Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 379 άτομα (46 μέλη και 333 επισκέπτες)

Beastarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2024
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
0
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα


Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 17α Μπιανκα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Λίζα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Ελένη η "miss χειραψία ",με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ελένη καστανή, σώμα με πιασίματα, 3.5αρια συν βυζια,τατουάζ τριαντάφυλλο στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
Η Mπιάνκα στο Φωκαίας 17α έχει καμία σχέση με μία Mπιάνκα που δούλευε πριν κάποια χρόνια στο 17β (νεαρή τότε, όμορφη, ξανθιά - καστανόξανθη, αδύνατη με βυζάρες, δήλωνε Ρωσσίδα αλλα δεν ήταν);
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
Η Τζέσικα δουλεύει πάντα πρωί και συνήθως μέχρι τις 3:30 με 4.
Την πήρα σήμερα.
Το όνομα Τζέσικα -πιπαρες δεν της βγήκε τυχαία.
Αυτό που μου την σπάει όμως ειναι οτι αργεί πολύ να έρθει στο δωμάτιο και ας μην ειναι απασχολημένη με άλλο πελάτη.
Μια φορά μάλιστα περίμενα 50 λεπτά στο δωμάτιο να έρθει.
Φυσικά απο τα νεύρα μου και από το κράξιμο που της έριξα δεν μου σηκώθηκε και μου επέστρεψε τα χρήματα.
Πριν λίγες ημέρες αυτή η μαλάκω με είχε και περίμενα 20 λεπτά + στο δωμάτιο ενώ την άκουγα να σαχλαμαρίζει μιλώντας αλβανικά με την Άντζελα(;) που παλαιότερα δούλευε στο 59 ισόγειο. Από αυτό και μόνο για εμένα είναι Χ (για πάντα).

*Προφανώς και πήρα πίσω το 20ρικο κάνοντας σαματά και διώχνοντας 2-3 πελάτες, μπουρδελιάρηδες είμαστε, όχι μαλάκες.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.124
Κριτικές
16
Like
13.949
Πόντοι
3.246

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
69
Like
337
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν από λίγο από κολωνου 11 ισόγειο ήταν μια μελαχρινή με ωραίο στήθος απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ παίχτηκε μόνο ιεραποστολικό μέτρια προς κακή πίπα δεν ανακοινώθηκε όνομα από την τσατσα ούτε μου είπε όταν μπήκε στο δωμάτιο
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
69
Like
337
Πόντοι
20
Επίσης στανταρακι μου μου είπε ότι στο Ιάσωνος 20Γ το μισάωρο πάει 50 και η ώρα 100 δεν νομίζω όσο καλά και να περνάω μαζί της να δώσω τόσο υψηλό αντίτιμο γι Μεταξουργείο
 

Συνημμένα

  • IMG_2441.jpeg
    IMG_2441.jpeg
    605,1 KB · Εμφανίσεις: 30

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Επίσης στανταρακι μου μου είπε ότι στο Ιάσωνος 20Γ το μισάωρο πάει 50 και η ώρα 100 δεν νομίζω όσο καλά και να περνάω μαζί της να δώσω τόσο υψηλό αντίτιμο γι Μεταξουργείο
Φίλε η γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα στο μεταξουργείο.πας 10-15€ κάνεις την δουλειά σου και φεύγεις.και εγώ αυτό κάνω.ειναι μια φάση εκεί για ξεπετα στα γρήγορα.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Φίλε η γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα στο μεταξουργείο.πας 10-15€ κάνεις την δουλειά σου και φεύγεις.και εγώ αυτό κάνω.ειναι μια φάση εκεί για ξεπετα στα γρήγορα.
Ας πάει για όσο θέλει ο καθένας αλλά από τη στιγμή που είναι 10€ τα 10' είναι κοροϊδία να δώσεις 100€ στα σάπια δωμάτια του Μεταξουργείου.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Ας πάει για όσο θέλει ο καθένας αλλά από τη στιγμή που είναι 10€ τα 10' είναι κοροϊδία να δώσεις 100€ στα σάπια δωμάτια του Μεταξουργείου.
Αυτό λέω και εγώ.δεν είπα κάτι παράλογο.
 

s1xxpack

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
147
Κριτικές
15
Like
1.044
Πόντοι
1.071
Επίσης στανταρακι μου μου είπε ότι στο Ιάσωνος 20Γ το μισάωρο πάει 50 και η ώρα 100 δεν νομίζω όσο καλά και να περνάω μαζί της να δώσω τόσο υψηλό αντίτιμο γι Μεταξουργείο
Εντάξει πες της θα πάρω 10 λεπτά από 6 φορές. Θέλουν και 100 για 1 ώρα.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
934
Κριτικές
30
Like
9.881
Πόντοι
3.436
Τωρα live μεταξουργειο

Πετυχα ξανα μετα απο καιρο την γεματουλα Ουκρανεζα Μιλανα για οσους την ξερουν, στο Περδικας 3 αριστερο αυτο που εχει εισοδο απο ΜΑ, και τιμηθηκε η μιλφαρα...βεβαια ξεχασα να ρωτησω εαν ηταν λιγο πριν σχολασει απο δευτερη βαρδια ή αν ξεκινουσε την 3η βαρδια...
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.124
Κριτικές
16
Like
13.949
Πόντοι
3.246
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
casual κυριακάτικο… βαριέμαι
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
Γεια σου και εσένα.καλο θα είναι να μην πας πουθενά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.164
Πόντοι
9.846
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
Υπάρχει ένα εμβόλιο στα φαρμακεία κι έχει περάσει και τους ελέγχους του ΕΟΦ. Λέγεται @DmtrsxXx. Το έχουμε κάνει όλοι και δεν έχουμε κολλήσει τίποτα. Πάγκοσμια πατέντα, αχαστη! Αν είσαι και στον ΕΦΚΑ πηγαίνε στον οικογενειακό σου γιατρό να στο γράψει. Έχει μηδενική συμμετοχή. Τσάμπα θα σου βγει. Σε καλύπτει για όλα τα αφροδίσια.

Αλλά έτσι κι αλλιώς τα κορίτσια χρησιμοποιούν προστασία. Βάζουν πολυμπαγκ σακούλα στο μουνι και δεν περνάει τίποτα. Μια σακούλα για κάθε 5 γαμησια. Μην καταξοδευτουν κιόλας....

Ποσο χρόνων εισαι ρε συ; 15-16; Πολλα είπα;
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
311
Αλεξανδρα και Αλεξια στη δευτερη βαρδια του Φωκαιας 25 οροφο.Σχεδον ομοιες η μια με πιο πολλα τατου η αλλη λιγο με πιο πιασιματα.Επελεξα Αλεξια.Κοριτσακι του γαλακτος θα ελεγα.Βυζακι αχρησιμοποιητο,μουνακι τρυφερο το οποιο εφαγα βεβαια.Ισως το πιο τρυφερο μουνακι των τελευταιων μηνων που εχω φαει.Σφιχτη επισης.Ωραια αισθηση.Απο πιπουλα μετρια τα πραγματα.Με καποτιτσα.Η εταιρη Αλεξανδρα ακαποτη.Αλλα το ευχαριστηθηκα το 20αρικο για την φρεσκια σαρκα και μονο.Ρωσσιδες και οι δυο.Ισως και συγγενεις καθ'οτι μοιαζουν αρκετα φυσιογνωμικα.Προτεινεται σε πιπινολατρεις του ειδους και ειναο μια ευχαριστη εκπληξη απο τις μαϊμουδολατινες.
Φίλε Αλέξια με ενδιαφέρει και εμένα. Πως ήταν η πίπα της? Ακάποτη την παρουσιάζει η τσατσά στο σαλόνι. Ισχύει?
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
311
Αλέξια Φώκαιας 25Α έχει φάει κανείς?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.439
Πόντοι
10.686
Τωρα live μεταξουργειο

Πετυχα ξανα μετα απο καιρο την γεματουλα Ουκρανεζα Μιλανα για οσους την ξερουν, στο Περδικας 3 αριστερο αυτο που εχει εισοδο απο ΜΑ, και τιμηθηκε η μιλφαρα...βεβαια ξεχασα να ρωτησω εαν ηταν λιγο πριν σχολασει απο δευτερη βαρδια ή αν ξεκινουσε την 3η βαρδια...
Είναι αυτή που έχω δει στο παλιό Ιάσονος 44; ή άλλη;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom