Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (42 μέλη και 231 επισκέπτες)

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
235
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
καλημέρα η αλεξανδρα από Φωκαίας 17 γύρισε Γτ πήγα τη προηγούμενη βδομάδα και έλλειπε .
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
784
Κριτικές
34
Like
5.162
Πόντοι
2.836
Μπες σε ένα μπουρδέλο που έχει κορασιο. Δείξε της 100αρικο και πες της ακα κωλο. Μία στις τρεις θα ενδώσουν. Ειδικά αν δεν έχει δουλειά. Πιτσιρίκες παντα. Οι μεγάλες δεν κάνουν μαλακίες. Τις μικρές τις τυφλώνει το χρήμα. Αλλά μετά πρόσεξε..... Θα κολλήσεις μέχρι και την τερηδόνα της κι ας μην της δώσεις πίπα....!
Δεν νομίζω οι πιτσιρίκες να ενδώσουν.....ειδικά σε ακαποτο. Εδώ δεν το δίνουν με καπότα οι πιτσιρίκες το κωλαρακι τους ..... το φυλάνε σαν αγιο φυλαχτό για τον γκομενο νταβα τους θα το δώσουν κ ακαποτο??
Τώρα θα μου πεις μέσα στο δωμάτιο τι έξτρα χρήματα τους προσφέρουν για ακαποτο ή μη κ τι αποφασίζουν είναι άλλο το θέμα....
Εγώ μια που είχα ρωτήσει φυλής πριν την πραξη αν δίνει κωλο εκτος προγράμματος μου είπε όχι ......αν έλεγε ναι με έξτρα θα τα έδινα.....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
512
Like
69.205
Πόντοι
41.129

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
298
Like
1.193
Πόντοι
201
Δεύτερος γύρος σήμερα με Άννα Ιωαννίνων 3. Για κάποιο λόγο φαγώθηκε να την πηδήξω χωρίς ξσποτα. Και επέμενε. Αλλάζανε στάση άντε έλεγε τώρα να την βγάλουμε. Προφανώς δεν την έβγαλα. Αλλά τι τρελες είναι αυτές. Έχει τύχει σε κανέναν?
Δε ξέρω αν το έλεγε σοβαρά η όχι. Αλλά αν κάνει ακα. Μακριά
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
0

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.048
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Δεύτερος γύρος σήμερα με Άννα Ιωαννίνων 3. Για κάποιο λόγο φαγώθηκε να την πηδήξω χωρίς ξσποτα. Και επέμενε. Αλλάζανε στάση άντε έλεγε τώρα να την βγάλουμε. Προφανώς δεν την έβγαλα. Αλλά τι τρελες είναι αυτές. Έχει τύχει σε κανέναν?
Δε ξέρω αν το έλεγε σοβαρά η όχι. Αλλά αν κάνει ακα. Μακριά

Προσεξε φιλαρακι και σωσε την ζωη σου..

Ειναι θεμα ψυχολογικο με πολλες παραμετρους.., μια απο αυτες ειναι να θελει να κωλησει επιτηδες αλλους hiv..
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
298
Like
1.193
Πόντοι
201
Προσεξε φιλαρακι και σωσε την ζωη σου..

Ειναι θεμα ψυχολογικο με πολλες παραμετρους.., μια απο αυτες ειναι να θελει να κωλησει επιτηδες αλλους hiv..
Να πάω αύριο για εξετάσεις ή πρέπει να περάσει καιρός για να δείξει? Έκανα πριν ένα μήνα σε ένα που ήταν του στυλ εξετάσεις σελφ τεστ με αίμα στη σχολή και μου είπαν ότι δείχνει μέχρι πριν 3μηνες. Λογικά πιστεύω ότι αν πάω σε κάποιο εργαστήριο θα δείχνει και τωρινα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.048
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Να πάω αύριο για εξετάσεις ή πρέπει να περάσει καιρός για να δείξει? Έκανα πριν ένα μήνα σε ένα που ήταν του στυλ εξετάσεις σελφ τεστ με αίμα στη σχολή και μου είπαν ότι δείχνει μέχρι πριν 3μηνες. Λογικά πιστεύω ότι αν πάω σε κάποιο εργαστήριο θα δείχνει και τωρινα
Δλδ θες να μου πεις οτι γαμησες χωρις καποτα; Τοσο μαλακς εισαι; Αν δεν εχουν περασει 24 ωρες υπαρχουν κατι χαπια που τα παιρνεις για να αποφευχθεί η γεννηση του ιου.. (τα χαπια μπορεις να τα παρεις απο το νοσοκομειου συγγρου κοντα στο χιλτον - στον τομεα επειγοντα)

Αν εχουν περασει 24 ωρες μην πας κατευθειαν, περιμενε 2-3 μηνες και κανε μετα.., μετα απο 3 μηνες ξανακανε..
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
298
Like
1.193
Πόντοι
201
Δλδ θες να μου πεις οτι γαμησες χωρις καποτα; Τοσο μαλακς εισαι; Αν δεν εχουν περασει 24 ωρες υπαρχουν κατι χαπια που τα παιρνεις για να αποφευχθεί η γεννηση του ιου.. (τα χαπια μπορεις να τα παρεις απο το νοσοκομειου συγγρου κοντα στο χιλτον - στον τομεα επειγοντα)

Αν εχουν περασει 24 ωρες μην πας κατευθειαν, περιμενε 2-3 μηνες και κανε μετα.., μετα απο 3 μηνες ξανακανε..
Δεν γάμησα χωρίς Καποτα όχι. Οριακά χωρίς Καποτά δεν γαμαω ούτε γκόμενες γενικά. Αλλά είχε πίπα χωρίς γιατί δε μου είχε αρχίσει τα τρελά
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.048
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Δεν γάμησα χωρίς Καποτα όχι. Οριακά χωρίς Καποτά δεν γαμαω ούτε γκόμενες γενικά. Αλλά είχε πίπα χωρίς γιατί δε μου είχε αρχίσει τα τρελά
Απο πιπα ειναι δυσκολο να κολλησεις, (αν και υπαρχουν καποιες πιθανοτητες) αλλα να βαζεις και εκει προφυλακτικο..

Οσο πιο σωστες συνηθειες χτιζεις τοσο πιο υγιεις θα εισαι..
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
298
Like
1.193
Πόντοι
201
Απο πιπα ειναι δυσκολο να κολλησεις, (αν και υπαρχουν καποιες πιθανοτητες) αλλα να βαζεις και εκει προφυλακτικο..

Οσο πιο σωστες συνηθειες χτιζεις τοσο πιο υγιεις θα εισα
Έχεις πολλά δικια
 

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
24
Like
63
Πόντοι
0
Να πάω αύριο για εξετάσεις ή πρέπει να περάσει καιρός για να δείξει? Έκανα πριν ένα μήνα σε ένα που ήταν του στυλ εξετάσεις σελφ τεστ με αίμα στη σχολή και μου είπαν ότι δείχνει μέχρι πριν 3μηνες. Λογικά πιστεύω ότι αν πάω σε κάποιο εργαστήριο θα δείχνει και τωρινα
Σε 4-6 εβδομάδες μετά κανείς στο συγγροσς εξέταση αλλά εγώ στην θέση σου μόνο και μόνο που επέμενε για ακαποτο και εφόσον σου έκανε ακαποτη πίπα θα πήγαινα να ξεκινήσω PEP
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.431
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κανείς για την Νατάσα την γεματουλα που δουλεύει στον οίκο με τις 2 πόρτες πέρδικα και μεγάλου Αλεξάνδρου που είναι?
Γιατί δεν την βλέπω στο πόστο της τις τελευταίες μέρες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom