Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (12 μέλη και 76 επισκέπτες)

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
73
Like
193
Πόντοι
0
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
23
Like
603
Πόντοι
990
Πριν μερες ειδα ζευγαρι που μπηκε ξερω τη μια εκει
Απο εκει γουστάρω να περνώ την Ναταλία αλλά λείπει καιρό μάλλον είναι στην πατρίδα της και ολο πετυχαίνω την Ειρήνη που δεν πολυψηνομαι και την Ελένη.Μαλλον και το απόγευμα η ειρήνη θα είναι πάλι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Περγαμου 27
Τι γινεται εκει περασα πριν
Φωνες μπινελικια και ξυλο
Χαμος
Βίτσια και φαντασιώσεις μήπως..
Να βάζεις πάντα καπότα στο γαμήσι, να αποφεύγεις γλειφομουνια , γλωσσοφιλα και γυμνα τσιμπούκια με τις κορασίδες και ολα θα πάνε καλα,θα είσαι ασφαλής. :hi:
Με εκπλησεις..:2funny:
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Να βάζεις πάντα καπότα στο γαμήσι, να αποφεύγεις γλειφομουνια , γλωσσοφιλα και γυμνα τσιμπούκια με τις κορασίδες και ολα θα πάνε καλα,θα είσαι ασφαλής. :hi:
Καλύτερα να τον παίξω σπίτι μου παρά να πληρώσω και να μην κάνω τίποτα από όλα αυτά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.450
Πόντοι
2.406
Βανέσα γωνία φυλής με Φωκεας μια μικρή μουναρα εχει δοκιμάσει κανένας? Ειναι πανέμορφη Ρουμάνα
Καλά ρε φιλε Ρουμανα γίνεται νάναι καλή?
Μπορει μια στις χίλιες κάπου κάποτε
Οι υπόλοιπες 999 άκυρες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.450
Πόντοι
2.406
Καλύτερα να τον παίξω σπίτι μου παρά να πληρώσω και να μην κάνω τίποτα από όλα αυτά.
Παιχτινε τότε αλλιώς θα γίνεις κολλητός του αφροιφιδιολογου και της φαρμακοποιού της χιντρης απέναντι
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
Μαριαννα σκννυ μπιτσ στο Διδυμου 22 ισογειο.Με ανεση χρονου λογο απουσιας πελατων.Σταθερο βαλιου φορ μανεη απο τοτε που πρωτοεμφανιστηκε.
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
61
Like
313
Πόντοι
20
Μαριαννα σκννυ μπιτσ στο Διδυμου 22 ισογειο.Με ανεση χρονου λογο απουσιας πελατων.Σταθερο βαλιου φορ μανεη απο τοτε που πρωτοεμφανιστηκε.
Πήγα και έφαγα άκυρο απο την ίδια, μάλλον έχει κουμπώσει xray scanner στα μάτια της. Καλά λέει ο φίλος οτι δέχεται μόνο μικροτσουτσουνους
 

Vidras

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
13
Like
88
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τις 14:30 τσάρκα στο Μεταξουργείο. Τίποτα το ιδιαίτερο. Η μόνη που ξεχώρισα η Κάρμεν στο Πέρδικας αριστερη πόρτα , έχει είσοδο και από Μ.Αλεξανδρου. Τιμήθηκε , καλή αλλά μέχρι εκεί.
Σώμα πολύ καλό για την ηλικία της με ένα τατου λύκου στη ωμοπλάτη της.
Όμως οι sex ορέξεις μου κτυπαγαν ακόμα κόκκινο.
Οπότε, Πήγα να τσεκαρω εάν επέστρεψε η Ειρήνη στο Φώκαιας 27 αλλά δυστυχώς όχι. Ήταν μια Ελένη αδιάφορη.
Σκέφτηκα να επισκεφθώ τη Μαριάννα διδύμου 22 αλλά τελικά τιμήθηκε η Ντάρια από Άγκυρας 9.
Λόγια δεν έχω να πω, για τη ηλικία της τέλειο σώμα, δοτική, επικοινωνιακή και χιουμορίστας.
Μαζί της δεν έχεις αυτό που λέμε ψεκασατε , σκουπίσατε, τελειώσατε.
Φυσικά για σεξακι πηγαίνουμε, αλλά όταν μπορείς να έχεις και μια επικοινωνία, ένα διάλογο με τη κοπέλα, νομίζω ότι πλέον λαμβανεις όλο το πακέτο της ευχαρίστησης.






´
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
Ναι ειναι ασφαλές , όρμα στον αγοραίο έρωτα, ο άνδρας πρέπει να έχει εμπειρίες κ να μην είναι του κουτιού αλλά να έχει μεγάλο πορνοβιογραφικο.
Τα κορίτσια χρησιμοποιούν προστασία δεν πάνε έτσι ανάλογα κ τι ζητάς κ εσύ αν θέλεις με προστασία θα βρεις με προστασία, απλα.
Εδώ στα σπίτια της Αθήνας βρίσκεις τα πάντα, δεν είναι επαρχία μπουρδελακι normalsex κ στάση ιεραποστολο.
Βρίσκεις από ότι γουστάρεις απο ηλικίες, εθνικοτιτες, σωματοτυποι, βίτσια, με ή χωρίς προστασία τα πάντα,
με μια, με δυο κόπελιες με τσατσά μέσα στο δώμα οτι θες.
Εμπειρίες ζωής...
βιβλίο να γράψεις..
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Ναι ειναι ασφαλές , όρμα στον αγοραίο έρωτα, ο άνδρας πρέπει να έχει εμπειρίες κ να μην είναι του κουτιού αλλά να έχει μεγάλο πορνοβιογραφικο.
Τα κορίτσια χρησιμοποιούν προστασία δεν πάνε έτσι ανάλογα κ τι ζητάς κ εσύ αν θέλεις με προστασία θα βρεις με προστασία, απλα.
Εδώ στα σπίτια της Αθήνας βρίσκεις τα πάντα, δεν είναι επαρχία μπουρδελακι normalsex κ στάση ιεραποστολο.
Βρίσκεις από ότι γουστάρεις απο ηλικίες, εθνικοτιτες, σωματοτυποι, βίτσια, με ή χωρίς προστασία τα πάντα,
με μια, με δυο κόπελιες με τσατσά μέσα στο δώμα οτι θες.
Εμπειρίες ζωής...
βιβλίο να γράψεις..

Ναι, στη Φυλής και στο Μεταξουργείο είναι σίγουρο πως θα βρει τα πάντα... not.
Αν δεν πάει στοχευμένα θα φάει πολλή φόλα, κρέμα και χτύπημα πόρτας στο 5λεπτο.
 

Bebis77

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά. Άννα στο φυλής 59 θα ξαναγυρισεις;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 72 αριστερά έχει επιστρέψει για ακόμη μια φορά η γυρολόγος μιλφ Νανά/Κελυ, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

........
Αυτή η Κέλλυ πως είναι εμφανισιακά και που εργαζόταν πριν από πολλά χρόνια;
 

Trospe210

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Την παρασκευή μετά από απογευματινή τσάρκα στην Φυλής, κατέβηκα πρώτη φορά Διδύμου. Στην πλευρά μετά την Αχαρνών (20κατι πρέπει να ήταν το νούμερο χωρίς να είμαι σίγουρος) σε ένα μπουρδέλο που περπαταγες λίγα μετρα διάδρομο για να φτάσεις μέσα, ήταν μια άνω των 60, με γκρίζα σπαστα μαλια χωρίς προφορα, που δουλευε χωρίς τσατσά και μάλιστα έδιωξε κάτι 19χρονα γιατί ήταν πολύ μικρή. Δεν συγκράτησα όνομα ή διεύθυνση. Σας λέει τίποτα η περιγραφή?
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
617
Κριτικές
1
Like
7.586
Πόντοι
1.046
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom