Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Πριν λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής και Φώκαιας. Αυτή η Μαίρη στο 71 κάτω έχει πάρει πολλά κιλά. Η κωλαρα της τεράστια. Φώκαιας 25 πάνω μια που ειδα πρώτη φορά. Μια το όνομα της, σε απλό, 30-35 με σιλικόνη κάργα σέ βυζους και χείλη.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
359
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Πριν λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής και Φώκαιας. Αυτή η Μαίρη στο 71 κάτω έχει πάρει πολλά κιλά. Η κωλαρα της τεράστια. Φώκαιας 25 πάνω μια που ειδα πρώτη φορά. Μια το όνομα της, σε απλό, 30-35 με σιλικόνη κάργα σέ βυζους και χείλη.
τί λέει αυτή η Μία;;λίγο ινφο;;θενκς!
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
951
Κριτικές
12
Like
2.665
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην παρέα, γνωρίζουμε ρόστερ στην φυλής τούτη την ώρα. Ευχαριστώ.
Η τάνια απο Διδυμου 27 μέχρι τι ώρα αν και όποιος γνωρίζει.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, πέρασμα από Διδυμου 27, βικτώρια και Αλιόνα σε 2β, ξέρει κάποιος κάποιο site ή κάτι που να γράφει τις βάρδιες Διδυμου 27 ή κάποιο τηλέφωνο? Η γενικά είμαστε στην τύχη? Ας στείλει κάποιος pm, ευχαριστώ
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πάλι στο γαμησι,επιστροφή στη φύση. Να καούν τα πενηντάρικα.

Έκλεβε η πουτάνα όμως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
265
Πόντοι
280
Καλησπέρα να ρωτήσω, ξέρουμε καμιά στα σπίτια του 20€ πρωινή βάρδια κυρίως σκ λόγω δουλειάς που να κάνει ποδολαγνεία? Ευχαριστώ εκ των προτέρων ρε μάγκες!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Προσθήκη για τη Κατερίνα από ΙΑς 37Α: όταν λέω δεν έχει και πολύ καλό π΄ροσωπο δεν εννοώ οτι θα συναντήσει κάποιος ένα μπαζο μπροστά του -ούτε καν - μια χαρά είναι η κοπέλα απλώς δε θα σού βγάλει και τη φρεσκάδα έφηβης,αυτό.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Κατερίνα Ιάσωνος 37Α... Νέα προσθήκη στο Ρόστερ μου.Πολύ καλή σε όλα της. Δεν έχει πολύ καλή φάτσα αλλά έχει ωραίο σώμα και βγάζει μια γλυκάδα συγκριτικά με την συνάδελφό της την Γκαλίνα που είναι πιο έκφυλο πουτανάκι
για μια φορα καλη ειναι. δεν κατι τιποτα το διαφορετικο ή το σπουδαιο, μολις μαθει τα κολπα και κοψει την ακα πιπα δεν θα αξιζει κατα την γνωμη μου
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Άσχετη ερώτηση γιατί μ'έχει πιάσει περιέργεια: Τι εννοεί κάποιος όταν γράφει 'Καταδρομική' στο μετάξι ή στη φυλής ή οπουδήποτε??? Στο Lockdown να το καταλάβω...Βάδιζες μέσα στην ετοιμότητα της αδρεναλίνης..ο φόβος των αστυνομικών, πρόστιμα και και και..οκ ..έχει μια λογική..τώρα??? Πώς ακριβώς μεταφράζεται η 'καταδρομική'??? Δηλαδή σκας με παραλλαγή, παραμάσχαλα το Μ-16 και κρύβεσαι σε γωνίες για να επιτεθείς?? Δεν το πιάνω...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
για μια φορα καλη ειναι. δεν κατι τιποτα το διαφορετικο ή το σπουδαιο, μολις μαθει τα κολπα και κοψει την ακα πιπα δεν θα αξιζει κατα την γνωμη μου
Δήλωση φωτιά: Τής είπα ότι δεν θέλω γενικά πίπα... Εμένα μού άρεσε το μουνί της, έκανα ωραίο μπάσιμο κυρίαρχο..! Η εμφάνισή της βγάζει ωριμότητα..το μουνί της όμως λέει την αλήθεια..είναι παρθένα ακόμα...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Eίμαι κάθετος για την επιλογή μου στο Μετάξι πλέον.Η φυλής με αγχώνει. Οκ έχει κάποια ωραία κορμιά αλλά στα δέκα λεπτά θα σφάξω 20ευρο. Το έχω να το δώσω αλλά με εμποδίζουν οι ιδέες μου να το κάνω..Ψάχνω το πρόχειρο, ένα σεξ χωρίς προσδοκίες που στο τέλος μπορεί να βγει και άριστο...Δε λέω πάντα κάνω τα ψαχτήρια μου δεν πάω σαν το σκυλί στ'αμπέλι αλλά δε θα πεθάνω αν μια γκόμενα αξίζει τα 7 ευρώ από τα 10 που θα δώσω. Ψυχολογικά θα βγω αλώβητος από μια τέτοια δυσαναλογία. Τα 20 ευρώ όμως είναι χρήματα που παίζουν λίγο με τη φαντασία σου , θες να γίνει κάτι παραπάνω από πολύ καλό και αρκετές φορές δε γίνεται.. Μπααα , Μετάξι Βράχος..!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Άσχετη ερώτηση γιατί μ'έχει πιάσει περιέργεια: Τι εννοεί κάποιος όταν γράφει 'Καταδρομική' στο μετάξι ή στη φυλής ή οπουδήποτε??? Στο Lockdown να το καταλάβω...Βάδιζες μέσα στην ετοιμότητα της αδρεναλίνης..ο φόβος των αστυνομικών, πρόστιμα και και και..οκ ..έχει μια λογική..τώρα??? Πώς ακριβώς μεταφράζεται η 'καταδρομική'??? Δηλαδή σκας με παραλλαγή, παραμάσχαλα το Μ-16 και κρύβεσαι σε γωνίες για να επιτεθείς?? Δεν το πιάνω...
Εννοεί αποστολή γαμεί και εξαφανιζόλ. Κάνεις επίθεση σε στοχευμένο βορδέλο ,γαμεις και εξαφανίζεσαι. Ούτε τσάρκες ούτε τίποτα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Τι άλλη μαλακια θα δω εδώ μέσα.. μήπως μπερδεψατε την Μαίρη με άλλη
Μια είναι η Μαίρη της Αχαρνών 85.Δεν την μπέρδεψα! Η τυπισσα προ λίγων ετών ειχε κάποια + κιλάκια τα οποία της πηγαιναν άρτια. Τώρα όμως έχει παρει χαλαρά +10 στα οποία έχει κάνει κάτι μπουταρες ΝΑ! Τώρα εσυ αν εισαι καψουρεμενος με την κοπέλα και δεν βλέπεις αντικειμενικά δεν φταίω εγώ φίλε. Ναι ακόμα είναι αξιαγάμητη και καταλαβαίνω τι βλέπετε μερικοί στην κοπέλα, αλλά δυστυχώς ο χρόνος είναι αμείλικτος και τα έξτρα κιλά φαίνονται πιο άσχημα πλεον. Αλλά ξαναλέω δεν προσπαθω να αλλάξω γνώμη σε άλλους, απλά είμαι αντικειμενικός και λέω τα πραγματα ως έχουν. Αν έχεις βρει εσυ το στανταρακι σου ποιος είμαι εγώ να σου αλλάξω την γνώμη; Έμπαινε χωρίς να ακους κανέναν! Απλά δεν μπορώ να ακουω φράσεις από μερικους που την λένε κορμάρα και κάτι αλλά που εκθειάζουν το κορμί της. Αν είναι αυτή κορμάρα τότε η Τζώρτζια της Δ7 τι να πει; Μην μπερδεύεστε κυριοι, να αποδέχεστε την πραγματικοτητα. Καλημερα και καλη δουλειά κυριοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το νήμα παραπαίει. Πάνε τα briefing πάνε οι καταδρομικές και οι παρελάσεις στα μπου. Όλο οι ίδιες και οι ίδιες και το άθλημα γίνεται μονότονο.
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Δεν ειχα ορεξη να κατεβω πιατσα σημερα, εστειλα απο το μπαλκονι μου το drone και ειδα οτι ο οικος που ενδιαφερομουν ηταν κλειστος..
Μερικη αποψη της Ιασωνος απο τα 100μ υψος.
Μητσάρα αυτό το έχεις σκεφτεί; Παίρνει και ντουφέκι για τις τσατσάδες :buck2:
 

Συνημμένα

  • LAND_Robot_MTRS_Talon_EOD_Kit_lg.jpg
    LAND_Robot_MTRS_Talon_EOD_Kit_lg.jpg
    140,4 KB · Εμφανίσεις: 25

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Άσχετη ερώτηση γιατί μ'έχει πιάσει περιέργεια: Τι εννοεί κάποιος όταν γράφει 'Καταδρομική' στο μετάξι ή στη φυλής ή οπουδήποτε??? Στο Lockdown να το καταλάβω...Βάδιζες μέσα στην ετοιμότητα της αδρεναλίνης..ο φόβος των αστυνομικών, πρόστιμα και και και..οκ ..έχει μια λογική..τώρα??? Πώς ακριβώς μεταφράζεται η 'καταδρομική'??? Δηλαδή σκας με παραλλαγή, παραμάσχαλα το Μ-16 και κρύβεσαι σε γωνίες για να επιτεθείς?? Δεν το πιάνω...
Στοχευμένη κατάθεση στην κοπέλα ή ρδέλο που έχεις στο μυαλό σου, χωρίς τσάρκα στα υπόλοιπα μαγαζιά και τέλος
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί αλλιώς θα ορμούσε και στο πορτοφόλι μου κι εκεί θα παιζότανε σπρωξίδι. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της πιέζοντάς με να γαμήσω εκείνη - πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom