Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (30 μέλη και 244 επισκέπτες)

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
633
Κριτικές
1
Like
7.839
Πόντοι
1.046
Δε νομίζω πως θα βελτιωθεί μιας και όταν την δοκίμασα όταν πρωτοεμφανίστηκε στα Αγκύρας, ρηχό, μονότονο και άνευρο ήταν το στοματικό της, βάζοντας μετά βίας μόνο την κεφαλή στο στόμα. Επίσης αποφεύγει το τελειωτικό, αν και ανακοινώνεται στο σαλόνι. Σήμερα που τις δοκίμασα μαζί δεν άξιζαν ως ντουέτο μιας και δεν δουλεύουν την πίπα συνεργατικά, αλλά η Μαρία έδινε πόνο μόνη κάτω και η Ντάρια είχε έρθει για φιλιά. Και μετά όταν ήταν να παραδώσει σκυτάλη η Μαρία πάλι φάνηκε πως δεν ψηνόταν η Ντάρια οπότε την έβαλα να καβαλίσει, μιας και αυτό το κατέχει και το δουλεύει σωστά.
Αυτό ακριβώς που περιέγραψες, ρηχό και άτεχνο θα έλεγα εγώ. Κάποια στιγμή που προσπάθησα να την βελτιώσω λίγο σε φάση βάλτο ποιο πολύ στο στόμα μωρη καύλα η Ντάρια σταμάτησε την πίπα και άρχισε να γλείφει αρχιδια. Πάντως έχει ωραία βυζάκια και ωραίο στενό μουνακι παρόλο που είναι και μαμά. Ισχύει με την καβάλα το εχει.Για την Μαρία δεν ξέρω, δεν την έχω δοκιμάσει.
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
Καλημέρα ομάδα,
Σε καμία ώρα θα κατέβω μετάξι παίζει κανένα καλό κορίτσι εκεί;
Ηλικιακά δεν με πολυνοιάζει αρκεί να βλέπετε και με κανονικό σώμα όχι XXL
Ευχαριστώ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.644
Πόντοι
9.846
Καλημέρα κύριοι. Στη Φυλής σήμερα κατά μήκος όλων σχεδόν των οίκων από το τραβελο99 μέχρι και τη Διδύμου έχουν ξύσει τον δρόμο με σκοπό να περάσουν καινούργια άσφαλτο. Άρα παρκάρισμα έμπροσθεν των οίκων για γρήγορη πουτσα και επιστροφή σπίτι το ξεχνάτε. Πρέπει να ψάξετε για παρκάρισμα. Μην ξεχνάτε ότι έχει και λαϊκή δύο δρόμους παρακατω.... Επίσης το 60% των οίκων ανοιχτοί. Πέρασα στις 10:30. (Και οι δύο της Φιλιππίδου ανοιχτοι, καθως και τα σπιτάκια 7,9,13,17 και 19 Φωκαίας ανοιχτά). Ορδες στο Αγκύρας που δουλεύει η φάτσα γαρίδα με το κορμί 20χρονης αθλήτριας εν ονόματι Μαρίνα. Όλοι θέλουν να δοκιμάσουν το τελειωτικό πιπετο της που καθ' ομολογίαν ειλικρινων συναγωνιστων είναι πολύ καλό. Όποτε τη βλέπω ρε μαλάκες μου θυμίζει τους εξωγήινους της ταινίας District - 9!
1000008129.jpg
 

mikemike23

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2022
Μηνύματα
15
Like
200
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου , με συγχωρείς αλλά έκανα λάθος στον αριθμό τις οδού άθελά μου .

Στο 3 όπως είπες , σωστά . Εγώ πέρασα περίπου στις 6μίση με 7 παρά αν δεν κάνω λάθος.

Εάν δουλεύει και σε κάποιο άλλο πέρα από εκείνο , δεν το γνωρίζω λόγω ότι δεν πηγαίνω τόσο συχνά Μεταξουργείο .

Εάν κάποιος άλλος συνάδελφος γνωρίζει, άς ενημερώσει να ξέρουμε . Να σαι καλά .
Την είδα σήμερα την Κάρμεν στο πόστο της. Λέει ότι ξεκουραζόταν για κάποιες μέρες και δουλεύει κυρίως μόνο την πρωινή βάρδια μέχρι τις 12.

Αφού ρωτησα ρώτησα, στην τελική την έρειξα Χ έτσι επειδή 2 φορές κατέβηκα μετάξι και έφυγα άχυστος επειδή έλειπε, και πέρασα με την άλλη κοπέλα εκεί την Υασμίν (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) για πρώτη φορά μαζί της.
Την είχα δει κάποια στιγμή πριν εβδομάδα ίσως και παραπάνω, όταν πήγαινε στην δουλειά και από τότε την έβαλα στο μάτι να την δοκιμάσω, θα ανεβάσω κριτική μιας και βλέπω δεν υπάρχει για την συγκεκριμένη.
Γενικά ευχαριστημένως πέρασα για 20 λεπτά
 

mikemike23

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2022
Μηνύματα
15
Like
200
Πόντοι
0
Καλημέρα ομάδα,
Σε καμία ώρα θα κατέβω μετάξι παίζει κανένα καλό κορίτσι εκεί;
Ηλικιακά δεν με πολυνοιάζει αρκεί να βλέπετε και με κανονικό σώμα όχι XXL
Ευχαριστώ
Κάρμεν στο Περδίκα 3, δεν με απογοήτευσε μέχρι τώρα αν και σήμερα πέρασα για πρώτη φορά με την άλλη που δουλεύει στο ίδιο μαγαζί.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
1.665
Πόντοι
431
Καλημέρα αγάπες..Βερόνικα κι Ελένη στη θέση τους, στο Διδ-8;
Γνωρίζει κανείς; ΤσιμπουκοΠαρτουζάρα...
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
121
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
281
συνέχεια live επιγραμματικα



Φυλής 54α Αντρέα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο σώμα ανακοίνωθηκε σήμερα.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άντζελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 59 όροφος Μπάρμπα/Μπάρμπαρα απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 2 λατινες Κρυσταλ και Καρολίνα και η Ρουμάνα Αμάντα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Κορινα, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε σήμερα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 84β & 86α κλειστά.

Φυλής 86β Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Έλλη , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α Μαρία η "Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Βανέσα μελαχρινή κοντή με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 2 λατινες Σεσιλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λουσια για την οποία σήμερα ανακοινώθηκε νορμαλ πρόγραμμα.

Φυλής 71α 2 λατινες Βαλεντινα και Κατρίν , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Καλημέρα ξέρεις τίποτα για καρολίνα απο φιλιππίδου;;
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Συνήθως μέχρι τις 17:00 αλλά εξαρτάται και απο τον οίκο.
Αυτά είναι από τα πρώτα που μαθαίνουμε.
Πώς θα δώσεις εξετάσεις αν δεν ξέρεις τα βασικά;
εχω χρονια να περασω απο εκει
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
106
Κριτικές
29
Like
2.781
Πόντοι
2.591
Δύο φρέσκες καταθέσεις. Επαναληπτική στο καβλάκι Εύα στο Διδ27. Το κορίτσι έχει μια εμμονή με την τήρηση της υγιεινής, αλλά είναι πολύ αισθησιακή και σέξυ. Πέρασα καλά.
Δεύτερη κατάθεση Σεσίλια λάτιν Φυλής 71 όροφος. Πρόγραμμα ελ. στοματικό. Καλή κατάθεση με ωραίο τουρλοκώλι από μέρους της. Συνέχεια στην κριτική που ανεβάζω...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.644
Πόντοι
9.846

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.192
Πόντοι
41.129

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.587
Πόντοι
10.686

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
121
Κριτικές
4
Like
599
Πόντοι
301
Για αυτό θα πεθάνεις νέος... Ο οργανισμός πρέπει να εκτίθεται στα μικρόβια για να γίνεται ανθεκτικότερος.
Συμφωνώ.πρεπει να έχεις αντισώματα σε τέτοιες περιπτώσεις.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Πριν λίγο στο βρωμερό μετάξι, Ιασωος 37 , ήταν μια τρανς λογικά , ψηλη, ξανθιά με ωραίο κωλο μετριο προσωπο.Ο τσατος ανακοίνωσε οτι ειναι απο Σουηδοα, και κανει κωλαρακι τσιμπουκι και φιλάκια.Την δοκίμασε κάνεις? Μόλις είχα κατάθεση σε μια λατινα ,οπότε δύσκολα δοκιμή απευθείας.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Για αυτό θα πεθάνεις νέος... Ο οργανισμός πρέπει να εκτίθεται στα μικρόβια για να γίνεται ανθεκτικότερος.

Γι'αυτό εκτειθω τον οργανισμό μου στις γκόμενες ( κατεπιλογιν) και όχι στις πουτανες..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.644
Πόντοι
9.846
Υπάρχει καμία πρόταση για ακαποτο η κωλο εκτός προγράμματος ;
Ψάχνω και δεν βρίσκω ..
ακαποτη καταδρομής
Μπες σε ένα μπουρδέλο που έχει κορασιο. Δείξε της 100αρικο και πες της ακα κωλο. Μία στις τρεις θα ενδώσουν. Ειδικά αν δεν έχει δουλειά. Πιτσιρίκες παντα. Οι μεγάλες δεν κάνουν μαλακίες. Τις μικρές τις τυφλώνει το χρήμα. Αλλά μετά πρόσεξε..... Θα κολλήσεις μέχρι και την τερηδόνα της κι ας μην της δώσεις πίπα....!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom