Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 316 άτομα (34 μέλη και 282 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
15
Like
12.199
Πόντοι
3.246

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
76
Like
9.531
Πόντοι
8.826
Πολλές είναι ο εμφανισημες, αλλά ακόμα ποιο πολλές οι φωλες. Τσεκαρε Αντρέα στο πρώτο της Φυλής από τη μεριά της Διδύμου. Όλοι γράφουν καλά λόγια.

Την δοκίμασα πριν λίγες μέρες... εμφανίσιμη...μιλούσε συνέχεια ισπανικά λες και καταλάβαινα τι έλεγε..και μάλιστα επέμενε με ερωτήσεις στα ισπανικά..ενώ της έλεγα μόνο αγγλικά αν θες...αλλά πολύ επιμονή βρε παιδί μου..σε φάση τσαντίλας...τεσπα...εξετάζει καλά το πουλί...ρωτάει για ελεύθερη πίπα......και της λέω κατευθείαν 69...επειδή κατάλαβα ότι ίσως έτρωγα φόλα.... τελικά καλό 69...καθώς εφάρμοσε σωστά κώλο και μουνι στη φάτσα μου όπου της τα περιποιήθηκα....πίπα καλούτσικη...τελικά της ζήτησα handjob με λιπαντικό......μέχρι να τη χύσω...(Όλη αυτή τηνώρα μιλούσε ισπανικά)
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
404
Like
1.515
Πόντοι
201
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Κάποια Αντρέα που εργάζεται Φυλής 71 είναι η ίδια;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
568
Κριτικές
2
Like
557
Πόντοι
86
ΜΑΚΡΙΑ σε αφήνει το πολύ 1 λεπτό να την γαμήσεις τον κώλο και μετα αν δεν χύσεις τραβιέται και σου λέει παίξτην ,ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ κουτπόνηρη ,ανακοινώνει και πρωκτικό για κράχτη , τώρα μάγγες ξέρετε τι είναι η ειρήνη πάτε αλλά μη κλαίγεστε μετά αν δεν της σκίσετε το κωλαράκι .εγώ δεν γνώριζα και την πάτησα και οφείλω να ενημερώσω από κει πέρα όποιος θέλει δοκιμάζει την ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ.
δυστυχως πανε οι εποχες που την επαιρνες στον κωλο στα τεσσερα και ψωλη απτον καθρεφτη δεν εβλεπες καν..
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.806
Κριτικές
16
Like
11.160
Πόντοι
3.246
Επειδή δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο για ψάξιμο, καθόσον μένω και μακριά από το κέντρο, ποιές θα λέγατε ότι είναι οι τρεις πιο εμφανίσημες Λατίνες που εργάζονται αυτή την εποχή;
οι τρεις πιο εμφανίσιμες είναι Βερόνικα φυλής 71 όροφο, Σοφία φυλής 59 όροφο και Κίρα λιοσίων 73 αλλά φόλες όλες, δύσκολα βρίσκεις λατίνα που να αξίζει… οι μόνες που άξιζαν διαχρονικά είναι Πατρίτσια από αγίου Πέτρου και Πάμελα κολωνού 27 περασμένα μεγαλεία! :cry:
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
284
Like
1.324
Πόντοι
201
οι τρεις πιο εμφανίσιμες είναι Βερόνικα φυλής 71 όροφο, Σοφία φυλής 59 όροφο και Κίρα λιοσίων 73 αλλά φόλες όλες, δύσκολα βρίσκεις λατίνα που να αξίζει… οι μόνες που άξιζαν διαχρονικά είναι Πατρίτσια από αγίου Πέτρου και Πάμελα κολωνού 27 περασμένα μεγαλεία! :cry:
H Κίρα δεν είναι Λατίνα αλλά Ρωσίδα.
 

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά παρακαλώ βοηθήστε...ψάχνω τριχωτό μουνι, αξύριστο σε κοπέλα που δουλεύει Αθήνα σε οίκο.κατι διάβασα για μια λατίνα από ένα μυστη στην Φυλής... παρακαλώ βοηθήστε αν ξέρετε και άλλες...μεγάλο φετίχ σε εμένα..είτε μικρή είτε μεγάλη σε ηλικία. Ευχαριστώ.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.888
Κριτικές
91
Like
3.193
Πόντοι
5.435
Επειδή δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο για ψάξιμο, καθόσον μένω και μακριά από το κέντρο, ποιές θα λέγατε ότι είναι οι τρεις πιο εμφανίσημες Λατίνες που εργάζονται αυτή την εποχή;
Εστεφανυ από Λιοσίων 73
Μόνικα από Φυλής 59
Λουσία από Φυλής 71
Ρακελ από Φυλής 61

Μιλάμε αποκλειστικά για εμφάνιση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.216
Κριτικές
1.254
Like
197.882
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.020
Κριτικές
31
Like
26.694
Πόντοι
7.046
Την δοκίμασα πριν λίγες μέρες... εμφανίσιμη...μιλούσε συνέχεια ισπανικά λες και καταλάβαινα τι έλεγε..και μάλιστα επέμενε με ερωτήσεις στα ισπανικά..ενώ της έλεγα μόνο αγγλικά αν θες...αλλά πολύ επιμονή βρε παιδί μου..σε φάση τσαντίλας...τεσπα...εξετάζει καλά το πουλί...ρωτάει για ελεύθερη πίπα......και της λέω κατευθείαν 69...επειδή κατάλαβα ότι ίσως έτρωγα φόλα.... τελικά καλό 69...καθώς εφάρμοσε σωστά κώλο και μουνι στη φάτσα μου όπου της τα περιποιήθηκα....πίπα καλούτσικη...τελικά της ζήτησα handjob με λιπαντικό......μέχρι να τη χύσω...(Όλη αυτή τηνώρα μιλούσε ισπανικά)
Ρε συ @κλεοβουλος χαχαχα ισχύει! Κι εγώ όταν πάω με ισπανόφωνες μου μιλάνε οι γλωσσοκοπανες σα να ξέρω κι εγώ ισπανικά!!! Απαντάω με λιτά και όχι σύνθετα αγγλικά, αυτές εκεί το χαβά τους. Ε μετά βάζω το πουλί μου στο πρόσωπο τους και παίζω μπαλιτσα για να μη χάνεται χρόνος. Εεε ασταδυαλα!! Πάντως τα ισπανικά ρε φίλε είναι πολύ γκαβλιαρικια γλώσσα.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
564
Κριτικές
49
Like
2.414
Πόντοι
1.076
Ρε συ @κλεοβουλος χαχαχα ισχύει! Κι εγώ όταν πάω με ισπανόφωνες μου μιλάνε οι γλωσσοκοπανες σα να ξέρω κι εγώ ισπανικά!!! Απαντάω με λιτά και όχι σύνθετα αγγλικά, αυτές εκεί το χαβά τους. Ε μετά βάζω το πουλί μου στο πρόσωπο τους και παίζω μπαλιτσα για να μη χάνεται χρόνος. Εεε ασταδυαλα!! Πάντως τα ισπανικά ρε φίλε είναι πολύ γκαβλιαρικια γλώσσα.
Ειναι καυλιαρικα οντως..ξερω να τραγουδαω μερικα ισπανικα τραγουδια..εκανα πρωτα καλο πρωκτικο με μια λατινα..και μετα για να της δειξω οτι ειμαι καλο παιδι κ αγαπουλινος της τραγουδησα ενα ρομαντικο ισπανικο! Γαμησι κ ερωτας μαζι...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
15
Like
12.199
Πόντοι
3.246
Junax?? Πιπερι! Κωλο ναι..οχι στο 10ρικο ομως..bad places to risk...
Φαντάσου ότι ακόμα κι εγώ έχω σιχαθεί το σιχαμερό Μετάξι! Γκροβερ παίρνω από κοσαρικο κι άνω, συνήθως επιπλέον ή εκτός προγράμματος! :rockon:
 

Gim52

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2023
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
873
Κριτικές
26
Like
8.633
Πόντοι
2.036
Της φωτιας το καγκελο γινεται εκει στο Μεταξουργειο...ακομα μια επιασε κατα τις 23:30 στην διασταρωση Κεραμικου και Ιασωνος...3 πυροσβεστικα ηρθαν...ειχαν βγει εξω και χαζευανε η γκιλφ Δαναη απο Ι20β και η BBW αλεξανδρα απο Ι1β...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.936
Like
6.789
Πόντοι
1.056
Ρε συ @κλεοβουλος χαχαχα ισχύει! Κι εγώ όταν πάω με ισπανόφωνες μου μιλάνε οι γλωσσοκοπανες σα να ξέρω κι εγώ ισπανικά!!! Απαντάω με λιτά και όχι σύνθετα αγγλικά, αυτές εκεί το χαβά τους. Ε μετά βάζω το πουλί μου στο πρόσωπο τους και παίζω μπαλιτσα για να μη χάνεται χρόνος. Εεε ασταδυαλα!! Πάντως τα ισπανικά ρε φίλε είναι πολύ γκαβλιαρικια γλώσσα.
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο.....παιξε και εσυ βρε ....παρε κιθαρα....εμφανιση...και σκασε μυτη....και τραγουδισε το Malaguena Salerosa.....αν δεν σε τρελλανουν στα τσιμπουκια θα βγω στο burdela και θα σκισω ολα τα πτυχια μου...ο Hase εκανε την αρχη...εσυ θα πας ενα βημα παραπανω....και να θυμασαι η τυχη ευνοει τους τολμηρους...
Καλα να περνας....
υσ.συννενοησου με τον Ηase τι τραγουδισε μην γινουμε γραφικοι...
hqdefault (1).jpg
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.020
Κριτικές
31
Like
26.694
Πόντοι
7.046
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο.....παιξε και εσυ βρε ....παρε κιθαρα....εμφανιση...και σκασε μυτη....και τραγουδισε το Malaguena Salerosa.....αν δεν σε τρελλανουν στα τσιμπουκια θα βγω στο burdela και θα σκισω ολα τα πτυχια μου...ο Hase εκανε την αρχη...εσυ θα πας ενα βημα παραπανω....και να θυμασαι η τυχη ευνοει τους τολμηρους...
Καλα να περνας....
υσ.συννενοησου με τον Ηase τι τραγουδισε μην γινουμε γραφικοι...
hqdefault (1).jpg
Λες;;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
564
Κριτικές
49
Like
2.414
Πόντοι
1.076
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο.....παιξε και εσυ βρε ....παρε κιθαρα....εμφανιση...και σκασε μυτη....και τραγουδισε το Malaguena Salerosa.....αν δεν σε τρελλανουν στα τσιμπουκια θα βγω στο burdela και θα σκισω ολα τα πτυχια μου...ο Hase εκανε την αρχη...εσυ θα πας ενα βημα παραπανω....και να θυμασαι η τυχη ευνοει τους τολμηρους...
Καλα να περνας....
υσ.συννενοησου με τον Ηase τι τραγουδισε μην γινουμε γραφικοι...
hqdefault (1).jpg
Αγαπουλιστικα τραγουδησα!! Χα χα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.066
Κριτικές
52
Like
16.868
Πόντοι
10.686
Επέστρεψε η μελαχρινή ζουμερή Μαρία στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, απλό με 69,ζεστό και χαλαρό κλίμα, ένα τίμιο δεκάευρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom