Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
ειχε κανει την αποκρουση του Σκορπιου.....αυτους στην Κολομβια τους πυροβολαγανε αν δεν παιζανε μπαλλα.....καποιον δεν ειχανε φαει τα Καρτελ????
Ναι τον συνονόματο του Εσκομπάρ. Γιατί έβαλε το αυτογκόλ με Αμερική
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη/Αντινα ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί, σιλικονατες τορπίλες, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 86β & 86α κλειστά.

Φυλής 84β Λάουρα ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Κωνσταντίνα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασίματα, 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Σοφία καστανή λεπτή με ωραίο κορμί, μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και μικρότερο στο πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
το κοντοπούτανο η Άννα Μαρία έκοψε το κωλαράκι?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.936
Πόντοι
41.129
Στο Ιάσονος 39 οροφος δεξι, εχει επιστρέψει η Ρωσική πιπινα Ναταλια. Καλό κορμί με απλο στα 10ε.

Στο Ιασωνος 32 ευθεία η Ριτα με τα 3αρια βυζγια της χυμα.

Στο Ιασωνος 20 οροφος το γλυκό Βανεσακι. Μπηκα δωμάτιο και την εσκισα τη μικρή. Επιτέλους και ενας που με γάμησε δυνατά ειπε..

Στο Κολωνου 45 το χαρούμενο Ουκρανακι Ευα εψαχνε και αυτή ενα δυνατό γαμιά να την σκισει.

Κολωνου 32 γωνια Άντζελα η αλβνοκοντυλω απο το Ιασ 30 όροφος.

Στο μαγαζι με τις Ουζμπεκες ηταν η Μαρινα και η Λιλη η ταυλανδεζα.
Η Τζούλια ειναι στην πρωινή βάρδια.


Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο μια άκυρη παχουλή δε συγκράτησα ονομα.

IMG_20221008_193828.jpg
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Στο Ιάσονος 39 οροφος δεξι, εχει επιστρέψει η Ρωσική πιπινα Ναταλια. Καλό κορμί με απλο στα 10ε.

Στο Ιασωνος 32 ευθεία η Ριτα με τα 3αρια βυζγια της χυμα.

Στο Ιασωνος 20 οροφος το γλυκό Βανεσακι. Μπηκα δωμάτιο και την εσκισα τη μικρή. Επιτέλους και ενας που με γάμησε δυνατά ειπε..

Στο Κολωνου 45 το χαρούμενο Ουκρανακι Ευα εψαχνε και αυτή ενα δυνατό γαμιά να την σκισει.

Κολωνου 32 γωνια Άντζελα η αλβνοκοντυλω απο το Ιασ 30 όροφος.

Στο μαγαζι με τις Ουζμπεκες ηταν η Μαρινα και η Λιλη η ταυλανδεζα.
Η Τζούλια ειναι στην πρωινή βάρδια.


Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο μια άκυρη παχουλή δε συγκράτησα ονομα.

IMG_20221008_193828.jpg
Μύστη, η Ρίτα επανέφερε το κωλοτρυπιδι στο μενού?:zfuck:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
φίλε μου η αποχώρηση της καλύπτεται από μεγάλο μυστήριο..
είχε συμπέσει με την εμπλοκή της σ εκείνη την παλιά ιστορία του τύπου που ζήταγε μίζες..
Μάλλον έχει σταματήσει οριστικά από την ενεργό δράση..
Ναι έτσι είναι δίκιο έχεις, καλά που το θυμήθηκες τώρα...ο digued ήταν κάπως έτσι τον έλεγαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Ε, και να μην το έχει στο πρόγραμμα, ξέρεις εσύ. :globeos-cigar:
Μύστη, αυτό που εννοείς το κατάφερα και με μια άλλη κοπέλα της πιάτσας. :rockon:Η Ρίτα όμως είναι φόλα και δεν παίζουν πολλά πολλά. Ο λόγος που ρωτάω είναι απλά για να την τιμωρήσω παρά φύση...:zfuck:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
75
Like
362
Πόντοι
20
Καλησπερα φίλοι συνοδοιποροι στον αγοραιο ερωτα που μας αρεσει. Παιζει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω καθως βαινω στην 6η δεκαετια της ζωης μου και την αντιστροφη μέτρηση χαχα. Τέσπα εκανα αυτη την εισαγωγη για να καταλαβετε αρκετοι θα το πιστοποιησουν ,οτι ολα αυτα τα χρονια εχουμε γνωρισει απιστευτες εργαζομενες κυριες τοσο απο θεμα εμφανισης οσο και παροχων. Προηγουμενες δεκαετιες οκ ημασταν και νεοι τοτε πηγαινες μια βολτα Φυλης και περιξ και δεν ηξερες που να πρωτοπερασεις και πολλες φορες πηγαιναμε και σε τρεις κοπελες συνεχομενα γιατι οι καύλες ηταν στα υψη. Μετα απο καιρο λοιπον εκανα μια καταδρομικη σημερα το πρωι περιξ Αγ.Παντελεημονα Φυλης κλπ. Αρχικα στοχευσα στο Περγαμου 1 αλλα ηταν κλειστό. Απο εκει και περα οπου πηγα με επιασε απελπισία. Με καθε σεβασμο και χωρις ιχνος υποτίμησης ειδα κοπελες που αν υπηρχε αστυνομια οικων δεν θα τις αφηνε ουτε απο εξω να περασουν. Απλα τραγικες φυσικα υπαρχουν και οι ''μερακληδες'' και περι γουστων ουδέν. Απλα περιγραφω μια κατασταση οσο μπορω αντικειμενικα. Τελικα ''συρθηκα'' στον οροφο Φωκαιας 17 νομιζω οπυ εργαζοταν μια νεα κοπελα αδυνατη αρκετα συμπαθητικη σε υπερ απλουν προγραμμα οπου και περασα για μια απλη εκτονωση σε στοματικο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλά εγραψα αυτο το ποστ ορμωμενος απο σχολια αλλων φιλων κατα καιρους που περιγραφουν σχεδον τα ιδια. Απλως σημερα το διαπιστωσα ιδίοις ομμασι που λενε. Νά ειστε ολοι καλά και καλο βράδυ.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Κανένα καλο στάνταρ προς φυλής έχετε να προτείνετε; Εστω σε προσωπικό μήνυμα ( δεν θα πω ότι κάνετε προμοτιο!! Είμαι στον δρόμο καξ απλά πάω προς τα εκεί, μην φάω δέκα ώρες σε όλα τα σπίτια, θέλω να δοκιμάσω δυο τρεις σήμερα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Βέργας τώρα : σαμπινα σπίτι κλειστό δρν είναι εδώ .

Βέργας ιονελα μικρή με ράστα κούκλα, δοκιμάστηκε ( μου έλεγε πως να την πηδήξω, επισης πονούσε η πουτσα μου , λες και είχε σφουγγάρια μέσα της, καλή κοπέλα) κρίμα γιατί είναι καλή κοπέλα και ωραία, δεν το χάρηκα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Λιοσίων 73 άριστερα πάνω ( νομίζω β είναι) μόνιμα που θα έμπαινε τζακούζι πάλι ( ποιος δίνει 120€ κάθε φορά απορώ αν κάνει κάτι σπέσιαλ μέσα και τα δίνουν) ήταν μια Λίλη όμορφη , δεν δοκίμασα , αν την έχει πάρει καποιος και την προτείνει ας μου πει, η Τσατσα με κοίταξε καο την είπα μην αρχίσεις πάλι, Έλληνας είμαι
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Κανένα καλο στάνταρ προς φυλής έχετε να προτείνετε; Εστω σε προσωπικό μήνυμα ( δεν θα πω ότι κάνετε προμοτιο!! Είμαι στον δρόμο καξ απλά πάω προς τα εκεί, μην φάω δέκα ώρες σε όλα τα σπίτια, θέλω να δοκιμάσω δυο τρεις σήμερα
Φώκαιας 19 Ειρήνη,δουλεύει διπλό βάρδια πρωι-απογευμα.Ηφαίστειο καυλας!Δοκίμασε κ θα με θυμηθεις.Διαβασε...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Μύστη, η Ρίτα επανέφερε το κωλοτρυπιδι στο μενού?:zfuck:
Και μιας που με αγνόησε ο @DmtrsxXx :undecided-old: πέρασα ο ίδιος από την πιάτσα για να μου ανακοινωθεί απλό πρόγραμμα...:angry: Τελικά κατέθεσα στη Μιλένα από Δεληγιώργη, η οποία επέστρεψε έπειτα από μεγάλη απουσία. Δυστυχώς, δεν είχε ιδιαίτερη όρεξη και δεν έδωσε κωλοτρυπιδι, το οποίο παίρνω συνήθως εκτός προγράμματος. Για μένα Χ από εδώ και στο εξής...:kiss-mark:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
... μαλλί αλλά Βαλντεραμα... :2funny:
... βέβαια εδώ μέσα πολλοι το διάβασαν, λιγοι το κατάλαβαν... :hi:

Tο εχει ξαναπει ο σμυρνης καποιες φορες.Θυμαμαι προ διμηνου κατι σε μια ξεκαρδιστικη ενημερωση του πεταξε και αλλα καλα για πολλες κοπελες με ευφυεις χαρακτηρισμους,δεν μπορουσα να συγκρατησω τα γελια μου.
Οταν εχει ορεξη ο σμυρνης κενταει.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Tο εχει ξαναπει ο σμυρνης καποιες φορες.Θυμαμαι προ διμηνου κατι σε μια ξεκαρδιστικη ενημερωση του πεταξε και αλλα καλα για πολλες κοπελες με ευφυεις χαρακτηρισμους,δεν μπορουσα να συγκρατησω τα γελια μου.
Οταν εχει ορεξη ο σμυρνης κενταει.
....τουλαχιστον εκεινος το κλωτσαγε καλα το τοπι.Η Εμι εκτος απο βυζια και ωραιο κωλο,απλα για να βλεπεις μονο,στις υπηρεσιες της ειναι ανθυπομετρια.Ειπα να καψω ενα εικοσαρικο τις προαλλες να χαρω τον βυζολακο,το ενα δεν κανω,το αλλο οχι,πιπα με δοντι(χωρις χερι αλλα με ποναγε).Ξενερωσα και εφυγα αχυστος.Για το γαμωτο τις βουτηξα το πακετο με τα μωρομαντιλα που ηταν αθικτο και αχρησιμοποιητο.Γυφτια θα μου πειτε,αλλα το εκανα.Παντως για οποιον ενδιαφερεται η συγκεκριμενη προσφερει φρη συνεδριες ψυχαναλυσης αν σε δει οτι ξενερωνεις απο την μετριοτητα των υπηρεσιων της.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
1
Like
2.990
Πόντοι
456
Μιας και λέτε για παράσημα, 15 χρόνια που πηγαίνω φυλής και πέριξ δεν έχω αρπάξει ποτέ τίποτα. Πάρα πολλά ακάποτα τσιμπούκια, αρκετά γλειφοκώλια σε στανταράκια αλλά πάντα γαμήσι με καπότα εκτός από 1 φορά.

Εξετάσεις είχα κάνει πριν 1 χρόνο και ήμουν πεντακάθαρος...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Καλησπερα φίλοι συνοδοιποροι στον αγοραιο ερωτα που μας αρεσει. Παιζει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω καθως βαινω στην 6η δεκαετια της ζωης μου και την αντιστροφη μέτρηση χαχα. Τέσπα εκανα αυτη την εισαγωγη για να καταλαβετε αρκετοι θα το πιστοποιησουν ,οτι ολα αυτα τα χρονια εχουμε γνωρισει απιστευτες εργαζομενες κυριες τοσο απο θεμα εμφανισης οσο και παροχων. Προηγουμενες δεκαετιες οκ ημασταν και νεοι τοτε πηγαινες μια βολτα Φυλης και περιξ και δεν ηξερες που να πρωτοπερασεις και πολλες φορες πηγαιναμε και σε τρεις κοπελες συνεχομενα γιατι οι καύλες ηταν στα υψη. Μετα απο καιρο λοιπον εκανα μια καταδρομικη σημερα το πρωι περιξ Αγ.Παντελεημονα Φυλης κλπ. Αρχικα στοχευσα στο Περγαμου 1 αλλα ηταν κλειστό. Απο εκει και περα οπου πηγα με επιασε απελπισία. Με καθε σεβασμο και χωρις ιχνος υποτίμησης ειδα κοπελες που αν υπηρχε αστυνομια οικων δεν θα τις αφηνε ουτε απο εξω να περασουν. Απλα τραγικες φυσικα υπαρχουν και οι ''μερακληδες'' και περι γουστων ουδέν. Απλα περιγραφω μια κατασταση οσο μπορω αντικειμενικα. Τελικα ''συρθηκα'' στον οροφο Φωκαιας 17 νομιζω οπυ εργαζοταν μια νεα κοπελα αδυνατη αρκετα συμπαθητικη σε υπερ απλουν προγραμμα οπου και περασα για μια απλη εκτονωση σε στοματικο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλά εγραψα αυτο το ποστ ορμωμενος απο σχολια αλλων φιλων κατα καιρους που περιγραφουν σχεδον τα ιδια. Απλως σημερα το διαπιστωσα ιδίοις ομμασι που λενε. Νά ειστε ολοι καλά και καλο βράδυ.

....τουλαχιστον εκεινος το κλωτσαγε καλα το τοπι.Η Εμι εκτος απο βυζια και ωραιο κωλο,απλα για να βλεπεις μονο,στις υπηρεσιες της ειναι ανθυπομετρια.Ειπα να καψω ενα εικοσαρικο τις προαλλες να χαρω τον βυζολακο,το ενα δεν κανω,το αλλο οχι,πιπα με δοντι(χωρις χερι αλλα με ποναγε).Ξενερωσα και εφυγα αχυστος.Για το γαμωτο τις βουτηξα το πακετο με τα μωρομαντιλα που ηταν αθικτο και αχρησιμοποιητο.Γυφτια θα μου πειτε,αλλα το εκανα.Παντως για οποιον ενδιαφερεται η συγκεκριμενη προσφερει φρη συνεδριες ψυχαναλυσης αν σε δει οτι ξενερωνεις απο την μετριοτητα των υπηρεσιων της.
Αυτός είναι ένας τρόπος για να δεις αν υπάρχει κάμερα μέσα στο δώμα....
Αν σε τσακωσουν στην πόρτα κ σουν smile ειναι η kandid camera......
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη/Αντινα ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί, σιλικονατες τορπίλες, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 86β & 86α κλειστά.

Φυλής 84β Λάουρα ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Κωνσταντίνα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασίματα, 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Σοφία καστανή λεπτή με ωραίο κορμί, μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και μικρότερο στο πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
Καλημέρα,η Σοφία από το 66α,δούλευε παλιότερα διδύμου 22?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom