Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (8 μέλη και 81 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Call ή Βέργας; Γιατί δεν νομίζω να έχει ανάγκη από πελατεία στο 20ρικο. Πάντως και γω δεν πιστεύω ότι χειρίζεται αυτή τον εν λόγω αριθμό.
Και τα δυο.Μαλιστα για βεργας ελεγε ιδιες τιμες σαν cg αν αλλαζα το σεναριο πχ μιση ωρα μια ωρα με ιδιες και ακριβοτερες τιμες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και τα δυο.Μαλιστα για βεργας ελεγε ιδιες τιμες σαν cg αν αλλαζα το σεναριο πχ μιση ωρα μια ωρα με ιδιες και ακριβοτερες τιμες.
Φιλε μου στη δουλεια μετα τις 11 κ εστελνε τοσα πολλα σε μενα τοση αγαπη μου εχει?χα
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
134
Like
312
Πόντοι
21
Και τα δυο.Μαλιστα για βεργας ελεγε ιδιες τιμες σαν cg αν αλλαζα το σεναριο πχ μιση ωρα μια ωρα με ιδιες και ακριβοτερες τιμες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φιλε μου στη δουλεια μετα τις 11 κ εστελνε τοσα πολλα σε μενα τοση αγαπη μου εχει?χα
Εσύ ξέρεις μιας και έχεις τέτοια δοσοληψία. Πάντως πες και σε μας τιμές και πρόγραμμα για να κρατάμε και ενήμερο το νήμα.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Εσύ ξέρεις μιας και έχεις τέτοια δοσοληψία. Πάντως πες και σε μας τιμές και πρόγραμμα για να κρατάμε και ενήμερο το νήμα.
20 το δεκαλεπτο 40 το εικοσαλεπτο 60 το μισαωρο 70 το σαρανταπενταλεπτο 130 η ωρα που πριν ηταν 60 κ 120 για μιση κ μια ωρα.Σου λεει θα γλυτωσουν ξενοδοχεια θα ερχονται αλλα δεν μας εγγυαται τιποτα το οτι θα μαστε σε οικο,ξενοδοχειο θα το ρισκαρα,σε οικο μαξιμουν 20λεπτο θα παιρνα με την συγκεκριμενη.Υπαρχουν και αγγελιες της αλλα ολως τυχαιως προτρεπει μονο για βεργας αφου βολευεται.Ειναι αυτο που χε πει ενας συναγωνιστης οτι αν εισαι μικρος θα ξετρελαθεις αν εισαι πιο μεγαλος το ζυγιζεις για την καλυτερη ευχαριστηση εντος η εκτος των οικων.Το καλο της ειναι οι σταθερες βαρδιες της και η πανευκολη προσβαση,το κακο οτι ειναι παντα βραδινη.Σωματικα αξιζει,συμπεριφορα μηδεν,εξου και το Σαπινα που λενε μερικοι.Αν εισαι τυχερος κ σε σενα τα δινει ολα τοτε ναι στο 20αρικο εισαι πληρης,αν οχι σκεψου το για το αν θα χρησιμοποιησεις το πλεονεκτημα οικων για 2 εικοσαλεπτα η μισαωρο.Εγω επειδη δεν εχω οχημα με βολευει να μαι πρωτος γιατι ξεκιναει 11,οσοι εχουν αυτοκινητα ειναι κομπλε.Αλλη φορα δεν θα επικοινωνω πρωτα με αυτες,θα πηγαινω καρφι,καλο μεσημερι να εχεις συναγωνιστη μου
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Αδερφέ πες μου οτι δεν λες την Ελένη απο Διδυμου 27 γιατι τις εδωσα ακα πιπα πριν λιγο καιρό
Αλήθεια τώρα απαντάς σε post πριν ένα χρόνο; Έχει δώσει ακα πίπα (και μην πω τίποτα άλλο) η Ελένη στη μισή Αθήνα. Βλέπεις να έχει παραπονεθεί κανένας για αφροδίσιο; Κουλαρε λίγο και άσε παρά πέρα το HIV. Το πολύ πολύ να κατουρας σκουλήκια και να χεζεις σκαθάρια, αφού θα σου έχουν φάει το συκώτι...
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Αλήθεια τώρα απαντάς σε post πριν ένα χρόνο; Έχει δώσει ακα πίπα (και μην πω τίποτα άλλο) η Ελένη στη μισή Αθήνα. Βλέπεις να έχει παραπονεθεί κανένας για αφροδίσιο; Κουλαρε λίγο και άσε παρά πέρα το HIV. Το πολύ πολύ να κατουρας σκουλήκια και να χεζεις σκαθάρια, αφού θα σου έχουν φάει το συκώτι...
Με τρομάζεις περισσότερο ρε μάστορα να κουλαρω η όχι τι ειναι αυτα με τα σκουλίκια που λες μην τρολαρεις με τον πόνο μου πλιζ
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Αλήθεια τώρα απαντάς σε post πριν ένα χρόνο; Έχει δώσει ακα πίπα (και μην πω τίποτα άλλο) η Ελένη στη μισή Αθήνα. Βλέπεις να έχει παραπονεθεί κανένας για αφροδίσιο; Κουλαρε λίγο και άσε παρά πέρα το HIV. Το πολύ πολύ να κατουρας σκουλήκια και να χεζεις σκαθάρια, αφού θα σου έχουν φάει το συκώτι...
Πολύ σωστά μύστη μου...
Εγώ το χρόνο που μας πέρασε έκανα τουλάχιστον 4 παρτούζες με Βερό κι Ελένη κι άλλες τουλάχιστον 7-8 τις πήρα μεμονωμένα..
Μιλφογκιλφάκιας γαρ..
Κι όλα καλά...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Με τρομάζεις περισσότερο ρε μάστορα να κουλαρω η όχι τι ειναι αυτα με τα σκουλίκια που λες μην τρολαρεις με τον πόνο μου πλιζ
Με πίπα δεν κόλλησε κανείς βαρύ αφροδίσιο ρε. Αν πάνω στον μήνα (μην πω 15 μέρες max) δεν διακρίνεις οπτικά θέματα ή τσούξιμο στην ουρήθρα κατά την ούρηση συνεχίζεις την πορνοζωη σου. Κι εσύ δεν ήξερες ότι η μικρή Ελένη είναι ακαποτού; Τεσπά κατά 95% δεν έχεις απολύτως τίποτις.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Πολύ σωστά μύστη μου...
Εγώ το χρόνο που μας πέρασε έκανα τουλάχιστον 4 παρτούζες με Βερό κι Ελένη κι άλλες τουλάχιστον 7-8 τις πήρα μεμονωμένα..
Μιλφογκιλφάκιας γαρ..
Κι όλα καλά...
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Η Ελένη και η Βερόνικα είναι Ρωσίδες. Οι Ρωσίδες έχουν εντρυφήσει στο επάγγελμα της πορνείας και προσέχουν τον εαυτό τους. Από τις πιο καθαρές κυράδες στην κατηγορία "ελεύθερο στοματικό τελειωτικο". Εξάλλου κάνουν ακα πίπα και τελειώμα στόμα. Δεν κάνουν άλλα ακα πραγματακια... Η Ελένη δεν είναι Ρωσίδα. Είναι γυφτοκατι (ΑλβανοΡουμανοΒουλγαρο κάτι...δεν ξέρω την εθνικότητα της) και κάνει και άλλα ακα.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Η Ελένη και η Βερόνικα είναι Ρωσίδες. Οι Ρωσίδες έχουν εντρυφήσει στο επάγγελμα της πορνείας και προσέχουν τον εαυτό τους. Από τις πιο καθαρές κυράδες στην κατηγορία "ελεύθερο στοματικό τελειωτικο". Εξάλλου κάνουν ακα πίπα και τελειώμα στόμα. Δεν κάνουν άλλα ακα πραγματακια... Η Ελένη δεν είναι Ρωσίδα. Είναι γυφτοκατι (ΑλβανοΡουμανοΒουλγαρο κάτι...δεν ξέρω την εθνικότητα της) και κάνει και άλλα ακα.
Εμένα η Ελένη ΔΕΝ μου έχει κάνει ποτέ τίποτα παράξενο...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Εμένα η Ελένη ΔΕΝ μου έχει κάνει ποτέ τίποτα παράξενο...
Εσένα. Για κάτσε να διαβάσεις την ημερήσια ενημέρωση ενδελεχως τα τελευταία χρόνια και θα δεις ότι κατά καιρούς κάνει πραγματακια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Υπάρχει κάτι σε Φιλιππίνες;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Πέρδικα 3 Μεταξουργείο γνώμη?
Επίσης Ιωαννίνων Βερόνικα γνώμη? Ανδριάνα χωμάτινου 11 τέλειο πιπέτο και θα δω και για Αλεξάνδρα τι παίζει
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
69
Like
337
Πόντοι
20
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom