Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 197 άτομα (16 μέλη και 181 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
με τα σχολεία ήδη ανοιχτά και με τα τρέχοντα κρούσματα να ναι σε νορμαλ επίπεδα δεν το πιστεύω
Ξέρω ότι θα ακουστώ κακός, αλλά κατά βάθος μέσα μου εύχομαι να κλείσουμε, για να μπορώ να συνεχίσω να δουλεύω με τηλεργασία και να μην τρώω την κίνηση κάθε μέρα μέχρι τη δουλειά. Δυστυχώς έχουμε ακόμα παλιά μυαλά και η μόνη περίπτωση να κάνουμε το αυτονόητο που το επιτρέπει η σημερινή τεχνολογία, δηλαδή να δουλεύουμε από το δικό μας χώρο, είναι να συμβεί μια πανδημία. :headbang: Ναι, σκέφτομαι λίγο εγωιστικά και δε λογαριάζω άλλους κλάδους όπου δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, όπως την εστίαση, αλλά αυτό κάνουμε όλοι. Και από σεξ, θα τη βολεύω με κανένα call girl ή κρυφό οίκο.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.724
Πόντοι
30.733
4) εδινε γλωσσοφιλα ?

5) εκανε ακαποτες τσιμπουκλοδρομιες ?

6) το μουνακι της ηταν στενουλικο η' ηταν πηγαδομουνοβα ?

7) εχυνε ποταμια η' ηταν ξενερωτη ?

:tooth:
Στο Παλλάς τα κάναν ολλα πιγα βέβαια με τρεις λατινες μια Δομινικανή μια κολομβιανή και μια Βενεζουέλα α.ακαποτα ενοιτε.γλοσοφυλα εκιννο τον καιρό δεν έδινα ειμουν ποιο αιντιριτικος όχι οπός τορα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Σημερα το πρωι στο Φ 11α ηταν μια Σονια , παλια ηταν μια λιγο μικροσωμη και αυτη Σονια ποια αππο ολες ψαχνεις ?????
Καλησπερα φιλε μου, περσυ ειχα παρει μια κοντη , καστανοξανθη, με κοτσιδα τα μαλλια , αλβανιδα, τιμια στο δωματιο, εριξα δυο χυσιματα με 20ευρω, ξεχασα να πω οτι εχει και λιγο κοιλιτσα! Δεχοταν τελειωτικο στο στομα και στο προσωπο, και στο σαλονι εβαζε το χερι της και σου επιανε το πουλι! Πολυ καυλιαρα! Τιμαγε το 20αρικο! Ελπιζω να σε βοηθησα καπως!
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.115
Πόντοι
201
Μουνοθυελα μέτρια πράγματα από ποιότητα.ποιγα με μια ταιλανδεζα και έφαγα την ξεπετα τηςζωης μου.για τσάρκα είναι προτα.αν πας Φραγκφούρτη πάνε στο Παλλάς και θα με θυμηθείς.
Ρε φίλε και εμένα ταιλανδέζα με είχε φωλιασει ?
Στον δρόμο παίζουν πολλά ζακια κλπ αλλά σε σχέση με τους δικούς μας είναι γατάκια, μπάτσοι σε κάθε γωνιά κλπ..
Επίσης μεγάλο μείον τα αμέτρητα σκαλιά, αν θες βόλτα θα σταξεις ιδρώτα ανεξάρτητα τι εποχή έχει..
Κατά τα άλλα όπως τα λες, πολύ σαβούρα, λίγα τα καλά κομμάτια
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
194
Πόντοι
1
Παίδες μπορεί κανένας να βοηθήσει με καμιά ωραία με σχετικά φθηνό ελεύθερο στοματικό ,μέχρι και 50ευρω καλά είναι .
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ξέρω ότι θα ακουστώ κακός, αλλά κατά βάθος μέσα μου εύχομαι να κλείσουμε, για να μπορώ να συνεχίσω να δουλεύω με τηλεργασία και να μην τρώω την κίνηση κάθε μέρα μέχρι τη δουλειά. Δυστυχώς έχουμε ακόμα παλιά μυαλά και η μόνη περίπτωση να κάνουμε το αυτονόητο που το επιτρέπει η σημερινή τεχνολογία, δηλαδή να δουλεύουμε από το δικό μας χώρο, είναι να συμβεί μια πανδημία. :headbang: Ναι, σκέφτομαι λίγο εγωιστικά και δε λογαριάζω άλλους κλάδους όπου δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, όπως την εστίαση, αλλά αυτό κάνουμε όλοι. Και από σεξ, θα τη βολεύω με κανένα call girl ή κρυφό οίκο.
καλά ο καθένας είναι για την πάρτη του αλλά θα σου πω το εξής....
μεγάλωσα στο κέντρο, έμαθα να κοιμάμαι με αυτοκίνητα, πολλές φορές με καυγάδες ξένων, ΌΤΙ και να θέλω το χω 5λεπτά μαξ από το σπίτι μου
όταν έγινε το πρώτο λοκντάουν η Πατησίων ήταν τόσο νεκρή που θα μπορούσα να ΞΑΠΛΩΣΩ καταμεσής για 10 λεπτά ΧΩΡΙΣ καν να περάσει αυτοκίνητο! Τα μέρη που πήγαινα για καφέ ήταν όλα νεκρά, για μένα ήταν σαν το έργο με τον Γουιλ Σμιθ με τα ζόμπι, λατρεύω το Μετάξι με τα φωτάκια του, τότε ακόμα και με τα κρυφά ήταν σαν νεκροταφείο, πραγματικά θυμήθηκα μέρες στρατού, ακόμα και τώρα κάτι μου έχει μείνει από αυτήν την κατάσταση, είναι σα να χω βγει από κάποιου είδους φυλακή, είναι σα να ναι όλα ίδια και όμως κάτι να χει χαλάσει, το απεύχομαι να το δω πάλι!
επίσης έλεος όχι ξανά τόση αστυνομία στους δρόμους
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.436
Πόντοι
4.577
Σίγουρος??γιατί τρίτη βραδεία την πετυχαίνω συνηθως
Την ειχα παρει σχεδον πανω στην αλλαγη της βαρδιας κ μ πε οτι εκατσε παραπανω για μενα και μετα φυγαμε μαζι μεχρι αχαρνων π πηρε ταξι. Δεν κατεβαινω συχνα πλεον φυλης αλλα μονο μια φορα την πετυχα σε βραδινη βαρδια
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Μυστες σημερα απογευμα δουλευει η Βικτωρια Διδ 27?Η ειναι πρωινη?
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Και να τα κλείσουν τα "σπίτια", έτσι όπως έχει διαμορφωθει η κατάσταση στη μετά-covid εποχή με τις φόλες και τις ξεπεσμένες που παίζουν στην πιάτσα, ποσώς με απασχολεί... ίσα ίσα θα μας μείνουν και τα χρήματα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Και να τα κλείσουν τα "σπίτια", έτσι όπως έχει διαμορφωθει η κατάσταση στη μετά-covid εποχή με τις φόλες και τις ξεπεσμένες που παίζουν στην πιάτσα, ποσώς με απασχολεί... ίσα ίσα θα μας μείνουν και τα χρήματα...
ρε φιλε, μετα θα βγουνε και θα κλαινε παλι οτι τους κλεισανε τα μπουρδελακια ομως.
παλι δραματα θες να εχουμε για τριτη σερι σεζον?
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Μια ψηλή Βίκυ μιλφ που δούλευε Μαραθώνος 59 δουλεύει ακόμα πουθενά;
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
406
Like
728
Πόντοι
81
Ξέρω ότι θα ακουστώ κακός, αλλά κατά βάθος μέσα μου εύχομαι να κλείσουμε, για να μπορώ να συνεχίσω να δουλεύω με τηλεργασία και να μην τρώω την κίνηση κάθε μέρα μέχρι τη δουλειά. Δυστυχώς έχουμε ακόμα παλιά μυαλά και η μόνη περίπτωση να κάνουμε το αυτονόητο που το επιτρέπει η σημερινή τεχνολογία, δηλαδή να δουλεύουμε από το δικό μας χώρο, είναι να συμβεί μια πανδημία. :headbang: Ναι, σκέφτομαι λίγο εγωιστικά και δε λογαριάζω άλλους κλάδους όπου δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, όπως την εστίαση, αλλά αυτό κάνουμε όλοι. Και από σεξ, θα τη βολεύω με κανένα call girl ή κρυφό οίκο.
Καλός τρόμπας είσαι
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Ξερει κανεις αν δουλευει πουθενα η Σονια η αλβανιδα που ηταν παλια στο φιλιπιδου 11

Ξερει κανεις αν δουλευει πουθενα η Σονια η αλβανιδα που ηταν παλια στο φιλιπιδου 11α?:think:
Kapoy γραφηκε οτι κανει πιατσα στο κεντρο. Τη θυμαμαι. Ηταν πολλύ φιλοτιμο κοριτσι.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.724
Πόντοι
30.733
Η Ρόζα η Βουλγάρα που δούλευε Ιάσονος 19πανω στη καραντίνα δουλεύει πουθενά τόρα;;;;;1;;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Καμιά καλή προταση για απογευματινή βαρδια Φυλής; Δεν με ενδιαφέρει ελ. στοματικό. Θέλω να είναι πεντακαθαρη. Οχι πως μερικές κοπέλες που κάνουν ελ. στοματικό δεν ειναι, απλά λέω. Λέω να μην δώσω στο στανταρακι το 20αρικο....εχω όρεξη για ήπιο πειραματισμο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 Έλενα ξανθό γκρανι με κοντό μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Μαρία ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5 βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθό γκρανι χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθό γκρανι με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος πρώτο δεξιά(δηλαδή στην ουσία άλλη πόρτα για το 45 δεξια) κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος 2ο δεξιά Τζοαννα ξανθιά χοντρή με πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Στέλλα ξανθιά πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Λίζα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα από τη μέση και κάτω λίγα κιλακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ & 32β κλειστά.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 2ος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Κατερίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α, 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Βικτόρια μελαχρινή με μακρύ μαλλί, πολύ λεπτή μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ και Αλεσια ξανθοκαστανη χοντρουλα με 4αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από τα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα καστανή μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 αριστερά Αντζελινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη κατσαρομαλλα με 3.5-4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Ρόζα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Λάουρα ξανθιά κοπέλα λεπτή με μακρύ μαλλί 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.653
Πόντοι
3.656
Να θυμάστε αυτό που γράφω το site χάλασε ..

1) προματαρισμα και φουλ ψεύτικα σχόλια συνέχεια ..σπάνιο να βρεις αληθινή κριτική .. ερωτήσεις στοχευμένες για κοπέλες για να παίξει το όνομα τους ( εκτός από κάποιους που όντως το παλεύουν βλέπε @n.smirni76 που όντως παλευει και ευχαριστούμε )

2) έχει χαλάσει το site από τύπους που παρακαλε πουτανες να κάνουν έξτρα για να γράψουν κριτική

3) από τύπους που απειλούν call girl και μέλη ότι θα δώσουν προσωπικες πληροφορίες τους αν δεν δώσουν λεφτά

Tο site είχε όμορφο σκοπό ,δεν σε απειλούσε ούτε σε εκβίαζε κάνεις ..λυπάμαι πραγματικά ..

Αν μπορείτε να κάνετε και μια αναφορά στον τύπο που με εκβιάζει και θέλει λεφτά
@Gtheodoridhs
Φυγε ρε γελοιε απο εδω περα, στελνεις πμ και ζητας ονοματεπωνυμα. θα μας πεις οτι σε εκβιαζουμε κιολας. Ημαρτον χαχαχα
φιλαράκια όποιος έχει δίκιο να βγάλει τα πμ να αποφανθούμε :hi:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.653
Πόντοι
3.656
να αρχισει μετα να σπαμαρει "ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ αυτος ανεβαζει τα πμ στo forum"? xaxa
Εδω πηγε και εγραψε στο thread της Αντριαννας οτι τον εκβιαζω για να μαθω για εκεινη. :jerking:
φίλε σε κατηγορεί για σοβαρότερα,
οπότε βγάλε κανά πμ να καταλάβουμε.
Μήπως τον είδες λίγο άβγαλτο και τον περιεργαζόσουν ?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.653
Πόντοι
3.656
Αδερφέ εγώ δεν εκβιάζω κανέναν ούτε ζητάω skype από κανέναν ...
Ανωμαλος είσαι φίλε ..
εσυ που είσαι έξυπνο κ καλό παιδί τι ανοίγεσαι στον καθένα κ ανταλλάσεις πμ ?
οτιδήποτε θες να ρωτάς (με μέτρο) δημόσια.
Δεν φταίει το σαιτ αν υπάρχουν ανώμαλοι κολόμποι κτλπ
Μη φοβάσαι !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom