Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.012
Πόντοι
1.651
Καλησπερα φίλοι συνοδοιποροι στον αγοραιο ερωτα που μας αρεσει. Παιζει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω καθως βαινω στην 6η δεκαετια της ζωης μου και την αντιστροφη μέτρηση χαχα. Τέσπα εκανα αυτη την εισαγωγη για να καταλαβετε αρκετοι θα το πιστοποιησουν ,οτι ολα αυτα τα χρονια εχουμε γνωρισει απιστευτες εργαζομενες κυριες τοσο απο θεμα εμφανισης οσο και παροχων. Προηγουμενες δεκαετιες οκ ημασταν και νεοι τοτε πηγαινες μια βολτα Φυλης και περιξ και δεν ηξερες που να πρωτοπερασεις και πολλες φορες πηγαιναμε και σε τρεις κοπελες συνεχομενα γιατι οι καύλες ηταν στα υψη. Μετα απο καιρο λοιπον εκανα μια καταδρομικη σημερα το πρωι περιξ Αγ.Παντελεημονα Φυλης κλπ. Αρχικα στοχευσα στο Περγαμου 1 αλλα ηταν κλειστό. Απο εκει και περα οπου πηγα με επιασε απελπισία. Με καθε σεβασμο και χωρις ιχνος υποτίμησης ειδα κοπελες που αν υπηρχε αστυνομια οικων δεν θα τις αφηνε ουτε απο εξω να περασουν. Απλα τραγικες φυσικα υπαρχουν και οι ''μερακληδες'' και περι γουστων ουδέν. Απλα περιγραφω μια κατασταση οσο μπορω αντικειμενικα. Τελικα ''συρθηκα'' στον οροφο Φωκαιας 17 νομιζω οπυ εργαζοταν μια νεα κοπελα αδυνατη αρκετα συμπαθητικη σε υπερ απλουν προγραμμα οπου και περασα για μια απλη εκτονωση σε στοματικο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλά εγραψα αυτο το ποστ ορμωμενος απο σχολια αλλων φιλων κατα καιρους που περιγραφουν σχεδον τα ιδια. Απλως σημερα το διαπιστωσα ιδίοις ομμασι που λενε. Νά ειστε ολοι καλά και καλο βράδυ.
Έχουμε ζήσει μεγάλες στιγμές 80/90 με αρχοντοπουτάνες , ξηγημένες, παράξενες, καιροσκόπους, ερωτευμένες , με μπέσα , φοβερούς χαρακτήρες, σπάνιες ψυχές κ.ο.κ
Έχουμε ζήσει όντως μεγάλες στιγμές με φοβερές (για τότε πάντα) εμπειρίες.
Όσοι είχαν την τύχη να πάρουν την Καίτη κάποτε (79-84 Φυλής κ Μαυρογένους η μονοκατοικία) και θυμούνται ξέρουν για τι μιλάω.
Αυτή ήταν μία από το τότε ρόστερ.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Καλησπερα φίλοι συνοδοιποροι στον αγοραιο ερωτα που μας αρεσει. Παιζει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω καθως βαινω στην 6η δεκαετια της ζωης μου και την αντιστροφη μέτρηση χαχα. Τέσπα εκανα αυτη την εισαγωγη για να καταλαβετε αρκετοι θα το πιστοποιησουν ,οτι ολα αυτα τα χρονια εχουμε γνωρισει απιστευτες εργαζομενες κυριες τοσο απο θεμα εμφανισης οσο και παροχων. Προηγουμενες δεκαετιες οκ ημασταν και νεοι τοτε πηγαινες μια βολτα Φυλης και περιξ και δεν ηξερες που να πρωτοπερασεις και πολλες φορες πηγαιναμε και σε τρεις κοπελες συνεχομενα γιατι οι καύλες ηταν στα υψη. Μετα απο καιρο λοιπον εκανα μια καταδρομικη σημερα το πρωι περιξ Αγ.Παντελεημονα Φυλης κλπ. Αρχικα στοχευσα στο Περγαμου 1 αλλα ηταν κλειστό. Απο εκει και περα οπου πηγα με επιασε απελπισία. Με καθε σεβασμο και χωρις ιχνος υποτίμησης ειδα κοπελες που αν υπηρχε αστυνομια οικων δεν θα τις αφηνε ουτε απο εξω να περασουν. Απλα τραγικες φυσικα υπαρχουν και οι ''μερακληδες'' και περι γουστων ουδέν. Απλα περιγραφω μια κατασταση οσο μπορω αντικειμενικα. Τελικα ''συρθηκα'' στον οροφο Φωκαιας 17 νομιζω οπυ εργαζοταν μια νεα κοπελα αδυνατη αρκετα συμπαθητικη σε υπερ απλουν προγραμμα οπου και περασα για μια απλη εκτονωση σε στοματικο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλά εγραψα αυτο το ποστ ορμωμενος απο σχολια αλλων φιλων κατα καιρους που περιγραφουν σχεδον τα ιδια. Απλως σημερα το διαπιστωσα ιδίοις ομμασι που λενε. Νά ειστε ολοι καλά και καλο βράδυ.
Μπορώ να σε καταλάβω
Είμαι 40+ και όταν ήμουν 16-17 και πηγαιναμε κάθε Σάββατο να γαμηαουμε .
Η φυλής για τα οικονομικά μας φάνταζε εξωπραγματική όποτε γαμαγαμε την αννουλα που έπειτα έγινε Βαλια στην Ιάσωνος με 2000δρχ
Λίγο πολυ τα σταντρακια όλων εκλείπουν , αφού τα νέα αξιόλογα σπανίζουν
Ειδομεν …
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Μιας και λέτε για παράσημα, 15 χρόνια που πηγαίνω φυλής και πέριξ δεν έχω αρπάξει ποτέ τίποτα. Πάρα πολλά ακάποτα τσιμπούκια, αρκετά γλειφοκώλια σε στανταράκια αλλά πάντα γαμήσι με καπότα εκτός από 1 φορά.

Εξετάσεις είχα κάνει πριν 1 χρόνο και ήμουν πεντακάθαρος...
Σε γενικές γραμμές όμως πρέπει από εδώ και στο εξής να προσεχείς πιο πολυ
Τα πράγματα έχουν αλλαξει δραματικά
Αφενός οι πελάτες πλέον είναι επι το πλείστον βρωμιαρηδες ( θυμάστε το only Greek ;;; Τώρα δεν το έχω δει πουθενά) και αφετέρου οι πουτανες δεν ελέγχονται . Αυτά …..
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
1
Like
2.990
Πόντοι
456
Σε γενικές γραμμές όμως πρέπει από εδώ και στο εξής να προσεχείς πιο πολυ
Τα πράγματα έχουν αλλαξει δραματικά
Αφενός οι πελάτες πλέον είναι επι το πλείστον βρωμιαρηδες ( θυμάστε το only Greek ;;; Τώρα δεν το έχω δει πουθενά) και αφετέρου οι πουτανες δεν ελέγχονται . Αυτά …..
Είχα γύρω στα 2 χρόνια να πάω Φυλής και τώρα τελευταία τσάρκαρα 5-6 φορές για να θυμηθώ τα παλιά.

Όπως έχουν γράψει κι άλλοι απογοητεύτηκα πολύ από το επίπεδο των κοριτσιών αλλά και της παρακμής γενικότερα.Πρεζακια στη Διδύμου ας πούμε...Εννοείται ότι έχω κόψει τα ακάποτα γιατί σιχάθηκα με αυτά που είδα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.500
Κριτικές
1.272
Like
227.926
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά μιλφ κοντή,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. .

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εμμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Παολα ξανθιά λεπτή κοπελίτσα, σαλοναρισε με ολόσωμο μαγιό, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δοκιμάστηκε με μετριες εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Μαρία ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα..

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Όλγα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί και Σεβντά μελαχρινή παχουλη με 2. 5συν βυζι, παρά πολλά τατουάζ σε όλο της το κορμί, αμφότερες σε απλό απλό πρόγραμμα .

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Χριστίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και
Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα η "Βραζιλιανα", ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

Virtouozos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
188
Πόντοι
0
Σε χθεσινοβραδινή τσάρκα φυλής κ πέριξ όπως πηγαινα να δω στο 66α τρεις πακιδες περίμεναν με τν έναν να έχει δώσει παράβολο στην τσα2,πλέον δν νομίζω να νοιάζονται για κάτι άλλο περα από το χαρτί και σε αυτά τα μέρη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.500
Κριτικές
1.272
Like
227.926
Πόντοι
46.232
τώρα σφηνάκι live

Φιλιππιδου 11β Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 4-4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο κανονικό σώμα, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.930
Πόντοι
41.129
Επίσκεψη πριν απο λίγο στην Σοφια στο Ιάσωνος 46 όροφος.
Η Σοφια ειναι ψηλή ξανθιά, Μολδάβα με αδυνατο κορμί και κάνει γαμησάρα με πολυ καλα προκαταρκτικά...
Φωτια λεμε η Μολδάβα...
Ετοιμάζω κριτική.
Μαζι της ηταν και η Καρινα μελαχρινή 30αρα περίπου αξιογαμητη.

Στο δωμάτιο που μπηκα ο τοιχος είχε βουλωμενες τρύπες με κωλοχαρτο. Το εβγαλα να παρω λίγο μάτι την Καρίνα που γαμιοταν για να φτιαξω παπαρι αλλα τζιφος... ηταν κλειστό και απο την αλλη μεριά..

IMG_20221009_130614.jpg
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Σε χθεσινοβραδινή τσάρκα φυλής κ πέριξ όπως πηγαινα να δω στο 66α τρεις πακιδες περίμεναν με τν έναν να έχει δώσει παράβολο στην τσα2,πλέον δν νομίζω να νοιάζονται για κάτι άλλο περα από το χαρτί και σε αυτά τα μέρη.
δε ειναι ετσι απλα στο συγκεκριμμενο βαζουνε να λες,εχω δει σε μερικα φυλης να τους διωχνουν και να λενε only greek.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
τώρα σφηνάκι live

Φιλιππιδου 11β Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 4-4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο κανονικό σώμα, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.
Η γνωστή Σονια που είχε μαύρα αραιά κάπως Μαλλιά? Με το τσιμπουκι δονητής???Τώρα τα έχει βάψει ξανθά?
 

Georgefeet1994

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Μάγκες παίζει κάνα καλό σήμερα νωρίς το απόγευμα να μην βγάζετε στο δωμάτιο?Δεν με νοιάζει πόσο καλή είναι αλλά με νοιάζει ποδολαγνεία και να με καυλώνει και ότι κάνει..Όταν έχω καύλες είμαι αρκετά ανώμαλος οπότε δεν έχω κόλλημα ..Αν κάποιος ξέρει κάνα καλό στο Μεταξουργείο ας μου πει
 

Karfwmenos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2020
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα από χωματιανου 11α που ήταν κάποτε μία ψηλή ειρήνη ξέρουμε που βρίσκεται τώρα; Μαζί με μια Σοφία νομίζω αδελφή της .

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.500
Κριτικές
1.272
Like
227.926
Πόντοι
46.232

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
190
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
Καλησπέρα βολτίτσα σήμερα κατά υην αλλαγή της βάρδιας !μεταξι δεν παίζει τίποτα γενικά ,το μόνο γαμευσιμο είναι η λατινες!ολες οι άλλες πρέπει να σε πληρώσουν..αλλά και καμία γνωστή επίσης για τις υπηρεσίες της!
Όποτε πήγα φυλής όπου και εκεί δεν ειδα κ κατι επίσης !βεβαια πολλά κλειστά μαγαζιά γιατί ήταν περίπου 5:20!η σαρα η ξεδόντιαρα η Άννα στο φωκ.27 που σιγά την Άννα ...πήγα λίγο από Λιοσίων εκεί ήταν η Μίσελ όπου παράλιγο να μπω...και δίπλα μια κοντοχοντρη ξανθιά εμμυ!φουλ Ξινή!
Με τα πολλά αφού δεν βρήκα κάτι λέω γαματο (σκέφτομαι και το 20αρι).
Φεύγω και βλέπω στο προγραμμα Ότι στο Θεσσαλίας 136 δουλεύει η κρυσταλ .δεν την είχα ξαναδεί από κοντά!
Μάγκες. Αν είναι με 20 να γαμαμε τέτοια μουνια στη φυλής και με 50 σαν την κρυσταλ .μακαρι να μπορούμε Γιατί είναι πολλά τα 50!αλλα τέτοιο μουνι εγώ δεν έχω ξαναδεί!και γενικά έχω γνώση της αγοράς!φευγοντας γιατί είχα πάνω μου 40..φεύγω για σπίτι..και λέω δε σταματάω να δω και εδώ..studio Paris...2 κοπέλες άμα τα χοντρή και Χριστίνα η οποία ήταν μια Βυζαρου που έπαιζε στο Φωκαίας 25 πρωινή βάρδια συνήθως δεν θυμάμαι όνομα!
Τέλος..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.532
Πόντοι
9.846
Μάγκες παίζει κάνα καλό σήμερα νωρίς το απόγευμα να μην βγάζετε στο δωμάτιο?Δεν με νοιάζει πόσο καλή είναι αλλά με νοιάζει ποδολαγνεία και να με καυλώνει και ότι κάνει..Όταν έχω καύλες είμαι αρκετά ανώμαλος οπότε δεν έχω κόλλημα ..Αν κάποιος ξέρει κάνα καλό στο Μεταξουργείο ας μου πει
Τα πιο ωραία ποδαρακια - δαχτυλακια τα έχει η Άννα Κου. Αλλά 20αρι...!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Διαβάζοντας τις τελευταίες κριτικές το ματι μου επεσε στη λεξη κλειδί που ξεκλειδώνει τις καύλες μου "κοντοπουτανο"

Αναφέρομαι στη κριτική για το τροφωνιου 13 και την αννα

Ξέρουμε αν θα εργάζεται απόψε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom