Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 368 άτομα (43 μέλη και 325 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.219
Κριτικές
1.254
Like
198.036
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νανσι καστανή μιλφ με πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν σιλικονατο βυζι και Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, 3αρι συν βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή νταρντανα μιλφογκιλφ, με 3αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.219
Κριτικές
1.254
Like
198.036
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή κοπέλα , με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,αλλοδαποι πέρασαν παρτουζα για μισή ώρα μάλιστα....

Λιοσιων 73β Μισέλ μελαχρινή λατινα , πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και Εμμι ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, σώμα με πιασιματα 2αρι βυζι,τατουάζ ψηλά στα αριστερά πλευρά με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κιρα, καστανοξανθη κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Καντι λατινα μελαχρινη , κοντή παχουλη με 2αρι συν βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και σχεδόν σε όλη τη πλάτη, ανακοινώθηκε και γι αυτήν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα ενώ τη προηγούμενη φορά είχε ανακοινωθεί απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 μόνο μια κοπέλα, Τζούλια μιλφ με καστανο σκούρο μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη, με 4αρια βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Βεργας 7 πάνω Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με τεράστια κωλαρα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ, με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα μέ αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
925
Κριτικές
52
Like
17.086
Πόντοι
9.426
συνέχεια πάντα live
:uzi::uzi::uzi:
Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή κοπέλα , με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,αλλοδαποι πέρασαν παρτουζα για μισή ώρα μάλιστα....
2*60=120 €
:dancing::tooth:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
76
Like
9.563
Πόντοι
8.826
Επίσκεψη χθες στη χοντρούλα Βικτώρια στο βέργας 6 κάτω.....χαζογελάει συνεχώς...δεν αφήνει εύκολα δαχτυλιασματα....έχει ωραίες βυζάρες...και για όποιον θέλει τελειωτικό στο στόμα χύσιμο κάνει αρκετά καλό.
 

Αθηναίος Εξερευνητής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
281
Πόντοι
280
Κατάθεση σήμερα Βέργας 6 στην αγαπημένη μου Βικτωρια που επέστρεψε από διακοπές . Η κοπέλα είναι στην ηλικία μου οπότε είναι και η αγαπημένη μου . Όποτε η κοπέλα μου μου πρήζει τον παπαρο πάω και ξεδινω σε αυτήν . Τι φιλιά τι αγκαλιες ολα. Αλλά ρε μύστες μου έχει μπει στο μυαλο να της ζητήσω το ινστα της κάθε φορά που πάω και μπαίνω μαζί της αλλά φοβάμαι ότι η Μπάρμπορα θα με διώξει με τις κλωτσιες από το τσαρδι και επειδή με συμπαθούν δεν θέλω να χαλάσω την εικόνα μου XD
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
253
Κριτικές
45
Like
3.523
Πόντοι
1.651
Update
Screenshot_20240624_205700.jpg
Ένα τατουάζ μπορεί να σε "ξεβρακώσει" με τον συμβολισμό του.
Εδώ μιλάμε για χαμηλής ποιότητας συμβολισμούς με τα πρόσωπα, ενώ τα διπλό φίδι κάτι λέει, αλλά μόνον για την γυναίκα.
Αρχετυπικό σύμβολο για την τέλεια ένωση (μόνον αν ήταν πλέγμα τα δύο φίδια) που δεν πολυενδιαφέρει αυτόν ο οποίος το κάνει. Απλά έχει ακούσει, δεν μπαίνει στον κόπο να ψάξει να διαβάσει να αναρωτηθεί.

Καλύπτει συναισθηματικά κενά και αναπάντητα ερωτήματα στην σύγχρονη (λέμε) κοινωνία, προερχόμενα από τελετουργικά των σπηλαίων που γίνονταν για άλλους λόγους.
Υπατία δεν γίνεσαι με ζωγραφιές ούτε Πλάτωνας.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
76
Like
9.563
Πόντοι
8.826
Τη Κωνσταντίνα την Ελληνίδα που ήταν πριν κάνα δυο χρόνια φυλής 66 την έχει πετύχει πουθενά κάποιος?
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Κριτικές
4
Like
147
Πόντοι
280
καλησπερα σε ολους καλο απογευμα. ψαχνω για bbw/νταρντανα περα απο μεταξουργειο. εχω ακουσει για την Κωνσταντινα στο Βεργας 7. Περα απο αυτην που αλλου εχει να αξιζει; Ευχαριστω
 

Henry Jekyll

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους καλο απογευμα. ψαχνω για bbw/νταρντανα περα απο μεταξουργειο. εχω ακουσει για την Κωνσταντινα στο Βεργας 7. Περα απο αυτην που αλλου εχει να αξιζει; Ευχαριστω
Υπάρχει η Ελένη σε Αλκαμένους 113, με ελεύθερο στοματικό/τελείωμα σώμα και σοδομισμό με +10€. Δουλεύει κάθε πρωί εκεί, και σήμερα βλέπω την έχουν και απογευματινή. Επίσης Κατερίνα σε Φυλής 72 πρωινή βάρδια, ελεύθερο στοματικό/τελειωτικό και πρωκτικό, η Αλιόνα σε Διδύμου 18Α απογευματινή, cimφέρει, Βικτώρια σε Βέργας 6, πρωινή, νεανικό busty πουλέν της Μπάρμπορα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.066
Κριτικές
52
Like
16.880
Πόντοι
10.686

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Like
1.531
Πόντοι
201
Επειδή δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο για ψάξιμο, καθόσον μένω και μακριά από το κέντρο, ποιές θα λέγατε ότι είναι οι τρεις πιο εμφανίσημες Λατίνες που εργάζονται αυτή την εποχή;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
31
Like
26.812
Πόντοι
7.046
Επειδή δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο για ψάξιμο, καθόσον μένω και μακριά από το κέντρο, ποιές θα λέγατε ότι είναι οι τρεις πιο εμφανίσημες Λατίνες που εργάζονται αυτή την εποχή;
Πολλές είναι ο εμφανισημες, αλλά ακόμα ποιο πολλές οι φωλες. Τσεκαρε Αντρέα στο πρώτο της Φυλής από τη μεριά της Διδύμου. Όλοι γράφουν καλά λόγια.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
15
Like
12.228
Πόντοι
3.246

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
76
Like
9.563
Πόντοι
8.826
Πολλές είναι ο εμφανισημες, αλλά ακόμα ποιο πολλές οι φωλες. Τσεκαρε Αντρέα στο πρώτο της Φυλής από τη μεριά της Διδύμου. Όλοι γράφουν καλά λόγια.

Την δοκίμασα πριν λίγες μέρες... εμφανίσιμη...μιλούσε συνέχεια ισπανικά λες και καταλάβαινα τι έλεγε..και μάλιστα επέμενε με ερωτήσεις στα ισπανικά..ενώ της έλεγα μόνο αγγλικά αν θες...αλλά πολύ επιμονή βρε παιδί μου..σε φάση τσαντίλας...τεσπα...εξετάζει καλά το πουλί...ρωτάει για ελεύθερη πίπα......και της λέω κατευθείαν 69...επειδή κατάλαβα ότι ίσως έτρωγα φόλα.... τελικά καλό 69...καθώς εφάρμοσε σωστά κώλο και μουνι στη φάτσα μου όπου της τα περιποιήθηκα....πίπα καλούτσικη...τελικά της ζήτησα handjob με λιπαντικό......μέχρι να τη χύσω...(Όλη αυτή τηνώρα μιλούσε ισπανικά)
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Like
1.531
Πόντοι
201
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Κάποια Αντρέα που εργάζεται Φυλής 71 είναι η ίδια;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
568
Κριτικές
2
Like
557
Πόντοι
86
ΜΑΚΡΙΑ σε αφήνει το πολύ 1 λεπτό να την γαμήσεις τον κώλο και μετα αν δεν χύσεις τραβιέται και σου λέει παίξτην ,ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ κουτπόνηρη ,ανακοινώνει και πρωκτικό για κράχτη , τώρα μάγγες ξέρετε τι είναι η ειρήνη πάτε αλλά μη κλαίγεστε μετά αν δεν της σκίσετε το κωλαράκι .εγώ δεν γνώριζα και την πάτησα και οφείλω να ενημερώσω από κει πέρα όποιος θέλει δοκιμάζει την ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ.
δυστυχως πανε οι εποχες που την επαιρνες στον κωλο στα τεσσερα και ψωλη απτον καθρεφτη δεν εβλεπες καν..
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
16
Like
11.264
Πόντοι
3.246
Επειδή δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο για ψάξιμο, καθόσον μένω και μακριά από το κέντρο, ποιές θα λέγατε ότι είναι οι τρεις πιο εμφανίσημες Λατίνες που εργάζονται αυτή την εποχή;
οι τρεις πιο εμφανίσιμες είναι Βερόνικα φυλής 71 όροφο, Σοφία φυλής 59 όροφο και Κίρα λιοσίων 73 αλλά φόλες όλες, δύσκολα βρίσκεις λατίνα που να αξίζει… οι μόνες που άξιζαν διαχρονικά είναι Πατρίτσια από αγίου Πέτρου και Πάμελα κολωνού 27 περασμένα μεγαλεία! :cry:
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
284
Like
1.328
Πόντοι
201
οι τρεις πιο εμφανίσιμες είναι Βερόνικα φυλής 71 όροφο, Σοφία φυλής 59 όροφο και Κίρα λιοσίων 73 αλλά φόλες όλες, δύσκολα βρίσκεις λατίνα που να αξίζει… οι μόνες που άξιζαν διαχρονικά είναι Πατρίτσια από αγίου Πέτρου και Πάμελα κολωνού 27 περασμένα μεγαλεία! :cry:
H Κίρα δεν είναι Λατίνα αλλά Ρωσίδα.
 

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά παρακαλώ βοηθήστε...ψάχνω τριχωτό μουνι, αξύριστο σε κοπέλα που δουλεύει Αθήνα σε οίκο.κατι διάβασα για μια λατίνα από ένα μυστη στην Φυλής... παρακαλώ βοηθήστε αν ξέρετε και άλλες...μεγάλο φετίχ σε εμένα..είτε μικρή είτε μεγάλη σε ηλικία. Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom