Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (30 μέλη και 280 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
763
Κριτικές
5
Like
3.041
Πόντοι
726

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
928
Κριτικές
52
Like
17.131
Πόντοι
9.426

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.376
Πόντοι
3.246
Διδυμου 27
Γέβα ή Γεύα λοιπόν σε απλό πρόγραμμα.
Πιτσιρίκι γάλακτος.
Πολύ ωραίο σαλονάρισμα.
Εμένα κάτι μου θυμίζει. Ίσως και από Μεταξουργείο.
Το μέλλον θα δείξει.
Ακούγοντας απλό πρόγραμμα όσοι ήταν σαλόνι... :badair:
Η Γέβα είχε συμμετάσχει στο GNTM, οπότε στην τηλεόραση την είχαμε πρωτοδει... :kiss-mark::2funny:
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.443
Πόντοι
201
καλησπερα,λοιπον...περασα πριν κατι μερες με Κατριν την οποια μ χε κανει κλικ οταν την ειχα πρωτοδει λογω εμφανισης,πιπα μετρια,αρκετο τζελ,κανονικη σταση δεν ανοιγε τα ποδια να τον φαει ολον,αξυριστα ποδια κ αρκετη τριχα στα χερια,πιο πολυ κ απ τα δικα μ,παρακατω,πηγα χτες φυλης-φωκαιας ,τα ιδια κ τα ιδια,κ πηγα μεταξουργειο μπας κ δω τπτ καλο,ειδα Ναταλι απο ιασωνος π την ειχα παρει πριν πολους μηνες,τρομαξα κ εφυγα,επειτα πηγα κολονου 30,οπου ειδα μετα απο καιρο μια απο τις τοπ για μενα Ριτα μουναρα,20 για μεταξουργειο ορισμενοι δυσκολα τα δινουν,αλλα για την Ριτα ναι,αξιζει,νομιζω εχει παρει λιγα κιλακια,αλλα κ παλι ειναι μουναρα,ερωτηση,δεχεται περσες?στα τ αγωνα απλο προγραμμα,αλλα κ μονο τ ποσο καβλα ειναι,κα8αρη αυτη κ το δωματιο,εφυγα ευχαριστημενος,οταν η κοπελα κ ο οικος ειναι κα8αρος σε ενα βα8μο καβλωνω πιο ευκολα.
επισης η Ντιανα απο φυλης π χα8ηκε?(αλλο μουνι κ αυτο)
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
928
Κριτικές
52
Like
17.131
Πόντοι
9.426
Η Γέβα είχε συμμετάσχει στο GNTM, οπότε στην τηλεόραση την είχαμε πρωτοδει... :kiss-mark::2funny:
Έχω ήδη ενημερώσει τον "Κύριο Γιάννη" και θα πάει προσεχώς για casting με την κορασίδα :rockon:
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
30
Like
4.119
Πόντοι
2.836
Η Γέβα είχε συμμετάσχει στο GNTM, οπότε στην τηλεόραση την είχαμε πρωτοδει... :kiss-mark::2funny:
Και απο το GNTM σε οικο της Διδύμου.....
Πουτανα κοινωνία!!!

Το εφαγαν το κοριτσι τα μεγαλα συμφέροντα τα κονε κ οι πουστηδες της Τν!!!

Πολυ ωραιο μωράκι για τους λάτρεις του ανατολικού μπλοκ.....Ειναι από τα μωρά που βλέπεις κ περνάς σφαίρα δωμάτιο για test drive......
Έχει μπει στο στόχο....
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
240
Like
944
Πόντοι
81
Θέλετε να μου πείτε ότι αυτό το αγγελούδι γαμιεται στη διδύμου για 20€?
1000033073.jpg
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
303
Like
209
Πόντοι
1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0

Κάθε μέρα 20 αρικα έχεις?τι φάση διευθυντής τράπεζας είσαι ?χαχα
Τύπε , και να νε , εσένα τι σε κόφτι. Εφοριακός είσαι ; Απορώ ώρες ώρες με τις ερωτήσεις μερικών εδώ μέσα .

Καλημέρα παλιόπαιδα .
 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0
καλησπερα,λοιπον...περασα πριν κατι μερες με Κατριν την οποια μ χε κανει κλικ οταν την ειχα πρωτοδει λογω εμφανισης,πιπα μετρια,αρκετο τζελ,κανονικη σταση δεν ανοιγε τα ποδια να τον φαει ολον,αξυριστα ποδια κ αρκετη τριχα στα χερια,πιο πολυ κ απ τα δικα μ,παρακατω,πηγα χτες φυλης-φωκαιας ,τα ιδια κ τα ιδια,κ πηγα μεταξουργειο μπας κ δω τπτ καλο,ειδα Ναταλι απο ιασωνος π την ειχα παρει πριν πολους μηνες,τρομαξα κ εφυγα,επειτα πηγα κολονου 30,οπου ειδα μετα απο καιρο μια απο τις τοπ για μενα Ριτα μουναρα,20 για μεταξουργειο ορισμενοι δυσκολα τα δινουν,αλλα για την Ριτα ναι,αξιζει,νομιζω εχει παρει λιγα κιλακια,αλλα κ παλι ειναι μουναρα,ερωτηση,δεχεται περσες?στα τ αγωνα απλο προγραμμα,αλλα κ μονο τ ποσο καβλα ειναι,κα8αρη αυτη κ το δωματιο,εφυγα ευχαριστημενος,οταν η κοπελα κ ο οικος ειναι κα8αρος σε ενα βα8μο καβλωνω πιο ευκολα.
επισης η Ντιανα απο φυλης π χα8ηκε?(αλλο μουνι κ αυτο)
Τη Ρίτα έτυχε και την πήρα και γω την προηγούμενη βδομάδα, παρόλο που είναι στο 20ρίκο, για μένα προσωπικά αξίζει .
Μπήκε πολύ ευδιάθετη στο δωμάτιο, και με έπαιξε τρελή μπάλα γενικά που δεν το περίμενα.

Βέβαια, στο 20ρίκο θα ήθελα να υπάρχει η επιλογή να τον περνει στο στόμα ακαπ.
Τέτοια πίπα δεν μου έχουν ξανακάνει . Πολύ τίμια .
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
303
Like
209
Πόντοι
1
Τύπε , και να νε , εσένα τι σε κόφτι. Εφοριακός είσαι ; Απορώ ώρες ώρες με τις ερωτήσεις μερικών εδώ μέσα .

Καλημέρα παλιόπαιδα .
Όχι φίλε μου,για πλάκα το είπα δε με κοφτει καθόλου ίσα ίσα μπράβο στο άνθρωπο που έχει λεφτά και καύλες και κάνει κάθε μέρα σεξ και είναι λέει και 53,αυτός στα 25 θα πέταγε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.037
Κριτικές
31
Like
26.858
Πόντοι
7.046
Δεν νομίζω οι πιτσιρίκες να ενδώσουν.....ειδικά σε ακαποτο. Εδώ δεν το δίνουν με καπότα οι πιτσιρίκες το κωλαρακι τους ..... το φυλάνε σαν αγιο φυλαχτό για τον γκομενο νταβα τους θα το δώσουν κ ακαποτο??
Τώρα θα μου πεις μέσα στο δωμάτιο τι έξτρα χρήματα τους προσφέρουν για ακαποτο ή μη κ τι αποφασίζουν είναι άλλο το θέμα....
Εγώ μια που είχα ρωτήσει φυλής πριν την πραξη αν δίνει κωλο εκτος προγράμματος μου είπε όχι ......αν έλεγε ναι με έξτρα θα τα έδινα.....
Οι πληροφορίες μου δυστυχώς άλλα λένε φίλε. Να ξέρεις ότι γίνεται χαμός. Ειδικά σε διάττοντες αστέρες, που έρχονται για κάνα χρόνο και μετά εξαφανίζονται.... Ότι αρπάξουν και όπως το αρπάξουν...!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.260
Κριτικές
502
Like
64.467
Πόντοι
40.362

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.037
Κριτικές
31
Like
26.858
Πόντοι
7.046
Καλημέρα. Πολύ μικρό και βιαστικο πέρασμα.
Live:
Φιλιππίδου πάνω: Μελίνα
Διδύμου 22 πάνω : Βικτώρια
Διδύμου 22 κάτω: Σύλβια
Διδυμου 27 κλειστό για την ωρα
Διδύμου 8: Κλασσικά Βερόνικα και Ελένη. Εντωμεταξυ αυτή η Βερόνικα για την ηλικία της τι κορμάρα έχει ρε μαλάκες;;;!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
877
Κριτικές
26
Like
8.681
Πόντοι
2.036
  • Like
Αντιδράσεις: Bile
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom