό και μου προσφέρει την περιπέτεια και την αδρεναλίνη της τσάρκας
Savalas - Respect!! Να'σαι καλα ρε φίλε,που μας δίνεις τα φώτα  σου.Πάντα έγκυρος κι επίκαιρος!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Παιδιά,μόλις γύρισα από μεταξουργείο...παίζανε κάτι καλά...πολύ καλά θα έλεγα...ειδικά οι 2 που είδα ήταν φοβερά μουνιά..χαλαρά θα μπορούσαν να είναι και cg....αλλά ρε μάγκες...έλεος...όλο πακιστανοί...σιχάθηκα και την έκανα....πώς τους αφήνουν?ρατσιστής δεν είμαι...αλλά πολύ βρώμα ρε μάγκες.....
 

Επισκέπτης
Παιδιά,μόλις γύρισα από μεταξουργείο...παίζανε κάτι καλά...πολύ καλά θα έλεγα...ειδικά οι 2 που είδα ήταν φοβερά μουνιά..χαλαρά θα μπορούσαν να είναι και cg

Πες μας ρε μάστορα σε ποια μπουρδέλα τις είδες!!! Εγώ πάντως που κατέβηκα χθες το πρωί, το μόνο καλό ήταν η Καρίνα στο 19Α (πάνω).
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φίλε...ειλικρινά αριθμούς δεν συγκράτησα...ούτε φυσικά ονόματα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom