Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (13 μέλη και 118 επισκέπτες)

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας αδερφια!
ειμαι νεος και θα ηθελα αν εχετε την ευγενη καλοσυνη να μου πειτε που θα βρω την πιο κοντη και αδυνατη πουτανα σε μπουρδελο. αν ειναι και σχιστοματα ακομα καλυτερα!
εχω κολημα με κοντες και αδυνατες ευχαριστω!
:humpleg:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καλησπερα σας αδερφια!
ειμαι νεος και θα ηθελα αν εχετε την ευγενη καλοσυνη να μου πειτε που θα βρω την πιο κοντη και αδυνατη πουτανα σε μπουρδελο. αν ειναι και σχιστοματα ακομα καλυτερα!
εχω κολημα με κοντες και αδυνατες ευχαριστω!
:humpleg:

την πιο κοντη και αδυνατη πουτανα θα την βρεις στο 66 της φυλης σε πρωινη βαρδια συνηθως.
10π.μ.-5 μ.μ.

ειναι 1,5 περιπου λεπτη με στηθος πλακα.σαν παιδι 12 χρονων
θα βρεις και πολλες κριτικες για τις επιδοσεις της.

μονο που δεν ειναι σχιστοματα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα σας αδερφια!
ειμαι νεος και θα ηθελα αν εχετε την ευγενη καλοσυνη να μου πειτε που θα βρω την πιο κοντη και αδυνατη πουτανα σε μπουρδελο. αν ειναι και σχιστοματα ακομα καλυτερα!
εχω κολημα με κοντες και αδυνατες ευχαριστω!
:humpleg:
οτι σου λεει ο τυπος πιο πανω δικε μου
αν θες σχιστοματα σε μπουρδελο δυσκολο
μονο κατι σε freelancer αν σε ενδιαφερει
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω!, κριτικες που μπορω να βρω?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Επισης και στα φυλης95 φερνει ενα σωρο πουτανακια πολυυ κοντες και σκελετους τελειως.

Συνηθως σε καθε οικο δουλευουν 2 πουτανες με συνολκο βαρος μίας κανονικής τανας  :2funny: :2funny: .

Σε μια κοπελα πολυ αδυνατη, αλλα οχι σκελετος τελειως αυτη, ηθελα να μπω μαλιστα γιατι ηταν πολυ ευγενικη στο σαλονι και δεν αρνηθηκε χουφτωμα μου στην ψυχρα, μαλιστα ανταποδωσε και με ευχαριστησε οταν της ειπα οτι θα συνεχισω λιγο τη βολτα μου  :boobies: .
Μαλακια εκανα που δεν μπηκα μαλλον  :'(
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε αγορασες τα ξυραφακια & εξαφανιστηκε το θρεντ???
τυπε οχι εγω αλλα καποιος θα τα αγορασε οποτε δεν ειχε λογο να υπαρχει το θρεντ
τις καποτες μαλλον δεν θα τις πουλησε ακομα  :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
τυπε οχι εγω αλλα καποιος θα τα αγορασε οποτε δεν ειχε λογο να υπαρχει το θρεντ
τις καποτες μαλλον δεν θα τις πουλησε ακομα  :2funny:
γκαντεμια.
οχι τιποτα αλλο αλλα αυτες ληγουν κιολας... :2funny:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή επιδρομή προς αναζήτηση της Ινκας στα βρωμερά σοκάκια του Μεταξουργείου.
(Αυτή η κοπέλα θα με καταστρέψει ! )

Λοιπόν, ακολούθησα τα μονοπάτια κάποιον συναγωνιστών που ανέφεραν την ύπαρξή της.
Έχουμε και λέμε:

Ιάσωνος 19Α: Μια εμφανίσιμη ξανθιά, με 69.
Ιάσωνος 20α Ισόγειο: Μια εμφανίσιμη καστανόξανθη κοντούλα, χωρίς 69.
Ιάσωνος 20β Άνω: Μία γεματούλα με μαύρο μαλλί.
Ιάσωνος 20γ: Ένα ξανθό πόκεμον μαστουρωμένο.  :crazy:
Ιάσωνος 46γ: Ένας ξανθός τόφαλος :bounce:
Ιάσωνος 46β (μύριζε ποδαρίλα-κλεισούρα): Ένα αδύνατο μελαμψό που δούλευε κάτι βράδια στο Φωκαίας 25 άνω.  :badair:
Ιάσωνος 46α: Μια ξανθιά Μιλφ, ψιλομπαζάκι.
Ιάσωνος 44: Ένα γεματούλικο με μαύρο κοντό μαλί κότσο.
Μ. Αλεξάνδρου 22β: Η Μαρία. Ένα κοντό αδύνατο μαυρομάλικο με τατουάζ πορνίδιο, που τελικά υπέκυψα και το δοκίμασα. Ήταν καλά, αν εξαιρέσουμε το δωμάτιο, το κρεβάτι και την τσα2 που άρχιζε να φωνάζει την κοπέλα στο 5-λεπτο!  :tickedoff:




 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Eκφράζοντας την εκτίμηση μου στον συνάδελφο Amadeus_gr   :thumbsup:

επιβεβαιώνω αυτά που είδε και συνεχίζω ...

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 30Β (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:tits2:
Μαρία από Κολωνού 27Β (όροφος) μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, πουτανίσιο και βουκολικό βλέμμα, σχετικά μέτρια στο ύψος, κάπως γεματούλα, μέτρια κρεμαστά βυζιά και γεμιστό κώ(ο)λο
ηλικία γύρω στα 40

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 30Α (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:fuck2:
Σόνια μελαχρινή Ρουμάνα (δουλεύει ενίοτε και στο ισόγειο Ιάσωνος 30), ίσια πυκνά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, πονηρό πρόσωπο, σχετικά κοντή, κανονικό σώμα, μέτρια κάπως κρεμαστά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 19Α (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:cool2:
Ξανθιά από Λεωνίδου 28 ισόγειο με γαλανά μάτια (ή κάτι τέτοιο), συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, βυζιά μέτρια τεντωμένα με σιλικόνη, κανονικό σώμα αλλά περιορισμένο κώ(ο)λο,
όλα σε ολόλευκο δέρμα

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 19Β (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
;)
Επίσης ξανθιά, με (επίσης) γαλανά μάτια (ή κάτι ανάλογο), συμπαθητικό αλλά κάπως αθώο πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς ψηλή, μέτρια στητά (μάλλον) βυζιά, έντονες καμπύλες, πεταχτός κώ(ο)λος, επίσης όλα σε ολόλευκο δέρμα
 

Επισκέπτης
[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 19Α (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:cool2:
Ξανθιά από Λεωνίδου 28 ισόγειο με γαλανά μάτια (ή κάτι τέτοιο), συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, βυζιά μέτρια τεντωμένα με σιλικόνη, κανονικό σώμα αλλά περιορισμένο κώ(ο)λο,
όλα σε ολόλευκο δέρμα

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 19Β (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
;)
Επίσης ξανθιά, με (επίσης) γαλανά μάτια (ή κάτι ανάλογο), συμπαθητικό αλλά κάπως αθώο πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς ψηλή, μέτρια στητά (μάλλον) βυζιά, έντονες καμπύλες, πεταχτός κώ(ο)λος, επίσης όλα σε ολόλευκο δέρμα

Κε Farkeli τὰ πορνίδια αὐτὰ εἶναι ἀρκούντως εὐειδή. Θὰ ἔδεε νὰ δοκιμάσητε...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πρωινή περιπολία στην Φυλής

Στο 92 μία μελαχροινή με πιασίματα 2,5αρι στήθος με 69 & ακάποτα
Στο 86 κάτω η Ντένια πιπινάκι μελαχρινό πολύ όμορφο και ωραίο κορμί και στήθος
Στο 86 πάνω η Αλεξάνδρα μελαχρινό ωραίο κορμί και στήθος επίσης
Στο 84 πάνω καστανή ξανά ωραίο κορμί και στήθος αλλά μέτρι πρόσωπο
Στο 84 κάτω η Αννα η γνωστή πρωινή
Στο 67 ... δεν την θυμάμαι :(
Στο 66 η πετίτ Κατερίνα όπου επισιλίσθη
Στο 65 περίμενε απ'έξω η καημένη 20' αλλά δεν ήρθε να της ανοίξει κανείς

Προδρομου υπόγειο ένα ξανθό μαλλί και σκετα κόκαλα
Προδρόμου όροφος της παρανομίας με δίδυμο (20+20) κοντούλικα μελαχρινα μικρόβυζα (αλβανάκια?) αυτοπαρουσιαζόμενα

Συνέχεια στην Φωκαίας

Στο 24 πάνω κόκκαλα σκέτα
Στο 24 κάτω ξανθούλα με κοντό μαλί που την ακολουθούσα καθώς κατέβαινε για δουλειά εντυπωσιασμένος από τον εκπληκτικό κώλο μέσα σε ένα ελαστικό τζιν. Πήγα 10 λεπτά αργότερα να δώ την αποκάλυψη αλλα η στραβωμένη όψη της με έδιωξε. Ο κώλος πάντως είναι άψογος.
Στο 25 κάτω μία μελαχρινή ισπανίδα λέει με πεσμένο στήθος
Στο 27 υπόγα μία ξανθιά μιλφ μάλλον ελληνίδα (?)
Στο 27 πάνω ΤΟ μπάζο παρά το νεαρό της ηλικίας αποτρεπτική.

Στην Διδύμου 8 πέρασα για Μαρία αλλά ήταν αντ'αυτής ψηλή ξανθιά ντυμένη διαβολάκι αλλά δεν έπειθε.

Συαγωνιστές τα σούπερ μωρά που περιέγραψα στα 86 τα έχει τστάρει κάποιος ???
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Κε Farkeli τὰ πορνίδια αὐτὰ εἶναι ἀρκούντως εὐειδή. Θὰ ἔδεε νὰ δοκιμάσητε...

Παρότι ξανθιά και γαλανή...

                          "που λύνει μάγια"
                          [size=8pt]όπως είχε γράψει ο ποιητής Καββαδίας [/size]

ίσως ενδώσω στην πρόκληση για την ξανθιά του ορόφου

:grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Παρότι ξανθιά και γαλανή...

                          "που λύνει μάγια"
                          [size=8pt]όπως είχε γράψει ο ποιητής Καββαδίας [/size]

ίσως ενδώσω στην πρόκληση για την ξανθιά του ορόφου

:grin: :grin: :grin:

Με ξανθιά κυριε Φαρκέλι :tits: :tits: :tits: :tits:; Κατι συμβαίνει με τις ορμόνες σας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Είπαμε "ίσως" !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
21/01/2010 πρωί:

Aλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα σταθερά, η ξανθιά Λιθουανή.Μόνο τα βασικά.
Κνίδου 18-Ξανθή παχουλή συμπαθής milf υποσχόμενη σπέσιαλ περιποίηση.
Διδύμου 20-Ιβάννα σταθερά.Μες την τρελή χαρά και την ευγένεια.Ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 18 πάνω-Ανδριάνα σταθερά.
Διδύμου 18 κάτω-Τζούλυ.Μελαγχροινή νεαρή συμπαθούς προσώπου και σώματος με ακάποτο και τελειωτικό στα 20 ευρώ.Συμπαθής επειδή κάνει ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 16-Αναστασία ξανθιά παχουλή με ακάποτο από Αλκαμένους 113 και με πρόσφατη κριτική.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη από Κολωνού 30 κάτω,σταθερά.
Φυλής 54 πάνω-Χριστίνα, η μελαγχροινή με τους χυτούς βύζους σταθερά.
Φυλής 59 πάνω-Νέα άφιξη κατά την τσατσά.Ούτε το όνομα της δεν ήξερε.Ξανθιά λεπτή χαμογελαστή με ωραίο πεταχτό κώλο.
Φυλής 59 κάτω-Σακίρα σταθερά.
Φυλής 80-Αλίνα από Αχαρνών 106 και Κεφαλληνίας 75.
Φυλής 65 πάνω-Αδιάφορη λεπτή καστανόξανθη.Δεν φάνηκε ακόμα η Άννα η Ρουμάνα.
Φυλής 67-Σαμπρίνα η γνωστή.

Φυλής 69 πάνω-Χριστίνα σταθερά με άλλη ευγενέστατη κομψή -νέα σχετικά στην ηλικία- κυρία υπηρεσίας.
Σιδηρούν σκοτεινό παραπέτασμα:Αλκάμενους 117-Η γνωστή ανάγωγη γηραιά τσατσά με το γκριζό κοντό μαλλί και τα κλασικά ματογυάλια από Φυλής 69 πάνω (με την Χριστίνα),Πιπίνου 118,Αριστομένους 72,Λ.Καραγιάννη 35. .Από κοπέλα μην με ρωτάτε.

Μονής Προδρόμου υπόγειο-Ντιάνα το ξανθό skinny με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φυλής 92-Μαρία που είναι η Αμάλια από Φυλής 65 κάτω.Το κλασικό χούφτωμα οργάνων.
Φυλής 84 κάτω-Άννα η Πολωνέζα
Φυλής 84 πάνω-Βαννέσα η 2η βυζαρού μελαγχροινή με σαρκώδη χείλη.Από Φυλής
59.Μετονομασθείσα.
Φυλής 86 πάνω-Σάντρα το μελαγχροινό πιπίνι από Φώκαιας 35 πάνω.
Φώκαιας 24-Μικάελα σταθερά με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φώκαιας 22 κάτω-Πρέπει να ήταν η Μόνικα με τα αστεράκια.
Φώκαιας 25 πάνω-Έλενα.Ωραία λεπτή καστανόξανθη που κάνει καλό σαλόνι.Για μέσα;
Υπάρχουν κακά σχόλια.
Φώκαιας 25 κάτω-Μπιάνκα,το όμορφο μελαγχροινό πιπίνι κουνάμενο-συνάμενο με το σωληνάριο κρέμας ανά χείρας.
Περγάμου 27-Σοφία παχιά.
Αλκάμενους 113-Αλίκη GILF από Διδύμου 16.Η τσατσά είχε πει ότι είναι 20 χρόνων :uglystupid:.
 

Επισκέπτης
Από ένα σημείο και μετά δεν μπορείς να γράψεις.Ο κέρσορας πάει αυτόματα στην αρχή και δεν βλέπεις αυτά που γράφεις.
Συνέχεια:
Φώκαιας 19-Μαρίνα η μελαγχροινή Πολωνέζα με το πεταχτό κωλαράκι.
Φώκαιας 17 πάνω-Όλγα-Λολίτα με 0% λιπαρά.
Φώκαιας 17 κάτω-Μελαγχροινή λεπτή με καλό σώμα από Φυλής 40.Μόνο τα βασικά.Έλειπε η γνωστή βαρεμένη τσατσά.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά Μολδαβέζα σταθερά τις τελευταίες μέρες.
Φυλής 134 όροφος-Αλεξάνδρα πρέπει να είπε η τσατσά.Καστανόξανθη λεπτή κοπέλα-όχι κάτι ξεχωριστό και χωρίς εξτρά.Όχι η Αλεξάνδρα του Φυλής 109 πάνω.
Περγάμου 1-Χριστίνα,λεπτή ξανθιά έντονα βαμμένη με ωραίο κωλαράκι.Υπάρχει κριτική.
Ρεμούνδου 21 κάτω-Δώρα από Φυλής 134 υπόγειο ελλείψει Ντενίζας.Καστανόξανθη χαριτωμένη κοπέλα με πλαδαρό κώλο.
Ρεμούνδου 21 πάνω-Μελαγχροινή ατσούμπαλη ευτραφής.
Ρεμούνδου 20-Μελαγχροινή εύσωμη (όχι παχιά),αδιάφορη.Όχι η Έμμυ.
Πιπίνου 65-Ελένη από Θησέως 35.29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν:Μακριά!

Αγαθουπόλεως 54 (LCD TV)-Χριστίνα η ιδιοκτήτρια του καταστήματος.Από Φυλής 54 πάνω.
Σπαστικιά-στριμμένη-νευρικιά παριστάνοντας την τρυφερή γατούλα στο σαλόνι.
Την είχα δοκιμάσει Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής,κατ'ευθείαν καπότα σε πεσμένο πούτσο,υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο.Στάση πίπας η κλασική των ΕΛΛΕΪΝΙΔΩΝ ΠΟΥΤΑΝΩΝ του 1980 για να μην πιάνεις τίποτα.Μακριά κι αλάργα!
Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια,κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:πέσαν οι μάσκες απότομα!!! Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:
"Ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!
Πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!.
Οταν την είδα μετά από δύο χρόνια στου Αγαθοπόλεως 54 σηκώθηκα να φύγω αμέσως και η ευγενική τσατσά "έκανε το λάθος" να με ρωτήσει "γιατί δεν περνάς;".Εριξα ένα ξεχέσιμο,η Χριστίνα με άκουγε βουβή από την κουζίνα,η τσατσά με άκουγε με προσοχή,μου ζήτησε συγνώμη και μου είπε οτι "τώρα άλλαξε η Χριστίνα,   (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ) δεν είναι αυτή που ξέρατε".

Υ.Γ. Τέτοιες κουτοπονηριές (σαν αυτές που έλεγε και σε άλλον συναγωνιστή του ιστότοπου) έλεγε και σε μένα.Όταν άρχισε να φωνάζει στα καλά καθούμενα της λέω με ήρεμο και τρυφερό ύφος μήπως "σώσω την παρτίδα":Μωρό μου γιατί φωνάζεις; Είσαι ψυχρή και απότομη.Μόνο με ηρεμία μωρό μου γίνεται αυτή η δουλειά.

Η απάντησή της κεραυνός εν αιθρία:
Αυτά τα  "μωρό μου" να τα πεις σε καμμιά χαζή,ήρθα εδώ να κάνω την δουλειά μου και εσύ με βρίζεις.(Το άλλοθί της απέναντι στην τσατσά)

Εγώ:Τι βρισιά σου είπα;
ΧΡΙΣΤΙΝΑ:Με είπες ψυχρή

Κουτοπονηριά και θρασύτητα σε όλο τους το μεγαλείο....για να φάει το 20άρι αγάμητη.
Στο Αγαθουπόλεως 54 με τις LCD TV την πέτυχα μια-δυό φορές.Όταν οι συναγωνιστές κι εγώ κάναμε μεταβολή και φεύγαμε στρίγλιζε ψευτοευγενικά-υστερικά καταπιέζοντας το "κακό" της:
"Μην φεύγετε,δεν ξέρετε τι χάνετε"
                         ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΑΠΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟ ΔΩ 

Η εποχούμενη (με μηχανή) περιήγηση ολοκληρώθηκε με κατάθεση σε μία αξιόλογη κοπέλα.Κατερίνα στο Φυλής 200.   
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
ρε μπας και να γυρίσουμε ενα ρεάλιτι τύπου "εφιαλτης στην κουζίνα με τον Εκτορα Μποτρίνη"
και να το κάνουμε "εφιαλτης στο μπουρδέλο με τον JOCKERX"???????

θα κάνει πάταγο μιλάμε.... :2funny:
URL]]
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
21/01/2010 πρωί:

Aλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα σταθερά, η ξανθιά Λιθουανή.Μόνο τα βασικά.
Κνίδου 18-Ξανθή παχουλή συμπαθής milf υποσχόμενη σπέσιαλ περιποίηση.
Διδύμου 20-Ιβάννα σταθερά.Μες την τρελή χαρά και την ευγένεια.Ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 18 πάνω-Ανδριάνα σταθερά.
Διδύμου 18 κάτω-Τζούλυ.Μελαγχροινή νεαρή συμπαθούς προσώπου και σώματος με ακάποτο και τελειωτικό στα 20 ευρώ.Συμπαθής επειδή κάνει ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 16-Αναστασία ξανθιά παχουλή με ακάποτο από Αλκαμένους 113 και με πρόσφατη κριτική.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη από Κολωνού 30 κάτω,σταθερά.
Φυλής 54 πάνω-Χριστίνα, η μελαγχροινή με τους χυτούς βύζους σταθερά.
Φυλής 59 πάνω-Νέα άφιξη κατά την τσατσά.Ούτε το όνομα της δεν ήξερε.Ξανθιά λεπτή χαμογελαστή με ωραίο πεταχτό κώλο.
Φυλής 59 κάτω-Σακίρα σταθερά.
Φυλής 80-Αλίνα από Αχαρνών 106 και Κεφαλληνίας 75.
Φυλής 65 πάνω-Αδιάφορη λεπτή καστανόξανθη.Δεν φάνηκε ακόμα η Άννα η Ρουμάνα.
Φυλής 67-Σαμπρίνα η γνωστή.

Φυλής 69 πάνω-Χριστίνα σταθερά με άλλη ευγενέστατη κομψή -νέα σχετικά στην ηλικία- κυρία υπηρεσίας.
Σιδηρούν σκοτεινό παραπέτασμα:Αλκάμενους 117-Η γνωστή ανάγωγη γηραιά τσατσά με το γκριζό κοντό μαλλί και τα κλασικά ματογυάλια από Φυλής 69 πάνω (με την Χριστίνα),Πιπίνου 118,Αριστομένους 72,Λ.Καραγιάννη 35. .Από κοπέλα μην με ρωτάτε.

Μονής Προδρόμου υπόγειο-Ντιάνα το ξανθό skinny με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φυλής 92-Μαρία που είναι η Αμάλια από Φυλής 65 κάτω.Το κλασικό χούφτωμα οργάνων.
Φυλής 84 κάτω-Άννα η Πολωνέζα
Φυλής 84 πάνω-Βαννέσα η 2η βυζαρού μελαγχροινή με σαρκώδη χείλη.Από Φυλής
59.Μετονομασθείσα.
Φυλής 86 πάνω-Σάντρα το μελαγχροινό πιπίνι από Φώκαιας 35 πάνω.
Φώκαιας 24-Μικάελα σταθερά με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φώκαιας 22 κάτω-Πρέπει να ήταν η Μόνικα με τα αστεράκια.
Φώκαιας 25 πάνω-Έλενα.Ωραία λεπτή καστανόξανθη που κάνει καλό σαλόνι.Για μέσα;
Υπάρχουν κακά σχόλια.
Φώκαιας 25 κάτω-Μπιάνκα,το όμορφο μελαγχροινό πιπίνι κουνάμενο-συνάμενο με το σωληνάριο κρέμας ανά χείρας.
Περγάμου 27-Σοφία παχιά.
Αλκάμενους 113-Αλίκη GILF από Διδύμου 16.Η τσατσά είχε πει ότι είναι 20 χρόνων :uglystupid:.
θεικη ενημερωση!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom