Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (4 μέλη και 70 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
:2funny::2funny::2funny:
Ακόμα καλύτερο σκηνικό τσάτσος να σχολιάζει νταβά με μηχανάκι που τα μαζεύει από δυο τρια πουτανάκια
κιι ο τσάτσος έλεγε: "αυτή είναι δουλειά, όχι θα κάθομαι να σκουπίζω τιις πουτσότριχές σας". Για να μην πω που έρχονται οι "γκόμενοι" και τους τα ακουμπάνε αυτές αβίαστα με χαμόγελο.
Ή μήπως δεν είναι έτσι; :rolleyes:

Η αλήθεια είναι ότι οι περισσότερες γυναίκες γίνονται πουτάνες επειδή γενικώς γουστάρουν το γαμήσι και την περιπέτεια να πηγαίνουν με αγνώστους ενώ συγχρόνως έχουν και σαδομαζοχιστικές τάσεις!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.981
Πόντοι
1.336
Η πουτσα δεν λέει να πέσει και ξανά πήγα στη Λιοσίων

Στο 73β ήταν η Σάρα και μια άλλη λατίνα μελαμψή με γυαλιά με ξινό ύφος.

73α είχε την ξανθιά μοίρα και την Κέλλυ που πείρα μερικές ημέρες πρίν

Με θυμήθηκε στο σαλόνι και μου έσκασε ένα ναζιαρικο χαμόγελο.
Πέρασα μαζί της και η συνεύρεση είχε ένα άκρως GFE χαρακτήρα
Τα κάναμε όλα
Στο γαμησι από πάνω κατάφερε και έχυσε με τα ζεστά υγρά της να λούζουν τον πουτσο μου, γύρισε στα 4 για να χύσω κι εγώ.
Συνεχίσαμε τα παθιαρικα φιλιά ενώ μου ζήτησε και ινσταγκραμ πριν φύγει.

Τίμιο κορίτσι άμα δέσετε θα περάστε πολύ καλά
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Η πουτσα δεν λέει να πέσει και ξανά πήγα στη Λιοσίων

Στο 73β ήταν η Σάρα και μια άλλη λατίνα μελαμψή με γυαλιά με ξινό ύφος.

73α είχε την ξανθιά μοίρα και την Κέλλυ που πείρα μερικές ημέρες πρίν

Με θυμήθηκε στο σαλόνι και μου έσκασε ένα ναζιαρικο χαμόγελο.
Πέρασα μαζί της και η συνεύρεση είχε ένα άκρως GFE χαρακτήρα
Τα κάναμε όλα
Στο γαμησι από πάνω κατάφερε και έχυσε με τα ζεστά υγρά της να λούζουν τον πουτσο μου, γύρισε στα 4 για να χύσω κι εγώ.
Συνεχίσαμε τα παθιαρικα φιλιά ενώ μου ζήτησε και ινσταγκραμ πριν φύγει.

Τίμιο κορίτσι άμα δέσετε θα περάστε πολύ καλά
Σε ολους ζητάει ισταγκραμ τυπε...
Δινει και τηλέφωνο .
Πες μας πότε θα σου στείλει μυνημα να την βοηθήσεις με 50ε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Εγραψα μια λιγο μαστουρωμενη κριτικη για το Χριστινακι στο Κ45 απογευματακι, ομορφουλα ειναι, δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αποδοτικα, τα βρηκαμε στο ντογκυ ομως και καναμε ωραιο σεξ, θα ξαναγαμηθει σιγουροτατα μεσα στη βδομαδα, ειπα οτι πρεπει να κανω ολιγοημερο διαλειμμα απο τους οικους της ακολασιας αλλα... ειπα ξειπα.

Ακομα δεν εχω καταλαβει αν ειναι η γυναικα του ουκρανου (Ναταλι) με αλλο ονομα, αλλα δεν εχει σημασια, μουνι εχει και τον τρωει, ολα τα αλλα ειναι λεπτομεριες. Κουραση σημερα, μεγαλη κουραση... παω να αραξω
Homer Simpson Reaction GIF
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Κατά πρώτον Ρωσίδες δεν υπάρχουν. Ουκρανές είναι
...
Μια χαρά υπάρχουν. Οι παλιοί θα θυμούνται την Γκαλίνα στην Φωκαίας.
Όχι απλά Ρωσίδα αλλά Μοσχοβίτισα.
Ίσως η ποιο γλυκομούνα που έχω πάρει ποτέ.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Δέν είναι η Σόνια, είναι μία αντικειμενικά ποιο όμορφη κοπέλα που την είχα πετύχει Ι44 όροφο να ζητάει πάλι 15, Κατερίνα νομίζω, θα τα έδινα για δοκιμή αλλά όχι σε αυτόν τον οίκο που είναι από τους ποιό βρώμικους και απρόσεχτους και η τσατσά δεν κάνει τίποτα.
Δηλαδή όσον αφορά την Σόνια το χάσαμε το μουνί πατριώτη ε;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Δηλαδή όσον αφορά την Σόνια το χάσαμε το μουνί πατριώτη ε;
ενας τυπος εγραψε σε κριτικη οτι την πηρε στα 15ευρω με ακα πιπα αλλα μαλλον εχει κανει λαθος τα ονοματα

εγω πριν μια βδομαδα το πρωι ειχα δει:
Ι37Α ισογειο μια πετιτ μελαχρινη σκουροδερμη κοπελα, με ωραιο κωλαρακο, στα 15 ευρω, στις κριτικες βλεπω μια "Νελλυ" παρομοιας εμφανισης/τιμης αρα το αφηνω μεχρι να το αμφισβητησει καποιος.

ενας αλλος τυπος εγραψε λοιπον για την νελλυ με τα ιδια χαρακτηριστικα (παλι στα 15 ευρω) στον οροφο του ιδιου οικου

Αλλος την λεει κατερινα στις κριτικες (και ο μπουμπουκος εδω)
Περιεργα πραγματα συμβαινουν εκει στα 37αρια, δεν ξερω............................................ :think:

θα εμπιστευτω τα ματια μου που πριν μια βδομαδα λοιπον ειδαν μια σκουροδερμη πετιτ κοπελα στα 15ευρω στο ισογειο (δεν ξερω ονομα), ΟΧΙ την λιγομιλητη διεκπεραιωτικη Σονια που ειναι λευκοδερμη πετιτ με ομορφα βυζια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
280
ενας τυπος εγραψε σε κριτικη οτι την πηρε στα 15ευρω με ακα πιπα αλλα μαλλον εχει κανει λαθος τα ονοματα

θα εμπιστευτω τα ματια μου που πριν μια βδομαδα λοιπον ειδαν μια σκουροδερμη πετιτ κοπελα στα 15ευρω στο ισογειο (δεν ξερω ονομα), ΟΧΙ την λιγομιλητη διεκπεραιωτικη Σονια που ειναι λευκοδερμη πετιτ με ομορφα βυζια.

Δεν έχω κάνει λάθος τα ονόματα. Σόνια, λιγομίλητη, διεκπεραιωτικη, αλλά πολύ δοτική, ανοιχτό δέρμα, κλπ.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
240
Like
1.567
Πόντοι
201
Μιας και μιλάμε για σονιες, η Σόνια από double και μετέπειτα Φιλιππίδου, το κρέμασε το στριγγακι? Την έχει δει κανείς πουθενά?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Μια χαρά υπάρχουν. Οι παλιοί θα θυμούνται την Γκαλίνα στην Φωκαίας.
Όχι απλά Ρωσίδα αλλά Μοσχοβίτισα.
Ίσως η ποιο γλυκομούνα που έχω πάρει ποτέ.
Όπως έγραψα, δεν υπάρχουν (παρόν) και εμάς δεν μας νοιάζει παρά μόνο αυτές. Αισθάνονται βλέπεις υποδεέστερες. :2funny:
Πήγες πίσω. Μπορεί και να έχεις δίκιο. Από την άλλη είναι κι ένας τρόπος διαφήμισης το "Ρωσίδα". Ας θυμηθούμε εντελώς εγκυκλοπαιδικά την Αλεξάνδρα την μίνι Ουκρανή από το Φυλής 54 που ήταν και νούμερο 1 σε κόσμο. Τότε η Φυλής είχε αστέρια.
Την είχαν βγάλει Ρωσίδα. Μάλιστα Ρωσίδα είχαν βγάλει
και την Σόνια/Εύα από Φυλής 92 (καλά αυτή παίζει να το έβγαλε μόνη της) :2funny: η οποία είναι Λιθουανή. Ίδιο είναι να είσαι Μαρτσουλιόνις, ίδιο να είσαι Πούτιν; Ρωσίδες υπήρχαν παλιά
σαν την Κατερίνα που ήρθε από στούντιο ως μεταγραφή στον όροφο Καλύμνου 48 αλλά αυτή ήταν τελειωμένο μιλφ. Σίγουρα πάντως υπήρχαν. Όπως και να'χει,ας έρθουν τίποτα ικανές κι ωραίες
και δεν πειράζει, θα τις λέμε Ρωσίδες να χαίρονται.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.981
Πόντοι
1.336
Σε ολους ζητάει ισταγκραμ τυπε...
Δινει και τηλέφωνο .
Πες μας πότε θα σου στείλει μυνημα να την βοηθήσεις με 50ε.
Το φαντάστηκα αφού είχε και Έλληνες ακόλουθους που της στέλνουν καρδούλες οπότε κατάλαβα πως είναι της δουλειάς και δεν ασχολήθηκα παραπάνω .
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Ναι γι αυτή έγραψα μετοχαρακτηριστικο τατουάζ, , σχετικά ωραία όποτε αδυνατιζε άλλη άχρηστη μέσα

ΥΓ ποτέ δε μεσουράνησε στη Φυλής η συγκεκριμένη, μη λένε και ότι θέλουμε απλά κάι μόνο επειδή μάς άρεσε
οπως το βλεπει κανεις,μαζι παντως περναγαμε super,παντως πηγα κωνσταντινουπολεως μηπως και την βρω αλλα δεν ηταν εκει μιας και ειχε σχολασει(18:30),λογικα ομως μαλλον δεν ειναι αυτη για την οποια ενδιαφερομαι
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Κατά πρώτον Ρωσίδες δεν υπάρχουν. Ουκρανές είναι
ή τίποτα μπουρτζόβλαχες Λευκορωσίδες κτλ. Εμάς βέβαια δεν μας νοιάζει αλλά αυτές ναι όταν τους το λες. :2funny: Προσωπικά αναφερόμουν στην Γιάννα από Φώκαιας κτλ που πλέον δεν μπουρδελιάζει. Σοβαρή περίπτωση επαγγελματία που υλοποιούσε πολλές απαιτήσεις. Γνωστός μου μέγας μύστης σκηνικών της είχε ζητήσει μια φάση (έτσι μου έχει πει και δεν τον έχω πιάσει ποτέ να λέει ψέμματα) στο Μαραθώνος, να πάει αυτή με άγνωστο θηριώδη αράπη, αυτός να βλέπει, να πέφτει άπειρο βρισίδι και άγριο γαμήσι και μετά να μπαίνει κι αυτός (άρα παρτουζα) κι αυτή είπε όλα γίνονται αν πληρώσεις. Το αν το έκαναν δεν το γνωρίζω αλλά αυτό για'μένα λέγεται επαγγελματισμός. Αν η άλλη μασάει σε τέτοια και θέλει αγκαλίτσες και μαλακίες είναι αρχάρια. Άλλη μια επαγγελματίας λοιπόν που αποχώρησε από τα μπουρδέλα. Όσον αφορά την άλλη Γιάννα στην Κων/λεως θεωρώ αδύνατον να έχει δουλέψει Φυλής. Θα την είχα δει.
μεγαλη απωλεια για εμενα το οτι σταματησε αυτο το εργαλειο,ασε που καθε φορα που βλεπω την κλελια ρενεση ιδια ρε πουστη μου σε βυζο και σε προσωπο...
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Πέρασμα χθες στο Φυλής 72 δεξί, κατά τις 4 το μεσημέρι, με την Κατερίνα την Πολωνέζα. Επέστρεψε πριν λίγες εβδομάδες, μου φάνηκε λίγο αδυνατισμένη. Κλασικά επιθετικό σαλονάρισμα, ήρθε πάνω μου και άρχισε τα χάδια και τα φιλιά και, επειδή μόλις είχε βγει από το μπάνιο και ήταν καθαρή, μπήκα με τη μία στο δωμάτιο. Πίπα ακά καλή, εναλλαγές στο σεξ και κώλο χωρίς μα και μου. Σφιχτό μουνάκι, καθώς όλοι την παίρνουν από κώλο. Δωμάτιο καθαρό και με φουλ Α/C. Παίζει να ξαναπάω....
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
19
Like
5.780
Πόντοι
1.436
Δηλαδή όσον αφορά την Σόνια το χάσαμε το μουνί πατριώτη ε;

ενας τυπος εγραψε σε κριτικη οτι την πηρε στα 15ευρω με ακα πιπα αλλα μαλλον εχει κανει λαθος τα ονοματα

εγω πριν μια βδομαδα το πρωι ειχα δει:


ενας αλλος τυπος εγραψε λοιπον για την νελλυ με τα ιδια χαρακτηριστικα (παλι στα 15 ευρω) στον οροφο του ιδιου οικου

Αλλος την λεει κατερινα στις κριτικες (και ο μπουμπουκος εδω)
Περιεργα πραγματα συμβαινουν εκει στα 37αρια, δεν ξερω............................................ :think:

θα εμπιστευτω τα ματια μου που πριν μια βδομαδα λοιπον ειδαν μια σκουροδερμη πετιτ κοπελα στα 15ευρω στο ισογειο (δεν ξερω ονομα), ΟΧΙ την λιγομιλητη διεκπεραιωτικη Σονια που ειναι λευκοδερμη πετιτ με ομορφα βυζια.

Δεν έχω κάνει λάθος τα ονόματα. Σόνια, λιγομίλητη, διεκπεραιωτικη, αλλά πολύ δοτική, ανοιχτό δέρμα, κλπ.

Τα πράγματα είναι απλά, έχει/είχε φύγει η Σόνια και είχαν φέρει την μελαχρινή κοντούλα αλλά όμορφη με τατού Κατερίνα, που ζήταγε 15€ και την είχα δεί και στα Ι44 όροφο παλιότερα πάλι να ζητάει 15€.
Τώρα αν πιστέψουμε τον @torosidis (που με 2 μηνύματα έχει κάνει κριτική?) έχει επιστρέψει η Σόνια στην 1η βάρδια και είναι και η "Κατερίνα" στην 2η, Παρασκευή κατά τις 21:00 πάντως ήταν η Κατερίνα και Κυριακή ~19:00 ήταν κλειστά ο οίκος.
'Ηθελα να πετύχω την Σόνια στην επιστροφή που θα είχε σφίξει αλλά με την κίνηση που είχε από πάκιδες το Σ/Κ δεν νομίζω να προλαβαίνω :cheesy:

Πήγα χθες για ένα γρήγορο αλλά είχε παντού πάκιδες αναμονή, κατέληξα Μ.Α. 21 όροφο με μία Λατίνα "Αγάπη" , τίποτα σπουδαίο, απλά για ξαλάφρωμα και δεν είχε αναμονή καθόλου, εύκολα, γρήγορα, καλό κωλί και διάθεση για μπλα μπλα, δεν είναι για πολλά , μόνο σαν βιαστική επιλογή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
οπως το βλεπει κανεις,μαζι παντως περναγαμε super,παντως πηγα κωνσταντινουπολεως μηπως και την βρω αλλα δεν ηταν εκει μιας και ειχε σχολασει(18:30),λογικα ομως μαλλον δεν ειναι αυτη για την οποια ενδιαφερομαι
Αυτή στο Κων/πόλεως είναι άλλη
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
13
Like
2.402
Πόντοι
736
Μάγκες καλημέρα παίζει η τανια διδ 27 τώρα;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.000
Πόντοι
17.885
Πέρασμα χθες στο Φυλής 72 δεξί, κατά τις 4 το μεσημέρι, με την Κατερίνα την Πολωνέζα. Επέστρεψε πριν λίγες εβδομάδες, μου φάνηκε λίγο αδυνατισμένη. Κλασικά επιθετικό σαλονάρισμα, ήρθε πάνω μου και άρχισε τα χάδια και τα φιλιά και, επειδή μόλις είχε βγει από το μπάνιο και ήταν καθαρή, μπήκα με τη μία στο δωμάτιο. Πίπα ακά καλή, εναλλαγές στο σεξ και κώλο χωρίς μα και μου. Σφιχτό μουνάκι, καθώς όλοι την παίρνουν από κώλο. Δωμάτιο καθαρό και με φουλ Α/C. Παίζει να ξαναπάω....
Μόλις την γάμησα και εγώ, πραγματικά πολύ καλές υπηρεσίες...σκληρό σεξ και καλή καρδιά το Κατερινάκι μας! (από τα λίγα που χουμε πει)
 

Epop

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες καλημέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω
Ξερουμε τι απέγινε η Εβελίνα από Πέργαμου 1 ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom