Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (25 μέλη και 211 επισκέπτες)

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
ποιο καταδρόμι μπορεί να με ενημερώσει αν στο Ιάσωνος 43 πέτυχε σήμερα ή εχθές την ΜΑΡΊΑ τη ΒΥΖΑΡΟΎ?
θέλω να πάω να με εξετάσει στο πέος και στους όρχεις αύριο το μεσημερο-απόγευμα :2funny:
 

Επισκέπτης
Πέρασα σήμερα το απόγευμα από Κολωνού 48. Η τσα2 στο σαλόνι μάλωνε με κάτι αλλοδαπούς και την άκουσα να αναφέρει ότι ο χρόνος στο δωμάτιο είναι 5 λεπτά. Μόλις φύγανε την ρώτησα και μου απάντησε ότι με 10 ευρώ στα 4 λεπτά χτυπάει την πόρτα. Αν δώσω 20 ευρώ στα 7 λεπτά χτυπάει. Μου είπε ότι το ίδιο γίνεται και στην φυλής. Ήταν προκλητική και αγενέστατη. Μαύρο στο εν λόγω σπίτι. Κάποιοι μάλλον δεν σέβονται τα χρήματά μας.
Γράψε το στην Μαύρη Λίστα για Μπουρδέλα και Τσατσάδες για να μείνει πιο πολύ στην δημοσιότητα.
Πηγαίνετε να καταθέσετε σε γιαγιάδες (Όλγα κ.α.) 20 ευρώ για 7 λεπτά!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν η Μπάρμπαρα δουλεύει την Κυριακή το πρωί?
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
εν λόγω πορνείο, κατέχει σημαντική θέση στην ιστορία μας. Εκεί μας είχε βρει ο μεγάλος σεισμός της Πάρνηθας του Σεπτεμβρίου 1999. Ευτυχώς είχαμε ολοκληρώσει την πράξη.

Φαντασου να σε ειχε βρει κατα τη διαρκεια της πραξης και να εσφιγκε ο κολπος της εκδιδόμενης κυριας , θα ειχε ακομη πιο σημαντικη θεση !!!!!!
Ενθυμουμε το σεισμο του 81 που με βρηκε με νεαρα στον 4ο οροφο στο Ανεμωνη στο Πειραια ενω ειχε πει στη μαμα οτι θα πηγαινε  στο Χαρυ Κλιν !!!!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Φαντασου να σε ειχε βρει κατα τη διαρκεια της πραξης και να εσφιγκε ο κολπος της εκδιδόμενης κυριας , θα ειχε ακομη πιο σημαντικη θεση !!!!!!
Ενθυμουμε το σεισμο του 81 που με βρηκε με νεαρα στον 4ο οροφο στο Ανεμωνη στο Πειραια ενω ειχε πει στη μαμα οτι θα πηγαινε  στο Χαρυ Κλιν !!!!!

Ίσως πίστευε ότι ήσασταν ο Χάρυ Κλιν.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αποσπασματική ενημέρωση για κάποια μπουρδέλα του Μεταξουργείου της βραδινής βάρδιας, 05/02/2010 περίπου γύρω στις 21.00’


[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:sunglasses:
Καστανόξανθη ψηλή με περίεργο σχήμα προσώπου, λεπτή με μικρά βυζιά και κώ(ο)λο τοποθετημένο χαμηλά
[size=9pt](ή ίδια που είδαμε στις 28/2/2010 στην βραδινή βάρδια)[/size]

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 27 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:tits:
Ξανθιά με καρέ μαλλιά, στρουμπουλούλα στο πρόσωπο και στο σώμα, με σχετικά μέτριο προς κοντό ύψος, λάγνο ύφος, χορταστικά βυζιά και στρογγυλό κώ(ο)λο
[size=9pt](ή ίδια που είδαμε στις 28/2/2010 στην βραδινή βάρδια στο υπόγειο Κολωνού 32)[/size]

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 (ΥΠΟΓΕΙΟ)[/size]
;)
Ανοικτόξανθη με συμπαθητικό (σχετικά) πρόσωπο, μάλλον ψηλή, λεπτή με μικρά βυζιά και συμπαθητικό κώ(ο)λο σε ολόλευκο δέρμα 

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 11 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:boobies:
Μελαχρινό πιπίνι με ωραίο πρόσωπο, σχετικά κοντή, λεπτό σώμα με ωραίες αναλογίες
[size=9pt](ή ίδια που είδαμε στις 28/2/2010 στην βραδινή βάρδια)[/size]

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Α (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
;)
Σοφία ωραία παρουσία και σταθερή αξία για το Μεταξουργείο στα 15 ευρώ, καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, σχετικά ψηλή με κανονικό σώμα και ωραίες αναλογίες

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΑΡΙΣΤΕΡΑ[/size]
:dancing:
Καζακστανή μελαχρινή, μέτρια προς κοντή, σχετικά γεματούλα
[size=9pt](ή ίδια που είδαμε στις 28/2/2010 στην βραδινή βάρδια)[/size]

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΔΕΞΙΑ[/size]
:dancing:
Επίσης Καζακστανή μελαχρινή, μέτρια προς κοντή, σχετικά γεματούλα
[size=9pt](ή ίδια που είδαμε στις 28/2/2010 στην βραδινή βάρδια)[/size]

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 30 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:sunglasses:
Χριστίνα ξανθιά με μαλλιά μέχρι τις πλάτες (απεριποίητα), αποδεκτό πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα (αλλά κάπως σκυφτό)
[size=9pt](ή ίδια που είδαμε στις 28/2/2010 στην βραδινή βάρδια)[/size]

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 37 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:boobies:
Ελένη η κλεοπάτρα, σταθερή αξία για το Μεταξουργείο, μελαχρινή (αυτή την φορά με ανταύγειες), ωραίο πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, λεπτή με ωραίες καμπύλες, μικρά βυζιά και αξιόλογο κώ(ο)λο
[size=9pt](σχεδόν πάντα στην βραδινή βάρδια)[/size]

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 37 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:)
Αλεξάνδρα με τεχνητά γκρίζα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο, μάλλον μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα και αποδεκτές αναλογίες

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 27 (ΥΠΟΓΕΙΟ)[/size]
:)
Ιωάννα ξανθά μαλλιά με ανταύγειες μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με μικρά (μάλλον βυζιά) και κινούμενο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΑΚΟΜΙΝΑΤΟΥ 2 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:zfuck:
Λώρη καστανή με μαλλιά μέχρι την κω(ο)λοτρυπίδα, προστυχοφατσούλα, σχετικά μέτρια στο ύψος, μάλλον λίγο γεματούλα αλλά με ενδιαφέρουσες καμπύλες και χορταστικά βυζιά
Με λίγα λόγια :
Τίποτε το ιδιαίτερα ωραίο ως προς την εμφάνιση,
Αρκετά καλή στην περιποίηση και πολύ καλό στήσιμο στο πισωκω(ο)λητό


 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
καλημερα παικτες,ηλθε το διημερο του ξεφαντοματος,ευτηχως εχουμε και τον φαρκελι με τις πολεμικες ενημερωτικες ανταποκρισεις του,ευγε!!!!!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ελέω νυχτερινής εξόδου, είπα να περάσω και από αυτά τα 2 απομακρυσμένα μπουρδέλα.


Σε ένα βρήκα την Κλαούντια. Για όσοι δεν την γνωρίζουν, είναι μια λυγερόκορμη νεαρά κοπέλα, με καρέ μαλλάκι, μικρά ματάκια, μικρά βυζάκια, piercing στην γλώσσα, απαλό νεανικο/λευκό δέρμα, ομιλεί ελάχιστα Ελληνικά.

Αφού μου την διαφήμισε αρκετά στο σαλόνι η αλλοδαπή υπηρεσία (& φυσικά μου έκανε κλικ από εμφάνιση/σωματότυπο)πέρασα στο καθαρό και φωταγωγημένο δωμάτιο. Η κοπελιά δεν άργησε να έρθει. Έβγαλε μόνο το κάτω και έκατσε στο κάτω μέρος του κρεβατιού, ανάμεσα στα πόδια μου, βάζοντας στην πεσμένη "μπακέτα" μου το προφυλακτικό. Η θέση της βοηθούσε στην οπτική επαφή, αλλά δυσχαερένε την όποια άλλη επαφή!  Επιδόθηκε σε μια ανιαρή πεολειχία, περισσότερο χτυπώντας την γλώσσα της στην βάλανο & αραιά & που ρουφώντας την απαλά. Σε 30" & χωρίς πλήρη στύση, ανεβαίνει μάταια από πάνω. Συνειδητοποιώντας την κατάληξη της συνεύρεσης/ξεπέτας, την ξαπλώνω στο κρεβάτι, της βγάζω το σουτιέν (επιτέλους) & αρχίζω να χαϊδεύω/φιλάω το νεανικό της σώμα. Αν θες να σε πηδήξω, πρέπει πρώτα να μου σηκωθεί! Σε 1-2 λεπτά, η μπακέτα μου ξύπνησε από τον λύθαργο και γούσταρε ρεσιτάλ. Για κακή μου τύχη, μαζί "ξύπνησε" και η αλλοδαπή τσα2, όπου πάνω στο 3-λεπτο άρχιζε να φωνάζει την κοπέλα!
Ανγχώθηκε η κοπέλα, ξενέρωσα και εγώ. Την διώχνω και βγαίνοντας ξεχέζω την τσα2: "Η κοπέλα σας καλούτσικη είναι, αλλά εσύ είσαι χάλια. Σε 3-λεπτά αρχίζεις τις φωνές?" Μα, λέει, 10-λεπτά είσαι μέσα. Τί να κάνω? "Να αλλάξεις ρολόι & μυαλά. Ούτε 5 λεπτά δεν περάσανε, έλεος πιά. Εσείς χαλάτε τα κορίτσια."  :tickedoff:

Τελικά, διαβάζοντας σήμερα και τα άλλα σχόλια για την Κλαούντια, το έχει σύστημα την πίπα & το καβαλήκεμα. Με την ομορφιά της κοιτάει να ξεπετάξει. Αμα την στριμώξεις λίγο και παρεις την κατάσταση στα χέρια σου, κάτι γίνεται. Αρκεί να ΜΗΝ έχεις και την γελοία/βιαστική υπηρεσία πάνω από το κεφάλι σου!  :s&m_3:   

Στο άλλο βρήκα την πολυπόθητη Βικτώρια. Με την κοπέλα αυτή υπάρχει μαι χημεία μεταξύ μας, που παρόλο δεν κάνει παπάδες ή έξτρα στο δωμάτιο, περνάω κα(υ)λά & βγαίνω με ένα αίσθημα πληρότητας. Δυστυχώς, το ωράριο εργασίας της δυσχαιρένει ταμάλα την συχνή επανάληψη. Ίδωμεν.  :boobies:
 

memas36

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Tωρα Βεργας 6β Αντζελλα μιλφ γνωστη απο Καλυμνου 48,Ιουλιανου 71
    Τροφωνιου 13 πανω Μπετυ ξανθια βυζαρου.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αυτη ειναι μαχιμη ανταποκριση ακριβως πανω στο πεδιο της μαχης που πεφτουν κορμια.2 ευγε αυτες οι γαμιμενες οι τσατσαδες τι θελουν καλυτερα,ενα χερι ξυλο η να χουμε κανα αραπη μαζι να τις πηδα?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
για τον αμαντεους ενοοω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
για τον αμαντεους ενοοω.
Λιγο ρεγουλα στο σπαμινγκ ρε φιλε....

Οταν γραφεις ενα μηνυμα, μπορεις μεσα σε μια ωρα να κανεις τροποποιηση του μηνυματος και να προσθετεις ο,τι γουσταρεις.  Μην γραφεις 4-5 συνεχομενα μηνυματα.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα συναγωνιστες μινι ενημερωση απο Φυλης πριν απο λιγο.

Φ71 κατω Αννα,ξανθια ωραιο μωρο.
Φ67 ξανθια,μικρο βυζι και με ακαποτο.
Φ65 κατω πρεπει να ηταν η Αμαλια γιατι μου επιασε το εργαλειο.
Φ80 μετα απο πολυ καιρο επεστρεψε η βυζαρου η Μαριαννα.
Φ92 ενα μελαχρινο με συμπαθητικο βυζακι και ωραιο προσωπο.
Φ59 κατω μελαχρινο δεν ρωτησα ονομα αλλα μαλλον πρεπει να ειναι η Σαμπρινα.
Η καταθεση εγινε στο Φ71 στην Αννα,φιλοτιμη κοπελα και αξιζει. 
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πάλι στα 15 η Σοφία? Είσαι σίγουρος γι΄αυτό?

και εγώ νόμισα ότι παράκουσα ...

Αλλά μου το επιβεβαίωσε ο Spiderdom, ο οποίος έχει (κατα την γνώμη μου) αξιόπιστες πληροφορίες ειδικά για την περιοχή του Μεταξουργείου.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Πάλι στα 15 η Σοφία? Είσαι σίγουρος γι΄αυτό?
Λοιπον η σοφια την πεμπτη στη μεταμεσονυχτια βαρδια ζητουσε 15 χτες παλι στην μεταμεσονυτια βαρδια ζητουσε 20....
οι τιμες διαμορφωνονται αναλογα με το ποσοστο της πελατειας και της διαθεσης της ιδιας για δουλεια.Ειτε 15 ειτε 20 ειναι σιγουρα απο τις καλυτερες περιπτωσεις του μεταξιου.

 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
αυτο θα πει τεχνολογια κυριε φαρκελι....αμεση απαντηση χα χα χα.... :cheesy: :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom