Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (6 μέλη και 136 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Να ρωτήσω η Βανέσσα δουλέυει Φ59 κάτω μετα τις πεντέμισι το απόγευμα έτσι; Εμφανισιακά πώς είναι;





σαν αυτες που βλεπεις σε στριπτιτζαδικα... ψιλη, μελαχρινη με ενα πολυ αυστηρο υφος στο σαλονι... αλλα συμφωνα με σχολια συναθλητων στο δωματιο ειναι φωτια

μονο ψηλη δεν ειναι ρε φιλε,
1.60 περιπου

μην λες οτι να΄ναι γιατι θα την βλεπει κ δεν θα ξερει οτι ειναι αυτη
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Συναδελφοι νεο σπιτι ανοιξε στο μεταξουργειο στην οδο Κολοκυνθουσ 63 επισκεψη τα μεσανυχτα εχει μια νεαρα με μαυρα μακρια μαλια 2-3 νουμερο βιζυ με 15 ευρο αυτα απο μενα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Απαγορεύεται να διαφημίζεις άλλα σάιτ μαν. Ο Θεός να το κάνει δηλαδή.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ώπα ώπα εδώ είμαστε. Πόσα δόντια της λείπουν; :think:
Η Γιαννορανια θα ειναι ρε τυπε, η κλασικη της κΩλοκυνθους που δουλευει ολο το 24ωρο  :2on1: :2on1: :2on1: :zfuck: .
Μαγεια η κΩλοκυνθους  :cool2: .

Φ. 66 στο Κατερινακι, δεν νομιζω οτι μπορεις να βρεις κατι σε πιο κοντο και λεπτο...


Πουτανακι τσεπης ενα πραγμα.. :2funny: :2funny:
Δεν υπαρχει λεμε το κουρίτσι  :2funny: :2funny:
1.45 ειναι περιπου...

ρε μπας και να γυρίσουμε ενα ρεάλιτι τύπου "εφιαλτης στην κουζίνα με τον Εκτορα Μποτρίνη"
και να το κάνουμε "εφιαλτης στο μπουρδέλο με τον JOCKERX"???????

θα κάνει πάταγο μιλάμε.... :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.efialtisstinkouzina.gr/_gfx/main_photo.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
:headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:
Θα σπασουν τα ταμεια!  Ξεβρακωτες στην κουζινα σας, ερχεται ο τζοκερ  ;D

[QUOTE="amadeus_gr, post: 1597283"]

Επίσης, η τσα2 του 65 πάνω μου είπε ότι η Άννα η Ρουμάνα, συνελήφθη και απελάθηκε. Οπότε άγνωστη η ημ/νια επιστροφής της.

[/quote]
Και εγω την ειχα πετυχει σε ντου τον Νοεμβρη, όπου την χωσανε στα μπατσικα μαζι με αλλες 3-4 κοπελες+τις τσατσαδες τους.
Εσταζε καβλα παντως το ρουφοκαβλετο και με τα ''πολιτικα'' της ρουχα  :tits2:

[QUOTE="βυζολάγνος, post: 1598061"]
Τύπε μου λες να πήρε προαγωγή και να χτυπάει όλα τα νούμερα ΚΩΛΟκυνθούς; :2on1:
Αλλά το καινούριο είναι μακριά απ'τα άλλα δυο. Πώς θα πηγαίνει εκεί; Κωλοφεράντζα μήπως; :dancing:
[/quote]
Ακομα εδω εισαι ρε χυστη? :cool2: :headbang2: .

Σε βλεπω ορεξατο αποψε. Χτυπα και ενα καρεα οπως θα σχολνας να καβλαντισεις λιγο  :2funny:
Για ολα την εχω ικανη ναουμε! Αφου 31 δεκεμβρη που πηγα 5 το απογευμα, ειχε ντυθει και εφευγε απο την βαρδια στο πανω και λογικα θα πηγαινε στο κατω να πιασει βαρδια. Δεν εχουνε σκεφτει το ασανσερ που εχεις προτεινει  ;D

 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η Γιαννορανια θα ειναι ρε τυπε, η κλασικη της κΩλοκυνθους που δουλευει ολο το 24ωρο  :2on1: :2on1: :2on1: :zfuck: .
Μαγεια η κΩλοκυνθους  :cool2: .
Τύπε μου λες να πήρε προαγωγή και να χτυπάει όλα τα νούμερα ΚΩΛΟκυνθούς; :2on1:
Αλλά το καινούριο είναι μακριά απ'τα άλλα δυο. Πώς θα πηγαίνει εκεί; Κωλοφεράντζα μήπως; :dancing:
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
φιλοι συναγωνιστες
χτες με τη βροχη,κατεβηκα μεταξουργειο
και κατεληξα ιασωνος 1α γυρω στις 3,30 πρωι,η κοπελα χανθουλα ρουμανα,οραια ομορφες αναλογιες,μικροκαμομενη,ε εκει που παιρνω την αποφαση να μπω,σκαει το ηθων(δεν χερω αν πηγαν και σε αλλα σπιτια)τσατσα(μια καζακστανη) και κοπελα παγωσαν,ελεγχος χαρτιων,και εντελει αποφασισαν να τις μαζεψουν(αναρωτιεμαι ποια ειναι η τυχη τους),οι αστυνομικοι μου ζητησαν συγνωμη,και αποχωρισα χωρις πολλα πολλα,βεβαια κατεληξα λιγο παρακατω,ιασωνος 19α ισογειο,μακρυμαλλα μελαχροινη(μου ειπε οτι ειναι βραζιλιανα,ενας φιλος μου ειπε οτι ειναι βουλγαρα,αντε βγαλε ακρη)και ενεδωσα
 

Επισκέπτης
Πρωϊνή μπουρδελοσκόπηση πριν την βροχή:

Αλκιβιάδου 16Γ-Ντιάνα η ξανθή Λιθουανή,σταθερά.Τα βασικά.
Αλκιβιάδου 16Β,επί του πεζοδρομίου-η γηραιά εκδιδόμενη ξεκλείδωνε το μαγαζί.Σε λίγο ένας παππούς,σιγά-σιγά με το μπαστουνάκι μπήκε μέσα.Ιδού η πελατεία!.Τήλιο και συμπάθεια!
Αλκιβιάδου 16Γ-Άννα, άλλη αντικαταστάτρια της Νταϊάνας που έχει άδεια μέχρι την πρώτη Φεβρουαρίου.Καστανόξανθη μετρίου προσώπου,όχι παχιά αλλά με μία ελαφρή πλαδαρότητα.Μέτριες αναλογίες σωμάτος.Ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη σταθερά.Λεπτή,μελαγχροινή.
Φυλής 54 πάνω-Χριστίνα σταθερά από Φυλής 59 κάτω.
Φυλής 134 ισόγειο-Δώρα,καστανόξανθη χαριτωμένη με πλαδαρό κώλο.
Φυλής 134 όροφος-Αλεξάνδρα η χθεσινή.Καστανόξανθη,λεπτή,μόνο τα βασικά.
Κων/λεως 166 ισόγειο-Μαρία.Μέσα στα σκοτάδια για να μην φαίνεται.Αδιάφορη προς άσχημη παχουλή.Ακάποτο.
Κων/λεως 166 ημιυπόγειο-Ενδιαφέρουσα εύσωμη (όχι παχιά) μελαγχροινή με πιασίματα και αξιοπρόσεκτο κώλο.

 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
πρωινή περιπλάνηση σήμερα στη βροχερή Φυλής, με όλες τις παλιοσειρές στις θέσεις τους. Την πάτησα σαν πρωτάρης για αυτό και γράφω report για να μην την πατήσουν και άλλοι συναγωνιστές. Στο Φυλής 80 το κάτω, εκδίδεται μια ξανθιά η οποία έχω την εντύπωση ότι παλιότερα ήταν σε άλλο οίκο στα μικρά νούμερα της φυλής και με μαύρη κόμμωση τότε). Η υπηρεσία παραπλανητικά διαφημίζει πρωκτικό μέσα στο πρόγραμμα και με δελέασσε. Εντός του δωματίου όμως η δεσποινίς αρνήθηκε και μου είπε ότι είναι 20 ευρώ επιπλέον και πως αυτό το κατάστημα δεν προσφέρει πρωκτικό στο κανονικό του πρόγραμμα. επειδή δεν είχα διάθεση να χαλαστώ, της προσέφερα 10 ευρώπουλα για να τα βρούμε αλλά και πάλι αρνήθηκε. Με δεδομένο πως προσπάθησα να εξερευνήσω την πίσω πόρτα της με το δάκτυλο, διαπίστωσα πως είναι ιδιαιτέρως κλειστή και υποψιάζομαι πως δεν το δίνει γενικώς. Συναγωνιστές μην την πατήσετε όπως εγώ!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αλκιβιάδου 16Β,επί του πεζοδρομίου-η γηραιά εκδιδόμενη ξεκλείδωνε το μαγαζί.Σε λίγο ένας παππούς,σιγά-σιγά με το μπαστουνάκι μπήκε μέσα.Ιδού η πελατεία!.Τήλιο και συμπάθεια!
:2funny:
 

Επισκέπτης
πρωινή περιπλάνηση σήμερα στη βροχερή Φυλής, με όλες τις παλιοσειρές στις θέσεις τους. Την πάτησα σαν πρωτάρης για αυτό και γράφω report για να μην την πατήσουν και άλλοι συναγωνιστές. Στο Φυλής 80 το κάτω, εκδίδεται μια ξανθιά
To Φυλής 80 δεν έχει πάνω-κάτω.Ένα είναι.Μήπως εννοείς το 59 απέναντι από το 80;
Κατά τα άλλα πως ήταν η κοπέλα μέσα;
Δώσε και μία περιγραφή της.
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές συγνώμη - διορθώνω ένα λάθος. αναφερόμουν στο μπουρδελάκι με νούμερο 59 το κάτω, όχι στο 80 όπως έγραψα παραπάνω! γράψτε λάθος, άλλωστε το 80 δεν έχει πάνω και κάτω οπότε οι περισσότεροι το κατάλαβαν.
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
η κοπέλα ήταν αδιάφορη εώς ξεπέτα. νομίζω πως την έχω πάρει παλιότερα στο φυλής 40, όπου πάλι διαφήμιζε κώλο αλλά σου έβγαζε το λάδι και προσπαθούσε να σε κάνει να χύσεις πριν προλάβεις να της ζητήσεις να βάλει την ...όπισθεν. δεν την συνιστώ για κανένα λόγο. εμφανισιακά μέτρια, με αρκετά τατουάζ, με την καπότα στο χέρι, την οποία και τοποθέτησε πριν καν μου σηκωθεί. δεν είχα όρεξη για καυγάδες αλλιώς θα την ξέχεζα την τσατσά
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...Αλκιβιάδου 16Β,επί του πεζοδρομίου-η γηραιά εκδιδόμενη ξεκλείδωνε το μαγαζί.Σε λίγο ένας παππούς,σιγά-σιγά με το μπαστουνάκι μπήκε μέσα.Ιδού η πελατεία!.Τήλιο και συμπάθεια!

Ορκίζομαι οτι ΔΕΝ ήμουν εγώ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η βαλεντινα επεστρεψε!!
κωλο-κυνθους 38β τυποι
το γραφω γιατι εχει πολλους φαν
την ειχαν διωξει γιατι εβαλε μασελιτσα με τα δοντια που της λειπαν
και εξοριστικε στα σπιτια στην αχιλλεως και λ.ιωνιας και σαν freelancer
σημερα εμαθε και κυκλοφορει παλι φαφουτα
:2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom