Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (7 μέλη και 96 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Το σαμιαμιδι η Ναταλι απο Ιασωνος 37-27 παίζει ακόμα??
Θα 'ρθει κι αυτή όπου να' ναι, είναι Βουλγαρία -και καλά κάνει- να ξεκουραστεί και να χαρεί το παιδάκι της. Α, ρε Ναταλίτσα είσαι οικογένεια για μένα σε αυτό τον υπόκοσμο εκεί κάτω..
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Άντε ένας μήνας + - έμεινε να κατέβει κι η Γιασμίν, κι απ' ότι φαίνεται θα φέρει και φίλη της μαζί να δουλέψει. Να μια καλή ευκαιρεία για τον Carl Barton να κάνει παρτούζα με μικρό ρίσκο..
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να κάνω κι ένα update για την Βιολέτα. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι δουλεύει από το πρωί μέχρι τις 16.30 στην Κολωνού 11 και μετά απόγευμα στην κολωνού στο πιο μεγάλο νούμερο. Τι μάχιμη αμαζόνα είναι αυτή??? Θα βγάζει τρελό χρήμα στάνταρ..
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Καλησπέρα μύστες. Καινούριος στο site αν και παρακολουθούσα αρκετό καιρό ως επισκέπτης. Είμαι σχετικά καινούριος στο αθλημα του αγοραίου έρωτα. Να καταθέσω την εμπειρία που είχα με την Βιολέτα πριν από λίγες μέρες στο Κολωνού 11. Εχοντας δουλειά στο κέντρο είπα να περάσω από Μεταξουργείο για ενα στα γρηγορα. Μπήκα στον οίκο και η ευγενική τσατσά παρουσίασε τη Βιολέτα μια ξανθιά σλάβα 175-180 με καλοσχηματισμένο σώμα σε απλό πρόγραμμα. Οι υπόλοιποι μυστες εφυγαν αλλά εμένα μου αρεσε και μπηκα δωματιο. Μετά από λίγο ηρθε και η κοπέλα. Σε εμένα φάνηκε πολύ διεκπεραιωτική και βαριεστημένη. Εβαλε καπότα σε πεσμένο πουτσο και άρχισε μια μετρια πιπα. Αφού σκληρυνα , της τον εβαλα πρωτα ιεραποστολικά, μετά στα τεσσερα. Δεν επιτρέπει φιλιά στο στόμα και γενικά μου εβγαλε μια ξινίλα. Λόγω ζέστης και χαμηλής ηδονικότητας συνευρεση δεν μπορεσα να χύσω και της ειπα να φυγει. Θα ξαναπήγαινα; Δεν νομίζω. Για ένα γρηγορο ξεφόρτωμα καλή είναι.
Εμείς εδώ την λέμε φόλα για να μη την πατάνε οι συναγωνιστές (Δεν παίζει χρήμα για πέταμα).
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καλησπερα πουτανιάρηδες
Μεταμεσονύχτια βάρδια Κυριακή 4 Ιουλίου του 2021


Φυλής 134Β Μαρία ελεύθερο στοματικο τελειωτικό, χοντρή Αλβανίδα με διαφορά τατουαζ πάνω της , δούλευε στο μετάξι επί καραντίνας.

Φ.134 ιωαννα Μπασκετμπολιστρια απλό πρόγραμμα , βγήκε τσίτσιδη και άβαφη.

Φ.109Β Σαντρα πολύ λεπτή κοντουλα πρασινομάτα με καστανό μαλλί και βλέμμα πονηρης κόμπρας
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα .

Φ.109 Χριστίνα, ψηλή ξανθιά Ρωσίδα μιλφ στυλ κωλομπαρου, κανονικό σώμα , με ελεύθερο στοματικό 69 πισωκολλητο , βγήκε με διάθεση για παιχνίδι

Μερακλόσπιτο 99 κλειστό

Φ.71Α Έλλη και Μαίρη
Ρομά Ρουμάνες με απλά προγράμματα

Φ.67 Έλενα ξανθιά σιλικονάτη Ρουμανα και Αντριάνα μελαχρινη παιχνιδιάρα Αλβανίδα
απλά προγράμματα

86 Δεν ανακοινωσε το όνομα
Έτσι και αλλιώς φόλα είναι αυτή η ξανθιά που δούλευε στο οσμοσε
Απλό πρόγραμμα


84 Κάτια, Ρόξυ, Ρουμανες Ρομά, απλα προγραμματα

65Α Μπιουτι Αφρικανη κοπέλα μπαμπάτσικη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα 69 κι όλες τις στάσεις

65 Εμμανουελα λεπτή Ρουμανα απλό προγραμμα

84Α Σιμονα που βγήκε κρύα σα το χειμώνα

Φιλιππιδου 11Α σιλβια ψηλή Ρωσίδα μελαχρινή ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα σεξ σε όλες τις στάσεις

11Β η ξανθιά Καυλιαρα υπηρεσία παρουσίασε την Άννα τη πορνοσταρ που έχει παίξει κάνα δυό τσοντουλες, ψηλή γεματουλα μελαχρινή με συμπαθητικό πρόσωπο, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα.

Φυλής 59 Άννα Εβελινα Αλβανιδες μιλφ, απλά προγράμματα ανακοίνωσαν σήμερα

Φώκαιας 9 εμιλυ Βουλγαρα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα, σεξ σε όλες τις στάσεις

Φώκαιας 7 υπόγειο
Κλειστό, προηγουμένως δούλευε η Αλισα κοντή πετιτ Βουλγαρα με απλο πρόγραμμα και 69

Φυλής 66Δ μπιουτι Αφρικανη, απλό πρόγραμμα όμορφο σωματακι γλυκό πρόσωπο

Φώκαιας 17Α Η Παολα, σεξ σε όλες τις στάσεις, μπαμπατσικη Αλβανίδα, με πρωκτικο, ελεύθερο στοματικό

Φω . 17Β Ειρήνη ελεύθερο στοματικό 69 σεξ σε όλες τις στάσεις, μεγαλοσωμη μελαχρινή, μεγαλα βυζια μεγάλος κωλο.

Φω. 19 Ελένη Αλβανίδα μελαχρινή , παλαιας κοπής και κόμης, κανονικό σώμα, ωραίος κωλος, ούτε ανακοίνωσαν πρόγραμμα ούτε τίποτα, είχε τουλάχιστον 20 άτομα στο σαλόνι

Φω.25 όροφος Τζέσικα Ελληνιδα ελεύθερο στοματικό , καστανή με λεπτό ωραιο σώμα, βγήκε πολύ ξυνη.

Φω.25 σκαλάκια Σάρα, βγήκε με σουτιέν αλλά χωρίς στρινγκ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό βυζάκια σεξ σε όλες τις στάσεις

Φω. 27 υπόγειο Άννα Ρουμανα απλό πρόγραμμα

Φω. 27 γωνιακό Ντιανα κοντή ρουμανα με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Φώκαιας 27 πανω όροφος Ελένη, πρώην Ελλη, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα, κάνει και κωλο. Κοντή μπαμπατσικη Αλβανίδα.

Φώκαιας 24 Τζούλια κοντή πετιτ ρομά , με απλό πρόγραμμα & 69.

Βεργας 2 Βίκυ μιλφ προς γκιλφ Ρωσίδα, κοντο μαλλί, γεματουλα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα

Βεργας 6 υπόγειο Ναταλι, ξανθιά Ρωσίδα μιλφ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα, σεξ σε όλες τις στάσεις

Βερ. 6 όροφος Μαριάνα χοντρουλα γκιλφ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα στομα.

Βεργας. 7 Ντιανα από μετάξι, φολίτσα

Βεργας 3. Αλισα κοντή πετιτ ρωσιδα με ωραίο κωλο, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα, βγήκε λίγο άκεφη
Ειρηνη, ωραίο σώμα , ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, 69, σεξ σε όλες τις στάσεις, βγήκε κεφατη.

Εξηκίου 18 Έλλη ξανθιά κοντη μιλφ με απλό προγραμμα

Εξηκίου 18Γ Τατιάνα ξανθια γεματουλα μολδαβή με ωραίο κωλο, απλό προγραμμα & 69.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ: Απόγευμα λοιπόν και έκατσα να δω το Τσεχια-Δανια. Κούμπωσα μια ασπιρίνη που έχω διαβάσει στο net είναι αντι-covid αλλά μετά δίψασα και είπα να πιω και λίγη Fanta ?. Ανακατεύτηκα μπορώ να πω αλλά καθώς ήμουν ξαπλωμένος γυμνός είδα την τσαπου να πηγαίνει δεξιά-αριστερα σαν χαρταετός. Δεν κατεβαίνω λέω μια βόλτα να δω τι παίζει? Παρκάρω στου Μ.Στρατηλατη μας και πηγαίνω στο ισόγειο δεξιά πριν το φανάρι.Μια χοντρή ξανθιά με καλή διάθεση όμως εμφανίστηκε με ελ.τρομπονι. Καλή αρχή λέω από μέσα μου και πήρα τον πούλο ΚΛΝ 48 δεν μπήκα στο 45 πρώτο δεξιά και άλλο χοντροπουλο ανεβαίνω ΚΛΝ στην υπογα 27Γ Σύλβια άκυρο ζυμαρακι-Το Λατινοσπιτο με φώτα αναμμένα αλλά οι οικοδέσποινες (2) στο σαλόνι είπαν κλειστό ?. Ενα μανίκι στην Καρολάιν θα το έριχνα για δοκιμή :boff:. Τεσπά για να μην κουράζω πάλι στη Jason 20 αριστερά από την Νικόλ εκεί που ανεβοκατέβαινε η φόλα Μαγιά με το ασανσέρ τιμήθηκε η μελαχρινή με τα γυαλακια σε απλό..."δεν κακό" το γνώριζα προ καραντίνας από ΚΛΝ οπότε ενημέρωσε την τσα να μην ενοχλήσει για να τα πούμε λίγο...Κατά την αποχώρησή και αφού είχαμε φάει 15-20 λεπτά πλήθος από Muslims με κοιτούσαν λες και ήμουν ο Ρονάλντο. Κοίτα λέω οι μαλακές πάνε να γίνουν και ψυχολόγοι για να μην φολιαστουν :crazy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.000
Πόντοι
17.885
Καλησπερα πουτανιάρηδες
Μεταμεσονύχτια βάρδια Κυριακή 4 Ιουλίου του 2021




84Α Σιμονα που βγήκε κρύα σα το χειμώνα
αν έλεγες την ατάκα αυτήν όταν έμπαινες στα Φιλιππίδου τα μπουρδέλα νομίζω σε είδα
 

Billys69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2019
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
0

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tην Καλημερα Φιλε Tony....δεν πιστευω μετα την επισκεψη σου στους Οικους και σε καμια ερωτικη συνευρεση με Κορασιδα να ειχαμε τιποτα τετοια???Μετα την επισκεψη σου στην Βασιλισσα Αλιονα OΛΑ τα περιμενω......
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 33

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ: Απόγευμα λοιπόν και έκατσα να δω το Τσεχια-Δανια. Κούμπωσα μια ασπιρίνη που έχω διαβάσει στο net είναι αντι-covid αλλά μετά δίψασα και είπα να πιω και λίγη Fanta ?. Ανακατεύτηκα μπορώ να πω αλλά καθώς ήμουν ξαπλωμένος γυμνός είδα την τσαπου να πηγαίνει δεξιά-αριστερα σαν χαρταετός. Δεν κατεβαίνω λέω μια βόλτα να δω τι παίζει? Παρκάρω στου Μ.Στρατηλατη μας και πηγαίνω στο ισόγειο δεξιά πριν το φανάρι.Μια χοντρή ξανθιά με καλή διάθεση όμως εμφανίστηκε με ελ.τρομπονι. Καλή αρχή λέω από μέσα μου και πήρα τον πούλο ΚΛΝ 48 δεν μπήκα στο 45 πρώτο δεξιά και άλλο χοντροπουλο ανεβαίνω ΚΛΝ στην υπογα 27Γ Σύλβια άκυρο ζυμαρακι-Το Λατινοσπιτο με φώτα αναμμένα αλλά οι οικοδέσποινες (2) στο σαλόνι είπαν κλειστό ?. Ενα μανίκι στην Καρολάιν θα το έριχνα για δοκιμή :boff:. Τεσπά για να μην κουράζω πάλι στη Jason 20 αριστερά από την Νικόλ εκεί που ανεβοκατέβαινε η φόλα Μαγιά με το ασανσέρ τιμήθηκε η μελαχρινή με τα γυαλακια σε απλό..."δεν κακό" το γνώριζα προ καραντίνας από ΚΛΝ οπότε ενημέρωσε την τσα να μην ενοχλήσει για να τα πούμε λίγο...Κατά την αποχώρησή και αφού είχαμε φάει 15-20 λεπτά πλήθος από Muslims με κοιτούσαν λες και ήμουν ο Ρονάλντο. Κοίτα λέω οι μαλακές πάνε να γίνουν και ψυχολόγοι για να μην φολιαστουν :crazy:
Δικέ μου να σε ρωτήσω στο 27Γ Η Σύλβια είναι μια Ελληνίδα? Τhanks..
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.528
Πόντοι
266
Θα 'ρθει κι αυτή όπου να' ναι, είναι Βουλγαρία -και καλά κάνει- να ξεκουραστεί και να χαρεί το παιδάκι της. Α, ρε Ναταλίτσα είσαι οικογένεια για μένα σε αυτό τον υπόκοσμο εκεί κάτω..
Πότε εκανε παιδι??
 

Stasino

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
349
Like
628
Πόντοι
81
Επεστρεψε η λιζα η καυλιαρα απο φιλιππιδου 11?αν ναι τι ωρες την βρισκουμε? Κανει ελευθερο στοματικο?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Θα 'ρθει κι αυτή όπου να' ναι, είναι Βουλγαρία -και καλά κάνει- να ξεκουραστεί και να χαρεί το παιδάκι της. Α, ρε Ναταλίτσα είσαι οικογένεια για μένα σε αυτό τον υπόκοσμο εκεί κάτω..
Τόσο καλά περνάτε με Ναταλίτσα; Εγώ πάλι φολιάστηκα την μία φορά που την πήρα ίσως ήταν κ συγκυριακό;

Μπαίνω, την έβλεπα στο δωματιάκι να γράφει στο κινητό, έλα της λέει η τσατσά μετά από 2' εμφανίστηκε.
Συνεχίζω βόλτα κ ξαναπηγαίνω να πάρω και εγώ την "Ναταλίτσα". Εκεί με το κινητό πάλι κ 5' μέχρι να μπει.
Μηχανική πίπα, ανέβηκε από πάνω κ μετά από λίγο τέλος όλα πολύ ψυχρά.
Σίγουρα κάτι έπαιζε κ το ήξερα ότι δεν ήταν καλή στιγμή αλλά δεν βρίσκω τον λόγο να ξαναδοκιμάσω, ούτε στοιχειώδης επαγγελματισμός.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τόσο καλά περνάτε με Ναταλίτσα; Εγώ πάλι φολιάστηκα την μία φορά που την πήρα ίσως ήταν κ συγκυριακό;

Μπαίνω, την έβλεπα στο δωματιάκι να γράφει στο κινητό, έλα της λέει η τσατσά μετά από 2' εμφανίστηκε.
Συνεχίζω βόλτα κ ξαναπηγαίνω να πάρω και εγώ την "Ναταλίτσα". Εκεί με το κινητό πάλι κ 5' μέχρι να μπει.
Μηχανική πίπα, ανέβηκε από πάνω κ μετά από λίγο τέλος όλα πολύ ψυχρά.
Σίγουρα κάτι έπαιζε κ το ήξερα ότι δεν ήταν καλή στιγμή αλλά δεν βρίσκω τον λόγο να ξαναδοκιμάσω, ούτε στοιχειώδης επαγγελματισμός.
Κάνει νορμάλ μην περιμένεις πολλά , να κοπανιέται κτλ, εμένα μου αρέσει το μουνί της κουμπώνω σωστά και δεν βιάζεται. Μπορεί όντως να την πέτυχες -με για τον πούτσο- διάθεση, παρ' όλα αυτά σε βάθος χρόνου έχει δείξει καλή τιμιότητα και αντικειμενικά είναι συμπαθέστατη. Βιολέτα έχεις δοκιμάσει στην Κολωνού? Αυτή είναι πιο μάχιμη , τη λιώνεις και δε μασάει..
 

sakisD

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλώς ήρθε αρχηγέ, η Βιολέτα είναι η περίπτωση που 'διαλέγει' πελάτες ανάλογα με ποιον συμπαθεί. Έχω κάνει μαζί της απ' τα καλύτερα γαμήσια και πάντα με κρατάει πάνω από δεκάλεπτο. Επίσης έχουμε δώσει και γύρω στα 10 στοματόφιλα συνολικά. Είναι και θέμα χημείας το πράμα. Τη Νικόλ στο Ιάσωνος 20β την έχεις δοκιμάσει??? Αυτή είναι γκομενάρα δεν αστειεύεται...Να πας
Σε ευχαριστώ για τη πρόταση σου. Σε ποια βάρδια εργάζεται;
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21


Ρε τυπαδες μου έχω μια απορία τη γκόμενα στο 6:48 λεπτό την ξέρει κανείς που και εάν δουλεύει στα κατατόπια μας γιατί μου φαίνεται πολλά υποσχόμενη φάτσα όποιος ξέρει κάτι ας δώσει λίγο φως στο τούνελ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom