Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (33 μέλη και 226 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μάλλον το πήδημα θα έλαβε χώρα στο ΜΑΤΡΙΞ :2funny: :2funny: :2funny:
έχω δει γκόμενες που μετά από καιρό δεν την πάλεψαν στη δουλειά, έχω δει γκόμενες που ΕΦΥΓΑΝ μέσα σε 2 μέρες, αυτή μου κάνει εντύπωση γιατί δεν την έχω δει ΠΟΤΕ να ναι καλά ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ που είχε βγάλει ένα σκυλάκι βόλτα στη Βικτώρια και πραγματικά κάθησα από απόσταση και την χάζεψα για αυτό το λόγο: " κοίτα να δεις που ναι καλά"
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μάλλον το πήδημα θα έλαβε χώρα στο ΜΑΤΡΙΞ :2funny: :2funny: :2funny:
Ακόμα και Μάρλον Μπράντο να ήταν ο κριτικογράφος, η κριτική βγάζει μάτι ότι ήταν fake και από ανακρίβειες σχετικά με το μπουρδέλο και το χαρακτήρα της κορασίδας.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Ολα καλα και αγια για την κοπελα , αλλα αυτη η ξινιλα και η αντιπαθεστατη - αναγωγη τσατσα που ειναι με το χρονομετρο στο χερι ειναι για να σου κοψει την καλη διαθεση που πας .
Ναι πραγματικά τη τσατσά την απεχθάνομαι αν κ σε άλλους δν χτυπάει μόλις πάω εγώ θέλει να μου σπάσει τα νευρα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
έτσι μου βγήκε εμένα μπροστά πριν από 5-6 μέρες σε μια μου μπουρδελότσαρκα του στυλ....θες και να γαμήσεις σκουλήκι? ε? ε? ΑΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ ΜΗ ΣΕ ΛΙΑΝΙΣΩ! :ak::ak::ak:

https://i.redd.it/24y33ybhjz341.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
έχω δει γκόμενες που μετά από καιρό δεν την πάλεψαν στη δουλειά, έχω δει γκόμενες που ΕΦΥΓΑΝ μέσα σε 2 μέρες, αυτή μου κάνει εντύπωση γιατί δεν την έχω δει ΠΟΤΕ να ναι καλά ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ που είχε βγάλει ένα σκυλάκι βόλτα στη Βικτώρια και πραγματικά κάθησα από απόσταση και την χάζεψα για αυτό το λόγο: " κοίτα να δεις που ναι καλά"
και εγω την πρωτη φορα που την πηδηξα ηταν υπερσουπερ.
μετα που με αφησε με το πουλι στο χερι λογω χρονου, εφαγε μπαν.
εξου και το λιζα (time).
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
και εγω την πρωτη φορα που την πηδηξα ηταν υπερσουπερ.
μετα που με αφησε με το πουλι στο χερι λογω χρονου, εφαγε μπαν.
εξου και το λιζα (time).
Πολλά ψυχολογικά! Χέστην
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
έχω δει γκόμενες που μετά από καιρό δεν την πάλεψαν στη δουλειά, έχω δει γκόμενες που ΕΦΥΓΑΝ μέσα σε 2 μέρες, αυτή μου κάνει εντύπωση γιατί δεν την έχω δει ΠΟΤΕ να ναι καλά ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ που είχε βγάλει ένα σκυλάκι βόλτα στη Βικτώρια και πραγματικά κάθησα από απόσταση και την χάζεψα για αυτό το λόγο: " κοίτα να δεις που ναι καλά"
Πάντως δυσκολεύομαι να πιστέψω για τη συγκεκριμένη ότι τα ψυχολογικά της προέρχονται από τη δουλειά. Διότι με πόσους να πηδιέται ημερησίως; Μόνο ανίδεος θα πέρναγε μαζί της ή κανένας υπνοβάτης ερωτευμένος πυρφόρος που δεν ξέρει που να ξοδέψει τα φράγκα του. Θέλω να πω ότι δεν πρόκειται για μια τυπική τάνα που περνούν στρατοί από πάνω της....
Ακόμα κι ο αρχικά ανίδεος, μία-δύο-τρεις, εε κάποια στιγμή θα την πάρει χαμπάρι, η τύπισσα είναι τοξική και το βγάζει από το σαλόνι!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πάντως δυσκολεύομαι να πιστέψω για τη συγκεκριμένη ότι τα ψυχολογικά της προέρχονται από τη δουλειά. Διότι με πόσους να πηδιέται ημερησίως; Μόνο ανίδεος θα πέρναγε μαζί της ή κανένας υπνοβάτης ερωτευμένος πυρφόρος που δεν ξέρει που να ξοδέψει τα φράγκα του. Θέλω να πω ότι δεν πρόκειται για μια τυπική τάνα που περνούν στρατοί από πάνω της....
Ακόμα κι ο αρχικά ανίδεος, μία-δύο-τρεις, εε κάποια στιγμή θα την πάρει χαμπάρι, η τύπισσα είναι τοξική και το βγάζει από το σαλόνι!!
κοίτα η όποια εκδίδεται πελατολόγιο έχει. το θέμα είναι πως αν όλα όσα λέει το παλικάρι ευσταθούν, δηλαδή ότι πέρασε καλά και ότι του κανε αυτά η Λίζα, εγώ θα σκεφτόμουν ότι απλά "εδώ υπάρχει έρωτας"
να σας πω κάτι? ΔΕΝ είναι η πρώτη φορά που μια κριτική είναι υπερβολική, έχω δει ΔΥΟ κριτικές για την ίδια κοπέλα (όχι τη Λίζα) που λένε τα καλύτερα και συγκεκριμένα ότι δίνει και κώλο αδιαμαρτύριτα και λέω..Ε???????? Αυτή? Εχω δει προμοτοριλίκια αλλά δεν θα τα βγάζω εγώ στη σέντρα όλα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
Πολλά ψυχολογικά! Χέστην
χεσμενη την εχω απο τοτε προσωπικα. μπαινω απλα για να με βλεπει να φευγω στα καπακια με το που σαλοναρει η' επιλεγω την αλλη, τοτε που βγαινανε δυο δυο προ καραντινας.
αλλα εχω ξαναπει οτι μετα απο τοσο καιρο, πρεπει να ειναι ετσι για να της σκας περισσοτερα λεφτα... μαλλον.
πονηρεψε απο τους αγαπουληδες και τους πουρμπουαρακηδες... και μπραβο της στην τελικη.
λεφτα θελει ετσι κι αλλιως.
αυτο που ειπε ο "σερραιος" στην κριτικη, οτι εδωσε 60, εχει ενα point.
τα εχω ακουσει και απο αλλον που εσκασε "πρασινακι" μεσα :eyebrows:
 

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ανοιχτά
Φυλήςής 71
Φυλής 86Α
Φυλής 86Β
Φυλής 84Β
Φωκέας 17Α
Φωκέας 17Β

Κλειστά
Αχαρνών 85
Φυλής 84Α
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
Το σαμιαμιδι η Ναταλι απο Ιασωνος 37-27 παίζει ακόμα??
την προηγούμενη εβδομάδα η τσατσά που μου παρουσίασε τις δύο Πολωνεζες στον οίκο σε ερώτηση μου απάντησε ότι η Ναταλιτσα βρήκε ευκαιρία με τη χαλάρωση των μέτρων και πήγε στη πατρίδα της να δει τους δικούς της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταθεση στη Μαιρη, Αχαρνων 85, απογευματινη βαρδια. Απιστευτη στο δωματιο. Παραμονη στο δωματιο 20 λεπτα. Αλλα και αρκετη αναμονη αφου και τα 3 δωματια ηταν πιασμενα οταν πηγα.
Ναι πολύ λυσαρρα η μιλφαρα ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 136, 134β κλειστά.

Φυλής 134α Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια καστανοξανθη λεπτή ψηλή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

134 κλειστό.

Φυλής 109β Σαντρα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, πολύ λεπτή με 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Νελλι καστανή κοντή λεπτή κοπέλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Βικτόρια ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι και Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και κοιλίτσα με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 105 & 81 κλειστα.

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Λίζα η ξανθιά ψιλολιγνη μοντέλα που πρόσφατα αποθέωσε ο Νιο, απλό πρόγραμμα, η δικιά μου εμπορεία πάντως δύο φορές ήταν απλά καλή, σίγουρα δεν είναι φόλα αλλά ούτε είδα κάποια στοιχεία απ αυτά που διάβασα πρόσφατα.

Φυλής 69β, 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α, 65β, 65α, 61, 59, 74 αριστερά & 74 δεξιά κλειστά, στο 74 δεξιά ήταν ανοιχτή η πινακίδα αλλά κλειδωμένη η πόρτα.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α & 56 κλειστά.

Φυλής 54β επέστρεψε η Νάταλι, ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα, δούλεψε πέρσι μέχρι τέλος Ιουλίου.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή με πολύ λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

σήμερα λίγο περισσότερος κόσμος στα σπιτάκια σε σχέση με τη προηγούμενη εβδομάδα αλλά...
έφυγα, σήμερα μπανακι σε πισίνα γιατί στο καιρό διάβασα για πιθανότητα βροχής κατά τις 1700...
 

sakisD

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες. Καινούριος στο site αν και παρακολουθούσα αρκετό καιρό ως επισκέπτης. Είμαι σχετικά καινούριος στο αθλημα του αγοραίου έρωτα. Να καταθέσω την εμπειρία που είχα με την Βιολέτα πριν από λίγες μέρες στο Κολωνού 11. Εχοντας δουλειά στο κέντρο είπα να περάσω από Μεταξουργείο για ενα στα γρηγορα. Μπήκα στον οίκο και η ευγενική τσατσά παρουσίασε τη Βιολέτα μια ξανθιά σλάβα 175-180 με καλοσχηματισμένο σώμα σε απλό πρόγραμμα. Οι υπόλοιποι μυστες εφυγαν αλλά εμένα μου αρεσε και μπηκα δωματιο. Μετά από λίγο ηρθε και η κοπέλα. Σε εμένα φάνηκε πολύ διεκπεραιωτική και βαριεστημένη. Εβαλε καπότα σε πεσμένο πουτσο και άρχισε μια μετρια πιπα. Αφού σκληρυνα , της τον εβαλα πρωτα ιεραποστολικά, μετά στα τεσσερα. Δεν επιτρέπει φιλιά στο στόμα και γενικά μου εβγαλε μια ξινίλα. Λόγω ζέστης και χαμηλής ηδονικότητας συνευρεση δεν μπορεσα να χύσω και της ειπα να φυγει. Θα ξαναπήγαινα; Δεν νομίζω. Για ένα γρηγορο ξεφόρτωμα καλή είναι.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Επειδή έχω χάσει επεισόδια, τι σχέση έχει αυτή με το μίασμα που πόσταρε ένα κάρο βλακείες;

Τελικά αυτός τι έγινε τον μπανάρανε;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
Επειδή έχω χάσει επεισόδια, τι σχέση έχει αυτή με το μίασμα που πόσταρε ένα κάρο βλακείες;

Τελικά αυτός τι έγινε τον μπανάρανε;
όχι γιατί να τον μπαναρουν? Εδώ δε μπαναραν τόσους και τόσους που έπρεπε... κανονικά γράφει απλά με τις αλλαγές που έγιναν στο σαιτ τώρα τον βγάζει με το νικ νεϊμ που εμφανιζόταν στις κριτικες ISINAS
Άντζελα FORMET γνωστή ιστορία, επιγραμματικα λόγω του ότι είχε "κολλήσει" μαζί της
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τελικά αυτό που είχε γραφτεί ότι τάχα από Δευτέρα θα άνοιγαν τα σύνορα με Ρουμανία και θα ερχόταν φουρνιά από κορασίδες πρέπει να ήταν τρολιά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom