Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (12 μέλη και 133 επισκέπτες)

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
φίλε--χμμ---- είσαι σε λάθος  θρεντ ....
σ'ευχαριστω φιλε μου για τηην πληροφορια,εχεισ δικιο μπερδευτηκα κ μετα ειδα οτι εκανα λαθος θρεντ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κυριακάτικη πρωϊνή περιήγηση:

Φυλής 69 κάτω-Τάνια σταθερά,ξανθό λεπτό milf καλοσυντηρημένο.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά Μολδαβέζα "Ρωσίδα".
Φυλής 109 πάνω-Στέλλα σταθερά.Ξανθιά λεπτή βυζαρού.

για τις συγκεκριμένες (που είναι στα υπόψιν) να συμπληρώσω με την σειρά:

Τάνια: Ενδιαφέρον μιλφ αρκετά εμφανίσημο με ωραίο σώμα. Περίμενα ώρα μέχρι να εμφανιστεί (όταν μπήκα ήταν ήδη στο δωμάτιο και περίμενα τουλάχιστον δέκα λεπτά για να βγεί) και επιπλέον η τσατσά έριξε άκυρο σε ξένους. Οποιος εχει εμπειρία ας αναφέρει.

Αννα:
Επίσης ενδιαφέρων μωρό, ξανθούλα με καυλοφατσουλα, σκάει μύτη, με αγκαλιάζει στο σαλόνι και είδα κ'έπαθα για να την κάνω. Αν είναι τόσο καλή στο κρεβάτι όσο είναι εμφανισιακά τότε θα βγάλουμε γούστα

Στέλλα:
Τρελλό μωρό, με γαμάτη φατσούλα, ωραίο σωματάκι και όμορφο βυζάκι. Ψηνόμουν τρελλά για να μπώ αλλα απέφυγα καθότι δεν μπαίνω αν δεν εχω διαβάσει απο πρίν μια έγκυρη αναφορά. Πάντως εμφανισιακά είναι κάυλα.

 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
η βανεσσα δουλευει απογευμα ρε παλικαρια??
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
για τις συγκεκριμένες (που είναι στα υπόψιν) να συμπληρώσω με την σειρά:


Αννα:
Επίσης ενδιαφέρων μωρό, ξανθούλα με καυλοφατσουλα, σκάει μύτη, με αγκαλιάζει στο σαλόνι και είδα κ'έπαθα για να την κάνω. Αν είναι τόσο καλή στο κρεβάτι όσο είναι εμφανισιακά τότε θα βγάλουμε γούστα

Στέλλα:
Τρελλό μωρό, με γαμάτη φατσούλα, ωραίο σωματάκι και όμορφο βυζάκι. Ψηνόμουν τρελλά για να μπώ αλλα απέφυγα καθότι δεν μπαίνω αν δεν εχω διαβάσει απο πρίν μια έγκυρη αναφορά. Πάντως εμφανισιακά είναι κάυλα.
Η Άννα όσο γλυκια και καυλα ειναι στο σαλονι, αλλο τοσο τσαμπουκαλου και αλλοπροσαλλη ειναι μεσα στο δωματιο.
Δεν ειναι κακη στο κρεβατι, αλλά θελει να εχει τον ελεγχο και δεν αφηνει πρωτοβουλιες.

Σε γνωστο που δεν ψηνοταν να μπει, του εκανε γλωσσοφιλα και χουρο στο σαλονι για να τον ψησει η ξεβρακωτη και στο δωματιο τον ξενερωσε....

Για την Στέλλα εχω καταθεσει κριτικη, αρκετα αξιολογη κοπελα,καθαρη και κορμαρα! και δεκτικη σε καθε σταση και καθολου βιασυνη σε θεμα χρονου
 

Επισκέπτης
Ὡς πληροφορούμεθα αὐτὴν τὴν στιγμὴν ἐκ τοῦ κ. Farkeli ἐπικρατεῖ ὁμαλότης καὶ ἡρεμία ἐν τῇ ὁδῷ Φυλῆς μὲ ὅλους τοὺς οἰκίσκους ἀνοικτούς.

Εἰς τὸ Φ59 κάτω ἡ Πριγκήπισσα ἐν πλήρει δόξει.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
για τις συγκεκριμένες (που είναι στα υπόψιν) να συμπληρώσω με την σειρά:

Τάνια: Ενδιαφέρον μιλφ αρκετά εμφανίσημο με ωραίο σώμα. Περίμενα ώρα μέχρι να εμφανιστεί (όταν μπήκα ήταν ήδη στο δωμάτιο και περίμενα τουλάχιστον δέκα λεπτά για να βγεί) και επιπλέον η τσατσά έριξε άκυρο σε ξένους. Οποιος εχει εμπειρία ας αναφέρει.
Δεν ειναι απο τις γκομενες που ξεσηκωνουν τα πληθη με το σερβις τους αλλα για το 20αρικο ειναι μια χαρα περιπτωση!Τσεκαρε τις κριτικες που εχει στο ντελο αυτο ωστε να εχεις μια πιο ολοκληρωμενη αποψη :thumbsup:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
H Πριγκήπισα εκεί όμως αξίζει? αν την συγκρίνεις με Μιλένα ή Ντενίζα?? ποια είναι καλύτερη? βιάζεται στο δωμάτιο?

Ὡς πληροφορούμεθα αὐτὴν τὴν στιγμὴν ἐκ τοῦ κ. Farkeli ἐπικρατεῖ ὁμαλότης καὶ ἡρεμία ἐν τῇ ὁδῷ Φυλῆς μὲ ὅλους τοὺς οἰκίσκους ἀνοικτούς.

Εἰς τὸ Φ59 κάτω ἡ Πριγκήπισσα ἐν πλήρει δόξει.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
H Πριγκήπισα εκεί όμως αξίζει? αν την συγκρίνεις με Μιλένα ή Ντενίζα?? ποια είναι καλύτερη? βιάζεται στο δωμάτιο?


Η Πριγκήπισα είναι πολύ καλή στο δωμάτιο.
Αν και δεν την έχω επισκεφτεί πολλές φορές, αξίζει το 20αρικο.

Μπορεί στο σαλόνι να μην εμπνέει ερωτισμό, αλλά πολλοί Συνάδελφοι έχουν αναφερθεί στις ψυχεδελικές τις καταστάσεις: Στο σαλόνι έτσι και στο δωμάτιο γιουβέτσι.

Εν συγκρίση με την Ντενίζα του 134, απλά καμιά σχέση.
Η Ντενίζα είναι νεαρή, πανέμορφη, αλλά είναι Έπιπλο !
Η Βανέσα είναι και καλύγραμμη και καυλιάρα στο δωμάτιο.

Την Μιλένα δεν την έχω "δοκιμάσει".

Καλό βόλι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δεν ειναι απο τις γκομενες που ξεσηκωνουν τα πληθη με το σερβις τους αλλα για το 20αρικο ειναι μια χαρα περιπτωση!Τσεκαρε τις κριτικες που εχει στο ντελο αυτο ωστε να εχεις μια πιο ολοκληρωμενη αποψη :thumbsup:

οι κριτικές είναι ενθαρρυντικές και στα + το γεγονός οτι έριξε άκυρο σε ξένους οπότε άμα βρεθώ στην περιοχή κάποιο πρωινό (δύσκολο) μπορεί να ρίξω ενα βλέφαρο.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
για τις συγκεκριμένες (που είναι στα υπόψιν) να συμπληρώσω με την σειρά:

Τάνια: Ενδιαφέρον μιλφ αρκετά εμφανίσημο με ωραίο σώμα. Περίμενα ώρα μέχρι να εμφανιστεί (όταν μπήκα ήταν ήδη στο δωμάτιο και περίμενα τουλάχιστον δέκα λεπτά για να βγεί) και επιπλέον η τσατσά έριξε άκυρο σε ξένους. Οποιος εχει εμπειρία ας αναφέρει.

Αννα:
Επίσης ενδιαφέρων μωρό, ξανθούλα με καυλοφατσουλα, σκάει μύτη, με αγκαλιάζει στο σαλόνι και είδα κ'έπαθα για να την κάνω. Αν είναι τόσο καλή στο κρεβάτι όσο είναι εμφανισιακά τότε θα βγάλουμε γούστα

Στέλλα:
Τρελλό μωρό, με γαμάτη φατσούλα, ωραίο σωματάκι και όμορφο βυζάκι. Ψηνόμουν τρελλά για να μπώ αλλα απέφυγα καθότι δεν μπαίνω αν δεν εχω διαβάσει απο πρίν μια έγκυρη αναφορά. Πάντως εμφανισιακά είναι κάυλα.

κατα την γνωμη 

η αννα κανει καλο κρεβατι και συμμετεχει ωραια με χαδια και βογγητα.
το νιωθει οτι την γαμας...δεν ειναι εντελως πηγαδι ακομα.

η τανια ειναι μετρια...λιγο πανω απο το μεσο  ορο...δεν τα κλαις τα 20 αλλα δεν τρελενεσαι .

με τ στελλα εχω κανει πολυ ασχημο γαμησι πριν ακομα φτιαξει το στηθος.
πριν απο κανα χρονο στο φωκαιας 25 κατω...ισως να εχω βαλει και κριτικη.

θελω ομως να της δωσω αλλη μια ευκαιρια γιατι εχω ενδειξεις οτι εχει βελτιωθει.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ντενίζα λέω Ρεμούνδου 21, Μιλένα ΗΤΑΝ Φυλής 71 και καράβια πλήθους ανδρών που αναζητούσαν την ηδονή έστηναν ουρά! Βανέσσα ελπίζω να είναι σαν Αλεξία που δουλεύει τώρα Αγαθουπόλεως για να αξίζει χρήμα και προσπάθεια-χρόνος μου

Η Πριγκήπισα είναι πολύ καλή στο δωμάτιο.
Αν και δεν την έχω επισκεφτεί πολλές φορές, αξίζει το 20αρικο.

Μπορεί στο σαλόνι να μην εμπνέει ερωτισμό, αλλά πολλοί Συνάδελφοι έχουν αναφερθεί στις ψυχεδελικές τις καταστάσεις: Στο σαλόνι έτσι και στο δωμάτιο γιουβέτσι.

Εν συγκρίση με την Ντενίζα του 134, απλά καμιά σχέση.
Η Ντενίζα είναι νεαρή, πανέμορφη, αλλά είναι Έπιπλο !
Η Βανέσα είναι και καλύγραμμη και καυλιάρα στο δωμάτιο.

Την Μιλένα δεν την έχω "δοκιμάσει".

Καλό βόλι.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΦΩΚΑΙΑΣ & ΦΥΛΗΣ

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 24 (ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ)[/size]
:rolleyes:
Ξανθιά με αθώο σχεδόν χαζό βλέμμα, αρκετά λεπτή και μάλλον κοντή με κρυμμένα βυζιά σχεδόν ανύπαρκτα και περιορισμένο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 22 (ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:s&m_2:
Mελαχρινή από Φυλής 92 (μπουρδελοσφηγκοφωλιά) και παλαιότερα Μονής Προδρόμου υπόγειο με πουτανίσιο σκυθρωπό βλέμμα, σκουλαρίκι στο ρουθούνι της μύτης, κοντά μαλλιά καρέ, μέτρια βυζιά και αρκετά πιασίματα
Η μια 20 ευρώ και με την τσατσά 40 ευρώ ( απλά μαθηματικά)

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 19[/size]
:s&m_1:
Αντριάννα θωρηκτό από την Ουκρανία (με την καλή έννοια), προκλητικό βλέμμα (το μόνο ίσως ενδιαφέρον) αρκετά ψηλή (νταρντάνα) με πληθωρικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο, όλα μέσα σε ένα διχτυωτό κόκκινο εσώρουχο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 17 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:boobies:
μια σχετικά ωραία ξανθιά (δεν θυμάμαι το όνομα της) με συμπαθητικά χαρακτηριστικά, μέτρια στο ύψος

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 80[/size]
;)
Χριστίνα,  γνωστή

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 69[/size]
:cool2:
Σαπρίνα, γνωστή

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 71 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:dancing:
Ιονέλα η εργάτρια (γνωστή παλαιότερα ως Ελένη η γυρολόγος)

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 92[/size]
:sunglasses:
Ραμόνα μελαχρινή σχετικά ψηλή, μέτρια πεταχτά βυζιά, περίεργο σωματότυπο μάλλον λόγω του χαμηλά τοποθετημένου κώ(ο)λου της  :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ὡς πληροφορούμεθα αὐτὴν τὴν στιγμὴν ἐκ τοῦ κ. Farkeli ἐπικρατεῖ ὁμαλότης καὶ ἡρεμία ἐν τῇ ὁδῷ Φυλῆς μὲ ὅλους τοὺς οἰκίσκους ἀνοικτούς.

Εἰς τὸ Φ59 κάτω ἡ Πριγκήπισσα ἐν πλήρει δόξει.

Άψογα περιποιημένη,

αλλά κοιτώντας (αινιγματικά) τον απέναντι καθρέπτη του σαλονιού,

σαν να έβλεπε μέσα σε αυτόν μια ..."άλλη πραγματικότητα"

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Άψογα περιποιημένη,

αλλά κοιτώντας (αινιγματικά) τον απέναντι καθρέπτη του σαλονιού

-καθρέφτη, καθρεφτάκι μου: ποιά είναι η καλύτερη στη Φυλής;

H Πριγκήπισα εκεί όμως αξίζει? αν την συγκρίνεις με Μιλένα ή Ντενίζα?? ποια είναι καλύτερη? βιάζεται στο δωμάτιο?

Βανέσσα ελπίζω να είναι σαν Αλεξία που δουλεύει τώρα Αγαθουπόλεως για να αξίζει χρήμα και προσπάθεια-χρόνος μου

tasos999 και οι 3 είναι ωραίες κοπέλες αλλά η Βανέσσα είναι πολύ καλύτερη, απ' τις άλλες, στο δωμάτιο. Για 'μένα η σειρά έχει ως εξής: Βανέσσα> Αλεξία> Ντενίζα. Αν βάζεις την εμφάνιση πάνω απ' όλα τσέκαρε και τη Νάταλι από Φυλής 200, που είναι όμορφη αλλά έπιπλο
 

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια που ειναι η αννα η βουλγαρα το μελαχρινο κοντοπουτανο?καιρο εχω να τη δω!
 

Επισκέπτης
Αυτήν από Φυλής 134 λες;.Χθες βράδυ ήταν Φυλής 134 ισόγειο.
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί αλλά και τα προηγούμενα πρωϊνά, Πιπίνου 65 είχε (έχει ακόμα) μία Άντζυ.Μελαγχροινή λεπτή σχετικά κοντή με "γωνίες" στο πρόσωπό της.Αδιάφορη εμφανισιακά.
Δήλωσε η ίδια:"Ελεύθερο στοματικό στα 30 ευρώ με γλύψιμο αρχιδιών"
Όποιος την δοκιμάσει ας ενημερώσει.

Κατά τα άλλα, σήμερα το πρωί:
Αλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα η ξανθιά Λιθουανή σταθερά.
Αλκιβιάδου 16Α-Νταϊάνα η απογευματινή υπέρβαρη με ακάποτο και τελειωτικό.Όχι η λεπτή πρωϊνή Βουλγάρα που έφυγε στην πατρίδα της για λίγο.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά Μολδαβέζα-"Ρωσίδα"

   
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το απόγευμα ξέρουμε κανένα καλό "μέρος" με milf - mature με πολύ μεγάλα βυζιά?
Thanks
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Κατέθεσα σε 2 μαγαζιά λόγω υπερβολικής καύλας, στο Φυλής 84 στην Αλίνα (συμπαθητικό πορνίδιο) και στο Διδύμου 8 στην Ειρήνη. Στο Φυλής 66Δ ήταν η κοντούλα Κατερίνα, για την οποία υπάρχουν κριτικές αλλά δεν δοκίμασα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κατέθεσα σε 2 μαγαζιά λόγω υπερβολικής καύλας, στο Φυλής 84 στην Αλίνα (συμπαθητικό πορνίδιο) και στο Διδύμου 8 στην Ειρήνη. Στο Φυλής 66Δ ήταν η κοντούλα Κατερίνα, για την οποία υπάρχουν κριτικές αλλά δεν δοκίμασα.
Μπραβο  :cum: :cum:
Η ειρηνη τι λεει στα ενδοτερα?μια περιγραφη?
οι αλλες 2 εχουν τεσταριστει....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom