Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (14 μέλη και 121 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τηλεφωνικη ανταποκριση απο το μετωπο της φυλης(δωρητης)..
η μπαρμπορα ειναι ντυμενη χοιρινο,με καπελλακι & μπουστακι POLICE..





υ.γ δεν παιζεσαι μωρη καριολα..
ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT..
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
τηλεφωνικη ανταποκριση απο το μετωπο της φυλης(δωρητης)..
η μπαρμπορα ειναι ντυμενη χοιρινο,με καπελλακι & μπουστακι POLICE..





υ.γ δεν παιζεσαι μωρη καριολα..
ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT..
Oτι πρεπει για σενα δλδ...!!  Α χα χα χα χα χα χα χα χα!!1


Τραβα κατω και κανε την να υποφερει!!   Α χα χα χα χα χα χα χα χα!!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η ελενη απο ιασωνος 37 ξερει κανεις αν παιζει ακομα?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τσατσάδες & πουτάνες είχαν φύγει και είχαν πάει με πούλμαν στα μπλόκα που έχουν στήσει οι αγρότες στις Εθνικές οδούς για συμπαράσταση στην δοκιμαζόμενη αγροτιά.

Συνδικαλισμός, φίλε...

Ναι, ναι, εξαιρετική φαντασία, όπου οι αγρότες εκχύουν επί του οδοστρόματος φρούτα και οι πορνοεργαζόμενοι αρχιδόγαλα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα το πρωί:

...πε η κυρία της υπηρεσίας και έφυγα.Προφανώς η Μολδαβέζα "Ρωσίδα".

Πιπίνου 65-Άντζυ πρέπει να είπε.Μελαγχροινή αδιάφορη.

Χωματιανού 11 κάτω-Μελαμψή βραζιλίζουσα απάτη διαλαλώντας στο σαλόνι οτι κάνει το ένα,κάνει το άλλο,γλύφει αρχίδια,είναι πολύ καλή και "θα περάσουμε ωραία".Ακολουθεί κριτική.

:rockon: :rockon: :rockon:

Περιττό να πω ότι χάρηκα την τιμητική διάκριση του συναδέλφου  jockerx  :thumbsup:

ε!!! θα το πω και ας παρεξηγηθώ ...

Αξίζει στον συνάδελφο jockerx η τιμητική διάκριση ...

παρότι, ...δεν συμπαθεί τις τσατσάδες

τέλος πάντων

μήπως εγώ τις συμπαθώ 

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
τηλεφωνικη ανταποκριση απο το μετωπο της φυλης(δωρητης)..
η μπαρμπορα ειναι ντυμενη χοιρινο,με καπελλακι & μπουστακι POLICE..





υ.γ δεν παιζεσαι μωρη καριολα..
ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT..

Η κοπέλα ..."το δείχνει" ότι έχει πολλούς ρόλους μέσα της να παίξει 


:grin: :grin: :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Μπάρμπαρα

Η κοπέλα ..."το δείχνει" ότι έχει πολλούς ρόλους μέσα της να παίξει 


:grin: :grin: :grin:

Συμφωνούμε και επαυξάνουμε.
Και η φαντασία μας καλπάζει: Πως να ήταν ντυμένη χοιρινό;
 

HoneyBane

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
η ελενη απο ιασωνος 37 ξερει κανεις αν παιζει ακομα?


Nαι οπως και μερικες φορες πρωινα στο Ιασωνος 20γ


Περιττό να πω ότι χάρηκα την τιμητική διάκριση του συναδέλφου  jockerx  Thumbsup

Οντως ακρως ενημερωτικος.Μου θυμιζει εντονα τον μεγιστο xilnik  :rockon: :rockon: :rockon:
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα, γνωριζει κανεις εαν δουλευει σημερα βραδυ η ινκα στο 67;
 

john-the-stud

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το πρωί:

Αλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα,όμορφη ξανθιά ανοικτομάτα με καλό βυζί και λίγο πλαδαρό κώλο.Καλές αναλογίες σώματος.Κάνει μόνο τα βασικά και 69 στα 20 ευρώ.Λιθουανή κατά δήλωση.Δεν ήταν η χθεσινή πρωινή αδύνατη Ρουμάνα Κατερίνα η οποία εμφανίζεται σαν κομήτης.
Η τσατσά δήλωσε "άφαντη" για την Κατερίνα.
Αλκιβιάδου 16Α-Νταϊάνα σταθερά.MILF με ακάποτο δοκιμασθείσα παρά του κυρίου Πυραύλου και εμού.

Κνίδου 18-Πολύ κοντή μελαμψή εργαζόμενη από τσίρκο.
Προύσσης 22-Μπέτυ νομίζω είπε,ξανθιά αδιάφορη γεματούλα ειδικά στην περιφέρεια.

Τροφωνίου 11 πάνω-Αγάπη milf, σταθερά, καταβάλλουσα αποτελεσματικές προσπάθειες βελτιώσης της εμφάνισής της.Η δίαιτα έχει αποτέλεσμα αλλά πρέπει να συνεχιστεί επίπονα.Συνέχισε Αγάπη, "αγαθά κόποις κτώνται".

Τροφωνίου 13 κάτω-Μαρίνα milf, σταθερά
Τροφωνίου 13 πάνω-Μπέτυ milf, σταθερά.

Διδύμου 20-Ιβάννα η ξινή ξεπεταζού:"Μωρό μου μην ξεχνάς οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά" στα 6 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο!!!.Έχει απίστευτη αίσθηση του χρόνου!.
Διδύμου 18 υπόγειο-Άννα,ξανθιά μέτριας εμφάνισης,όχι χοντρή με ακάποτο.
Διδύμου 8 κάτω-Λίλιαν η επιστροφή.Ξανθιά όμορφη εύσωμη γυναίκα,Ρωσίδα και μέτρια κατά τα γραφόμενα.
Διδύμου 8 πάνω-Μαρία με τα κοτσιδάκια σταθερά.

Φυλής 59 πάνω-Νάντια.Νέα άφιξη κατά την υπηρεσία.Δεν την έχω ξαναδεί.Μελαγχροινή λεπτή πιπινοειδής με χαριτωμένο προσωπάκι.Κάνει ακάποτο.Δεν καταλαβαίνει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.
Φυλής 86 πάνω-Μελαγχροινή αδιάφορη.
Φυλής 67-Σαμπρίνα από Φυλής 59 κάτω.Δηλώνει πλέον και ακάποτο.Σφίξαν οι κώλοι...σφίγγουν και οι στοματικές κοιλότητες περί του πέους.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά είπε η κυρία της υπηρεσίας και έφυγα.Προφανώς η Μολδαβέζα "Ρωσίδα".

Πιπίνου 65-Άντζυ πρέπει να είπε.Μελαγχροινή αδιάφορη.

Χωματιανού 11 κάτω-Μελαμψή βραζιλίζουσα απάτη διαλαλώντας στο σαλόνι οτι κάνει το ένα,κάνει το άλλο,γλύφει αρχίδια,είναι πολύ καλή και "θα περάσουμε ωραία".Ακολουθεί κριτική.

H Νταιανα καλη συμφωνω αν και δεν μιλαει καθολου αγγλικα η φυσικα ελληνικα και τα βουλγαρικα μου λιγο χαλια.
Μια παρατηρηση μονο Η Ιβανα δεν ξερω τη σου εχει κανει αλλα εμενα παντα με εχει στα 10 λεπτα χωρις ποτε το σχολειο οπως στα εχει πει εσενα. Δεν αμφιβαλω αλλα εγω θα ελεγα να τη δοκιμασεις ξανα και πες μου!!! Μαρια απο διδυμου 8 θα ηθελα να δοκιμασω λες καλη εεε? Ευχαριστω οι κριτικες σου φαινονται λεπτομερεις!!!
 

john-the-stud

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

H Νταιανα καλη συμφωνω αν και δεν μιλαει καθολου αγγλικα η φυσικα ελληνικα και τα βουλγαρικα μου λιγο χαλια.
Μια παρατηρηση μονο Η Ιβανα δεν ξερω τη σου εχει κανει αλλα εμενα παντα με εχει στα 10 λεπτα χωρις ποτε το σχολειο οπως στα εχει πει εσενα. Δεν αμφιβαλω αλλα εγω θα ελεγα να τη δοκιμασεις ξανα και πες μου!!! Μαρια απο διδυμου 8 θα ηθελα να δοκιμασω λες καλη εεε? Ευχαριστω οι κριτικες σου φαινονται λεπτομερεις!!!






[Αλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα,όμορφη ξανθιά ανοικτομάτα με καλό βυζί και λίγο πλαδαρό κώλο.Καλές αναλογίες σώματος.Κάνει μόνο τα βασικά και 69 στα 20 ευρώ.Λιθουανή κατά δήλωση.Δεν ήταν η χθεσινή πρωινή αδύνατη Ρουμάνα Κατερίνα η οποία εμφανίζεται σαν κομήτης.
Η τσατσά δήλωσε "άφαντη" για την Κατερίνα.
Αλκιβιάδου 16Α-Νταϊάνα σταθερά.MILF με ακάποτο δοκιμασθείσα παρά του κυρίου Πυραύλου και εμού.

Κνίδου 18-Πολύ κοντή μελαμψή εργαζόμενη από τσίρκο.
Προύσσης 22-Μπέτυ νομίζω είπε,ξανθιά αδιάφορη γεματούλα ειδικά στην περιφέρεια.

Τροφωνίου 11 πάνω-Αγάπη milf, σταθερά, καταβάλλουσα αποτελεσματικές προσπάθειες βελτιώσης της εμφάνισής της.Η δίαιτα έχει αποτέλεσμα αλλά πρέπει να συνεχιστεί επίπονα.Συνέχισε Αγάπη, "αγαθά κόποις κτώνται".

Τροφωνίου 13 κάτω-Μαρίνα milf, σταθερά
Τροφωνίου 13 πάνω-Μπέτυ milf, σταθερά.

Διδύμου 20-Ιβάννα η ξινή ξεπεταζού:"Μωρό μου μην ξεχνάς οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά" στα 6 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο!!!.Έχει απίστευτη αίσθηση του χρόνου!.
Διδύμου 18 υπόγειο-Άννα,ξανθιά μέτριας εμφάνισης,όχι χοντρή με ακάποτο.
Διδύμου 8 κάτω-Λίλιαν η επιστροφή.Ξανθιά όμορφη εύσωμη γυναίκα,Ρωσίδα και μέτρια κατά τα γραφόμενα.
Διδύμου 8 πάνω-Μαρία με τα κοτσιδάκια σταθερά.

Φυλής 59 πάνω-Νάντια.Νέα άφιξη κατά την υπηρεσία.Δεν την έχω ξαναδεί.Μελαγχροινή λεπτή πιπινοειδής με χαριτωμένο προσωπάκι.Κάνει ακάποτο.Δεν καταλαβαίνει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.
Φυλής 86 πάνω-Μελαγχροινή αδιάφορη.
Φυλής 67-Σαμπρίνα από Φυλής 59 κάτω.Δηλώνει πλέον και ακάποτο.Σφίξαν οι κώλοι...σφίγγουν και οι στοματικές κοιλότητες περί του πέους.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά είπε η κυρία της υπηρεσίας και έφυγα.Προφανώς η Μολδαβέζα "Ρωσίδα".

Πιπίνου 65-Άντζυ πρέπει να είπε.Μελαγχροινή αδιάφορη.

Χωματιανού 11 κάτω-Μελαμψή βραζιλίζουσα απάτη διαλαλώντας στο σαλόνι οτι κάνει το ένα,κάνει το άλλο,γλύφει αρχίδια,είναι πολύ καλή και "θα περάσουμε ωραία".Ακολουθεί κριτική.

[/quote]
 

Επισκέπτης
Η Νταϊάνα-Αλκιβιάδου 16Α,πρωϊνή είναι φιλότιμη και δεν βιάζεται.Για μένα, τρεις καταθέσεις σε αυτήν ήταν πέραν του δέοντος.
Διάβασε τα διαδραματισθέντα με την Ιβάννα στην κριτική μου στο Διδύμου 20.
Για την Μαρία με τα κοτσιδάκια δεν έχω προσωπική γνώμη.Είναι καταφανώς σταθερή αξία και το ξέρουν όλοι.
 

john-the-stud

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Νταϊάνα-Αλκιβιάδου 16Α,πρωϊνή είναι φιλότιμη και δεν βιάζεται.Για μένα, τρεις καταθέσεις σε αυτήν ήταν πέραν του δέοντος.
Διάβασε τα διαδραματισθέντα με την Ιβάννα στην κριτική μου στο Διδύμου 20.
Για την Μαρία με τα κοτσιδάκια δεν έχω προσωπική γνώμη.Είναι καταφανώς σταθερή αξία και το ξέρουν όλοι.



Ευχαριστω για τα σχολεια και θα σε παρακολουθω. Ο λογος που ειπα για την Ιβανα ειναι οτι παντα μου φερεται καλα και παντα ειμαι στα 10 λεπτα για αυτο και το σχολειασα. Ισως και να την ρωτησω.....
 

Επισκέπτης
Κυριακάτικη πρωϊνή περιήγηση:
Αλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα,όμορφη ξανθιά ανοιχτομάτα με καλό βυζί και λίγο πλαδαρό κώλο.Καλές αναλογίες σώματος.Κάνει μόνο τα βασικά και 69 στα 20 ευρώ.Λιθουανή κατά δήλωση.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη ,μελαγχροινή,σταθερά από Κολωνού 30 κάτω.

Φώκαιας 24-Μικαέλα σταθερά.
Φώκαιας 27 όροφος-Βουλγάρα κατά τον τσάτσο που υπόσχεται επιστροφή χρημάτων.Μελαγχροινή,σκουρόχρωμη,εύσωμη,όχι χοντρή,αδιάφορη.
Φώκαιας 25 κάτω-Μπιάνκα,μελαγχροινό όμορφο λεπτό πιπίνι με αξιοπρόσεκτα προσόντα :boobies:
Φώκαιας 25 πάνω-Σάντρα μελαγχροινό όμορφο λεπτό πιπίνι από Φυλής 86 πάνω με κακή κριτική.
Φώκαιας 22 πάνω-1.Μελαγχροινή γεματούλα-όχι παχιά-μάλλον η ΙΝΚΑ από Φυλής 67 και Μ.Προδρόμου υπόγειο.2."Υποσιτισμένο" πολύ αδύνατο σκουρόχρωμο.
Φώκαιας 19-Ελληνοϊσπανίδα είπε η τσατσά.Μελαγχροινή νταρντανοειδής βυζαρού από Φυλής 54 πάνω και Φυλής 134 ισόγειο.

Φυλής 54 πάνω-Χριστίνα είπε η τσατσά κι έφυγα.Προφανώς η γνωστή μελαγχροινή με τα χυτά βυζιά από Φυλής 59 κάτω.
Φυλής 59 πάνω-Νάντια σταθερά τις τελευταίες μέρες.Καινούργια.Μελαγχροινή λεπτή πιπινοειδής με χαριτωμένο προσωπάκι.Κάνει ακάποτο.Δεν καταλαβαίνει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.Δοκιμάσθηκε από συναγωνιστή με κακή κριτική.
Φυλής 59 κάτω-Σακίρα σταθερά με ασταθή ψυχολογία.
Φυλής 80-Μαρία η Βουλγάρα, η γνήσια.
Φυλής 65 πάνω-Άννα η Ιώαννα την φώναξε η τσατσά.Λογικά Άννα.Είναι η εύσωμη μελαγχροινή βυζαρού Βαννέσα η 2η από Φυλής 59.Η άλλη Άννα η Ρουμάνα είναι σε άδεια κατά τα λεγόμενά της.
Φυλής 65 κάτω-Ρωξάνη σταθερά αυτοδιαφημιζόμενη.
Φυλής 69 κάτω-Τάνια σταθερά,ξανθό λεπτό milf καλοσυντηρημένο.
Φυλής 86 πάνω-Μελαγχροινή,ελαφρώς σκουρόχρωμη,εύσωμη,όχι χοντρή,αδιάφορη.
Μονής Προδρόμου υπόγειο-Ντιάνα το ξανθό skinny με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Μονής Προδρόμου σκαλωσιά-Λάουρα,μελαγχροινή νεαρή με σαρκώδη χείλη.Ισπανικό και 69 στα 20 ευρώ.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά Μολδαβέζα "Ρωσίδα".
Φυλής 134 όροφος-Ντενίσα,ξανθό μοντέλο από το ΙΚΕΑ.
Φυλής 109 πάνω-Στέλλα σταθερά.Ξανθιά λεπτή βυζαρού.
Πιπίνου 65-Άντζυ,μελαγχροινή λεπτή αδιάφορη με ακάποτο στα 30 ευρώ.



 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
[shadow=red,left][/shadow] Φώκαιας 22 πάνω-1.Μελαγχροινή γεματούλα-όχι παχιά-μάλλον η ΙΝΚΑ από Φυλής 67 και Μ.Προδρόμου υπόγειο.2."Υποσιτισμένο" πολύ αδύνατο σκουρόχρωμο.[shadow=red,left][/shadow]

Αξιότιμε κ. jockerx, είστε καταπλητκικός.

Τώρα, αν μπορείς κ. DPANEMA να επιβεβαιώσεις την παρουσία της δίδας Ινκας από το 67 στο 22, παρακαλώ όπως ενημερώσεις και εμένα, καθώς σήμερα αδυνατώ να επισκεφτώ την εν λόγο περιοχή.

Σας ευχαριστώ.
:smitten:
 

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
η αννα μαρια η σαλονικια εκτοσ απο φρατζη 47 ξερουμε που αλλου παιζει?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Θησέως 40  και  Κασσανδρας  3 και Βουλιαγμενης 68-
αλλά φίλε--χμμ---- είσαι σε λάθος  θρεντ ....
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑΤΑ!!!

Το τακα τακα του κ. Χρυσού ήταν διασκευή ενός γαλλικού ελαφρού τραγουδιού που είχε γίνει παγκόσμια επιτυχία.
Η ελληνική αντεπίθεση είχε γίνει με το ελληνικότατο τακα τακα του διαβόητου κ. Γιάννη Φλωρινιώτη υπό τη σημαία της τότε μεγάλης δισκογραφικής Πάνιβαρ. Αυτό το τακα τακα έπαιζε πολύ στο ραδιόφωνο των μπουρδέλων.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom