Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (22 μέλη και 340 επισκέπτες)

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
361
Και εγώ μακριά μένω αλλά έχω λιώσει σόλα για να δω αν αυτές που θέλω είναι εκεί η όχι αν περίμενα από εδώ δε θα ήξερα αν είναι η καθεμία που θέλω είναι εκεί η όχι.
Κανα κιλό έχασες απο το περπάτημα ?????
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
296
Like
203
Πόντοι
1
Κανα κιλό έχασες απο το περπάτημα ?????
Μη κάνεις σπαμ εδώ φίλε,αυτό εδώ είναι νήμα μόνο για μπουρδέλα.Αν έχεις κάποια μπουρδέλο τσάρκα από σπιτάκια ανέβασε τη,μη σπαμαρεις,έχει τόσα νήματα να σπαμαρεις.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
5.937
Πόντοι
1.336
Η Ιρίνα θα ακολουθήσει το ίδιο ωράριο μέχρι τις 20:00;

Την μόνη φορά που κατάφερα να την πάρω ήταν όταν είχε πρώτο έρθει καί δούλευε μέχρι τα μεσάνυχτα
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
361
Μη κάνεις σπαμ εδώ φίλε,αυτό εδώ είναι νήμα μόνο για μπουρδέλα.Αν έχεις κάποια μπουρδέλο τσάρκα από σπιτάκια ανέβασε τη,μη σπαμαρεις,έχει τόσα νήματα να σπαμαρεις.
Μάλιστα κλωνάρι μου !!!!!! , εσύ τα σέβεσαι τα υπόλοιπα νήματα ! , καμιά ενημέρωση για εξηκίου έχουμε ? .
 

Nikoscall

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
26
Like
16
Πόντοι
0
ξερει κανεισ αν παιζει σημερα η αννα κ, ή η λαουρα?
Η Άννα κ παίζει σήμερα , η Λάουρα μια με μεγαλόσωμη; Λεσ; Αν ναι που την βρίσκουμε και τι ώρα; Είχα περάσει καλά μια φορά που την είχα πετύχει αλλά δεν την ξαναβρηκα
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
15
Like
17
Πόντοι
0
Δεν περίμενα ποτέ να γίνει συγκριθεί το Ρωσικό Αστέρι Ιρίνα με την κάθε γυφτο-φολο-πουλα! Από την άλλη, ότι αρέσει στον καθένα.

Ειλικρινά, που την είδες τη μαυριδερή?? Προφανώς έχει κάνει solarium ή είχε βάλει από αυτές τις κρέμες που μαυρίζουν, αλλά και πάλι με τίποτα δεν τη λες μαυριδερή.

Η Ιρίνα θα ακολουθήσει το ίδιο ωράριο μέχρι τις 20:00;

Την μόνη φορά που κατάφερα να την πάρω ήταν όταν είχε πρώτο έρθει καί δούλευε μέχρι τα μεσάνυχτα
Τι εστί Ιρίνα ρε παιδιά και τόσος ντόρος υπάρχει κάποια φωτό;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
877
Κριτικές
26
Like
8.681
Πόντοι
2.036
Γειά σας Πόρνοι μου, πριν το κλείσιμο της πρωινής βάρδυας 'παρασύρθηκα' από τις αναφορές για την Ιρίνα του Φω.27Β και πήγα να την δω, περίμενα να δω κι εγώ καμμιά κοπέλα με λευκό πρόσωπο από την πρώην Σοβιετική Ένωση και αντ' αυτού είδα μια μαυριδερή λεπτή με πρόσωπο 'γυναίκα γαρίδα', δηλαδή ΕΛΕΟΟΟΣ !!! Ήταν και η Νάταλι το μίλφ μαζί της την ώρα που πήγα.
Μεγάλο χάσιμο χρόνου και προσδοκιών, μετά τσέκαρα την Σολ από Φυ.61 μια νταρντάνα για όσους έχουν 'λατινοεξάρτηση', αλλά για μένα τον λάτρη των Φυσικών Ξανθών με Μπλέ ματάκια από πρώην Σοβιετική Ένωση
δεν ήταν επιλέξιμη. Τέλος, για να μην φύγω άχυστος από την πιάτσα, κατέθεσα στην Τζούλια από Φυ.65Α (όροφος) την τίμια πετίτ μελαχρινή.

Αυτά τα λίγα και Ρεεε Παιδιάαα, λίγη αντικειμενικότητα στις περιγραφές !
Sorry bro αλλα αυτη η πετιτ Τζουλια που τελικα κατεθεσες ειναι ενα μαυριδερο μελαχρινο γυφτορουμανακι...ισως πιο μαυριδερο ακομα και απο την "μαυριδερη" Ιρινα απο Φωκ 27β
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
46
Like
585
Πόντοι
80
Sorry bro αλλα αυτη η πετιτ Τζουλια που τελικα κατεθεσες ειναι ενα μαυριδερο μελαχρινο γυφτορουμανακι...ισως πιο μαυριδερο ακομα και απο την "μαυριδερη" Ιρινα απο Φωκ 27β
Πόρνε μου το ανέφερα στην αρχική μου ανάρτηση "για να μην φύγω άχυστος",
αλλά η Τζούλια είναι πετίτ με στενό μουνάκι και τίμια και με λίγο καλύτερη φατσούλα από την άλλη,
η άλλη όπως την είδα στο πρόσωπο κάτι με χάλασε.
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
296
Like
203
Πόντοι
1
Μάλιστα κλωνάρι μου !!!!!! , εσύ τα σέβεσαι τα υπόλοιπα νήματα ! , καμιά ενημέρωση για εξηκίου έχουμε ? .
Τα άλλα νήματα είναι γελοία μπαίνουν κάτι φλωροι που δε πάνε σε μπουρδέλα,σε αυτό το νήμα εδώ μπαίνουν μόνο μπουρδελιαρηδες και συζητανε για μπουρδελα μόνο.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
240
Like
944
Πόντοι
81
Πόρνε μου το ανέφερα στην αρχική μου ανάρτηση "για να μην φύγω άχυστος",
αλλά η Τζούλια είναι πετίτ με στενό μουνάκι και τίμια και με λίγο καλύτερη φατσούλα από την άλλη,
η άλλη όπως την είδα στο πρόσωπο κάτι με χάλασε.
Εδω που τα λέμε, η Ιρίνα έχει απίστευτα στενό μουνι
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
7
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπέρα.εχω γαμισει 9 σε μια μέρα.εχυσα με τις 6. Αυτό πριν 3 χρόνια στα 50 μου.
Αυτό τόρα σε κάποιους θα ακούγεται σαν τις ιστορίες των κοινηγων όλο ψέματα μα είναι 100 τις 100 αλοιθεια.
Καλό βράδυ.
Hahahaha θεος είσαι ! Οι καλύτερες κριτικές μακράν
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.494
Κριτικές
14
Like
3.539
Πόντοι
4.895
Εδω που τα λέμε, η Ιρίνα έχει απίστευτα στενό μουνι
Από τα πιο στενά ήταν η Μαριάννα στο Δ22...για όταν ξανάρθει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από Δ27 έχουμε ενημέρωση?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
3
Like
2.682
Πόντοι
441
Πόρνε μου το ανέφερα στην αρχική μου ανάρτηση "για να μην φύγω άχυστος",
αλλά η Τζούλια είναι πετίτ με στενό μουνάκι και τίμια και με λίγο καλύτερη φατσούλα από την άλλη,
η άλλη όπως την είδα στο πρόσωπο κάτι με χάλασε.
Επειδή έχω κάνει ραντεβού κ με τις δύο, δεν συγκρίνονται ούτε σε πρόσωπο ούτε σε κορμί κ ακόμα περισσότερο ούτε μα ούτε σε περιποίηση και στη χημεία που σου βγάζει η Ιρίνα. Προσωπική άποψη, αλλά θεωρώ οι περισσότεροι θα συμφωνήσουν.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
30
Like
4.119
Πόντοι
2.836
Πόρνε μου το ανέφερα στην αρχική μου ανάρτηση "για να μην φύγω άχυστος",
αλλά η Τζούλια είναι πετίτ με στενό μουνάκι και τίμια και με λίγο καλύτερη φατσούλα από την άλλη,
η άλλη όπως την είδα στο πρόσωπο κάτι με χάλασε.
Mηπως είναι Μολδαβή η κοπέλα? Λέω μήπως χωρίς να την έχω δει αλλα τα χρώματα που περιγράφεις για εκεί με πάνε......
Οι καθαρόαιμες Ρωσίδες που κάνουν μπαμ από χιλιόμετρα ότι ειναι από κει έχουν φύγει από τη φυλής .....
Τώρα στη Τζούλια που έδωσες το πορνοπαραβολο πολύ καλα εκανες την δοκίμασα πριν 20 μέρες κ είναι σούπερ σε υπηρεσίες....
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
928
Κριτικές
52
Like
17.131
Πόντοι
9.426
Άκυρο....έτσι κι αλλιώς τελείωσε η βάρδια. Thanks πάντως
Η κορασίς Εύα μόνη της ήταν σε υπέρ απλό πρόγραμμα!
:hi:

Πριν λίγο λοιπόν πέρασα να δω το νέο φρούτο... :jerking:

Διδυμου 27
Γέβα ή Γεύα λοιπόν σε απλό πρόγραμμα.
Πιτσιρίκι γάλακτος.
Πολύ ωραίο σαλονάρισμα.
Εμένα κάτι μου θυμίζει. Ίσως και από Μεταξουργείο.
Το μέλλον θα δείξει.
Ακούγοντας απλό πρόγραμμα όσοι ήταν σαλόνι... :badair:
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.260
Κριτικές
502
Like
64.467
Πόντοι
40.362
Διδυμου 27
Γέβα ή Γεύα λοιπόν σε απλό πρόγραμμα.
Πιτσιρίκι γάλακτος.
Πολύ ωραίο σαλονάρισμα.
Εμένα κάτι μου θυμίζει. Ίσως και από Μεταξουργείο.
Το μέλλον θα δείξει.
Ακούγονται απλό πρόγραμμα όσοι ήταν σαλόνι... :badair:


Μήπως η Εύα Bluetooth απο Κολωνού 45 ? Και αυτη πρόφερε το ονομα της Γεβα και ηταν Ουκρανακι, ειδε κανείς αμα φορουσε Bluetooth στο αυτί στο σαλοναρισμα ?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
928
Κριτικές
52
Like
17.131
Πόντοι
9.426
Μήπως η Εύα Bluetooth απο Κολωνού 45 ? Και αυτη πρόφερε το ονομα της Γεβα και ηταν Ουκρανακι, ειδε κανείς αμα φορουσε Bluetooth στο αυτί στο σαλοναρισμα ?
Χαχαχα που την θυμήθηκες αυτή.
Όχι δεν νομίζω. Ήταν πιο σοβαρή αυτή.
Την Εύα δεν την είχα πάρει.
Αυτή ήταν Γέβα ή Γεύα!
:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom