Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (27 μέλη και 225 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
χθεσινοβραδυνη μεταμεσονυκτια εξορμηση κατα τις 1 η ωρα μετα απο εξοδο...στην αρχη σκεφτομουν για μεταξι αλλα με αμαξι δεν ειναι να το ρισκαρεις οποτε η αλλη επιλογη ηταν λιοσιων...
πηγα σχεδον δε ολα,εκτος απο αδανων που ηταν κλειστο...ο πηχης εχει πεσει πολυ η εγω εχω γινει αρκετα δυσκολος,οι περισσοτερες κατω του μετριου...
οποτε τελευταια επιλογη...τροφωνιου...παλια αντε το πολυ να εβρισκες καμια μαυρουλα εκει...
στα 2 πρωτα,το 11 και το 13 κατω,τιποτα το αξιολογο...
τροφωνιου 13 πανω λοιπον...η μαρινα...η μαρινα ειναι ρωσιδα μιλφαρα γυρω στα 40,με ξανθο πλατινε καρε και καλο σωμα με πιασιματα,μικρο στηθος,αλλα μεγαλο ωραιο κολο...φατσα καλη...
αυτο που με εκανε και περασα ηταν οτι ηταν ευχαρη και ναζιαρα στο σαλονι,πουτανιαρα...η μαρινα λοιπον κανει ΠΟΛΛΑ προκαταρκτικα,πιπιλαει ρωγες,γλυφει αρχιδια,ρουφαει,ΚΑΙ γλυφει κολοτρυπιδα (κατι πολυ σπανιο...)...αφου λοιπον σε πληρη στυση πισωκολλητο και σφυροκοπημα,πολυ καλο στησιμο και ωραια κουρμπα στη μεση...μετα απο λιγο ηρθε και το τελος...αφου τελειωσα τον βγαζει και αρχιζει να με πιπωνει για κανα λεπτο παλι...η της αρεσε πολυ ο πουτσος μου η γουσταρει τα υγρα της...συστηνεται 100% για μεταμεσονυκτια...ξερει τη δουλεια της και τη γουσταρει...
μου ειπε οτι ειναι καθε βραδυ μετα τις 12...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αααα...το μονο μειον οτι δεν ανεβαινει απο πανω...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
επισης... ο χωρος καθαρος και τα σεντονια...τσατσα δεν υπηρχε...η κοπελα αυτοπαρουσιαστηκε...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σορρυ για το αλτζχαιμερ...να συμπληρωσω για τους φαν,πιπα βαθεια,χωρις χερια...αυτα η μαρινα λοιπον....
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
σορρυ για το αλτζχαιμερ...να συμπληρωσω για τους φαν,πιπα βαθεια,χωρις χερια...αυτα η μαρινα λοιπον....

Φαίνεται ότι είτε αναστατωμένος, ότι δεν έχετε συνέλθει ακόμα από τους πεοθηλασμούς της Μαρίνας, παρά το ότι έχει περάσει μισή ημέρα...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δεν ηταν κι'ασχημα ομολογουμενως...
λιοσιων 91 εχθες βραδυ επισης,ακαποτο,πρωκτικο,τελειωτικο ελεγε η πρεζοτσατσα,η κοπελα μελαχροινη ψηλη,μετρια σε εμφανιση...εχει κανεις καμια πληροφορια...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Πέρασα σήμερα το απόγευμα από Κολωνού 48. Η τσα2 στο σαλόνι μάλωνε με κάτι αλλοδαπούς και την άκουσα να αναφέρει ότι ο χρόνος στο δωμάτιο είναι 5 λεπτά. Μόλις φύγανε την ρώτησα και μου απάντησε ότι με 10 ευρώ στα 4 λεπτά χτυπάει την πόρτα. Αν δώσω 20 ευρώ στα 7 λεπτά χτυπάει. Μου είπε ότι το ίδιο γίνεται και στην φυλής. Ήταν προκλητική και αγενέστατη. Μαύρο στο εν λόγω σπίτι. Κάποιοι μάλλον δεν σέβονται τα χρήματά μας. Πέρασα από Παιανιεων 24 για βίκυ, γιατί αναφέρθηκε ότι επέστρεψε. Στη θέση της μία άλλη, μάλλον ρωσσίδα. Κατάθεση τελικά Αχιλλέως 40 στη Δήμητρα. Η κοπέλα είναι πολύ καλή, ναζιάρα, δεν βιάζεται και τιμάει το 20ρικο. vfm. Λέει ότι είναι από βουλγαρία αλλά δεν ξέρει καθόλου βουλγάρικα. Αλβανίδα κατά πάσα πιθανότητα. Μοιάζει με βουλγάρα βανέσσα. Θα είναι εκεί κάθε μέχρι το πρωί.
 

Επισκέπτης
Eπέστρεψε η Μικαέλα.Είναι τώρα στο Φώκαιας 24.
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια, ξερει κανεις που βρισκεται η Αννα που βρισκοταν στο φυλης 134 γαλαζια πορτα? ηταν παντα 5 με 12 απογευμα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.755
Κριτικές
126
Like
7.804
Πόντοι
7.885
Παιδια, ξερει κανεις που βρισκεται η Αννα που βρισκοταν στο φυλης 134 γαλαζια πορτα? ηταν παντα 5 με 12 απογευμα.

Όντως ωραίο γκομενάκι και πολύ καυλιάρικο,αλλά πολύ μείον ότι είχαν παρελάσει άπειροι πάκηδες,αραπάδες και γενικά ότι αλλοδαπό κυκλοφορεί στη Φυλής,λόγω πολιτικής μπουρδέλου και πιο συγκεκριμένα μαλακισμένης τσατσάς :headbang: :birdman: :jerking:.Εγώ την είχα τιμήσει 3-4 φορές και θυμάμαι ότι το είχα ευχαριστηθεί το γαμήσι μαζί της,αλλά αφού κατάλαβα τι παίζει σ'αυτό το μπουρδελάκι δεν ξαναπάτησα το πόδι μου :rockon:Μεγάλη ξενέρα,κρίμα...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πέρασα σήμερα το απόγευμα από Κολωνού 48. Η τσα2 στο σαλόνι μάλωνε με κάτι αλλοδαπούς και την άκουσα να αναφέρει ότι ο χρόνος στο δωμάτιο είναι 5 λεπτά. Μόλις φύγανε την ρώτησα και μου απάντησε ότι με 10 ευρώ στα 4 λεπτά χτυπάει την πόρτα. Αν δώσω 20 ευρώ στα 7 λεπτά χτυπάει. Μου είπε ότι το ίδιο γίνεται και στην φυλής. Ήταν προκλητική και αγενέστατη. Μαύρο στο εν λόγω σπίτι. Κάποιοι μάλλον δεν σέβονται τα χρήματά μας. Πέρασα από Παιανιεων 24 για βίκυ, γιατί αναφέρθηκε ότι επέστρεψε. Στη θέση της μία άλλη, μάλλον ρωσσίδα. Κατάθεση τελικά Αχιλλέως 40 στη Δήμητρα. Η κοπέλα είναι πολύ καλή, ναζιάρα, δεν βιάζεται και τιμάει το 20ρικο. vfm. Λέει ότι είναι από βουλγαρία αλλά δεν ξέρει καθόλου βουλγάρικα. Αλβανίδα κατά πάσα πιθανότητα. Μοιάζει με βουλγάρα βανέσσα. Θα είναι εκεί κάθε μέχρι το πρωί.
Στο τέλος έτσι όπως  το πάνε...θα πληρώνετε και είσοδο...χαχαχαχαχαχ...!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Xantkoras gia kalymnoy 48 2bardeia mallon soy leo.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ειδα και την πισω σελιδα αρα ειναι ακομα εκει,αλλα νομιζω οτι ειναι και εκει που σου λεω πιο πανω,ο σοτιροφ εχει παντα δικιο χαντ.χε!χε!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
κατερινα χαιρετω αλλα συμφωνα με ομολογια φιλου μου(ανωτατη κυβερνητικη πηγη) θα βαλουν διοδια πεζων και οχηματων,φιλια,χε!χε!χε!
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Όντως ωραίο γκομενάκι και πολύ καυλιάρικο,αλλά πολύ μείον ότι είχαν παρελάσει άπειροι πάκηδες,αραπάδες και γενικά ότι αλλοδαπό κυκλοφορεί στη Φυλής,λόγω πολιτικής μπουρδέλου και πιο συγκεκριμένα μαλακισμένης τσατσάς :headbang: :birdman: :jerking:.Εγώ την είχα τιμήσει 3-4 φορές και θυμάμαι ότι το είχα ευχαριστηθεί το γαμήσι μαζί της,αλλά αφού κατάλαβα τι παίζει σ'αυτό το μπουρδελάκι δεν ξαναπάτησα το πόδι μου :rockon:Μεγάλη ξενέρα,κρίμα...
Ευχαριστω kostakis, αμα την πετυχεις πουθενα ριξε Π Μ!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Περί την 20η ώρα:

Καλύμνου 48
Μαρίνα, σιτεμένη μελαχρινή, με ψυχοπαθητική φυσιογνωμία.

Καλύμνου 36
Νανά, διαταραγμένη milf, από τις πρωτοπόρους στον άνευ περικαυλίδας πεοθηλασμό.

Πιπίνου 54
Πίσω από 2η σιδερόφρακτη πόρτα, εκδιδόμενο άτομο απροσδιόριστου φύλου δήλωνε «εδώ μέσα γίνονται ανωμαλίες»…
Γελάσαμε πηγαία.
Το εν λόγω πορνείο, κατέχει σημαντική θέση στην ιστορία μας. Εκεί μας είχε βρει ο μεγάλος σεισμός της Πάρνηθας του Σεπτεμβρίου 1999. Ευτυχώς είχαμε ολοκληρώσει την πράξη.

Μαγνησίας 11
Έλενα, ανόητη νεαρά.
[size=14pt]www.bourdela.tv/content/view/585/225/#jreview_13471] Συνουσία[/url][/size]
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
χαντκορα υστερα απο διασταυρωση στοιχειων αυτη στο καλυμνου ειναι αλλη,ανεβαινη και απο πανω,θα το δεις στην πορεια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom