Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (35 μέλη και 249 επισκέπτες)

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η αισθησιακη ΚΑΤΕΡΙΝΑ ( Ρωσίδα )που δούλευε τα πρωινά στο Φυλής 200 που εξαφανίστηκε;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.755
Κριτικές
126
Like
7.804
Πόντοι
7.885
Τα συγχαρητήρια κι από μένα στον συναγωνιστή Κουλουράκια για την σκέψη και την πραγματοποίηση αυτής της ιδέας :2funny: ;).Απλά θα ήθελα να ξέρω αν αυτά είναι τα μόνα μπουρδελάκια που παίζει κουλούρι ή υπάρχουν κι αλλά τα οποία ίσως δεν πρόλαβε να επισκεφθεί ο συναθλητής στην εβδομάδα του κώλου :idiot: :fuck2: :knockinb:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Δεν θα με χάλαγε καθόλου. Αν και στην συγκεκριμένη κατηγορία επαγγελμάτων, η προαναφερθείσα ειδικότης αναφέρεται και ως "νταβατζής".
Νομίζω πάντως ότι πρέπει να κάνουμε μία ανοικτή συζήτηση περί της ορολογίας του επαγγέλματος και την αντιστοίχισή της με τους όρους της σύγχρονης αγοράς.

Στην διάθεσή σας...

Κύριε Κουλουράκια, εκτιμώ ότι νταβάς είναι ο σέιλς μάνατζερ και όχι ο μάρκετινγκ μάνατζερ.

Ναι, όντως. Και δεν την αξίζει την διαφήμιση.

Κύριε Στρητγουόκερ, ανεξάρτητα αν σας αρέσει ή όχι η Μπάρμπαρα, πρέπει να παραδεχθείτε ότι κουβαλάει αξία, εκτός όλων των άλλων που κουβαλάει (καλών και κακών).
 

Επισκέπτης
Επιλογή η Ναταλί από Διδύμου 18 υπόγειο σήμερα το πρωί.Δούλευε Διδύμου 18 ισόγειο ελλείψει Αντριάννας.Μέτρια μεσήλικη με παχάκια στην κοιλιά επιμελώς καλυπτόμενα με "κομπινεζόν".Ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στα 20 ευρώ.Πρωκτικό στα 25 ευρώ.
Η τσατσά ευγενική και εξυπηρετική.Το δωμάτιο σχετικά καθαρό και τα σεντόνια επίσης αναλόγως την ώρα (πρωϊνή βάρδια).
Η Ναταλί μπαίνει στο δωμάτιο μ΄έναν αέρα φούριας,ρωτάει το όνομά μου εν είδει ανακρίτριας,συγχρόνως σκίζει την συσκευασία της καπότας,την βγάζει και την αφήνει χύμα στο τραπέζακι:ΠΡΩΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ.
Της κάνω παρατήρηση,βγάζω μία δική μου καπότα (φυσικά συσκευασμένη) και της λέω οτι θα βάλουμε την δική μου ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.

Κράτησε καβάντζα την χύμα δική της καπότα για τον επόμενο πελάτη!.

Πήγε να αρχίσει προκαταρκτικά όπως μπήκε φορώντας το μαύρο "κομπινεζόν".Της είπα να το βγάλει.Υπάκουσε ψυχρά και μου απάντησε δυσανασχετώντας:

"Μ'αυτά τα ρούχα δουλεύω πάντα.Αν ήταν να τά΄βγαζα σε κάθε πελάτη,βγάλε-βάλε κάθε πέντε λεπτά,καλύτερα να καθόμουν σπίτι μου!!!".ΔΕΥΤΕΡΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ.
ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΣΧΟΛΙΟ:Και δεν καθόσουνα κορίτσι μου...ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ!
                     

Σ'αυτό το σημείο πάντα ντύνομαι,παίρνω τα λεφτά μου και φεύγω!
Είχα την ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ όμως να δοκιμάσω την παινεμένη Ναταλί!.


Αρχίζει βιαστικά αλλά ερεθιστικά φιλάκια και γλυψιματάκια στο στήθος,στην κοιλιά και αμέσως κατεβαίνει στην γενετήσια περιοχή.Καλό αρχιδογλύψιμο.Το στοματικό περιοριζόταν στο πουτσοκέφαλο.Όταν της ζήτησα να το βελτιώσει αρνήθηκε.Φαινόταν οτι ήθελε να κάνει αποκλειστικά τα δικά της.Μια από τα ίδια για να τελειώνει.Στο ρούφηγμα των αρχιδιών έβαζε τα νύχια της στ'αρχίδια και με πόναγε.Της είπα να μην βάζει τα νύχια,τίποτα αυτή,τον χαβά της...Αγγίγματα στα μαλλιά δεν ήθελε,αντιδρούσε με ένα αυστηρό βλέμμα,τίναγμα και επιφώνημα.
Έβαλε την καπότα σωστά με το στόμα (από τις λίγες ιερόδουλες που την φοράνε σωστά) και φυσικά την έστησα στα τέσσερα.Για ευνόητους λόγους.Καθώς έπαιρνε θέση μάχης,φάνηκαν τα πατσοκοίλια της...:
ΤΡΙΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΣΩΡΕΥΜΕΝΟ λόγω και των προηγουμένων!
Στήνεται στα τέσσερα κατά τον γνωστό άσχημο τρόπο που δεν βλέπεις τίποτα.Αρχίζω τις παλινδρομίσεις (στο μουνί πάντα) και κάποια στιγμή της πιάνω τα κωλομέρια.Φώναξε πάλι και τινάχθηκε λες και την έπνιγε το δίκιο την σπασαρχίδω!!!:ΤΕΤΑΡΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ.
Προσπάθησα και το κατάφερα να αυτοσυγκεντρωθώ και να συνεχίσω.Ώσπου λίαν συντόμως ένοιωσα πάλι πόνο στα αρχίδια από τα νύχια της.Κοιτάω κάτω προς το επίμαχο σημείο και βλέπω οτι είχε βάλει τα δάκτυλά της περιμετρικά του πούτσου ως προέκταση του μουνιού για να μην εισχωρεί κανονικά ο πούτσος στο μουνί.Και μοιραία τα νύχια της ακουμπούσαν στ'αρχίδια μου:ΠΕΜΠΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ.
Την σταματάω και την βάζω να μου κάνει πίπα για να τελειώνω.Κάνει μια βιαστική διαδικαστική ψευτο-αερόπιπα με τάχιστες σπαστικές χειρομαλάξεις ενώ συγχρόνως με τα νύχια της ταλαιπωρεί πάλι τ'αρχίδια μου.Γιατί για να ρουφήξει αρχίδια πρέπει πρώτα να τα τραβήξει προς τα έξω με τα δάκτυλα.Διαφορετικά δεν ρούφαγε αρχίδια:ΕΚΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ.
Την σταματάω πάλι και μετά από μερικές χειρομαλάξεις αδειάζω στα χείλη και στο στέρνο της όπου κατεύθυνε τον πούτσο για να μην χύσω στο στόμα της.
ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΜΕΝΗ ΑΠΑΤΗ.

Συμπέρασμα:Η περιέργεια βλάπτει.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Φίλε jockerx εγώ δυο τρεις φορές που την έχω πάρει την συγκεκριμένη έμεινα πολύ ευχαριστημένος
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Φίλε jockerx εγώ δυο τρεις φορές που την έχω πάρει την συγκεκριμένη έμεινα πολύ ευχαριστημένος

εγώ πάλι όχι
ειχα ανεβάσει και κριτική , βαριεμαι να την ψάξω τώρα.
δεν αξίζει κατα την γνώμη μου
ΕΥΓΕ στον ΜΕΓΙΣΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!
 

Επισκέπτης
Στο Φυλής 84 2ος όροφος ήταν η Λάουρα.Μελαγχροινό χαμογελαστό ισχνό χαριτωμένο πιπίνι με ακάποτο.Όχι αυτή που πλέον παρουσιάζεται ως Κριστιάνα.Απέρριψα την επιλογή της Λάουρας λόγω απειρίας και πήγα στην Ναταλί.
Αυτή την Λάουρα είχε πάρει ο bakalhs η την Λάουρα-Κριστιάνα;
 

nikos..

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
μαγκεςη αννουλαστο 65πανω την εχετε πετυχει?ευχαριστω
 

nikos..

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
κριμα,πανω που τη συμπαθησα...ευχαριστω
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Να ενημερώσω οτι Φωκαίας Φωκαίας 17 Α + Β έπαιζαν σήμερα κατα τις 16:00 μελαχρινά με ποιό ωραίο αυτο που ήταν κάτω. Τίποτις ιδιαίτερο και επίσης και οι δύο κάναν ακάποτο, οπότε μακρυα.
 

Επισκέπτης
Υπηρεσιακές ανάγκες με οδήγησαν χθες βράδυ στην Διδύμου κάτω από την Αχαρνών.Δεν ήταν δυνατόν να μην προβώ σε μία μικρή επιτόπου μπουρδελοσκόπιση:

Διδύμου 20-Οσία Λόλα,πράκτωρ ΨΩ-ΛΟΥ (οι καλοί πεθαίνουν νέοι)
Διδύμου 18 ισόγειο-Αννίτα η γνωστή Πολωνέζα.Ξανθιά, παχουλή επιεικώς,με ακάποτο και πρωκτικό.Η Αντριάννα έφυγε για την Ρωσία και Θα λείψει για ένα μήνα.Τάδε έφη η πρωϊνή υπηρέτρια που δούλευε με την Ναταλί.Στο πόδι της Αντριάννας αυτόν τον μήνα θα είναι η Ναταλί.
Ούτε ένα πόδι από την Αντριάννα αξίζει η Ναταλί!!!.
Την οποία Αντριάννα είχα πάρει δύο φορές πριν γίνω μέλος του ιστότοπου,τότε που η Αντριάννα ήταν ευεργετικά για την εικόνα της πιο αδύνατη.
Διδύμου 18 υπόγειο-Παχουλή αδιάφορη μελαγχροινή κοπέλα με ακάποτο.
Διδύμου 16-Ξανθιά παχουλή με ακάποτο που πρέπει να ήταν είτε η Μαριάννα είτε η Αναστασία.

Ακολουθώντας το γνωστό "Πρώτα η δουλειά και ύστερα η διασκέδαση" πέρασα στης Λόλας για να την γνωρίσω.Μετά τους τυπικούς χαιρετισμούς αφήνει μία χύμα καπότα (χωρίς συσκευασία) πάνω στο σεντόνι στην μέση του κρεβατιού."Τό 'χει η μέρα σήμερα" σκέπτομαι.Μια από τα ίδια.Της κάνω παρατήρηση και βγάζω μία δική μου.
Μάζεψε την χύμα δική της καπότα για τον επόμενο πελάτη.Ότι έκανε και η Ναταλί το πρωί στο Διδύμου 18 ισόγειο.
Προβαίνει σε βιαστικότατα φιλάκια στο στήθος κατεβαίνοντας στην επίμαχη περιοχή.Η πίπα της καλή,υγρή και σφιχτή χωρίς deep throat.To αρχιδογλύψιμο συνηθισμένο.
Το εν γένει παρουσιαστικό της και το χτένισμα δεκαετίας του 1970, μου θύμισε την μεσήλικη γραμματέα του κυβερνητικού αξιωματούχου που υποδεχόταν τον Τζέιμς Μποντ στον προθάλαμο του γραφείου του.Και τον ορεγόταν πάντα.
Στα 2-3 λεπτά τραβηγμένα και σε πλήρη στύση,μου λέει:
Λόλα:Άντε βάλε την καπότα τώρα,δεν έχουμε πολύ χρόνο...
Εγώ:Στα 2 λεπτά; Χαλάρωσε και μην μου τη σπας...
Πήρα όμως την καπότα,την έσχισα,έτοιμος για να την βάλω ενώ της είπα να συνεχίσει την πίπα.
Λόλα συνεχίζοντας για μερικά δευτερόλεπτα την πίπα:Δεν μπορώ στα όρθια,έλα βάλε την καπότα,δεν θα κάνουμε και 10 λεπτά...
Εγώ:Κράτα τα 10 ευρώ και δώσμου τα 10 για να φύγω...
Λόλα-φανερά αιφνιδιασμένη:Έλα βάλε την καπότα...
Εγώ-επιτακτικά:Κράτα τα 10 ευρώ και δώσμου τα 10 για να φύγω...δεν είσαι για γαμήσι εσύ.
Λόλα-προβληματισμένη κοιτώντας στο πάτωμα:Εντάξει.Πάντως είμαι καλός άνθρωπος!
Η ευγενική υπηρέτρια μου έδωσε αμέσως τα 10 ευρώ και η αποστολή με την κωδική ονομασία " Οσία Λόλα πράκτωρ ΨΩ-ΛΟΥ καλός άνθρωπος" έλαβε τέλος.

Προσοχή συναγωνιστές στον τομέα υγιεινής και καθαριότητας.Βλέπετε οτι τα κορίτσια δεν προσέχουν.Στον βωμό της τάχιστης διεκπεραίωσης κινούνται-μετακινούνται από δωμάτιο σε δωμάτιο με χύμα καπότες και τις αποθέτουν όπου τύχει!



 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μελαγχροινό χαμογελαστό ισχνό χαριτωμένο πιπίνι με ακάποτο.Όχι αυτή που πλέον παρουσιάζεται ως Κριστιάνα.
Αυτή την Λάουρα είχε πάρει ο bakalhs η την Λάουρα-Κριστιάνα;

Ποιά είναι αυτή που παρουσιάζεται ως Κριστιάνα και σε ποιό μπουρδέλο δουλεύει? 
 

Επισκέπτης
Στο Φυλής 86 άνω και κάνει πρωκτικό στα 20 ευρώ.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Δυστυχώς, Λίγες & Λίγοι δίνουν βάση στην Υγιεινή & στην Υγεία τους.
Νομίζουν ότι η όποια μολυσματική ασθένεια θα κατέβει με UFO.  :uglystupid:

Όμως, δεν είναι τόσο απίθανο να συμβεί στον καθένα μας αν ΔΕΝ προσέχουμε.
Όταν μας κάτσει το παράσημο, τότε θα είναι αργά & θα τρέχουμε σαν τρελοί να σώσουμε τον εαυτούλη μας, την υγεία μας, την κοπέλα μας, την γυναίκα μας, τον γάμο μας κ.λ.π. :headbang:

Πολλά από τα παράσημα δεν εντοπίζονται με γυμνό μάτι στον άνδρα. Μεταφέρονται όμως πανεύκολα στις επόμενες "ερωμένες".
Οπότε μπαίνουμε σε ένα φαύλο & επικίνδυνο κύκλο.

Προσέχουμε για να έχουμε!

Αυτά.

:priest:
:woldman:


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom