Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (33 μέλη και 262 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Ρε συ @κλεοβουλος χαχαχα ισχύει! Κι εγώ όταν πάω με ισπανόφωνες μου μιλάνε οι γλωσσοκοπανες σα να ξέρω κι εγώ ισπανικά!!! Απαντάω με λιτά και όχι σύνθετα αγγλικά, αυτές εκεί το χαβά τους. Ε μετά βάζω το πουλί μου στο πρόσωπο τους και παίζω μπαλιτσα για να μη χάνεται χρόνος. Εεε ασταδυαλα!! Πάντως τα ισπανικά ρε φίλε είναι πολύ γκαβλιαρικια γλώσσα.
Όταν αυτές μιλάνε και ο πελάτης δεν ξέρει Ισπανικά, τότε ίσως να τον χλευάζουν, ή να τον θαυμάζουν, ή να λένε την προσευχή τους, ή να λένε ακριβώς τα ίδια σε όλους, ή να είναι μορφωμένες και να λένε σοβαρές κουβέντες.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Κατάθεση στην καινούρια Εύα στο Διδυμου 27. Καλούλα, φρέσκια και γλυκιά , αλλά με απλό πρόγραμμα. Συνέχεια στη κριτική που ανεβάζω.

Απλό πρόγραμμα στο Δ27?????
Αυτό είναι ιεροσυλία.... αν ισχύει εγώ σταματάω τη καριέρα μου...αν και είναι θέμα ημερών αν όχι ωρών..να μην ... απλό
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Απλό πρόγραμμα στο Δ27?????
Αυτό είναι ιεροσυλία.... αν ισχύει εγώ σταματάω τη καριέρα μου...αν και είναι θέμα ημερών αν όχι ωρών..να μην ... απλό

Εκεί όλοι οι μύστες έχουμε παιδιά μοιρασμένα σε όλη τη πρώην σοβιετική Ένωση......
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
681

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
106
Κριτικές
29
Like
2.781
Πόντοι
2.591
Απλό πρόγραμμα στο Δ27?????
Αυτό είναι ιεροσυλία.... αν ισχύει εγώ σταματάω τη καριέρα μου...αν και είναι θέμα ημερών αν όχι ωρών..να μην ... απλό
Δυστυχώς ναι κλαψ κλαψ. Την ίδια ιεροσυλία διαπράττει και η Σύλβια στο Δ22. Καμιά ώρα θα σηκωθεί το τσιμπουκοπνεύμα της
Διδύμου και θα τις καταραστεί.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
732
Πόντοι
311
Δυστυχώς ναι κλαψ κλαψ. Την ίδια ιεροσυλία διαπράττει και η Σύλβια στο Δ22. Καμιά ώρα θα σηκωθεί το τσιμπουκοπνεύμα της
Διδύμου και θα τις καταραστεί.
Η Σύλβια αν είσαι καθαρός κάνει και κανένα χαλαρό ελεύθερο στμκ αλλά δεν πάμε διδύμου για τα ελαφρά στμκ πρέπει να έχουμε και εμείς έναν δικό μας δρόμο
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Απλό προγραμμα στην Δίδυμου…ήμαρτον που πάει και αυτη στα θηρία εκεί μέσα…
...το απλο πλεον κυριοι επιστρεφει ως προσφερομενο στην τιμη των 20 ευρω.Επιστρεφει αργα αλλα σταθερα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Η Σύλβια αν είσαι καθαρός κάνει και κανένα χαλαρό ελεύθερο στμκ αλλά δεν πάμε διδύμου για τα ελαφρά στμκ πρέπει να έχουμε και εμείς έναν δικό μας δρόμο

Επειδή για κάποιο λόγο με καυλώνει αυτή ..από τότε που πριν χρόνια ήταν στο Φ109 πάνω.....πήγαινα μόνο να τη πείσω να μου κάνει ελεύθερο.....αλλά δε την έπεισα ποτέ.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.643
Πόντοι
201
Η Σύλβια αν είσαι καθαρός κάνει και κανένα χαλαρό ελεύθερο στμκ αλλά δεν πάμε διδύμου για τα ελαφρά στμκ πρέπει να έχουμε και εμείς έναν δικό μας δρόμο
Παλιά όντως έκανε.
Την είχα πάει και 2-3 φορές σε ξενοδοχείο.
Τώρα νομίζω τα σταμάτησε και αυτά (εκτός αν ξέρεις κατι περισσότερο)
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
58
Like
19.112
Πόντοι
13.636
Παλιά όντως έκανε.
Την είχα πάει και 2-3 φορές σε ξενοδοχείο.
Τώρα νομίζω τα σταμάτησε και αυτά (εκτός αν ξέρεις κατι περισσότερο)
Σιγά σιγά ανοίγουν στόματα
:think::think::think:

Για πάμε παιδιά τι άλλα γίνονται που δεν τα λέγατε και πρέπει να γνωρίζουμε???
:coffee:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.192
Πόντοι
41.129
Φυλής 61
Πέρασα με Ρακελ.
Ανεβάζω κριτική.
Και καπάκι
Φιλιππίδου 11α
Πέρασα με Λάρα
Ανεβάζω κριτική

Εχω γαμήσει 5 διαφορετικές σε μια μερα . Εύχομαι να με περάσεις. :hi::respect:
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Το μεσημέρι, μπήκα στο Δ. 27, ήτανε γεμάτο το σαλόνι. Η τσατσά είπε για μια κοπέλα Εύα, που ήταν στο δωμάτιο. Βαριόμουν να περιμένω κι έφυγα. Έχοντας φτάσει κοντά στο Δ. 22 άκουσα την πόρτα του 27 που άνοιξε και γύρισα να δω αν είχαν φύγει όλοι. Ένας τύπος ήταν μόνο, γύρω στα 55-60, που με πλησίαζε μιλώντας στο τηλ. κι έλεγε ότι η κάμερά του κατέγραφε τους πελάτες στο σαλόνι και ότι θα ανέβουν όλοι στο ίντερνετ ως πορνικοί πελάτες. Έλεγε ότι θα μπει και στο 22 και θα καταγράψει όσους θα ήταν στο σαλόνι.

Στάθηκα δίπλα και τον κοιτούσα κι άρχισε να λέει στο τηλ. κάτι του τύπου "έλα κι εσύ, πες και στον Γεωργιανό" κλπ. Μάλλον παπατζής ήτανε και ίσως έψαχνε θύματα-παντρεμένους ή διάφορους να πουλήσει παραμύθι και να πάρει κανένα φράγκο. Απορώ, πάντως, πώς διάλεξε εμένα, αν ισχύει το σενάριο που λέω, για να μου ξεκολλήσει λεφτά, γιατί είχα άλλη γνώμη για τη φυσιογνωμία μου :confused:

ΥΓ. Ακολούθησε επίσκεψη στη Χριστίνα στο Δ. 22 πάνω. Γύρω στα 45, ξανθιά κοπέλα με μεγάλο στήθος, ομορφούλα για την ηλικία της. Η τσατσά είπε για ελεύθερο στοματικό αλλά η κοπέλα δεν έκανε. Και γενικώς δεν θα ξαναπήγαινα.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
469
Κριτικές
204
Like
11.212
Πόντοι
31.013
Εχω γαμήσει 5 διαφορετικές σε μια μερα . Εύχομαι να με περάσεις. :hi::respect:
Καλησπέρα.εχω γαμισει 9 σε μια μέρα.εχυσα με τις 6. Αυτό πριν 3 χρόνια στα 50 μου.
Αυτό τόρα σε κάποιους θα ακούγεται σαν τις ιστορίες των κοινηγων όλο ψέματα μα είναι 100 τις 100 αλοιθεια.
Καλό βράδυ.
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
147
Like
2.305
Πόντοι
2.631
IMG_20240627_164256.jpg
Ιασονος 31 κατάθεση χθες στις 17.00 με Αλεξάνδρα και ρομαντισμός χτύπησε κόκκινο
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Εχω γαμήσει 5 διαφορετικές σε μια μερα . Εύχομαι να με περάσεις. :hi::respect:
Εγω αμα γαμησω μια σε μπουρδελο μετα δυσκολευομαι να χυσω δευτερη φορα (σε μπουρδελο)

Αυτο ειναι καλο βεβαια για τις γκομενες που γαμαω γιατι το ευχαριστιουντε οπως μου λενε..
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.012
Πόντοι
1.651
Καλησπέρα μάγκες! Το μεσημέρι, μπήκα στο Δ. 27, ήτανε γεμάτο το σαλόνι. Η τσατσά είπε για μια κοπέλα Εύα, που ήταν στο δωμάτιο. Βαριόμουν να περιμένω κι έφυγα. Έχοντας φτάσει κοντά στο Δ. 22 άκουσα την πόρτα του 27 που άνοιξε και γύρισα να δω αν είχαν φύγει όλοι. Ένας τύπος ήταν μόνο, γύρω στα 55-60, που με πλησίαζε μιλώντας στο τηλ. κι έλεγε ότι η κάμερά του κατέγραφε τους πελάτες στο σαλόνι και ότι θα ανέβουν όλοι στο ίντερνετ ως πορνικοί πελάτες. Έλεγε ότι θα μπει και στο 22 και θα καταγράψει όσους θα ήταν στο σαλόνι.

Στάθηκα δίπλα και τον κοιτούσα κι άρχισε να λέει στο τηλ. κάτι του τύπου "έλα κι εσύ, πες και στον Γεωργιανό" κλπ. Μάλλον παπατζής ήτανε και ίσως έψαχνε θύματα-παντρεμένους ή διάφορους να πουλήσει παραμύθι και να πάρει κανένα φράγκο. Απορώ, πάντως, πώς διάλεξε εμένα, αν ισχύει το σενάριο που λέω, για να μου ξεκολλήσει λεφτά, γιατί είχα άλλη γνώμη για τη φυσιογνωμία μου :confused:

ΥΓ. Ακολούθησε επίσκεψη στη Χριστίνα στο Δ. 22 πάνω. Γύρω στα 45, ξανθιά κοπέλα με μεγάλο στήθος, ομορφούλα για την ηλικία της. Η τσατσά είπε για ελεύθερο στοματικό αλλά η κοπέλα δεν έκανε. Και γενικώς δεν θα ξαναπήγαινα.
Σε αυτά τα άτομα, αν είσαι γνώστης και χειριστικός τους γαμάς σε χρόνο d-t .
Αν κάνει κίνηση τάχα μου για αιφνιδιασμό εκεί τον γαμας με δύο τρόπους .
Αν έχεις γνώση τον ξαπλώνεις, αλλιώς φωνάζεις δυνατά (ότι θέλεις) ώστε να πανικοβληθεί και να αρχίσει να τρέχει ενώ τον κυνηγάς.

Το δεύτερο το έχω εφαρμόσει δύο φορές .
Μια στην Κασσαβέτη στην Κηφισιά κυνηγώντας καλόγριες που πουλούσαν κομποσχοίνια και το άλλο στο Public στο Σύνταγμα με τις γνωστές γυφτισσες/κωφαλαλες που ζητούσαν χρήματα.
Την επόμενη φορά η αν τον δει κάποιος άλλος μη μασήσετε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom