Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (8 μέλη και 76 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.981
Πόντοι
1.336
Λαϊκό προσκύνημα για την διάσημη μαργκω κυριακάτικα.

Μόλις έφυγα διότι ήμουν ο τελευταίος η τσατσά έδειξε ανακούφιση και με χαμόγελο με χαιρέτισε δείχνοντας την πίεση που είχαν στο σπίτι σήμερα.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Ναι είμαι θύμα της σύγχρονης μάστιγας του εύκολου έρωτα..
Δεν θέλω να δίνω 20 ευρώ για ποτά σε συνομήλικες μου..
Χαχαχαχα πολύ καλό...
Και να σου πω κάτι...
Κάποιες γκόμενες που είχα μου την πηδούσαν άλλοι...Ε δεν μπορεί τόσες πουτανες που έχω πηδήξει να μην έχουν γκόμενο...
Παίρνω εκδίκηση..
 
Τελευταία τροποποίηση:

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Έτσι για το σορολόπι...

Προ ολίγου στο Μεταξουργείο πέτυχα το ενοικιαστήριο του ορόφου για το Λεωνίδου 28. Είχα καιρό να πάω να δω. Είχαμε/είχα περάσει καλά εκεί σε γενικές γραμμές. :rockon:Έφερνε ναυάγια, ανωμαλιάρες, εξτρατζουδες κρυφές και μη καθώς και μαϊντανούς. Και βέβαια ήταν και καθαρό. Από την άλλη επιτρέπεται να παραμένουν ανοικτά κάτι σαπιδια σαν το χαμστερόσπιτο Ιάσωνος 31; :2funny: Στο Ιάσωνος 32 πέτυχα την ατσούμπαλη χοντρή Άντζελα του Μ.Αλεξανδρου 17 κι από τον άσσο της Περγάμου (ησυχάσαμε από ξινομούρα πλάστικ Εβελίνα, πιστεύω θα δουλεύει σε άλλο τομέα). Ιάσωνος 46 διάδρομος η λεπτή Άννα εμφανώς ξενερωμένη. Στο γωνιακό της Μαραθώνος ήταν η κοντή ξανθιά Λίνα που ακόμα δουλεύει κι αυτή. Απλά φιλότιμη. Τίποτα το ιδιαίτερο. Εκεί κάποτε δέσποζε η Γιάννα με τα 30ποντα τακούνια
για να φαίνεται ψηλή (η τάπα)
αλλά και με τα πλούσια προγράμματα ( ! ). Έκανε άραγε λεύκανση κωλοτρυπίδας; θυμάμαι την πείραζαν κάτι παλιόπαιδα
στα σαλόνια. Που έχει φτάσει η νεολαία μας;
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 γωνία ήταν η Γιάννα με τις βυζάρες που την έχω πετύχει Περγάμου. Χόντρυνε κι άλλο.
Τζίφος η κατάσταση!
γιαννα η ρωσιδα?αυτη που εχει φυγει καιρο απο την φυλης η αλλη?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960

Καλα ο μαυρομαλης γνωστος βλακας μπαρμπακαφενειος αλλα ο καραφλακιας τα λεει καλα,
ποσες φορες δεν την εχω πεσει σε γκομενα γιατι σκεφτομαι οτι αυτο που θελω μονο απ αυτην το βρισκω και με ενα κοσαρι γιατι να ταλαιπωριεμαι..
Και ετσι μετα απο καιρο χανεις το παιχνιδι να εισαι με ενα πραγματικα ομορφο πλασμα και μενεις με τις μπαζολες των μπουρδελων..
Παντως οπως και να χει και τα δυο θα τα πληρωσεις!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Φίλε αν δεν σου είναι κόπος μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της λιας ?
Την εχουν περιγράψει πολλοί αλλά δεν διαβάζεις φαίνεται..

Μετρίου αναστηματος, με μετριο σώμα, μεσαίο βυζι, χαλαρό κώλο.
Μελαχρινη, όμορφη σχετικά σαν ταυλανδεζα.
Ηλικία πρέπει να είναι μέχρι τριάντα.
Εν ολίγοις εμφανίζεται μια καινούρια πολύ μέτρια και γίνεται χαμός και ντόρος!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Καλα ο μαυρομαλης γνωστος βλακας μπαρμπακαφενειος αλλα ο καραφλακιας τα λεει καλα,
ποσες φορες δεν την εχω πεσει σε γκομενα γιατι σκεφτομαι οτι αυτο που θελω μονο απ αυτην το βρισκω και με ενα κοσαρι γιατι να ταλαιπωριεμαι..
Και ετσι μετα απο καιρο χανεις το παιχνιδι να εισαι με ενα πραγματικα ομορφο πλασμα και μενεις με τις μπαζολες των μπουρδελων..
Παντως οπως και να χει και τα δυο θα τα πληρωσεις!
Είμαι παρα πολλα χρονια στον χώρο του Metal. Συναυλίες, Metal μπαράκια στην Αθήνα εδώ και 25+ χρόνια. Εχω παρα πολλες γνωριμίες και είμαι και μουσικός σε αυτό τον χώρο παραλληλα με το κυρίως επάγγελμα μου. Αυτους δεν τους εχω ξαναδεί! Ότι να'ναι, και να ξέρετε κατι: Αυτοί που κράζουν είναι οι πιο τακτικοί πελατες! Κάθε βδομάδα θα παιρνουν και μια call! Και τους κόβω όλους στην ηλικία μου... Τεσπα, ας μη σπαμάρουμε άλλο το νημα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
γιαννα η ρωσιδα?αυτη που εχει φυγει καιρο απο την φυλης η αλλη?
Τη Γιάννα τη βαλβιδορουφηχτρα που δουλεύει καιρό τώρα σε ελαιοτριβείο λέει, εσύ πρέπει να αναφέρεσαι στη Γιάννα τη μελαχρινή τη γυρολογο που στα τελευταία της δούλεψε στη μοντελοαλυσιδα, η πρώτη πολύ καλή μέσα η 2η άχρηστη ειδικά απ όταν αρραβωνιαστηκε
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
73
Like
73
Πόντοι
0
Είμαι παρα πολλα χρονια στον χώρο του Metal. Συναυλίες, Metal μπαράκια στην Αθήνα εδώ και 25+ χρόνια. Εχω παρα πολλες γνωριμίες και είμαι και μουσικός σε αυτό τον χώρο παραλληλα με το κυρίως επάγγελμα μου. Αυτους δεν τους εχω ξαναδεί! Ότι να'ναι, και να ξέρετε κατι: Αυτοί που κράζουν είναι οι πιο τακτικοί πελατες! Κάθε βδομάδα θα παιρνουν και μια call! Και τους κόβω όλους στην ηλικία μου... Τεσπα, ας μη σπαμάρουμε άλλο το νημα.
τα παιδια αθτα πριν 12 χροια ηταν στο greek pua τοθσ ειχα γνωρισει και με τον ανεστη τον χοντρο τησ παρεασ ειχαμε βγει..... ασχολιοταν με mystery method τωρα εχει δικια τοθ εταιρια και δεν συμφωνω με αυτα ποθ λενε..
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Τη Γιάννα τη βαλβιδορουφηχτρα που δουλεύει καιρό τώρα σε ελαιοτριβείο λέει, εσύ πρέπει να αναφέρεσαι στη Γιάννα τη μελαχρινή τη γυρολογο που στα τελευταία της δούλεψε στη μοντελοαλυσιδα, η πρώτη πολύ καλή μέσα η 2η άχρηστη ειδικά απ όταν αρραβωνιαστηκε
λεω για την γιαννα που μεσουρανησε στην φυλης τα τελευταια 8 χρονια(μαυρομαλλα με τσιμπουκοχειλα και φυσικα μασταρια),ρωσιδα βεβαια,αλλα με ενδιαφερει αν λες την ιδια στην κωνσταντινουπολεως,αληθεια τελικα αν δεν ειναι αυτη ξερεις τι απεγινε?
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Ειναι ενημερωμένος κανείς για την μετεγκατάσταση της Σοφίας απο Μαραθώνος 59 σε μασαζ της Συγγρού (μετρό)?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
λεω για την γιαννα που μεσουρανησε στην φυλης τα τελευταια 8 χρονια(μαυρομαλλα με τσιμπουκοχειλα και φυσικα μασταρια),ρωσιδα βεβαια,αλλα με ενδιαφερει αν λες την ιδια στην κωνσταντινουπολεως,αληθεια τελικα αν δεν ειναι αυτη ξερεις τι απεγινε?
Ναι γι αυτή έγραψα μετοχαρακτηριστικο τατουάζ, , σχετικά ωραία όποτε αδυνατιζε άλλη άχρηστη μέσα

ΥΓ ποτέ δε μεσουράνησε στη Φυλής η συγκεκριμένη, μη λένε και ότι θέλουμε απλά κάι μόνο επειδή μάς άρεσε
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Πέρασμα πριν λίγο απο Φ13 υπόγειο για να δω τη Σόλ αλλα δεν ηταν εκει, ουτε η Μιροσλάβα.
Μονη της η Λατινα Μισέλ.
Ομορφη κοπελα αλλα προσπερασα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Στο Μ.Α 28 υπόγειο ειναι μια Χριστίνα, οχι η μαυρομαλλα Ρωσσιδα που αγνοείται αλλα μια αλλη μέτρια με πλούσιο στήθος και ελεύθερο τσιμπουκι στο μενού.

Κατεθεσα στην Κάρμεν στο Ιασωνος 44 τερμα αριστερά.
Ομορφο πετιτ μιλφακι με πολυ απαλα πόδια και γαμπες που δε χορταινω να χουφτωνω.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
13
Like
2.402
Πόντοι
736
Ξέρουμε αν είναι τώρα βεργας 2 αυτή η τζουλια με τις βυζαρες που λένε;
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Καταθεση πριν από λίγο στο σπιτάκι Ιασ 46 με τις 3 κοπέλες, Άννα, Στέλλα και Μαρία..
Διάλεξα την Αννουλα μιας και δεν την είχα ξαναπάρει...
Πρόκειται για κοπέλα γύρω στα 25 χρόνων, μελαχρινή, αδύνατη προς σκιννυ που μου αρέσει..
Απλό πρόγραμμα λέει η τσατσά..
Δίνω το 10αρικο περνάω στο δωμάτιο και αρχίζω να ετοιμάζομαι..
Έρχεται η Άννα με χαιρετάει και έρχεται στο κρεβάτι με την καποτα στο χέρι, την περνάει σε πεσμένο μοριο και αρχίζει μια πιπα γρήγορη λες και βιαζόταν..
Καταφέρνει να με σηκώσει κάπως και της λέω πισωκολλητο..
Ωραία θέα με την κοπέλα στα 4, της έδωσα κάποιες πουτσιες και ύστερα με γύρισε σε ιεραποστολικο..
Φιλιά δεν δίνει, χουφτωματα δεν είχα κάποιο θέμα αλλά απλά διεκπαιραιωτικη..
Τελείωσα μέσα στην καποτα, την ευχαρίστησα με χαιρέτησε και έφυγε..
Μαλλον θα την ξαναδώ την κοπέλα στο μέλλον..

ΥΓ: Όσο περίμενα στο σαλόνι για την Άννα, ένας τύπος, Έλληνας φαινόταν είχε καλέσει την ΔΙΑΣ έξω από το μαγαζί γιατί ήθελε να περάσει στο δωμάτιο και κάποια κοπέλα δεν τον ήθελε..
Έφυγε η ΔΙΑΣ, έρχεται αυτός μέσα και κάνει σκηνή, λέγοντας στην Στέλλα και ζητώντας τη το λόγο γιατί δεν τον δέχονται στο δωμάτιο και ότι ετοιμάζεται να πάει στο ΑΤ Ομονοίας να καταθέσει μυνηση για να πάει αυτόφωρο..
Η τσατσά να του λέει ότι δεν τον θέλουν τα κορίτσια και αυτός να λέει ότι παίρνουν όλους τους Πακιστανους τους βρωμιαριδες και δεν παίρνουν αυτόν..
ΡΕ ΜΛΚ ΤΙ ΝΑΥΑΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ?
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
561
Κριτικές
8
Like
1.211
Πόντοι
486
Καταθεση πριν από λίγο στο σπιτάκι Ιασ 46 με τις 3 κοπέλες, Άννα, Στέλλα και Μαρία..
Διάλεξα την Αννουλα μιας και δεν την είχα ξαναπάρει...
Πρόκειται για κοπέλα γύρω στα 25 χρόνων, μελαχρινή, αδύνατη προς σκιννυ που μου αρέσει..
Απλό πρόγραμμα λέει η τσατσά..
Δίνω το 10αρικο περνάω στο δωμάτιο και αρχίζω να ετοιμάζομαι..
Έρχεται η Άννα με χαιρετάει και έρχεται στο κρεβάτι με την καποτα στο χέρι, την περνάει σε πεσμένο μοριο και αρχίζει μια πιπα γρήγορη λες και βιαζόταν..
Καταφέρνει να με σηκώσει κάπως και της λέω πισωκολλητο..
Ωραία θέα με την κοπέλα στα 4, της έδωσα κάποιες πουτσιες και ύστερα με γύρισε σε ιεραποστολικο..
Φιλιά δεν δίνει, χουφτωματα δεν είχα κάποιο θέμα αλλά απλά διεκπαιραιωτικη..
Τελείωσα μέσα στην καποτα, την ευχαρίστησα με χαιρέτησε και έφυγε..
Μαλλον θα την ξαναδώ την κοπέλα στο μέλλον..

ΥΓ: Όσο περίμενα στο σαλόνι για την Άννα, ένας τύπος, Έλληνας φαινόταν είχε καλέσει την ΔΙΑΣ έξω από το μαγαζί γιατί ήθελε να περάσει στο δωμάτιο και κάποια κοπέλα δεν τον ήθελε..
Έφυγε η ΔΙΑΣ, έρχεται αυτός μέσα και κάνει σκηνή, λέγοντας στην Στέλλα και ζητώντας τη το λόγο γιατί δεν τον δέχονται στο δωμάτιο και ότι ετοιμάζεται να πάει στο ΑΤ Ομονοίας να καταθέσει μυνηση για να πάει αυτόφωρο..
Η τσατσά να του λέει ότι δεν τον θέλουν τα κορίτσια και αυτός να λέει ότι παίρνουν όλους τους Πακιστανους τους βρωμιαριδες και δεν παίρνουν αυτόν..
ΡΕ ΜΛΚ ΤΙ ΝΑΥΑΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ?
Προχθές αργά στο μπάρ 'το ναυάγιο'....
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
γιαννα η ρωσιδα?αυτη που εχει φυγει καιρο απο την φυλης η αλλη?
Κατά πρώτον Ρωσίδες δεν υπάρχουν. Ουκρανές είναι
ή τίποτα μπουρτζόβλαχες Λευκορωσίδες κτλ. Εμάς βέβαια δεν μας νοιάζει αλλά αυτές ναι όταν τους το λες. :2funny: Προσωπικά αναφερόμουν στην Γιάννα από Φώκαιας κτλ που πλέον δεν μπουρδελιάζει. Σοβαρή περίπτωση επαγγελματία που υλοποιούσε πολλές απαιτήσεις. Γνωστός μου μέγας μύστης σκηνικών της είχε ζητήσει μια φάση (έτσι μου έχει πει και δεν τον έχω πιάσει ποτέ να λέει ψέμματα) στο Μαραθώνος, να πάει αυτή με άγνωστο θηριώδη αράπη, αυτός να βλέπει, να πέφτει άπειρο βρισίδι και άγριο γαμήσι και μετά να μπαίνει κι αυτός (άρα παρτουζα) κι αυτή είπε όλα γίνονται αν πληρώσεις. Το αν το έκαναν δεν το γνωρίζω αλλά αυτό για'μένα λέγεται επαγγελματισμός. Αν η άλλη μασάει σε τέτοια και θέλει αγκαλίτσες και μαλακίες είναι αρχάρια. Άλλη μια επαγγελματίας λοιπόν που αποχώρησε από τα μπουρδέλα. Όσον αφορά την άλλη Γιάννα στην Κων/λεως θεωρώ αδύνατον να έχει δουλέψει Φυλής. Θα την είχα δει.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
ΥΓ: Όσο περίμενα στο σαλόνι για την Άννα, ένας τύπος, Έλληνας φαινόταν είχε καλέσει την ΔΙΑΣ έξω από το μαγαζί γιατί ήθελε να περάσει στο δωμάτιο και κάποια κοπέλα δεν τον ήθελε..
Έφυγε η ΔΙΑΣ, έρχεται αυτός μέσα και κάνει σκηνή, λέγοντας στην Στέλλα και ζητώντας τη το λόγο γιατί δεν τον δέχονται στο δωμάτιο και ότι ετοιμάζεται να πάει στο ΑΤ Ομονοίας να καταθέσει μυνηση για να πάει αυτόφωρο..
Η τσατσά να του λέει ότι δεν τον θέλουν τα κορίτσια και αυτός να λέει ότι παίρνουν όλους τους Πακιστανους τους βρωμιαριδες και δεν παίρνουν αυτόν..
ΡΕ ΜΛΚ ΤΙ ΝΑΥΑΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ?
:2funny::2funny::2funny:
Ακόμα καλύτερο σκηνικό τσάτσος να σχολιάζει νταβά με μηχανάκι που τα μαζεύει από δυο τρια πουτανάκια
κιι ο τσάτσος έλεγε: "αυτή είναι δουλειά, όχι θα κάθομαι να σκουπίζω τιις πουτσότριχές σας". Για να μην πω που έρχονται οι "γκόμενοι" και τους τα ακουμπάνε αυτές αβίαστα με χαμόγελο.
Ή μήπως δεν είναι έτσι; :rolleyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom