Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (29 μέλη και 231 επισκέπτες)

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Ξέρει κανεις αν είναι η μυρα κάτω;
 

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
761
Like
1.468
Πόντοι
206
θα τον ρωτήσω ποια απ' τις 2 πήρε..εσύ τις ξέρεις πως είναι μέσα έχεις περάσει? ποια κάνει πιπαρα??κ άλλη μια ερώτηση κάνουν ελεύθερο στοματικό??
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.584
Πόντοι
19.505
θα τον ρωτήσω ποια απ' τις 2 πήρε..εσύ τις ξέρεις πως είναι μέσα έχεις περάσει? ποια κάνει πιπαρα??κ άλλη μια ερώτηση κάνουν ελεύθερο στοματικό??
Δεν έχω πάρει καμία από τις δύο. Πιπάρα λένε ότι κάνει η Αλεξάνδρα αλλά εμένα δεν με κέρδισε γιατί έχει πολλά τατού και πειραγμένα χείλη. Η Αλεξία μου άρεσε πιο πολύ και είναι και πιο νέα.
 

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
761
Like
1.468
Πόντοι
206
Δεν έχω πάρει καμία από τις δύο. Πιπάρα λένε ότι κάνει η Αλεξάνδρα αλλά εμένα δεν με κέρδισε γιατί έχει πολλά τατού και πειραγμένα χείλη. Η Αλεξία μου άρεσε πιο πολύ και είναι και πιο νέα.
Σε ευχαριστώ ωραίος
 

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
761
Like
1.468
Πόντοι
206
Δεν έχω πάρει καμία από τις δύο. Πιπάρα λένε ότι κάνει η Αλεξάνδρα αλλά εμένα δεν με κέρδισε γιατί έχει πολλά τατού και πειραγμένα χείλη. Η Αλεξία μου άρεσε πιο πολύ και είναι και πιο νέα.
Η Αλεξάνδρα είναι..απλά πήγε κατά τις 11..τι βάρδια είναι αυτή η Αλεξάνδρα 2η η 3η βράδυ ξέρεις??
 

Peirawths20

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
36
Πόντοι
0
Ρε μάγκες
Η Αλεξία τρανς που είναι στο studio oriental την έχει πάρει κανείς?
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011
Μαντολίνα;
Φταις και εσύ που πέρασες με κάποια που έχει τέτοιο όνομα.
Πόσο για τον πούτσο μπορεί να είναι κάποια για να δεχτεί να τη φωνάζουν έτσι;
Παίδες μανταλίνα την λένε την κοπέλα !πολύ καυλακι με τα γυαλιά και τα τατού και αυτή την καυλοφατσα!Και σκεφτόμουν καιρό να την πάρω και την βλέπω χθες που βγηκε με το βυζί έξω και ήταν μικρό και κρεμασμένο σαν της σκυλας! Πόσο μάλλον αν είναι και Φωλα
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Λενα λεει, Φωκαίας 27Β, φαινεται να εχει βυζαρες, την εχει δει κανεις απο κοντα?


Λενα Φωκαιας 27β.jpg
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.034
Πόντοι
26.316
Παίδες μανταλίνα την λένε την κοπέλα !πολύ καυλακι με τα γυαλιά και τα τατού και αυτή την καυλοφατσα!Και σκεφτόμουν καιρό να την πάρω και την βλέπω χθες που βγηκε με το βυζί έξω και ήταν μικρό και κρεμασμένο σαν της σκυλας! Πόσο μάλλον αν είναι και Φωλα
Τυπε μου αν σου αρέσει μπορείς να δοκιμάσεις μήπως περάσεις καλύτερα. Εγώ δεν πέρασα εξαιτίας του μουφα στοματικού. Είναι άλλοι που δεν τους πειράζει εάν έχει καλό κορμί η γκόμενα. Διαβάζω σε κριτικές ότι μπαίνουν δωμάτιο και γαμάνε χωρίς καθόλου στοματικό.
Δεν θέλω να πάρω κανέναν στο λαιμό μου.
 

zigoleletas

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Παίδες μανταλίνα την λένε την κοπέλα !πολύ καυλακι με τα γυαλιά και τα τατού και αυτή την καυλοφατσα!Και σκεφτόμουν καιρό να την πάρω και την βλέπω χθες που βγηκε με το βυζί έξω και ήταν μικρό και κρεμασμένο σαν της σκυλας! Πόσο μάλλον αν είναι και Φωλα
Εγώ που είχα περάσει ήταν πολύ ok στο sex αλλα στο στοματικό βγήκε αρκετό δοντάκι , όχι κάτι ιδιαίτερο γενικά σαν επιλογή. Τυχαίνει απλά να με καυλώνουν τα tattoo και τα γυαλιά οποτε είπα να την δοκιμάσω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom