Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (25 μέλη και 249 επισκέπτες)

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
237
Like
934
Πόντοι
81
Απο πιπα ειναι δυσκολο να κολλησεις, (αν και υπαρχουν καποιες πιθανοτητες) αλλα να βαζεις και εκει προφυλακτικο..

Οσο πιο σωστες συνηθειες χτιζεις τοσο πιο υγιεις θα εισα
Έχεις πολλά δικια
 

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
23
Like
62
Πόντοι
0
Να πάω αύριο για εξετάσεις ή πρέπει να περάσει καιρός για να δείξει? Έκανα πριν ένα μήνα σε ένα που ήταν του στυλ εξετάσεις σελφ τεστ με αίμα στη σχολή και μου είπαν ότι δείχνει μέχρι πριν 3μηνες. Λογικά πιστεύω ότι αν πάω σε κάποιο εργαστήριο θα δείχνει και τωρινα
Σε 4-6 εβδομάδες μετά κανείς στο συγγροσς εξέταση αλλά εγώ στην θέση σου μόνο και μόνο που επέμενε για ακαποτο και εφόσον σου έκανε ακαποτη πίπα θα πήγαινα να ξεκινήσω PEP
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
184
Κριτικές
3
Like
1.173
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κανείς για την Νατάσα την γεματουλα που δουλεύει στον οίκο με τις 2 πόρτες πέρδικα και μεγάλου Αλεξάνδρου που είναι?
Γιατί δεν την βλέπω στο πόστο της τις τελευταίες μέρες.
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
46
Like
583
Πόντοι
80
Γειά σας Πόρνοι μου, πριν το κλείσιμο της πρωινής βάρδυας 'παρασύρθηκα' από τις αναφορές για την Ιρίνα του Φω.27Β και πήγα να την δω, περίμενα να δω κι εγώ καμμιά κοπέλα με λευκό πρόσωπο από την πρώην Σοβιετική Ένωση και αντ' αυτού είδα μια μαυριδερή λεπτή με πρόσωπο 'γυναίκα γαρίδα', δηλαδή ΕΛΕΟΟΟΣ !!! Ήταν και η Νάταλι το μίλφ μαζί της την ώρα που πήγα.
Μεγάλο χάσιμο χρόνου και προσδοκιών, μετά τσέκαρα την Σολ από Φυ.61 μια νταρντάνα για όσους έχουν 'λατινοεξάρτηση', αλλά για μένα τον λάτρη των Φυσικών Ξανθών με Μπλέ ματάκια από πρώην Σοβιετική Ένωση
δεν ήταν επιλέξιμη. Τέλος, για να μην φύγω άχυστος από την πιάτσα, κατέθεσα στην Τζούλια από Φυ.65Α (όροφος) την τίμια πετίτ μελαχρινή.

Αυτά τα λίγα και Ρεεε Παιδιάαα, λίγη αντικειμενικότητα στις περιγραφές !
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
114
Πόντοι
0
Έχετε να μου προτείνετε καμία κοπέλα που να είναι αφέντρα στο σεξ ; Δηλαδή να ρίχνει σφαλιάρες , να φτύνει πρόσωπο , να αδειάζει καποτες με χυσια πάνω στο πρόσωπο αλλά να μπορει να συννεοηθει μαζί μου ; Ποια πίστευε ότι είναι ιδανική για αυτό ;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Like
1.531
Πόντοι
201
Γειά σας Πόρνοι μου, πριν το κλείσιμο της πρωινής βάρδυας 'παρασύρθηκα' από τις αναφορές για την Ιρίνα του Φω.27Β και πήγα να την δω, περίμενα να δω κι εγώ καμμιά κοπέλα με λευκό πρόσωπο από την πρώην Σοβιετική Ένωση και αντ' αυτού είδα μια μαυριδερή λεπτή με πρόσωπο 'γυναίκα γαρίδα', δηλαδή ΕΛΕΟΟΟΣ !!! Ήταν και η Νάταλι το μίλφ μαζί της την ώρα που πήγα.
Μεγάλο χάσιμο χρόνου και προσδοκιών, μετά τσέκαρα την Σολ από Φυ.61 μια νταρντάνα για όσους έχουν 'λατινοεξάρτηση', αλλά για μένα τον λάτρη των Φυσικών Ξανθών με Μπλέ ματάκια από πρώην Σοβιετική Ένωση
δεν ήταν επιλέξιμη. Τέλος, για να μην φύγω άχυστος από την πιάτσα, κατέθεσα στην Τζούλια από Φυ.65Α (όροφος) την τίμια πετίτ μελαχρινή.

Αυτά τα λίγα και Ρεεε Παιδιάαα, λίγη αντικειμενικότητα στις περιγραφές !

Δίκιο έχεις. Για τους λόγους που αναφέρεις σπάνια πηγαίνω πια στα μπουρδέλα, επιλέγω πάντα όποια μου γυαλίσει περισσότερο στο μάτι, είμαι καθαρός και ευγενικός, και στο 80% των περιπτώσεων περνάω καλά ακόμα και με αυτές που χαρακτηρίζονται φόλες.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
76
Like
9.563
Πόντοι
8.826
Τατιάνα πιατσόβια . Η καλύτερη της είναι να χέζει άτομα σαν και εσένα στα μούτρα.

Από εμένα αναφορά για να μάθεις να μιλάς καλύτερα.. ποιος είσαι και σε νοιάζει τι φετίχ έχει ο άλλος...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
16
Like
11.274
Πόντοι
3.246
Από εμένα αναφορά για να μάθεις να μιλάς καλύτερα.. ποιος είσαι και σε νοιάζει τι φετίχ έχει ο άλλος...
μας νοιάζει φίλε από τη στιγμή
που είσαι σε
λάθος
νήμα! τράβα ψάξε σε στούντιο bdsm τι δουλειά έχεις εδώ;;;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
8
Like
1.470
Πόντοι
216
Από εμένα αναφορά για να μάθεις να μιλάς καλύτερα.. ποιος είσαι και σε νοιάζει τι φετίχ έχει ο άλλος...
Το φετίχ του είναι αυτό , θέλει ξεφτίλισμα και του πρότεινα την κατάλληλη για να τον ικανοποιήσει. Μάλλον θέλεις να κρατήσεις την Τατιάνα για την πάρτυ σου πονηρέ.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
27
Like
18
Πόντοι
0
Γειά σας Πόρνοι μου, πριν το κλείσιμο της πρωινής βάρδυας 'παρασύρθηκα' από τις αναφορές για την Ιρίνα του Φω.27Β και πήγα να την δω, περίμενα να δω κι εγώ καμμιά κοπέλα με λευκό πρόσωπο από την πρώην Σοβιετική Ένωση και αντ' αυτού είδα μια μαυριδερή λεπτή με πρόσωπο 'γυναίκα γαρίδα', δηλαδή ΕΛΕΟΟΟΣ !!! Ήταν και η Νάταλι το μίλφ μαζί της την ώρα που πήγα.
Μεγάλο χάσιμο χρόνου και προσδοκιών, μετά τσέκαρα την Σολ από Φυ.61 μια νταρντάνα για όσους έχουν 'λατινοεξάρτηση', αλλά για μένα τον λάτρη των Φυσικών Ξανθών με Μπλέ ματάκια από πρώην Σοβιετική Ένωση
δεν ήταν επιλέξιμη. Τέλος, για να μην φύγω άχυστος από την πιάτσα, κατέθεσα στην Τζούλια από Φυ.65Α (όροφος) την τίμια πετίτ μελαχρινή.

Αυτά τα λίγα και Ρεεε Παιδιάαα, λίγη αντικειμενικότητα στις περιγραφές !
Από τις ποιο τίμιες είναι η Τζούλια που λες
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
495
Κριτικές
3
Like
2.672
Πόντοι
441
Γειά σας Πόρνοι μου, πριν το κλείσιμο της πρωινής βάρδυας 'παρασύρθηκα' από τις αναφορές για την Ιρίνα του Φω.27Β και πήγα να την δω, περίμενα να δω κι εγώ καμμιά κοπέλα με λευκό πρόσωπο από την πρώην Σοβιετική Ένωση και αντ' αυτού είδα μια μαυριδερή λεπτή με πρόσωπο 'γυναίκα γαρίδα', δηλαδή ΕΛΕΟΟΟΣ !!! Ήταν και η Νάταλι το μίλφ μαζί της την ώρα που πήγα.
Μεγάλο χάσιμο χρόνου και προσδοκιών, μετά τσέκαρα την Σολ από Φυ.61 μια νταρντάνα για όσους έχουν 'λατινοεξάρτηση', αλλά για μένα τον λάτρη των Φυσικών Ξανθών με Μπλέ ματάκια από πρώην Σοβιετική Ένωση
δεν ήταν επιλέξιμη. Τέλος, για να μην φύγω άχυστος από την πιάτσα, κατέθεσα στην Τζούλια από Φυ.65Α (όροφος) την τίμια πετίτ μελαχρινή.

Αυτά τα λίγα και Ρεεε Παιδιάαα, λίγη αντικειμενικότητα στις περιγραφές !
Δεν περίμενα ποτέ να γίνει συγκριθεί το Ρωσικό Αστέρι Ιρίνα με την κάθε γυφτο-φολο-πουλα! Από την άλλη, ότι αρέσει στον καθένα.

Ειλικρινά, που την είδες τη μαυριδερή?? Προφανώς έχει κάνει solarium ή είχε βάλει από αυτές τις κρέμες που μαυρίζουν, αλλά και πάλι με τίποτα δεν τη λες μαυριδερή.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.259
Κριτικές
502
Like
64.443
Πόντοι
40.362
Γειά σας Πόρνοι μου, πριν το κλείσιμο της πρωινής βάρδυας 'παρασύρθηκα' από τις αναφορές για την Ιρίνα του Φω.27Β και πήγα να την δω, περίμενα να δω κι εγώ καμμιά κοπέλα με λευκό πρόσωπο από την πρώην Σοβιετική Ένωση και αντ' αυτού είδα μια μαυριδερή λεπτή με πρόσωπο 'γυναίκα γαρίδα', δηλαδή ΕΛΕΟΟΟΣ !!! Ήταν και η Νάταλι το μίλφ μαζί της την ώρα που πήγα.
Μεγάλο χάσιμο χρόνου και προσδοκιών, μετά τσέκαρα την Σολ από Φυ.61 μια νταρντάνα για όσους έχουν 'λατινοεξάρτηση', αλλά για μένα τον λάτρη των Φυσικών Ξανθών με Μπλέ ματάκια από πρώην Σοβιετική Ένωση
δεν ήταν επιλέξιμη. Τέλος, για να μην φύγω άχυστος από την πιάτσα, κατέθεσα στην Τζούλια από Φυ.65Α (όροφος) την τίμια πετίτ μελαχρινή.

Αυτά τα λίγα και Ρεεε Παιδιάαα, λίγη αντικειμενικότητα στις περιγραφές !

Για κάνε μια παράθεση ποιος εγραψε την Ιρινα με ασπρη επιδερμιδα και μπλέ ματακια να τον κραξουμε τον προμοτορα :bottom:που σε καθοδήγησε αδικα στον οικο της.

Με το μελαχρινο τη Τζούλια καλα βολεύτηκες παντως αν και μακριά απο τα χρώματα σου.. προμότορας ??
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
46
Like
583
Πόντοι
80
Για κάνε μια παράθεση ποιος εγραψε την Ιρινα με ασπρη επιδερμιδα και μπλέ ματακια να τον κραξουμε τον προμοτορα :bottom:που σε καθοδήγησε αδικα στον οικο της.

Με το μελαχρινο τη Τζούλια καλα βολεύτηκες παντως αν και μακριά απο τα χρώματα σου.. προμότορας ??
Ρε συ DmtrsxXx , όταν ακούω 'Ρωσίδα' το μυαλό μου πάει σε αυτά τα χρώματα, βέβαια στη Ρωσική Ομοσπονδία
ανήκουν και περιοχές με π.χ. Τουρκόφωνους, Ρομά, κ.λ.π. και επειδή είσαι παλιός κι εσύ και 'παίρναμε' και οι δύο την Ροδίκα/Αρίνα/κ.λ.π. μπορείς να συγκρίνεις την Ροδίκα με αυτήν την 'Ιρίνα' ? ΕΛΕΟΟΟΣ κάπου !!!

Υ.Γ. Και για να πούμε και κάτι αστείο, ένας συναγωνιστής που είχε περάσει όσο περίμενα μου την περιέγραφε
ως 'τι όμορφη ρωσίδα και περιποιητική είναι' και μετά από λίγα λεπτά μόλις την είδα το 20-άρικο από το χέρι
μου δίπλωσε κατευθείαν και ξαναμπήκε στο πορτοφόλι μου.
ΔΗΛΑΔΗ ο βαθμός διαθλαστικών οφθαλμολογικών προβλημάτων διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο,
οπότε καλύτερα να μην λέμε μεγάλες κουβέντες, γιατί πλέον η Φυλής δυστυχώς έχει Γυφτοποιηθεί σε μεγάλο
βαθμό σε σχέση με το παρελθόν που βλέπαμε και ένα ροζέ μουνάκι και γουστάραμε.
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
3
Like
4.912
Πόντοι
721
Έχετε να μου προτείνετε καμία κοπέλα που να είναι αφέντρα στο σεξ ; Δηλαδή να ρίχνει σφαλιάρες , να φτύνει πρόσωπο , να αδειάζει καποτες με χυσια πάνω στο πρόσωπο αλλά να μπορει να συννεοηθει μαζί μου ; Ποια πίστευε ότι είναι ιδανική για αυτό ;
Νάταλι από φωκ 27 "ρίχνει σφαλιάρες" μόνο αυτό ξέρω... για τα άλλα που θέλεις ρώτα την ίδια
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
208
Like
163
Πόντοι
1
καλημέρα η αλεξανδρα από Φωκαίας 17 γύρισε Γτ πήγα τη προηγούμενη βδομάδα και έλλειπε
Γιατί δε ξαναπας φυλής να δεις αν είναι εκεί η όχι όπως κάνουμε και εμείς πάμε βλέπουμε να είναι εκεί και μπαίνουμε η όχι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.259
Κριτικές
502
Like
64.443
Πόντοι
40.362
Τωρα Μετάξι..

Ιάσωνος 37 ισόγειο το κοντοπουτανο η Βανέσα.

Ιάσονος 39 υπόγειο η φολολατινα με το αψεγάδιαστο κορμι στα 15 ευρω.

Περδίκα 3 κλειστό η Νατάσα ειναι με βαριά περίοδο.

Ιάσωνος 32 ευθεία Σαμανθα τσουπωτη γλυκιά μελαχρινή Λατίνα 20 ετων περίπου στα 15 ευρω.

Ιασωνος 32 οροφος η υπηρεσία ειπε να παμε πιο μετα. Ο οικος μυριζε τηγανητές πατάτες.
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
208
Like
163
Πόντοι
1
Τωρα Μετάξι..

Ιάσωνος 37 ισόγειο το κοντοπουτανο η Βανέσα.

Ιάσονος 39 υπόγειο η φολολατινα με το αψεγάδιαστο κορμι στα 15 ευρω.

Περδίκα 3 κλειστό η Νατάσα ειναι με βαριά περίοδο.

Ιάσωνος 32 ευθεία Σαμανθα τσουπωτη γλυκιά μελαχρινή Λατίνα 20 ετων περίπου στα 15 ευρω.

Ιασωνος 32 οροφος η υπηρεσία ειπε να παμε πιο μετα. Ο οικος μυριζε τηγανητές πατάτες.
Η Νατάσα με βαριά περίοδο τι εννοείς ?
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
208
Like
163
Πόντοι
1
Γιατί πήγα και δεν ήταν και μένω μακριά
Και εγώ μακριά μένω αλλά έχω λιώσει σόλα για να δω αν αυτές που θέλω είναι εκεί η όχι αν περίμενα από εδώ δε θα ήξερα αν είναι η καθεμία που θέλω είναι εκεί η όχι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom