Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (5 μέλη και 97 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Κατέβηκα στα κεντρικά "καρφωτός" για τη Μίρα στο Φυλής 69 όροφο και ήταν εκεί η Μαρία η "Τσέχα ', από Δευτέρα κατά την υπηρεσία... :(
Στο ισόγειο η Λάνα σε δωμάτιο.
Απέναντι στο 84 κάτω η Ντιάνα με τον κυρ-Βασίλη να λέει τις ρίμες του!:2funny:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Κατέβηκα στα κεντρικά "καρφωτός" για τη Μίρα στο Φυλής 69 όροφο και ήταν εκεί η Μαρία η "Τσέχα ', από Δευτέρα κατά την υπηρεσία... :(
Στο ισόγειο η Λάνα σε δωμάτιο.
Απέναντι στο 84 κάτω η Ντιάνα με τον κυρ-Βασίλη να λέει τις ρίμες του!:2funny:
Αυτά κάνει η Μοίρα. Γυρολόγος ήταν, είναι και μάλλον θα είναι. Ποτέ δεν στέριωσε καπου. Μόνο για αντικαταστάτρια την έχουν. Και στο Περγάμου 1 ήταν η ρεζέρβα της Εβελίνας στα τελειώματα. (Ένα δάκρυ κύλησε μόλις είπα τη λέξη Εβελίνα...:cry::cheesy::grin:).
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
Η Καμελια τον επαιρνε καθολου ακαποτα καυλεα μου ή ντρεποτανε?
....μεγαλος ρομαντικος ερωτας.
Ακομα και τοτε που ηταν σε εκεινο το αθλιο υπογειο Φυλης αριστερα πριν βγεις ιουλιανου
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Η Καμελια τον επαιρνε καθολου ακαποτα καυλεα μου ή ντρεποτανε?
Όχι μόνο ΑΚΑ, αλλά έκανε και διπλή εκτόνωση στο 20ρικο, εάν προλάβαινες μέσα σε 15 λεπτά!
Πράγματα αδιανόητα για τη σημερινή πραγματικότητα, που όμως συνέβησαν! :kneel:
 
Εγγρ.
23 Αυγ 2024
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπουρδελιαρηδες , επειδή είμαι καινούργιος και δεν μπορώ να κάνω θρεντ το γράφω εδώ. Ξέρετε καμία που να κάνει CIF/ CIM σε φυλής? Είδα σε μια κριτική για μία Όλγα από Φώκαιας ισχύει?
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011
Μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει η Τζέσικα στο 86; (Λείπουν οι πεισοτερεσ)
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
Αυτά κάνει η Μοίρα. Γυρολόγος ήταν, είναι και μάλλον θα είναι. Ποτέ δεν στέριωσε καπου. Μόνο για αντικαταστάτρια την έχουν. Και στο Περγάμου 1 ήταν η ρεζέρβα της Εβελίνας στα τελειώματα. (Ένα δάκρυ κύλησε μόλις είπα τη λέξη Εβελίνα...:cry::cheesy::grin:).
Α ρε Εβελιναρα !
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011
Έλεος πια με αυτή τη Τζέσικα! Την ψάχνετε όπως ο εξτρακιας ψάχνει τα ΑΚΑ! :headbang::rockon:
Εδώ ψάχνουν σαμπινες αλιονες και ντιανες από δυδημου! Πλάκα με κάνεις ρε μάστορα
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Τη Τζέσικα την ψάχνω και γω, μπας και την πετύχω ποτέ σε απογευματινή, ελπίζω να αξίζει πάντως γιατί δεν την έχω δει καν.
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
278
Κριτικές
1
Like
1.637
Πόντοι
201
Τη Τζέσικα την ψάχνω και γω, μπας και την πετύχω ποτέ σε απογευματινή, ελπίζω να αξίζει πάντως γιατί δεν την έχω δει καν.
Η Τζέσικα δουλεύει πάντα πρωί και συνήθως μέχρι τις 3:30 με 4.
Την πήρα σήμερα.
Το όνομα Τζέσικα -πιπαρες δεν της βγήκε τυχαία.
Αυτό που μου την σπάει όμως ειναι οτι αργεί πολύ να έρθει στο δωμάτιο και ας μην ειναι απασχολημένη με άλλο πελάτη.
Μια φορά μάλιστα περίμενα 50 λεπτά στο δωμάτιο να έρθει.
Φυσικά απο τα νεύρα μου και από το κράξιμο που της έριξα δεν μου σηκώθηκε και μου επέστρεψε τα χρήματα.
 

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
78
Like
175
Πόντοι
0
Η Τζέσικα δουλεύει πάντα πρωί και συνήθως μέχρι τις 3:30 με 4.
Την πήρα σήμερα.
Το όνομα Τζέσικα -πιπαρες δεν της βγήκε τυχαία.
Αυτό που μου την σπάει όμως ειναι οτι αργεί πολύ να έρθει στο δωμάτιο και ας μην ειναι απασχολημένη με άλλο πελάτη.
Μια φορά μάλιστα περίμενα 50 λεπτά στο δωμάτιο να έρθει.
Φυσικά απο τα νεύρα μου και από το κράξιμο που της έριξα δεν μου σηκώθηκε και μου επέστρεψε τα χρήματα.
,πολύ μπλα μπλα αδερφέ... μια φορά τη δοκίμασα στο Διδύμου 8... οκ τίμιο τρομπόνι αλλά κωλοφαρδία το στόμα της
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
Αλεξανδρα και Αλεξια στη δευτερη βαρδια του Φωκαιας 25 οροφο.Σχεδον ομοιες η μια με πιο πολλα τατου η αλλη λιγο με πιο πιασιματα.Επελεξα Αλεξια.Κοριτσακι του γαλακτος θα ελεγα.Βυζακι αχρησιμοποιητο,μουνακι τρυφερο το οποιο εφαγα βεβαια.Ισως το πιο τρυφερο μουνακι των τελευταιων μηνων που εχω φαει.Σφιχτη επισης.Ωραια αισθηση.Απο πιπουλα μετρια τα πραγματα.Με καποτιτσα.Η εταιρη Αλεξανδρα ακαποτη.Αλλα το ευχαριστηθηκα το 20αρικο για την φρεσκια σαρκα και μονο.Ρωσσιδες και οι δυο.Ισως και συγγενεις καθ'οτι μοιαζουν αρκετα φυσιογνωμικα.Προτεινεται σε πιπινολατρεις του ειδους και ειναο μια ευχαριστη εκπληξη απο τις μαϊμουδολατινες.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Η Σαμπίνα στο Βέργας 7 σε δωμάτιο που θα αργήσει...
Στο Βέργας 3 είναι η Ντανιέλα το στυλιάρι από Ιάσονος 44, πορνομόλ κ.ά.
Στα κεντρικά γίνεται... του λατινομουνιού το κάγκελο σε όσα μπήκα, ωραία νεαρή λευκόδερμη παρουσία η Μικαέλα στο Φιλιππίδου 11 κάτω.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: Bile

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.000
Πόντοι
17.885
πριν από λίγο γύρισα από Φυλής, πάρα πολλά ανοιχτά, πολύς κόσμος καλή ατμόσφαιρα, πολλές Λατίνας γενικά, μια νταρντανα Ρωσίδα εκεί που δουλεύει η Μικαέλα μου τράβηξε την προσοχή. Εγώ πήγα στο 54 όπου πήρα την Αντρέα, τη γάμησα αργά, βαθιά, βασανιστηκά αφού πρώτα την πέρασα και από ένα καλό πινέλο. Σπαρταρησε σαν το ψάρι 2 φορές. Μαζί της στο ίδιο τσαρδί μια που δεν θυμάμαι όνομα αλλά δούλευε και αυτή πιο παλιά στο Μετάξι, όχι κάτι το ιδιαίτερο.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.967
Πόντοι
3.436
Στο Βέργας 3 είναι η Ντανιέλα το στυλιάρι από Ιάσονος 44, πορνομόλ κ.ά.
Μην μου πεις οτι ειναι η ξανθια πολυ αδυνατη σχεδον πετιτ Ντανιελα που τελευταια φορα ηταν απογευμα-βραδυ στο Ιάσονος 39 πορνομολ πρωτη πορτα επανω δεξια και ειχε τσατσα την Νελλη.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom