Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (29 μέλη και 202 επισκέπτες)

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Γνωρίζει κανείς τι παίζει τώρα Περγάμου 1 και Διδυμου 27;
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
452
Κριτικές
194
Like
10.643
Πόντοι
30.733
Πριν λίγο στο Ιάσονος 39 πορνομολ υπόγειο πέρασα με την Άννα με τα κοτσιδακια εντός ότι ήταν απαράδεκτη στο δοματιο,φαντάσου λέει δεν κάνει πισοκολιτο,άντε φόλα άστο.φευγοντας διαπιστώνω πος το δεκαρικο που πείρα ρέστα από εικοσαρικο ήταν σχισμένο και έλειπε κομμάτι της λέω αυτό ειναι σχισμένο,δεν σε ξέρουμε κύριε λέει και φοναξε το φύλακα .περνώ την αστυνομία λέω και καλώ το 100 .δεν σε ξέρουμε λένε αυτές τσατσά και πόρνη.θα έρθει η αστυνομία να δούμε τις κάμερες λέω .ανένδοτες αυτές.ερχονται δύο παλικάρια οι φυλακες.λεω το και το και εκείνη τη στιγμή απαντά η αστυνομία.ενταξει λένε οι φύλακες δοστου άλλο δεκαρικο.κλινω το κινητό.εισαι πολύ ένταξη του λέω του φύλακα περνω το δεκαρικο και φεύγω.
Συμπέρασμα να διεκδικήσται πάντα το δίκιο σας και μη μασάτε από νταβαντζιδες απέναντι στο νόμο είμαστε όλοι ίσοι
 

Gnomon(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα, θα εκτιμουσα πολυ τη βοηθεια σας..
Ποια κοπελα θα προτεινατε για καλη ακαποτη πιπα στο μεταξουργειο?
Ευχαριστω εκ των προτερων:grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Αν μενατε επαρχία θα προτιμούσατε να πάτε Αθήνα μια φορά τον μήνα χαλώντας πενήντα και πενήντα για εισιτήριο και το αγαπημένο σπορ αντίστοιχα η θα δίνατε από τριάντα τρεις φορές τον μήνα στην επαρχια ;
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Αν μενατε επαρχία θα προτιμούσατε να πάτε Αθήνα μια φορά τον μήνα χαλώντας πενήντα και πενήντα για εισιτήριο και το αγαπημένο σπορ αντίστοιχα η θα δίνατε από τριάντα τρεις φορές τον μήνα στην επαρχια ;
Κατέβα Αθήνα αν και πλεον δέν συγκρίνεται με τουλάχιστον 3 χρόνια πριν
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Με 10 ευρώ τι περιμένεις; Ακόμα και η Φυλής στα 20 έχει χαλάσει. Γι' αυτό εγώ λέω για μασατζίδικα...
Άμα πέσεις στην περίπτωση μπορεί να είναι ακόμα χειρότερα εκεί.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
10.999
Πόντοι
17.885
Αν μενατε επαρχία θα προτιμούσατε να πάτε Αθήνα μια φορά τον μήνα χαλώντας πενήντα και πενήντα για εισιτήριο και το αγαπημένο σπορ αντίστοιχα η θα δίνατε από τριάντα τρεις φορές τον μήνα στην επαρχια ;
Αθήνα παλικάρι μου, σεξ ΟΥΤΕ μια φορά την εβδομάδα? όχι δα! Αθήνα και πάλι Αθήνα
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Κύριε Καρλ ένα αλβανακι που δούλευε μολ η ακόμα δουλεύει ήταν σχετικά τίμιο μόλις έμπαινες δεξιά που χάθηκε αυτό? και άμα γνωρίζεις τι φάση ήταν.
Έβγαλα άρρωστα γούστα πάνω της αλλά δεν την βρίσκω.
Έχω να την δω 10-12 μέρες ,ΟΜΟΣ, εχτές γύρω στις 16:00 που πέρασα ήταν μία ολοκαίνουργια πιτσιρίκα άμορφη σαν την Σβετα από Φυλής 105, πολύ ..........
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Έχω να την δω 10-12 μέρες ,ΟΜΟΣ, εχτές γύρω στις 16:00 που πέρασα ήταν μία ολοκαίνουργια πιτσιρίκα άμορφη σαν την Σβετα από Φυλής 105, πολύ ..........
Πήγα τώρα αδερφέ στο τερατισταν. Απίστευτο, πρώτη φορά γίνεται αυτό στην ζωή μου.
Τόση σαπιλα η Σάρα η Μάρα και τα πιο περίεργα τσογλανια να γυρνοφερνουν ,δεν πίστευα ότι δεν μπορούσα να βρω μια αξιολόγη τρύπα να ρίξω ένα γρήγορο πουτσο.
Εγώ και το φιλαράκι μου ζήσαμε εμπειρία τρόμου,ήμουν έτοιμος να πάρω την ανναμπελ αλλά με αηδιασε ο χυσοτενεκες η καριολα.
Πάμε πορνομολ τίποτα. Κολωνού όλα κλειστα,μόνο ο βετεράνος ανοιχτός η Ελένη.
Δεν είχα λεφτά για φυλής και απογοητευμένος δεν ήξερα τι να κάνω.,Ο φίλος μου δεν ήθελε ούτε να με πάει ούτε να γαμησει και του υποσχέθηκα να του βάλω 5 ευρώ βενζίνη για να με πάει και να περιμένει την τελετουργία.
Είδη πλιν 5 ευρώ και τόσο χαμένου χρόνου αποφάσισα να περάσω με την πουτσοζαλιστρα Λόρα Ρωσίδα μέτριας εμφάνισης και καλά καινούργια στην δουλειά τίποτα ιδιαίτερο, ψηλά στην ιασωνος εκεί που είναι όλα τα τέρατα και οι πιο περίεργοι ανθρώποι να τριγυρνούν με χαμένα βλέμματα, όπως και συμμορίες πακιστανικής και ινδικής καταγωγής να περιφέρονται αγριεμενοι με κουκούλες και κρυμμένες ασχημοφατσες.. τι να πω δεν μπορούσα να διανοηθω πως κατέληξε έτσι το Μεταξουργείο. ήταν η χειρότερη μου μέρα εκεί δεν νομίζω να ξαναπάω βράδυ λόγο ποιότητας και μόνο καθαρά.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Φιλε εγω την ελέγχω την Άνναμπελ σχεδον καθε εβδομαδα,δεν εχει τιποτα αφροδισιο εξαλλου εμενα μου εχει πει οτι δε κανει ακαπ σε πακια μονο σε ελληνες καθαρους κανει, απλα να περνεις σε ενα σακιδιο ενα δικο σου σεντονι και μαξιλαρι και να τα βαζεις πριν μπει στο δωματιο αλλα μετα πλησιμο κατευθιαν, εαν τωρα θες να της κανεις στοματικο κανε της αλλα χωρις πολλα γεννια γιατι ποναει, ειναι παντα πεντακαθαρη καμια βρωμια οπως λες δε θα σε αφησει
Αδερφε πες με περίεργο.. στοματικό στης ιερόδουλες δεν κάνω ας είναι η αγαπημένη μου αμαρτία να πηγαίνω 3 με 4 φορες την εβδομάδα σε πόρνες ,αλλά ακομα και να έκανα το μόνο σίγουρο είναι με τίποτα στην ανναμπελ, πίστεψέ με άμα θέλεις την υγεία σου πρέπει να κόψεις αυτό το κακο συνήθειο.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
Πήγα τώρα αδερφέ στο τερατισταν. Απίστευτο, πρώτη φορά γίνεται αυτό στην ζωή μου.
Τόση σαπιλα η Σάρα η Μάρα και τα πιο περίεργα τσογλανια να γυρνοφερνουν ,δεν πίστευα ότι δεν μπορούσα να βρω μια αξιολόγη τρύπα να ρίξω ένα γρήγορο πουτσο.
Εγώ και το φιλαράκι μου ζήσαμε εμπειρία τρόμου,ήμουν έτοιμος να πάρω την ανναμπελ αλλά με αηδιασε ο χυσοτενεκες η καριολα.
Πάμε πορνομολ τίποτα. Κολωνού όλα κλειστα,μόνο ο βετεράνος ανοιχτός η Ελένη.
Δεν είχα λεφτά για φυλής και απογοητευμένος δεν ήξερα τι να κάνω.,Ο φίλος μου δεν ήθελε ούτε να με πάει ούτε να γαμησει και του υποσχέθηκα να του βάλω 5 ευρώ βενζίνη για να με πάει και να περιμένει την τελετουργία.
Είδη πλιν 5 ευρώ και τόσο χαμένου χρόνου αποφάσισα να περάσω με την πουτσοζαλιστρα Λόρα Ρωσίδα μέτριας εμφάνισης και καλά καινούργια στην δουλειά τίποτα ιδιαίτερο, ψηλά στην ιασωνος εκεί που είναι όλα τα τέρατα και οι πιο περίεργοι ανθρώποι να τριγυρνούν με χαμένα βλέμματα, όπως και συμμορίες πακιστανικής και ινδικής καταγωγής να περιφέρονται αγριεμενοι με κουκούλες και κρυμμένες ασχημοφατσες.. τι να πω δεν μπορούσα να διανοηθω πως κατέληξε έτσι το Μεταξουργείο. ήταν η χειρότερη μου μέρα εκεί δεν νομίζω να ξαναπάω βράδυ λόγο ποιότητας και μόνο καθαρά.

Εκεί που έγραψες πως υποσχέθηκες 5€ καύσιμο στο φιλαράκι σου τρόμαξα τύπε.. νόμιζα παρακάτω θα διάβαζα πως τον κάρφωσες από την απελπισία και την καύλα....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Πήγα τώρα αδερφέ στο τερατισταν. Απίστευτο, πρώτη φορά γίνεται αυτό στην ζωή μου.
Τόση σαπιλα η Σάρα η Μάρα και τα πιο περίεργα τσογλανια να γυρνοφερνουν ,δεν πίστευα ότι δεν μπορούσα να βρω μια αξιολόγη τρύπα να ρίξω ένα γρήγορο πουτσο.
Εγώ και το φιλαράκι μου ζήσαμε εμπειρία τρόμου,ήμουν έτοιμος να πάρω την ανναμπελ αλλά με αηδιασε ο χυσοτενεκες η καριολα.
Πάμε πορνομολ τίποτα. Κολωνού όλα κλειστα,μόνο ο βετεράνος ανοιχτός η Ελένη.
Δεν είχα λεφτά για φυλής και απογοητευμένος δεν ήξερα τι να κάνω.,Ο φίλος μου δεν ήθελε ούτε να με πάει ούτε να γαμησει και του υποσχέθηκα να του βάλω 5 ευρώ βενζίνη για να με πάει και να περιμένει την τελετουργία.
Είδη πλιν 5 ευρώ και τόσο χαμένου χρόνου αποφάσισα να περάσω με την πουτσοζαλιστρα Λόρα Ρωσίδα μέτριας εμφάνισης και καλά καινούργια στην δουλειά τίποτα ιδιαίτερο, ψηλά στην ιασωνος εκεί που είναι όλα τα τέρατα και οι πιο περίεργοι ανθρώποι να τριγυρνούν με χαμένα βλέμματα, όπως και συμμορίες πακιστανικής και ινδικής καταγωγής να περιφέρονται αγριεμενοι με κουκούλες και κρυμμένες ασχημοφατσες.. τι να πω δεν μπορούσα να διανοηθω πως κατέληξε έτσι το Μεταξουργείο. ήταν η χειρότερη μου μέρα εκεί δεν νομίζω να ξαναπάω βράδυ λόγο ποιότητας και μόνο καθαρά.
Πριν 7-8 χρόνια ξημερώματα μου την πέσανε 2 μάλλον Αλγερινοί ο ένας κρατούσε σουγιά ,μου πήραν την τσάντα. Να δεις πως τρέχουν άμα τους κυνηγήσεις σαν τον Usain Bolt.
 

hash

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Φώκαιας 19 πρωινή είναι μια ξανθια μπορεί να μου πει κανείς τι λέει αν γνωρίζει γιατί δεν βρήκα κατι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom