Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 127 άτομα (13 μέλη και 114 επισκέπτες)

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
εχω προσφατη εμπειρια εχει γινει πιο βαριεστημενη,ειχε μια φατσα σα να βαριεμαι που υπαρχω ενταξει ωραια εμφανησιακα αλλα μεχρι εκει συμπεριφορα κατω του μετριου,εμφανηση ενα 6 στα 10 και υπηρεσιες απο ενα 7 στα 10 που εβαζα παμε στο 5-6 στα 10.
Κρίμα και είχε προοπτικές , μαρεσε π δίνει γλωσσόφιλα αλλά είναι κιγο περίεργο Γτ πολλοί τελειώνουν στο στόμα της και μετά έρχεται και σ φιλάει , έχει συνέχεια δωμάτια όποτε δεν κάνω .
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.057
Πόντοι
1.651
Η Τατιάνα του Ιάσωνος 1Β αναμένεται σύντομα κοντά μας. (εβδομάδες).
Ωραία νέα αυτά . Λέγοντας εβδομάδες εννοείς ότι θα μείνει για λίγες εβδομάδες ;
Πάει η τουριστική βίζα. των τριών μηνών ;
Αναμένουμε
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Κρίμα και είχε προοπτικές , μαρεσε π δίνει γλωσσόφιλα αλλά είναι κιγο περίεργο Γτ πολλοί τελειώνουν στο στόμα της και μετά έρχεται και σ φιλάει , έχει συνέχεια δωμάτια όποτε δεν κάνω .
εγω 4 φορες που την εχω παρει εδωσα και τις 4 γλωσοφιλα αλλα ειναι μεχρι εκει το μονο θετικο που κανει πιπα χωρις αλλα μετρια σε ποναει η πιπα της και σεξ καθεται βαριεστημενα,ειναι καυλα εμφανησιακα αλλα μεχρι εκει,φατσα τωρα εμενα μαρεσει αλλα δε ξερω αν βαθεται και σωζει πραγματα.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
εγω 4 φορες που την εχω παρει εδωσα και τις 4 γλωσοφιλα αλλα ειναι μεχρι εκει το μονο θετικο που κανει πιπα χωρις αλλα μετρια σε ποναει η πιπα της και σεξ καθεται βαριεστημενα,ειναι καυλα εμφανησιακα αλλα μεχρι εκει,φατσα τωρα εμενα μαρεσει αλλα δε ξερω αν βαθεται και σωζει πραγματα.
Ήταν καλο κομμάτι , αλλά πως δίνει γλωσσόφιλα όταν ο προηγούμενος μπορεί να έχει τελειώσει στο στόμα της και από ότι έχω δει μπαίνουν και κ ξένοι
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Ήταν καλο κομμάτι , αλλά πως δίνει γλωσσόφιλα όταν ο προηγούμενος μπορεί να έχει τελειώσει στο στόμα της και από ότι έχω δει μπαίνουν και κ ξένοι
γιατι πολυ απλα δε προσεχει καθολου οτι κατσει δε τη νοιαζει,δε ξερω γιατι,μπαινουν μαζι της κανονικα ρομα γιατι ειδα περσυ ρομα να ρωταει αν ειναι εκει η κοπελα και η τσατσα αντι να τον διωξει λεει ναι εδω ειναι και για να μπαινουν ρομα θα μπαινουν ξεκαθαρα και πακιστανοι.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
γιατι πολυ απλα δε προσεχει καθολου οτι κατσει δε τη νοιαζει,δε ξερω γιατι,μπαινουν μαζι της κανονικα ρομα γιατι ειδα περσυ ρομα να ρωταει αν ειναι εκει η κοπελα και η τσατσα αντι να τον διωξει λεει ναι εδω ειναι και για να μπαινουν ρομα θα μπαινουν ξεκαθαρα και πακιστανοι.
Και πως την φιλάς ρε φίλε με γλώσσα ;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Στη γωνία Φυλής και Φερρών συχνά βλέπω αστυνομία παρκαρισμένη, δεν ξέρω για ποιο λόγο.
Έχει μια λέσχη εκεί πέρα φοιτητών - αντιεξουσιαστών - αναρχικών (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων) και τσεκαρουν μη μεταφέρουν ύποπτα πράγματα λογικά. Ότι φάτσα καινούργια βλέπουν την περνάνε από κόσκινο. Καλά κάνουν. Αν θυμάστε πριν κάνα χρόνο Διδύμου με Φυλής ήταν γεμάτη ναρκομανείς. Τώρα έχουν φύγει αυτοί. (Και πήγαν πάλι στα μικρά νούμερα της Ιάσωνος....).
 

Ath2016

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
33
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ! Παίζει κάνα πλαστικό βυζί σήμερα το απόγευμα?
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
505
Πόντοι
300
Καλησπέρα παιδιά ! Παίζει κάνα πλαστικό βυζί σήμερα το απόγευμα?
Μπορείς να δεις σε Ιωαννίνων 5 την Ίριδα και σε Κωνσταντινουπόλεως 166Α, που είναι κοντά του, τη Νάνσυ
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
505
Πόντοι
300
Σύμφωνα πάντα με τα προγράμματα των οίκων τους, η μεν πρώτη ξεκινάει στις 18:00, η δε δεύτερη στις 17:00
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
642
Κριτικές
39
Like
5.239
Πόντοι
2.836
Ωραία νέα αυτά . Λέγοντας εβδομάδες εννοείς ότι θα μείνει για λίγες εβδομάδες ;
Πάει η τουριστική βίζα. των τριών μηνών ;
Αναμένουμε
Αν ο Ζελένσκι δεν την επιστρατεύσει όπως ακούγεται τον τελευταιο καιρό, σύμφωνα με τον τσάτσο .
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.977
Κριτικές
34
Like
7.768
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα, αφού ανακοινώνεται γιατί να μη το γραψω, στις δικές σου ενημερώσεις(όταν κάνεις) γράψε όπως θες εσύ, τέλος για το αν ενδιαφέρει κανέναν...ρώτα τις κοπέλες που το έχουν προσθέσει στο πρόγραμμα τους.
Έχει στραπ το συγκεκριμένο μαγαζί για αυταρχικό;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Αν ο Ζελένσκι δεν την επιστρατεύσει όπως ακούγεται τον τελευταιο καιρό, σύμφωνα με τον τσάτσο .
Εδώ χασαμε τη ειρηνη Φώκαιας 17Β τώρα για τη τατιανα σκατε?η Ειρήνη ήταν μια εξαίρεση στη φυλής και καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες αλλά πάει.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
149
Πόντοι
0
Ρε μάγκες η τζανινα από Φώκαιας 25 ξέρετε αν δουλευει...γιατί εσκεμμένα για αυτήν κατεβαίνω
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλικάρια καινούργιος εδώ. Θα ήθελα αν μπορείτε να μου προτείνετε μια κοπέλα να μου τον παίξει και να τα πάρει στο στόμα. Δεν εχω όρεξη να γαμησω αλλά θέλω πολύ να χύσω μια γκόμενα στο στόμα. Υπάρχει καμία κοπέλα να μου τον αρμεξει ?Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.582
Πόντοι
2.846
Εδώ και πολλές μέρες, μη σας πω βδομάδες, δεν έχει ακουστεί τίποτα στις ενημερώσεις για τις μαυρούλες Μπέκυ και Μπιούτυ του Φ65/84.
Ειδικά για τη Μπέκυ, όταν είχα πάει μέσα Μαρτίου και ρώτησα την τσα πόσο θα μείνει το κορίτσι, μου απάντησε "ουου, θα μείνει, αφού νοίκιασε και σπίτι".
Γνωρίζει κάποιος κάτι;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Τώρα στο Φωκαίας 25 Σάρα και Τζανίνα, πέρασα πριν από λίγο και ήτανε σε δωμάτιο.
Προτίμησα τη Ναταλί στο διπλανό Φωκαίας 27 σκαλάκια, όλη μαυρισμένη από solarium , άκρως ερωτική σε υπηρεσίες, χωρίς βιασύνες και εξαλλοσύνες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom